Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira bende aynısını düşünüyordum hiç hareket yok diye beni duymuşunuz sevindim.sosyal medya hesabında bi grupta kızlar baya bi açıyor bakıyor yorum getiriyor da burdan ses yok.
o halde ben şöyle bir açılım yapmıştım paylaşayım. Şu an iletişimi olunmayan bir ilişkide kadın tarafından sorulan bir soru,gururuma dokandı ve sessizliğimi koruyorum beklediğime değecek mi ?
Düz tilki,düz bedes,( üstüne ters kapı) düz hesse gelen kartlar
Cesaretini kaybetmiş ve oldukça üzülmüş olsan da bir sürü zorluklardan geçecek,yorulacaksın ama sonunda kazanacaksın.Beklediğin kişi bunu telafi edecek ve dönüşü olacak sabret diye yorumladım ....

Keira

Moderator
Karşı taraf dengesiz. Hesse onun dengesizliğini vurguluyor. Komple çıkmalı bu kişinin hayatından

nurumm

Kayıtlı Üye
Karşı taraf dengesiz. Hesse onun dengesizliğini vurguluyor. Komple çıkmalı bu kişinin hayatından
Aaaaa aaaa ben niye bu kadar tutarsız bi yorum yaptım :( sonuça değil de kendime yaptığım yoruma şok oldum diyebilirm sevgili keira...

Keira

Moderator
Aaaaa aaaa ben niye bu kadar tutarsız bi yorum yaptım :( sonuça değil de kendime yaptığım yoruma şok oldum diyebilirm sevgili keira...

devamlı bakılan kişi olduğu için onları da hesaba katarak yapılan bir yorum. Arar mı o kişi belki arar ama dengesiz biri beş gün yine aramaz.

nurumm

Kayıtlı Üye
devamlı bakılan kişi olduğu için onları da hesaba katarak yapılan bir yorum. Arar mı o kişi belki arar ama dengesiz biri beş gün yine aramaz.
Teşekkür ederim sevgili Keira aydınlattığınız için...

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkeğin, düşüncesine yönelik açılan: Ters Tilki,Aral,Anahtar
Erkeğin duygusuna yönelik açılan: Samyeli,Selena,Ters Ev ( hissiyattan kastımız illa aşk yada sevgi beslemesi değildi onu belirtmek isterim )
Erkeğin gözü kadının üzerinde ve oldukçada ben kıskançlık sezdim,tekrardan bir araya gelmek mutlu olmak gibi içten içten bi yerlerde duygusu var ama olamayacağının farkında diyerek bi yorum getirdim sevgili keira siz ne dersiniz.. ( eski eş için yapılan bi açılım oldugunu belirtmek isterim )

Keira

Moderator
Nasıl sordunuz kartları açarken? Açılım yapmadan önce soruyu nasıl sorduğumuz önemli? Bi de ayrı ayrı sorup mu çektiniz çünkü aynı anda iki soru sorulmaz

nurumm

Kayıtlı Üye
Nasıl sordunuz kartları açarken? Açılım yapmadan önce soruyu nasıl sorduğumuz önemli? Bi de ayrı ayrı sorup mu çektiniz çünkü aynı anda iki soru sorulmaz

Desteyi karıştırıp ilk üç kart düşüncesi nedir diye açtım,devamında üç kart da duygusuna yönelik açtım.

Nilkay

Kayıtlı Üye
merhaba uzun zamandır kimse açılım yapmamış sanırım umarım iletimi gören yorum yapmak isteyen olur :)
x kişisinin kalbinde bana karşı duyguları neler?
ters mezar-düz dağ-ters deve-düz köpek-düz güneş
benim yorumum şuanki ilişki ölü modunda bir bitikllik yaşıyor .Aşırı karamsar bir insan, önünde çok büyük engellerin olduğunu düşünüyor. Maddi sıkıntıları, para kaybı mümkün. Ben burada beni çok güvenilir bulduğunu görüyorum her şeyden önce. Ben ona göre bir sevgiliden de ziyade çok iyi bir arkadaşım ya da bir arkadaşı bu kişiyi benimle ilgili düşünmeye itiyor, onun sözleri bana hayranlık duymasına sebep oluyor. Sevilen bir insan olmam özellikle bu kişiyi etkiliyor diyebilirim .Sevgili Keira umarım görür ve yorum yaparısn :)

Keira

Moderator
Yorumun kötü değil, ama ben bunu şöyle yorumlardım. Şu an aranızda duygusal bir ilişki söz konusu değil, sizi önce zor zamanlarında destek olan bir arkadaş gibi görecek sonra bu durum duygusal bir boyut kazanacak.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Yorumun kötü değil, ama ben bunu şöyle yorumlardım. Şu an aranızda duygusal bir ilişki söz konusu değil, sizi önce zor zamanlarında destek olan bir arkadaş gibi görecek sonra bu durum duygusal bir boyut kazçk

Yorumun kötü değil, ama ben bunu şöyle yorumlardım. Şu an aranızda duygusal bir ilişki söz konusu değil, sizi önce zor zamanlarında destek olan bir arkadaş gibi görecek sonra bu durum duygusal bir boyut kazanacak.
çok teşekkür ederim öncelikle yorumunuz değerli benim için.Tam olark bu şekilde düşünememiştim.Kişiyle yakın zman önce tamamen ayrıldık onun isteğiyle.Hiçbirşekilde iletişimimiz yok.Dağ ve deve kartları için ne düşündünz acaba kişinin gözünde bu zor bir ilşki olabilir mi? teşekkür ederim tekrar

tavuskusu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, gruba yeni kaydoldum. Benim eski bir erkek arkadaşım vardı. Bu kişiyle ilgili açılım yapmıştık.
Erkek beni seviyor mu soruna:
Tattaret-Dare-Bulutlar
İlişkimiz olacak mı sorusuna:
Dare-Zara-Güneş
Kartlarını düz olarak verdi. Kartlar böyle güzel gelince "ooo oldu bu iş" gözüyle baktım Bu açılımdan birkaç ay kadar sonra çocuğun evlendiğini öğrendim. Açılımda tam olarak nasıl bir detayı kaçırdım acaba, neyi yorumlarken yanlış anladım. Bunu merak ediyorum. Hepinize iyi günler dilerim :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, gruba yeni kaydoldum. Benim eski bir erkek arkadaşım vardı. Bu kişiyle ilgili açılım yapmıştık.
Erkek beni seviyor mu soruna:
Tattaret-Dare-Bulutlar
İlişkimiz olacak mı sorusuna:
Dare-Zara-Güneş
Kartlarını düz olarak verdi. Kartlar böyle güzel gelince "ooo oldu bu iş" gözüyle baktım Bu açılımdan birkaç ay kadar sonra çocuğun evlendiğini öğrendim. Açılımda tam olarak nasıl bir detayı kaçırdım acaba, neyi yorumlarken yanlış anladım. Bunu merak ediyorum. Hepinize iyi günler dilerim :)
Öncelikle aramıza hoşgeldin tavuskuşu...kartları çok iyi çözmek gerekiyor maalesef bazen duygusal anlamlarımız ağır bastığı için tam şekillendiremiyoruz. Dareyi iki açılımda da verdiği için ben sana darenin kendimce yorumunu yazayım da anlarsın zaten ordaki detayı

Dare kişisi, hırslı, ihtiraslı ancak sadık, ihanetten uzak, ilgi isteyen ve biraz zor bir erkek olmasına rağmen, bunu sakin görüntüsünün altında gizlemektedir. Ve fala bakılan zamanda soru soran bayandan yolculuk dolayısıyla uzaktadır. Özel hayatında yaptığı hatalardan dolayı umutsuz durumdadır. Bu hataları yapmasında da, üzülmesinde de annesi etkili olmaktadır. Şu an sevdiği kişiyle konuşmak istemektedir. Ancak yeni ilişkide de evliliğinde yaptığı hataları yapacağı, düşüncelerini kolay kolay değiştirmeyen birisi olduğu anlaşılmaktadır. Zaten kendi bildiğini okuyan kişiliğinden dolayı, kendisine uymayan bir kişiyle evlenmiştir. Fakat bu kişiden boşanmak üzeredir.

nurumm

Kayıtlı Üye
Öncelikle aramıza hoşgeldin tavuskuşu...kartları çok iyi çözmek gerekiyor maalesef bazen duygusal anlamlarımız ağır bastığı için tam şekillendiremiyoruz. Dareyi iki açılımda da verdiği için ben sana darenin kendimce yorumunu yazayım da anlarsın zaten ordaki detayı

Dare kişisi, hırslı, ihtiraslı ancak sadık, ihanetten uzak, ilgi isteyen ve biraz zor bir erkek olmasına rağmen, bunu sakin görüntüsünün altında gizlemektedir. Ve fala bakılan zamanda soru soran bayandan yolculuk dolayısıyla uzaktadır. Özel hayatında yaptığı hatalardan dolayı umutsuz durumdadır. Bu hataları yapmasında da, üzülmesinde de annesi etkili olmaktadır. Şu an sevdiği kişiyle konuşmak istemektedir. Ancak yeni ilişkide de evliliğinde yaptığı hataları yapacağı, düşüncelerini kolay kolay değiştirmeyen birisi olduğu anlaşılmaktadır. Zaten kendi bildiğini okuyan kişiliğinden dolayı, kendisine uymayan bir kişiyle evlenmiştir. Fakat bu kişiden boşanmak üzeredir.
yani demem o ki dare kişiliği bi öyle bi böyle kişiliğe sahiptir kitapta der zaten melankolik diye dengesizdir ve zara sen aşk anlamını almışın sanırım ama yeni başlangıçları verdiğinden dolayı karşıdaki yeni bir yön çizmiş aslında kartlar da oldukça tutarlı gelmiş...