Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar erkek arkadaşımla ilişkimize nasıl devam edeceğiz diye sordum?Sunit,bahçeler,deve kartı geldi hepsi düz (benim kartlar tersçılmıyor genelgede düz nasıl ters çıktıklarında anlayabilmiş değilim açıkçası tersmi karmak gerek onunda bilgilendirirseniz sevinirim)Yorumum şöyle;Erkeğin idaresinde inişli çıkışlı benim sabretmem gerken bir ilişki olacağını söyledi kartlarım:) burası eskisi gibi hareketlenme iyi olacak Keira özledik sizi bekliyoruz:)

nurumm

Kayıtlı Üye
Hareketlendirelim :)) çok sessiz duruyor epey zamandır hakikaten...
X şahsı evliliğinde keyfi nasıl diye sorduğumda mida,ters tilki,mezar
Yine aynı şahıs için devamında ayrı bi açılım daha çektik evliliklerinde mutlular mı dediğimizde, ters nil,ters kız çocuğu,ters derviş
Erkeğin keyfi yerinde değil mutlu olmadıgı bariz belli diye düşünüyorum ben.sanırsam,kadından kaynaklı oldukça kıskançlık üzerine çıkan tartışmalar baş gösteriyor,ne yapacağını bilemeyen çelişkide kalan bir erkek.
Evliliklerine geldiğimizde sanki kartların devamı çıkmışcasına hayal ettiklerini bulamamışlar boğuluyorlar ve biraz da hata yaptıkları düşüncesindeler....
Sevgili keira ben bu şekilde yorum getirebildim.Siz de yorumunuzu katabilirseniz memnun oluruz...

nurumm

Kayıtlı Üye
X şahsı ile ilişkide yakın gelecek zamanda ne yaşanacak diye açtığım kartlarda ters ev ( üstüne ters valide üstüne tilki ) ay, kalif,saah

Sevgili keira şahısların arada bi sorun problem yok kartların çekildiği itibariyle lakin kartlar aşırı derecede negatif geldi bana x şahsının bi ters giden durumları olabilir diye düşündüm yanlışım varsa yine düzeltin yada yanlış mı düşünüyorum diyorum ama bilemedim de....
X şahsının hayatında daha çok eski düşmanların eski olayların gündeme gelmesi ( niyeyse validenin üstüne gelen tilki bana bu hissi verdi ) ile huzursuzluğun olması üzüntü kötüye gidiş x sahsının genel hayatı ilişkiye yansıtmasa da araya bi geçici ayrılık katmış durgunluk hakim. düzelme olacak bi bitiş görmedim.( burda X sevgisinin durumunu çok kestiremedim güzel bi kartla noktalansa da açılım )

Keira

Moderator
Aslında ilişkide sorun var ama tek tarafta, diğeri farkında değil. Farkında olmayan ilişkisini devam ediyor sanıyor ama diğeri aslında ayrılmak istiyor. Ters ev ayrılık verir vaalide bu ayrılığı güçlendirir

nurumm

Kayıtlı Üye
Zaman zaman ayrılık düşünüyor kadın olan taraf.bi taraftan da ben durumu normal olarak bildigim için bu yönde bi yorum getiremedim.ne yaşayacaklar diye üstünde durmaya çalıştığımdan. Teşekkür ederim ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Akşam yaptıpım bir açılım vardı erkek barışmak istiyor mu diye abanoz,ters bedes ( üstüne ariman,afyon) bulutlar.sonrasında sence katina barışma var mı diye üstüne tek kart daha çektim yol geldi.erkek arada geçen tatsız olaylardan oldukça üzüntü duyduğu ve ilişki de aslında hem kadının hem erkeğin üzüldüğü durum söz konusu olduğu sadece şu an için sabrettiği beklediği zamanla daha iyi olacağını düşündüğü için sessiz kaldıgı barışmayı düşündüğü istediği aşikar.yol kartını baroşacaklar dedim ilk etapta ama acaba deste yoluna bakacaksın bu senin için daha iyi olacak diye bi durum mu söylemeye çalıştı dedim sonradan açılımın resmine bakıp bakıp nereye kondursam diye düşünüyorum sevgili keira...

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevgili Katina beni duymamış maalesef :( Arkadaslarda sessizliği korumaya devam ediyorlar açılım örnekleri yapsaydınız bakmak,yorumları okumak güzel geliyor.
Şöyle bi açılım yaptım Keira umarım görürsün: ilişkide x şahsı neden durgun tepkisiz gibi bi soru sorduk: ters kitap,aral,zara destenin cevabı... aslında iki yorum oluştu kafamada ama ağır basan tarafı yorayım burda da, x şahsının açığa çıkmasından korktuğu bi durum var çok şey saklıyor duyguları da alt üst olmuş durumda fazla içsel kendi halinde sanki,durgunluk bi müddet hakim olsa da kendini iyi hissettiği anda bi dönüş var diye bişey şekillendi benim kafamda....
farklı yorumları olan arkadaşlarda yaparsa memnun olurum...

Keira

Moderator
Evet durgun ve sıkıntılı olmasının sebebi bir sır. İstemese de bu sır ortaya çıkacak. O sanıyor ki bu sırrın ortaya çıkması durumları iyice karıştıracak. Aslında tam tersi olacak. Hayatı ve durumlar olduğundan daha açık olacak. Sırrın açığa çıkması huzur getirecek

nurumm

Kayıtlı Üye
Evet durgun ve sıkıntılı olmasının sebebi bir sır. İstemese de bu sır ortaya çıkacak. O sanıyor ki bu sırrın ortaya çıkması durumları iyice karıştıracak. Aslında tam tersi olacak. Hayatı ve durumlar olduğundan daha açık olacak. Sırrın açığa çıkması huzur getirecek
Ayyy hadi inşallah sevgili keira yüreğine sağlık bir an önce olur umarım bu açılım ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira Merhabalar, ilişkiyi bitiren katinayı da unutuyor sanırım :( benim şöyle bi sorum olacak erkeğin hayatında başkası varmı diye sordugumuzda ters valide,kapı,elmas gelen kartlar.valide gelmemiş olsaydı net bi şekilde hayır yok derdim.şimdi valideyi ben haliyle olumsuz olarak aldım evet hayatında kapılarını açtığı el üstünde tuttuğu bir ilşkisi var maalesef diye yorumlamak geldi içimden , karşımdakine yanlış da bişey söylemek istemiyorum.sonra ki gelen kartlar oldukça güzel geldiği için bunu başka türlü de yorabilirdim de doğru olur muydu ? evet üzerinizde ilşkide kötüye giden durumlar var lakin adamın hayatına aldığı kimse yok değer verdiği yok. olan kişi de sensin diye bi durum getirebilir miyiz ?

nurumm

Kayıtlı Üye
yada bi cevap hayatında birileri var evet aldatıyor ama onlara sen gibi bakmıyor senin içinde yeri başka gözünde değerin başka içinde beslediği sevgi bambaşka vb. gibi ....

Keira

Moderator
Ben bu kartlara bakarak şimdilik yok derdim, ama birisi ile bu yolda adımlar atıyor

nurumm

Kayıtlı Üye
Ahh sevgili keira hisleriniz beni daha çok cezbediyor.şimdiye kadar yorum getirdiğiniz,daha önceki açılımlarda söyledikleriniz bire bir dediğiniz gibi sonuçlar verdi, bitmesine ihtimal vermediğim ilişkilerin bittiğine mi tanık olmadım aşık olması imkansız olan adamların aşka gelmesine mi anlatamam.... Siz öncesinde söylemiştiniz...yüreğinize sağlık...