Destede 3'lü Kombinasyonlar

Anosia

Kayıtlı Üye
@nurumm çok teşekkür ederim yardımınız için ❤️ katinada hâlâ acemiyim, Tagral çıkınca kafam karıştı, bir kişiyi mi ifade ediyor diye düşünüp durdum, kafamda netleşti şimdi

nurumm

Kayıtlı Üye
Siz tarot bakımı yapıyordunuz sanırım @Anosia değil mi ? Ben mi yanlış hatırlıyorum.

Anosia

Kayıtlı Üye
@nurumm yok doğru hatırlıyorsunuz, Tarot bakıyordum ben ama bir süre önce yule bana bakım yaparken "tarot kartlarının enerjisi negatife dönmüş, bir şekilde o kartlardan kurtul, birine hediye edebilirsin, katina destesine senin enerjin uygun" demişti, geçtiğimiz Ekim ayında tarot destemi hevesli bir iş arkadaşıma hediye ettim, Şubat ayında da katina destesi aldım (her ne kadar kartların kalitesinden çok memnun olmasam da böyle devam edeceğim sanırım zira yeni baskı katina destesi alınca başıma gelenleri gördük mabetce :D gönül ister ki Yunanistan'dan getirttireyim orijinal katina destesi ama onu da bu dolar - euro kuruyla bütçem kaldırmaz şu an)

Anosia

Kayıtlı Üye
Flood sayılmaz umarım :)
Eski tarot desteme her gün "bugün ya da yarın nasıl geçecek" diye sorarak üç kart çekme alışkanlığım vardı benim, bu alışkanlığı katinada da devam ettiriyorum, bazı günler unutsam da. Acaba siz de böyle yapıyor musunuz? Yapıyorsanız nasıl yorumluyorsunuz? Mesela ben yarın nasıl bir gün olacak diye sorup üç kart çektim, sırasıyla Afyon, Ağaç ve Yıldızlar geldi, hepsi düz. Ben de ufak tefek dikkatsizlikler söz konusu olabilir ama günlük düzenin dışında bir şey olmayacak diye yorumladım Afyon ve Ağaç kartlarından dolayı, ama Yıldızlar'a bir anlam veremedim 😅

nurumm

Kayıtlı Üye
Hergün için ne olacak diye günlük yada günaşırı açılım hiç yapmadımm @Anosia o kadar enerjim olmadı öyle heves ve istek şevk varsa tabi yapabilirsin de haftalık yapsan daha gerçekci ve gerçeğe yakın kartlar verecektir eminim.Bi de o şekil deneyebilirsin.Günlük ve haftalık arasındaki farkı görürsün.
Zaten bir ilişki açılımında bile 7 li ya da 12 li açılım yapıp yorumlarsan ç sen de bilirsin ki Tarot olsun Katina olsun 6 aylık süreci zaten verir.Günlük yapmadım yapmak gibi bi düşüncem de olmaz.Bazen günlük ilişki açılımo yaptığım zamanlar olurdu 😆 Şu an ben haftada bir yada ikiyi geçmiyorum.

Anosia

Kayıtlı Üye
Olmasını çok istediğim ama bazı aksaklıklardan dolayı olamayan bir iş fırsatı var karşımda. Bu işe girebilme şansım var mıdır diye sordum kartlarıma ve sırasıyla Anahtar, Dastar, Kapı kartları açıldı, hepsi düz. Benim yorumum da şöyle oldu; evet bu işi alabilme şansım var, araya giren bir kadın sayesinde olacak ve bu bana çok iyi gelecek. Kapı kartını görünce zaten sevindim :) bundan sonra ise kartlarımı tekrar karıştırıp bu işin ne zaman olacağını sordum; sırasıyla Tattaret, Ariman ve Urmiaa geldi ve bunlar da düzdü. Yorumum ise şu oldu; açılan kartlar bana bu işin biraz zamanı olduğunu, birinin kendi çıkarını gözettiğini ve istediğini almadan da bu işin olmayacağını, bu süreçte benim dengeli olmam gerektiğini, zaten sürecin benim lehime sonuçlanacağını düşündürdü. Ama bu yorumda tamamıyla zırvalamış olabilirim zira genel anlamda katinada zamanı tam yorumlayamıyorum ben :(

nurumm

Kayıtlı Üye
@Anosia bi açılım en fazla 6 aylık süreçte neler olacağını gösterir.(İlişki yada evlilik açılımında misal nasıl olacak diye sorarsın en sonda bi bitiş verir bu yıllar sonrayı da gösterirken daha çok kartı açan kişinin yorumlaması ve hisleriyle de alakalı bi durum.) İlk açılımda sizin işiniz olacak diye güzel sinyaller vermiş.2.açılımda aşk falında iş yönüyle bakılınca zaten kişi kartları ağırdır bide bu şekil bakınca yorumlamak zora düşer.Urmia sürecin biraz geç olacağını ve senin açından çok iyi tamamlanacağını vermiş.Urmia gelen açılımlar benim en sevdiğim açılım türleridir.Çok güzel bi enerjisi var o kadının.

Anosia

Kayıtlı Üye
@Anosia bi açılım en fazla 6 aylık süreçte neler olacağını gösterir.(İlişki yada evlilik açılımında misal nasıl olacak diye sorarsın en sonda bi bitiş verir bu yıllar sonrayı da gösterirken daha çok kartı açan kişinin yorumlaması ve hisleriyle de alakalı bi durum.) İlk açılımda sizin işiniz olacak diye güzel sinyaller vermiş.2.açılımda aşk falında iş yönüyle bakılınca zaten kişi kartları ağırdır bide bu şekil bakınca yorumlamak zora düşer.Urmia sürecin biraz geç olacağını ve senin açından çok iyi tamamlanacağını vermiş.Urmia gelen açılımlar benim en sevdiğim açılım türleridir.Çok güzel bi enerjisi var o kadının.
Çok teşekkür ederim ☺️ ben de Urmiaa kartını seviyorum Dastar kartıyla birlikte, enerjisini sevdiğim iki kartı da görünce mutlu oldum açıkçası, umarım bir süre sonra bu iş hakkında iyi haberlerle dönerim buraya

nurumm

Kayıtlı Üye
@nilot başlangıcı yaparsak mutlaka devamı, konuya dahil olanlar gelecektir. Varsa paylaşımlarınız alırız :)

nilot

Kayıtlı Üye
20230317_015142.jpg
Şuan ayrı olduğum kişiyle neler olacak diye sormuştum:) alyansin ters gelmesi zaten şuan ayrı olduğumuzu gösteriyor hesse adamın hala benimle barışma umudu olduğunu gösteriyor çünkü ben barışmak istemiyorum artık güneşin ters gelmesi ise bu birleşmeye biraz daha vakit olduğunu söylüyor ve saahin sonda gelmesi ise bu kişinin tekrar benimle bir arada olmak isteyeceğini söylüyor şeklinde yorumladım:) sizin yorumlarınızı da alırsam sevinirim :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Saahın üstüne bir tane daha açsan olurdu ama.Arada tattaret ve dengesiz bi hesse var ve alyans başta ters gelmiş evlilik verse başta başka bi aranızdaki durumu veren kart verir sona atardı bence.Barışırsınız ama daha öteye gitmez diye yorarım ben barışmayada zaman var.

nilot

Kayıtlı Üye
Saahın üstüne bir tane daha açsan olurdu ama.Arada tattaret ve dengesiz bi hesse var ve alyans başta ters gelmiş evlilik verse başta başka bi aranızdaki durumu veren kart verir sona atardı bence.Barışırsınız ama daha öteye gitmez diye yorarım ben barışmayada zaman var.
Bak şimdi bir açılım daha atacağım ona yorumunu merak ediyorum :)

nilot

Kayıtlı Üye
20230322_200955.jpg
Benim aşk hayatım nasıl olacak diye sordum :) Şuan yıkık dökük bir savaşın içerisinden çıkmış sekildeyim kalenin ters gelmesinden anlıyoruz ancak bir arkadaşım yardımıyla kaybettiğim sayginliğimi ve masumiyetimi tekrar kazanıyorum ve karşıma saah çıkıyor ( muhtemelen yine ex kişisi ) :)

nurumm

Kayıtlı Üye
😬 ex kişiyi sen kendin yoruyorsun ama.Aşk hayatım nasıl olacak demişin.Şu an her ne kadar güçsüz ve çaresiz olsan da gelecek güzel günler getirir derim.Eski ex kişisine dair bi sorun olmadıgı için ona yorum getiremem ki 🤷‍♀️ Saah sanırım onu verdiği için sen o şekilde kondruyorsun.

nilot

Kayıtlı Üye
😬 ex kişiyi sen kendin yoruyorsun ama.Aşk hayatım nasıl olacak demişin.Şu an her ne kadar güçsüz ve çaresiz olsan da gelecek güzel günler getirir derim.Eski ex kişisine dair bi sorun olmadıgı için ona yorum getiremem ki 🤷‍♀️ Saah sanırım onu verdiği için sen o şekilde kondruyorsun.
İnşallah öyledir ilk acilimda ex kisisiyle saah gelip ikincide de önüme saah atınca sinirim bozuldu ben ex kisisiyle barışmak istemiyorum çünkü pis domuz :(

nilot

Kayıtlı Üye
Bugün yaptığım bir açılımı sorayım. Kuş olduğum bir arkadaşımla barınacak miyim? Çiçekler ters tagral ters zumrut düz geldi . Aramız ne kadar bozuk olsa da karşı taraftan adım gelerek barisacagimizi söylüyor diye yorumladım:)