Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
X Şahsı ilişkiyi bitirmek mi istiyor diye desteye bi soru sorduk?

Köpek düz
Sunit düz
Çapa düz

Köpek ve peşi sıra gelen sunit + çapa bana sadakati çağrıştırdı sevgili keira ben pek bencil bir erkek sezemedim işin doğrusu.X şahsı bi süre ara verse de ilişkiye, güven ve sevginin tam olduğunu ve yeniden başlayacağı kanaatindeyim...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar çoktandır yoktum girememistim yeni şifre aldim kendi sorunlarım vs yüzünden falan neyse arkadaşlar birisi var benim hakkımda düşünceleri netleşmiş mi dedim yani ne düşünüyor;afyon güneş fareler üzerine attart;Sanırım benim güçlü güvenilir iyi bir kadın olduğumu ama fareler burada içini ke.iren virseymi yoksa zaman vs calmakmi ne diyor tam olarak arkadaşlar?

nurumm

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar çoktandır yoktum girememistim yeni şifre aldim kendi sorunlarım vs yüzünden falan neyse arkadaşlar birisi var benim hakkımda düşünceleri netleşmiş mi dedim yani ne düşünüyor;afyon güneş fareler üzerine attart;Sanırım benim güçlü güvenilir iyi bir kadın olduğumu ama fareler burada içini ke.iren virseymi yoksa zaman vs calmakmi ne diyor tam olarak arkadaşlar?
merhabalar kelsey8012 sevgili keira da görürse yine yorum getirir umarım.Benim gördüğüm,seninle karşındaki insan arasında birşeyler yaşanacak gibi olacak ama sonuç değişmeyecek bi yere varamayacaksnız maalesef ve deste bunun senin için çok çok daha hayırı olduğunu dile getirmiş sanki....

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
merhabalar kelsey8012 sevgili keira da görürse yine yorum getirir umarım.Benim gördüğüm,seninle karşındaki insan arasında birşeyler yaşanacak gibi olacak ama sonuç değişmeyecek bi yere varamayacaksnız maalesef ve deste bunun senin için çok çok daha hayırı olduğunu dile getirmiş sanki....
Yinede yaşanacak öylemi Nurum ve sonra sonuç biryere varamamakmı?deste bana hep attart açıyor erkeğin benle ilgili niyeti amacı vs çektiğimde attart bazen yanına kalp deve falan açıyor ama hep attart var yani mektup geliyor bazen teşekkürler

nurumm

Kayıtlı Üye
Yinede yaşanacak öylemi Nurum ve sonra sonuç biryere varamamakmı?deste bana hep attart açıyor erkeğin benle ilgili niyeti amacı vs çektiğimde attart bazen yanına kalp deve falan açıyor ama hep attart var yani mektup geliyor bazen teşekkürler
Öncekiler ne geldi bilmiyorum Kelsey ama ben bu kartlara göre fikir beyan ettim...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben bu defa katişlere iş sordum;Bir kuruma işe girebilecekmiyim? dedim;Düz köpek ters yelkenli ve düz eprahhat:Ansızın ummadığım yerden kalıcı bir ş olacak sanırım doğrumu?

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba,

sorum eski erkek arkadaşım ile ilgili beni neler bekliyor
ters mezar,düz hesse,düz kitap,düz ev

Tamamen bitti gibi görünsede herşey aslında hala can çekişiyor ve kişiden bir dönüş gelecek ev ve aile olma ile ilgili konularda açığa çıkacak olan sözler konuşmalar görünüyor.Hesse dengezi bir kişiliğede işaret ettiği içn bu kişinin aile olmayla ilgili ciddi dengesizliklerinide düşünüyorum.,

,
soru eski erkek arkadaşım beni özlüyormu
yine ters mezar-güneş-düz bulutlar-düz baykuş

Aklında bitirmiş olsada hala içinde bitmemiş şeyler olduğunu ve güneşin duygularını yeniden canlandırğını kişinin daha aklı başında ve kararlı baktığını düşünüyorum bu olaya sonuç olarak özlüyor diye yorumladım.

Sevgili Keira yorumumun eksik yada yanlış kalan kısımlarını düzeltmek yada yorumuma tavsiye eklemek isterseniz çok sevinirim.Teşekkür ederim.Arakdaşlar sizlerdende yorum rica ederim.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Slm herkese katinaya yurtdışına gidebilecek miyim? diye sordum;Ağaç düz ters kitap,düz köpek geldi kitabın üzerine kart aldım Nil nehri düz geldi;Kalıcı olarak gitmek istiyorsan mücadele ederek birşeyler öğrenmem gerek buda dil öğrenmem gerek katina net verdi sanırım bunu

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar Beni aşkta kısa zaman içinde (1ay gibi süre tuttum içimden,Katina süre vermez ama ben niyet ettim diyelim)neler bekliyor dedim:Dastar,kalp ve adhamdeva düz geldi hepsi aşk itirafı var belki Dastar kartıyla beklediğim kişiden belkide sadece aşk beklediğim için diye yorumladım.Bu aşk itirafını aklımdaki kişimi yapacak dedim üzerine sunit attı.
2.sorum;Aklımdaki kişinin bana gerçke duygusu varmı dedim kendisinden 5 kart attı
Mektup,Aral,yol,samyeli ve selçuksassa attı beni ya selçuksassa olark görüyor haberleşme msj vs buluşma var yada gizli aşk yaşadığı bir kadın var tam olarak bilemedim bu adam sassa her kimse ona karşı bir aralmı sizce?

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhabalar Beni aşkta kısa zaman içinde (1ay gibi süre tuttum içimden,Katina süre vermez ama ben niyet ettim diyelim)neler bekliyor dedim:Dastar,kalp ve adhamdeva düz geldi hepsi aşk itirafı var belki Dastar kartıyla beklediğim kişiden belkide sadece aşk beklediğim için diye yorumladım.Bu aşk itirafını aklımdaki kişimi yapacak dedim üzerine sunit attı.
2.sorum;Aklımdaki kişinin bana gerçke duygusu varmı dedim kendisinden 5 kart attı
Mektup,Aral,yol,samyeli ve selçuksassa attı beni ya selçuksassa olark görüyor haberleşme msj vs buluşma var yada gizli aşk yaşadığı bir kadın var tam olarak bilemedim bu adam sassa her kimse ona karşı bir aralmı sizce?
ben yorumlayayım mı Kelsey8012 :))

nurumm

Kayıtlı Üye
Yap Nurumm istersen başka katılan yorumcu kalmamış zaten eskisi gibi kimse yok meraktayım lütfen yaparsan sevinirim teşekkürler ☺️
Ben genel olarak yorum getireyim iki soruna istinaden kartların bana çağrıştırdığı hissiyatım iyi şeyler söylemek isterdim açıkcası kartlar ilk bakışta vasat gibi görünmese de aral dastar ve selçuksassanın açılımda oldugu cevaplar çok hayra alemet değildir benim kendi tecrübelerimden yola çıktığımızda hayatında başka bi kadın oldugunu öğreneceksin gibi durum çağrıştırdı sevgili kelsey 😔 Pek bi umut bağlama esasında yine de güzel sonuçlara çıkarsa kaderindir diyelim 🙏

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Ben genel olarak yorum getireyim iki soruna istinaden kartların bana çağrıştırdığı hissiyatım iyi şeyler söylemek isterdim açıkcası kartlar ilk bakışta vasat gibi görünmese de aral dastar ve selçuksassanın açılımda oldugu cevaplar çok hayra alemet değildir benim kendi tecrübelerimden yola çıktığımızda hayatında başka bi kadın oldugunu öğreneceksin gibi durum çağrıştırdı sevgili kelsey 😔 Pek bi umut bağlama esasında yine de güzel sonuçlara çıkarsa kaderindir diyelim 🙏
Aral'ın anlamı iyi sadık bir erkek değilmi peki kötü tatafı nedir nurumm?dastarda herzman başka kadına çıkmaz sanırım bekleme enerjisi bildiğim kadarıyla ama şüpheci yaklaşımlarım var zaten alayı gelse hayat tecrübelerim her ilişkide artık şüpheyle yaklaşıyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
Aral'ın anlamı iyi sadık bir erkek değilmi peki kötü tatafı nedir nurumm?dastarda herzman başka kadına çıkmaz sanırım bekleme enerjisi bildiğim kadarıyla ama şüpheci yaklaşımlarım var zaten alayı gelse hayat tecrübelerim her ilişkide artık şüpheyle yaklaşıyorum.
Aral ve sadakat mi dedin :) yok canım zaten kitaptada yazar aral bir ihanet gizli sırrın ortaya çıkması diye dastar ve sassayla beraber verince öyle yorum getirdim tek başına aral ihanet içeriyor diyemeyiz tabi de.

Keira

Moderator
Aral ve sadakat mi dedin :) yok canım zaten kitaptada yazar aral bir ihanet gizli sırrın ortaya çıkması diye dastar ve sassayla beraber verince öyle yorum getirdim tek başına aral ihanet içeriyor diyemeyiz tabi de.
Aral ve sadakat mi dedin :) yok canım zaten kitaptada yazar aral bir ihanet gizli sırrın ortaya çıkması diye dastar ve sassayla beraber verince öyle yorum getirdim tek başına aral ihanet içeriyor diyemeyiz Aral sadık bir ad
İki açılımı neden birleştirdiniz Nurum? Aral sadık bir erkektir ve buradaki Aral Kelsey’in hayatına girmesini istediği kişi özelliklerini verir.
Ama ikinci soruda Selçuksassa için şunu söyleyebiliriz, Kelsey aklınızdaki kişi ya sizinle sadece cinsel anlamda bir birliktelik istiyor ya da bu kişinin hayatında bu anlamda biri var..

Son düzenleme:

nurumm

Kayıtlı Üye
Dastar ve Sel

İki açılımı nedensiniz Nurum? Aral Kel'in güvendiği bir erkektir ve buradaki Aral Kel'in üstesinden gelmeyi tercih eder.
Ama ikinci soruda sorulmak için, Kelsey ile kullanıcı ya sizin için genel anlamda bir birliktelik istiyorum ya da bu hayattaki bu anlamda biri var.
Ahh canım Keira mutlu olmuşum gibi görünce, ben üst üstü aynı aynı,aynı yine de tercihim bunda ikide bir tekrarlayayım diye açıklama yaptım.İçimden ben de bana daha çok başkası var, yukarıda da beğenim. gibi Dastar ve Sassa'yı aynı açılımda verip de hiç başka kadın bende bi açılıma rast gelmedim :))

Bu arada bana mesajda en son yaptığınız yorum hala yaşıyorum birleştik ama hiç bişey eskisi olmadı bi ayrılık daha yasadık, sonra yeniden görüşmeler oluştu yeniden biraraya geldik ( ritüeller vs onların enerjisinden olsa gerek ) yine eskisi gibi değil hiçbirşey saygımızı bozmadık,sevgim ayne var ama ... İşte ama ama amaa..amalar çok :)

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar, hayatımdaki bir mesele için sevgili @nurumm a kart çektirdim. Ve yorumlamaya çalışacağım. Yardımci olursanız sevinirim.
…….. ……’ya karşı neler hissediyor?
Mezar, Dastar, Ters Aral, Dare, Tagral
Mehmet şuan mevcut ilişkisinden dolayı benimle baştan olamayacagini düşünmüş fakat bu mevcut sevgilisine karşı sadık değil. Ve bana bana karşı da birşeyler hissediyor ve gelecekte adım atabilicegini söylüyor kartlar.
……. …….’dan neden vazgecti? Adım atıp geri çektiği için bu soruyu sordum.
Gamhat, Ters Eprahat, Bulutlar, Ters Tattaret, Turan, sonradan bir kart daha çekildi yatagan
Bu ilişkiye karşı güzel hisler beslemesine rağmen, bu ilişkiye ve kendine karşı güvensizliği var. Hem benim evlilik beklentisi içinde olmam onun vazgeçmesine sebep olmuş.
……..’in mevcut iliskine karşı niyeti nedir?
Ters Ay, Deve, Ters Hesse, Kapı, Zara
Kişi mevcut iliskisinde olan sorumluluklar yüzünden çok büyük sıkıntıda ve ilişkiyi yürütüp yurutmeme konusunda kararsız ve dengesiz tavırlar sergiliyor. Bu kisi bu ilişkisine kapıyı kapatacak ve hayatına yeni bir sayfa acacak ya da kızla ilişkisinde ilerleme olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Anosia

Kayıtlı Üye
Başlık ölü farkındayım ama yine de bir umut yazacağım.
Bu aralar işim konusunda çok sıkıntılıyım, bu konuda ne yapmalıyım diye kartlarıma sordum. Sırasıyla Selana, Tilki ve Tagral geldi, hepsi düz. Tagral kartını anlamadığım için üstüne bir kart daha çekmek istedim, yanlışlıkla iki kart çekmiş bulundum, bunlar da Munzur ve Ağaç idi, ikisi de düz. Ben de çok üstünkörü bir yorumla içinde bulunduğum durumun aslında düşündüğüm kadar kötü olmadığını, işimdeki sorunu çözebileceğim şeklinde yorumladım. Tagral kartına ise bir yorum getiremedim, "acaba Tagral gibi biri olarak mı davranmam gerekiyor, yoksa patronumu mu işaret ediyor?" diye düşündüm, üstüne açtığım Munzur ve Ağaç ise pek yardımcı olmadı 😥 Sabır ve tutarlılıkla alakalı bir şey var da tam oturtamadım bakımıma. Acemiliğim için kusura bakmayın, eğer bu yorumumu görürseniz yardımınızı rica ederim 🙏

nurumm

Kayıtlı Üye
@Anosia aslında en başta çıkan selena zaten durumu açık ve net çözmüş.Geçmişine takılıp kalmazsan akıllıca hareket edersen hayat sana güzel şanslar getirecek demiş.Tağral şansa işaret ediyor.Siz anlamayıp tekrar çekince munzur ve ağaçı vermesi de aynı olduğun yerde sayarsan diyo selena yine munzuru önüne atmakla bunu tasdiklemiş herşey yerinde kalacak hiçbirşey değişmeyecek yok selenanın dediği gübi yapar geçmişi kapatır önüne bakarsan sağlıklı bi şekilde yok alacaksın diye ağaç kartını sunmuş.yani size iki seceneği de göstermiş.