Çok Özel ve Herkesten Fikir Bekliyorum

sanatolia

Kayıtlı Üye
Merhaba Site Üyeleri. Ben 39 Yaşındayım. Bundan 1 Yıl Önce İlk Aşkım Aradan Geçen 23 Yıla ve Hiç Görüşmemize Rağmen Beni Buldu. Hiç Unutamadığını ve Halen Sevdiğini Söyledi. Biz Tekrar Beraber Olmaya Başladık. Bu Geçen Zamanda Evlenmiş ve Boşanmış. 12 Yaşında Dünya Tatlısı Bir Kızı Var. Her Neyse Hikayeyi Uzatmayayım.
Herşey Çok Güzel Gidiyordu ve Evlenme Teklif Ettim. Teklifime Sebepsizce Hayır Dedi ve Beni Bıraktı. Ulaşamaz Oldum. Telefonlarıma Çıkmadı, Yanına Gittiğimde Tersledi ve Konuşmadı. Bir Süre Bekledim. Bu Zaman Sırasında Birgün Kızını Gördüm ve Annen Nerde, Nasıl Diye Sordum. Annem Ankara'ya Tedaviye Gitti Dedi. Ne Tedavisi Dediğimde, Sana Anlatmadımı Annem Kanser Dedi. O Anda Bütün Dünyam Yıkıldı, Başımdan Aşağıya Kaynar Sular Döküldü.
O Gözlerine Bakmaya Kıyamadığım ve Beni Hiç Unutmayan İnsan Hastaydı. Dönüşünü Sordum 1 Hafta Sonra Geleceğini Söyledi. 10 Gün Geçtikten Sonra Evine Gittim. Neden Bana Söylemediğini Sordum Cevapsız Bıraktı ve Beni Unut Bizim Bir Geleceğimiz Olamaz. Ben Yarım Bir İnsanım ve Sana Gelecek Veremem Dedi. Bense Yaşayacağın bir Tek Günün Varsa Eşim Ol Dedim ve Gene Hayır Dedi.
Artık Çaresizim, Telefonlarıma Çıkmıyor, Konuşmuyor, Görünce Yolunu Değiştiriyor.

Sizlerden Beklentim Sadece Onu Geri Döndürmek, Kazanmak İçin, Ve Yaşayacağı Geri Kalan Günlerde Eşim Olması İçin Ne Yapabiliri.

Dua, Büyü, Maji Neler Önerebilirsiniz.

Tüm Cevap Yazack ve Yorumda Bulunacak Herkese Şimdiden Tşk Ederim

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Zor bir Durum ama şifa dileyebilirsin ancak Allahtan büyü ile sevgi alınmaz aldığın sevgi değildir sevgi zaten varmış aranızda bunu kaybetme büyü ile anca bedene sahip olursun ruha deil gerçek olan aşkı sevgiyi yok edip bir hayalle kendini avutma arkadaşça kalmayı öner yakın ol böylesi daha güzel !

sanatolia

Kayıtlı Üye
Arakadaş Olarak Bile Görmek O'nada Bana da Acı veriyor. o Yüzden Görşmeyi Yüzyüze Gelmeyi İstemiyor. Çaresizlik Ne Zormuş. Doktoru Tek İlacı Moral ve Sevgi Diyor. Ama O Bana Acı vereceği İçin Benden Kaçıyor. Keşke Elimi Tutsa, İnansa Belkide Hastalığı İçin Bir Yardımı Olacak....
O Yüzden Sordum Sizlere, Dönmesi İkimize de yarayacak ve Ne Önerirsiniz Dememdeki Kasıt Buydu...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Size alternatif tıp olarak reikiyi tavsiye edebilirim denemekte fayda var bence ondan gizlice bi reiki mastera onun bilgilerini verip şifa enerjisi yollatmalısınız olur olmaz denemekte fayda var geçmiş olsun...

canmert196

Kayıtlı Üye
Zor bir Durum ama şifa dileyebilirsin ancak Allahtan büyü ile sevgi alınmaz aldığın sevgi değildir sevgi zaten varmış aranızda bunu kaybetme büyü ile anca bedene sahip olursun ruha deil gerçek olan aşkı sevgiyi yok edip bir hayalle kendini avutma arkadaşça kalmayı öner yakın ol böylesi daha güzel !

arkadasın sevgıye ıhtıyacı yok kı karsı taraf onu cok sevdıgı ıcın boyle bsy yapıyor

zor bı durum gideni döndürme duaları var onları okuyabılırsın belkı faydası yada cok etkileyici bir konusma yapman gerek

sanatolia

Kayıtlı Üye
Peki Bu Duaların Size Göre En Makbulü, Etkilisi Hangisi

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Pek çok hastalığın şifası var. Filiz Akın kanserden iyileşti. Reiki modern tıp ve pek çok yöntem denenmiş. Bayanın ümitsiz olması yanlış. Alternatif tedaviden çare bulabilir. Site yönetiminden ne gibi yöntemler olabileceğine dair bilgi edinmenizi ve kendisini bu anlamda bilgilendirmenizi ve ilgili yerlere yönlendirmenizi tavsiye ediyorum. Her hastalığın bir çaresi var. Derdi veren ALLAH dermanını da vermiş. Sevgiler...

mksubzero

Banlı Kullanıcı
İlk önce geçmiş olsun. Umarım her şey iyi olur. İyi dileklerimin sizinle olacağı konusunda şüpheniz olmasın.
Ben de reikiyi tavsiye ederim. Umarım şifa konusunda yeterli seviyede olan dürüst birini bulabilirsiniz.
Bir tavsiyem daha var, karşı çıksa bile ona yalnız olmadığını hissettirmeyi bırakmayın. Moral her şeyi değiştirir.
İlk önce ruhu iyileştirin, beden ruhun etkisiyle zaten düzelecektir.
Umarım her şey güzel olur.
Sevgi ve ışık üzerinizde olsun.

backwoods

Kayıtlı Üye
Merhaba, zor bir durum, Allah şifa versin. Ben 34 yaşındayım ve 31 yaşındayken kanser oldum. Ameliyat ve klasik kanser tedavileri sonrasında sağlığıma kavuştum. Hiçbir zaman isyan etmedim ve sakince kabullendim. Ama tabi süreç zorlu ve gerçekten insan sevdikleri üzülmesin diye onları uzak tutmak istiyor, ben de öyle yapmıştım. Her detaya hakim olup başıma gelebilecek herşeyi herkesten önce öğrenip yalnız mücadele etmeye çalıştım. O psikoloji ile önce dağılıyorsunuz, eğer kendinize acımayı bırakıp kabule geçebilirseniz eskisinden daha güçlü bir insan haline geliyorsunuz.
Onu öncelikle iyileşebileceğine inandırmalısınız, kararlı olun ve vazgeçmeyin. Eğer bilgilerini paylaşmak isterseniz yüksek benliğininin izni ile reiki gönderebilirim kendisine. Onun için olumlamalar yapın, hastalığa değil sağlığa yoğunlaşmasını sağlamalısınız.
Mystica arkadaşımızın söylediği gibi arkadaşı olarak yanında durun. Evlilik için ısrar etmeyin. Onu iyileşeceğine inandırabilmeniz için önce sizin buna inanmanız gerekiyor.
Allah hepinizin yardımcısı olsun.

sanatolia

Kayıtlı Üye
Backwoods Sanada Büyük Geçmiş Olsun. Tavsiyeleriniz İçin Tşk Ederim Ama Sorun Şu: Ne Arkadaşı, Ne Dostu, Ne Sevgilisi Olarak Yanında Olmama İzin Vermiyor. Konuşmuyor, Görüşmüyor. Benim Bu İnadını Kırmam İçin Tek Çarem Dua veya Büyü Kaldı Sanırım. Çare Değil, Çaresizlik İçindeyim Anlayacağın....

alin

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşur arkadaşınız.Kanserin çeşidi ve derecesi nedir umutsuzluğunun sebebi derecesini merak ettim.Umut ihtimal ne durumdaysa ona da o şekil yaklaşabilirsiniz.İlerlemiş çaresiz gibi görünen bir durumda belkide evlilik vb. konuşmalar daha kötü hissetmesine neden olabilir.Size önerim bu denli değer veriyorken moral vermek yanında olmak konusunda yılmamanız.Sürekli hastane evi gidiş gelişleri arasında yaşınızı durumunuzu hatta tüm dünyayı unutup onu sevgiye sürprizlere boğmanız imkan dahilinde.Jestler mutlak ki çok emek çok maddiyat harcanarak da yapılmaz sadece gözlerindeki çocuksu bakışı enerjiyi sevinci ortaya çıkaracak üst üste jestler karşısında birgün gelecek pes edecektir.Hem bunların sırasında gerekli moral sağlanmış olur hem de sizin istediğiniz birlikte savaşalım elinizi geri çevirmeme adımına yanaşabilirsiniz.Olabildiğince kabul ettirdikten sonra luzumlu durumlar hariç hastalığından uzaklaşıp bolca yine sevinç anları yaratmak.Sevginiz hissediliyor emeklerinizi de severek yapacağınızı tahmin ediyorum ikinizi daha da yakınlaştıracaktır.Onun dışında reiki alternatif tıp imkan dahilinde bunları da yardıma çağırabilirsiniz.Büyü vb uygulamaları iyi düşünün derim zaten yorgun bir ruha ters etkileri de olabilir istenmeyecek sonuç ihtimallerini de düşünün.İyi düşünün dua enerji benliğinizle yanında olun.Sıkça iyileşip sonrasında yaşadığınız hayatı imgeleyin imgelettirin.Allah yardımcınız olsun.

sanatolia

Kayıtlı Üye
Yıldım, Çünkü Yanına Gittiğimde Kızıyor Öfkeleniyor, Kendisinden Uzaklaşmam İçin Bana Hakaretler Ediyor, Bunu İstemeden Yapıyor ve Neticesinde Dahada Üzülüyor. Beni Düşündüğü İçin İstemiyor Ama Bensizde Mutsuz Bunu Çok İyi Biliyorum. Sıkıntıdan, Sinirden, Çaresizlikten Sigaraya Başladım ve Günde 2-3 Paket İçiyorum, Uyuyamıyorum. İşimi Gücümü Boşladım. Durum Aşırı Zor. Sanki Tek Çare Dua veya Büyüymüş Gibi Geldiği İçin Sizlere Sordum

alin

Kayıtlı Üye
Sıkıntınızı tazelemek istemem ama tam olayı kavramak için yineliyorum sorumu.Türü nedir ve ne boyuttadır kanseri? Şuan onun yaşadıklarıyla ilgili empati kurmak zor ancak siz de bir karar vermelisiniz sonuna kadar yılmadan gitmekse niyetiniz öyle de yapın.Büyüyle alakalı fikrim aynı ters tesir edebilecek güçte ve enerjide değil şuan arkadaşınız ancak dualar var sitemizde yine ne isterseniz olduran dua rahatlatıcı bir etkisi var denemekte fayda var http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=9050&highlight=dilerseniz bir de ya semiu günde 100 kere bu tesbihatta mümkünü olan bir çok dilekte fayda verir yeter ki inanın denenmiştir.Bilindiği üzere esmalarda ciddi mucizeler var.Her esmayı sayıları kadar içinizden size özel olmak suretiyle kullanabilirsiniz kendi esmanızı yaratmak amaçlı.Sitede esmalar anlamları sayılarıyla ilgili taratıp kendi günlük esma okumalarınızı oluşturabilirsiniz inançla yaparsanız bir çok uygulamadan alamayacağınız faydayı göreceksinizdir.İyi forumlar..

S

SoNoL

mabet yönetimiyle iletişime geçin.yönetimden bir arkadaş kendi annesini tedavi etti,kanseri iyileşti.Sanırım arkadaşınız hasatlığını kabul etmiş ve sizi uzakta tutmasının nedeni acı çekmemenizdir.Herşeyden önce kızı için yaşamak zorunda olduğunu ona empoze etmelisiniz,evlilik bahsinden uzak durun onu ürkütmeyin bende o şekilde hasta olsam kendimi yarım hissedersem çok sevdiğim biri bile olsa uzaklaştırmak isterim en azından evliliğe sıcak bakmam.ışık ve sevgi ile acil şifalar dilerim.

sanatolia

Kayıtlı Üye
Sevgili Dostum Alin. Kendisi Rahim Kanseri ve Rahmi Alındı Yani Konizasyon Uygulandı ve İlerlemiş Durumda. Maximum 2 Yıl Süre Veriyorlar. Büyü Belki Ters Tepebilir Haklısın Ama Onu Kazanmak İçin Dua Tek Yolum Kalmış Gibi Görünüyor...