destina

destina

Kayıtlı Üye
merhaba pantea

ben dün gece kardeşimin sünnet düğününü gördüm ama farklı bi yerde pembe bi penye elbise varüzerimde vasat bi elbise birsürü makyaj malzemeleri yeşil far sürdüm pullar serptim üstüme ve çok zayıf gördüm kendimi kardeşimin yanına indim bi kase yoğurt yediriyolardı ona oda üzgündü sünnetçiyi gördüm beyaz sakallı bi dedeydi gülüyodu ağlıyodum bende annemi filan göremedim keşke babamda görseydi die ağlıyodum

(babam vefat etti 9 yıl oluyo kardeşimin sünnetinde vardı ama )

destina

Kayıtlı Üye
merhaba pantea yeni yılda ilk rüyam kabus gibiydi bilmiyorum anlamını ama mutsuz uyandım.

kardeşim bi çocuk ve bi kadın fotoğraf çekiliyoruz onları çekiyorum fakat fotoğraf makinesinde kardeşim çıkmıyo yerinde film şeridi çıkıyo deniyorum defalarca sonra ağlamaya başlıyorum sen ölceksin diyorum kardeşime oda sarılıyo bana ağlıyoruz öyle.

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba pantea

ben dün gece kardeşimin sünnet düğününü gördüm ama farklı bi yerde pembe bi penye elbise varüzerimde vasat bi elbise birsürü makyaj malzemeleri yeşil far sürdüm pullar serptim üstüme ve çok zayıf gördüm kendimi kardeşimin yanına indim bi kase yoğurt yediriyolardı ona oda üzgündü sünnetçiyi gördüm beyaz sakallı bi dedeydi gülüyodu ağlıyodum bende annemi filan göremedim keşke babamda görseydi die ağlıyodum

(babam vefat etti 9 yıl oluyo kardeşimin sünnetinde vardı ama )
Hakkinda umit tasidiginiz bir yada bir kac konuda umitleriniz zayiflamaya baslamis , bunun farkindasiniz ama yinede umidinizi yitirmekde oldugunuzu kendinize itiraf etmek istemiyorsunuz , bir yerlerden sizi arzuladiklariniza ulastiracak destegi bekliyorsunuz .

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba pantea yeni yılda ilk rüyam kabus gibiydi bilmiyorum anlamını ama mutsuz uyandım.

kardeşim bi çocuk ve bi kadın fotoğraf çekiliyoruz onları çekiyorum fakat fotoğraf makinesinde kardeşim çıkmıyo yerinde film şeridi çıkıyo deniyorum defalarca sonra ağlamaya başlıyorum sen ölceksin diyorum kardeşime oda sarılıyo bana ağlıyoruz öyle.
Onceki yorumla ortusuyor bu ruyaniz kaybetme korkusu nedeniyle bu tur ruyalar goruyorsunuz .Bir seyleri korumak sakinmak istegindesiniz ama olmayacagini hissedip korkuyorsunuz.

destina

Kayıtlı Üye
slm pantea ben dün gece rüyamda düğündeydim coşkun sabahla orhan gencebayın karısını gördüm bide çok şık bi gelin vardı altın işlemeli bi gelinlik vardı kendimede benzetim ama mikrofon elimde gelinin annesi gelinin kuşağını bağlıyor diyoırum 3 kez bağlanıp çözülüyo ya aynen öyle yapıyolar bilmemki ne anlama geliyor?

Pantea

Kayıtlı Üye
Yakin zamanda makam sahibi birisinden yada bir yerden hayirli bir gelismeye sahit olacaksin , yada bu konuda bir beklentin var , bir guc yardimiyla yoluna girmesini bekledigin bir seyler var olabilir.Bir erkekle ilgili olabilir bu konu .

destina

Kayıtlı Üye
hmm güzelmiş inşallah hayırlı olur ama gelinlik süperdi altın işlemeli hala gözümün önünde :) emeğine sağlık

destina

Kayıtlı Üye
dün gece çok korktum rüyamda sular akıyodu karanlıkta betondan bloklar vardı hep önüme gelen sanki çatılarda gibiydim ama sel vardı temiz sular akıyodu gece korkuyla uyandım aklımda kalan bunlardı

Pantea

Kayıtlı Üye
Bilinmeyene kapilip gitme yada geleceginiz hakkinda bilemediklerinizden duydugunuz korku nedeniyle boyle bir ruya gormussunuz.Gelecegin ne getirecegini bilmeyi cok istiyor iyi seyler olamsini diliyor ama bilmediklerinizden korku duyuyorsunuz.

destina

Kayıtlı Üye
selam pantea rüyam çok karışıktı önce sevdiğimi gördüm bana arkamdan sarıldı öptü beni sıcaklığını hissettim çoktandır onu böyle görmedim rüyamda sonra bi yere gidiyorum mini etekli kızlar var banada etek verin diyorum kot etek veriyolar ama düğmesi kopuk dikmen lazım diyolar kalsın diyorum bacaklarıma krem sürüyorum sonra karanlık bi yerde buluyorum kendimi tuvaletimi taşa yapyırum gazeteyle siliyorum ellerime bulaşıyo bi köpek var sarı tüylü temiz küçük bi köpek sırıtyo bana seviyorum bişiy söylüyo bana ama anlamadım hatırlamıyorum doğrusu geçen gecede kuşumu gördüm benle konuşmuştu ama söyledikleri aklımda deil çok karışıktı yorumlarsan sevinirim teşekkürler.

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda bizim işyerinde evli olan birinle aşk yaşıyorum bi araba var hareket ediyo çocuk beni öpmek istiyo diyorum araba gidiyo en sonun da sahil gibi bi yerde gidiyoruz arabayı parkediyoruz balık yicekmişiz masada iki beyaz tabak iki kadeh duruyo bilmiyorum mutlu gözüküyorum diyorum işyerindekiler gelmez inşallah buraya diyorum hava akşamüstü gibi kar yağmış ayı görüyorum değişik şewkli var böyle biberonu andırıyo şekli diyorum kar yağdı die herhalde böyle değişikti .:oops:

Pantea

Kayıtlı Üye
selam pantea rüyam çok karışıktı önce sevdiğimi gördüm bana arkamdan sarıldı öptü beni sıcaklığını hissettim çoktandır onu böyle görmedim rüyamda sonra bi yere gidiyorum mini etekli kızlar var banada etek verin diyorum kot etek veriyolar ama düğmesi kopuk dikmen lazım diyolar kalsın diyorum bacaklarıma krem sürüyorum sonra karanlık bi yerde buluyorum kendimi tuvaletimi taşa yapyırum gazeteyle siliyorum ellerime bulaşıyo bi köpek var sarı tüylü temiz küçük bi köpek sırıtyo bana seviyorum bişiy söylüyo bana ama anlamadım hatırlamıyorum doğrusu geçen gecede kuşumu gördüm benle konuşmuştu ama söyledikleri aklımda deil çok karışıktı yorumlarsan sevinirim teşekkürler.
Bu ruyanda duygusal ihtiyaclarinin yansimasi gozleniyor , sevdigin kisinin sana cok fazla baglanmasini istiyorsun ne yaparsan yap en kotu gorundugun zamanda bile seni begenip sadik kalmasini istiyorsun , sevdigine fiziksel olarakda yakin olma ihtiyacindasin.

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda bizim işyerinde evli olan birinle aşk yaşıyorum bi araba var hareket ediyo çocuk beni öpmek istiyo diyorum araba gidiyo en sonun da sahil gibi bi yerde gidiyoruz arabayı parkediyoruz balık yicekmişiz masada iki beyaz tabak iki kadeh duruyo bilmiyorum mutlu gözüküyorum diyorum işyerindekiler gelmez inşallah buraya diyorum hava akşamüstü gibi kar yağmış ayı görüyorum değişik şewkli var böyle biberonu andırıyo şekli diyorum kar yağdı die herhalde böyle değişikti .:oops:

Daha onceki ruyayi onaylayan ve duygusal fiziksel ihtiyaclarinin karsilanmadigini yansitan bir ruya bu , hayatinda bu iki acidan da eksiklik hisseidiyorsun.

destina

Kayıtlı Üye
merhaba pantea rüyamda kız arkadaşım ve yeğeniyle spordan çıkıyoruz duvara yaslanıp oturuyoruz bi kedi alıyorum elime beyazlı grili seviyorum eve götürcem diyorum arkadaşım diyo o şeytan diyo atıyorum kediyi hava karanlık evime doğru hızla gidiyorum apartmanın kapısı açık içeride 2 çocuk var bi kız bi erkek kirli üstleri esmerler arkamdan arkadaşım diyo onlarda şeytan diyo tutuyorum ellerinden hızla dışarıya fırlatıyorum kapıyı kapıyorum bi bakıyorum bi çocuk daha hızla yukarı çıkıyo arkasından gidiyorum ikinci katın kapısı ardına kadar açık ve içerden ışık gözüküyo şeytan girmiş diyorum korkuyla uyanıyorum .

destina

Kayıtlı Üye
ya ben dün gece derin düşünce meditasyonu yapıp uykuya daldım rüya gördüm kendimi erkek olarak hissettim cinsel organım vardı lavobaya tuvaletimi yapıyordum beyaz önlüklüydüm ama organı görmedim dokundum hissettim ama görmedim bi bayanın arkasına yaslanıp tatmin ettim kendimi erkek olarak uyandım korktum gariptim ne olabilir bunun anlamı :S

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba pantea rüyamda kız arkadaşım ve yeğeniyle spordan çıkıyoruz duvara yaslanıp oturuyoruz bi kedi alıyorum elime beyazlı grili seviyorum eve götürcem diyorum arkadaşım diyo o şeytan diyo atıyorum kediyi hava karanlık evime doğru hızla gidiyorum apartmanın kapısı açık içeride 2 çocuk var bi kız bi erkek kirli üstleri esmerler arkamdan arkadaşım diyo onlarda şeytan diyo tutuyorum ellerinden hızla dışarıya fırlatıyorum kapıyı kapıyorum bi bakıyorum bi çocuk daha hızla yukarı çıkıyo arkasından gidiyorum ikinci katın kapısı ardına kadar açık ve içerden ışık gözüküyo şeytan girmiş diyorum korkuyla uyanıyorum .
Sinirlerinizi zayiflatan bir olay yasamissiniz bu sizin hem fiziksel hemde ruhsal olarak yipranmaniza neden olmus yakin cevrenizden gelen fikir yada elestiriler nedeniylede kendinize karsi bir ofke duyuyor olmaniz mumkun.Iyi yada kotu biri olup olmadiginizi sorguladiginiz zamanlar yasiyorsunuz .

Pantea

Kayıtlı Üye
ya ben dün gece derin düşünce meditasyonu yapıp uykuya daldım rüya gördüm kendimi erkek olarak hissettim cinsel organım vardı lavobaya tuvaletimi yapıyordum beyaz önlüklüydüm ama organı görmedim dokundum hissettim ama görmedim bi bayanın arkasına yaslanıp tatmin ettim kendimi erkek olarak uyandım korktum gariptim ne olabilir bunun anlamı :S
Yaptiginiz meditasyon bilinc altinizda birikmis cinsel kimliginize karsi hissettiginiz asagilanmislik duygusunu tetiklemis olabilir derin bir gevseme bazen bilinc altinda cok derinlere itilmis hisleri yuzeye cikartabilir , kadinlarda cinsel kimliklerini ilk farkettikleri donemden itibaren 3 dunya ulkelerinde yaygin olan baski altinda yasamak ve hemen her kesin bildigi anlamda kadin olarak yasamak farkina bile varmadan erkek cinsine .bir kiskanclik erkek organina karsi ofke yada kiskanclik duygusuyla birlikde kendi cinsel kimligine karsida bir ofke birikimine neden olur , ruyanizda erkek olomaniz ve bir kadinla cinsel iliski yasamaniz aslinda bu duygu ve hislerin disa yansimasidir

destina

Kayıtlı Üye
hmm :oops: teşekür ederim pantea emeğine sağlık

destina

Kayıtlı Üye
rüyamda teyzemin oğlu bi araba dolusu oyuncak dağıtıyodu banada bi bebek verdi oyuncak ne anlama geliyo accaba canım ?