Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira bende aynısını düşünüyordum hiç hareket yok diye beni duymuşunuz sevindim.sosyal medya hesabında bi grupta kızlar baya bi açıyor bakıyor yorum getiriyor da burdan ses yok.
o halde ben şöyle bir açılım yapmıştım paylaşayım. Şu an iletişimi olunmayan bir ilişkide kadın tarafından sorulan bir soru,gururuma dokandı ve sessizliğimi koruyorum beklediğime değecek mi ?
Düz tilki,düz bedes,( üstüne ters kapı) düz hesse gelen kartlar
Cesaretini kaybetmiş ve oldukça üzülmüş olsan da bir sürü zorluklardan geçecek,yorulacaksın ama sonunda kazanacaksın.Beklediğin kişi bunu telafi edecek ve dönüşü olacak sabret diye yorumladım ....

Keira

Moderator
Karşı taraf dengesiz. Hesse onun dengesizliğini vurguluyor. Komple çıkmalı bu kişinin hayatından

nurumm

Kayıtlı Üye
Karşı taraf dengesiz. Hesse onun dengesizliğini vurguluyor. Komple çıkmalı bu kişinin hayatından
Aaaaa aaaa ben niye bu kadar tutarsız bi yorum yaptım :( sonuça değil de kendime yaptığım yoruma şok oldum diyebilirm sevgili keira...

Keira

Moderator
Aaaaa aaaa ben niye bu kadar tutarsız bi yorum yaptım :( sonuça değil de kendime yaptığım yoruma şok oldum diyebilirm sevgili keira...
devamlı bakılan kişi olduğu için onları da hesaba katarak yapılan bir yorum. Arar mı o kişi belki arar ama dengesiz biri beş gün yine aramaz.