cinleri gördüm

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle tamamını okumadan yorum yapmayın
Herşey şöyle başladı ben gece 5 de onları kızdıracak bişey yaptım sonra Rahman olan Allahtan izin almışlar ilk rüyamla başladı herşey bi yerdeyim bi evin önünde ama o boyut simsiyah tabi rica etse zifir karanlık bi boyut sonra bi ev var çatısı kırmızı beyaz ve griden olma duvarları vardı ahşap kapı girdim içeri iki adet insan şeklinde sakallı genç yüzlü tabi ayakları yoktu ama ben korkmadım insan şeklindeyiler şöyle dedi : Bak seyhan biz burda yaşıyoruz burası bizim yaşadığımız ev sonra Diğeri göbekli olan :Ama diğer cinlerin sesinden yatılmıyor(uyunmuyor tam hatırlamadım 2 sinden birini diyordu) dedi sonra ben nerde yatıyorsunuz dedim evin üstüne çıktık (çatıya değil üst kata) ben baktım yatak yoktu İşte burda uyuyoruz dedi sonra o rüya biter bitmez Uyarma rüyam başladı Bi baktım kendim onları rahatsız eder ken ki halimi bana gösterdiler Ve şöyle dedi:Bak biz seni böyle görüyoruz ( beni şöyle görüyolar benim boyum 1.75 ama onlar tepeden bakıyolardı ) hemde saat 5 de yapmışsın dedi Sonra Dediki Kalın bi sesle (o uyduruk türk korku filmleri vardır ses efekti felan onlarla kıyaslanamicak bi ses) Bak Seyhan bida olmasın seni uyarıyoruz bida yapmicaksın dedi uyanırkende bedenime geri girdigimi gördüm sonra bida o şeyi asla yapmadım Ve arkadaşlar şunuda ekleyim kalbi kötü biri değilimdir mahallenin kedisiyle bile aram iyidir Beni uyarmak için Allahtan izin istemişler Çünkü adımı biliyolardı ve ilk rüyamda bana insan şeklinde göründüler şunuda ekleyeyim onlarla dalga geçtinizde onlar öylebi sinirlenirki eğer allahın koruma melekleri olmasa başınıza o kadar kötü şeyler gelirki görmemek için gözlerinizi kapatırsınız ama zihninize girer sonra delirirsiniz ha bide şu boyutu var bi insan onları görürse enerjisiniden rahatsız olur korkmaya başlar o gelende korkmaya başladıkça üstüne gelir bu böyle devam eder kurtuluşunuz olmaz bu o kadar korkunçturki hanki o dabbe vs filmler izlersiniz 1 aya düzelirsiniz fakat çağırdığınızda kalbiniz patlar gibi olur dilinizi yutarsınız gözünü kapatırsınız gitsin diye sonu gelmeyecek işlere girmeyin kendi hayatınıza nükleer bomba atmakla aynı şey

Çabuk sinirlenirler,Gece yatağa girerken ve uyurken besmele çekmek önemli, Tuvalet ve gece çöplük yerlerde yoğun olurlar aman destur diyin geçerken , Unutmayın onlarda bizi görüyorz dalga geçtiginizda size musallat olma yolları ararlar açığınızı ararlar musallat olmak için ve bazıları derlerki şunu koruyan allah müsade etsede günün bi göstersem,

Notlar:Gece perde oynarsa sakın telaşe vermeyin doğal davranın onlar oynuyodur siz nasıl yaşıyosanız onlarda öyle yaşıyodur , Gece fazla düşünmeyin ve korkmayın, neyse arkadaşlar herkese iyi forumlar

Snooww

Kayıtlı Üye
Arkadaşın dediği gibi müslüman olana denk gelmişsin kafir olanlar izin istemez sen ne kadar korkarsan onlar ondan zevk alır daha çok korkutur , kafir olanların seni uyarması gibi bir şeyi yoktur.Zayif anını buldukça o onlara eğlencedir.Sonunda da sana musallat olurlar.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Arkadaşın dediği gibi müslüman olana denk gelmişsin kafir olanlar izin istemez sen ne kadar korkarsan onlar ondan zevk alır daha çok korkutur , kafir olanların seni uyarması gibi bir şeyi yoktur.Zayif anını buldukça o onlara eğlencedir.Sonunda da sana musallat olurlar.
bir diğer sorun ise herkes çok kolay musallat olur diyor bu kadar kolay değil allahın korumasının kalkması lazım ki allahla dalga geçenlerde bile allah kaldırmıyor bu korumayı forumda galiba moda olmuş hemen musallat olurlar yazmayın bilip bilmeden iki korku filmi izliyolar gelip burda bilmeden onu bunu yaparsan musallat olur demeniz yanlış şimdi insanlar sanıyoki cinler izledikleri korku filmlerindeki gibi adama musallat olup paramparça öldüreceklerini felanmı düşünüyorsunuz konuda benim yazdığımı yorumda bana yazmışsınız sadece kafir kelimesini eklemişsiniz mesela size kaç kere musallat oldular kaç kere çagırdınızı yazıp bilgilendirebilirsiniz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
bir diğer sorun ise herkes çok kolay musallat olur diyor bu kadar kolay değil allahın korumasının kalkması lazım ki allahla dalga geçenlerde bile allah kaldırmıyor bu korumayı forumda galiba moda olmuş hemen musallat olurlar yazmayın bilip bilmeden iki korku filmi izliyolar gelip burda bilmeden onu bunu yaparsan musallat olur demeniz yanlış şimdi insanlar sanıyoki cinler izledikleri korku filmlerindeki gibi adama musallat olup paramparça öldüreceklerini felanmı düşünüyorsunuz konuda benim yazdığımı yorumda bana yazmışsınız sadece kafir kelimesini eklemişsiniz mesela size kaç kere musallat oldular kaç kere çagırdınızı yazıp bilgilendirebilirsiniz

Büyüyle görevlendirildiklerinde koruma kalkıyor musallat oluyorlar.. Diğer durumları bilemem..

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Onları bu kadar kızdıracak ne yaptın? Demekki müslüman onlar yoksa izin filan istemez direk saldırırlardı.
Ha
Nereden başlayacağımı bilmiyorum

1.) davet demek yada onlarla ilgili musallat kapacak bir şey yapmak misal kaynar suları geceleri sokağa dökmek gibi

izin olayı farklıdır izinden kasıt yetkidir
Eğer sen varlığı davet ettiysen melekler olaya müdahalede bulunmaz buna izin denir

zira onlarla sen iletişime geçmişsin bu yüzden de onlar yetkilenir melekler ise geri durur
Yani musallatda olabilir eğer çok fena sinir ettiysen yada anlaşma yapıp hizmet altına aldığın varlığı zaptedemezsen paramparça eder elbet

2.)bu dünya imtihan dünyası kafirdede koruma vardır zira şeytanlar için insan olmak dahi onların işgence etmesi ve öldürmesi için yeterli bir sebep

Lakin kızıl kafirler vede büyücüler cinci vede havascılardada koruma olmaz. kalkar diyebiliriz

şeytanlar yalnızca ebuleheb ebrehe ümmü cemil gibi kızıl kafirlere zarar vermezler

geriye kalan tüm topluluklar zarar görebilir

bir şeytan musallat olcağı zaman allahın huzuruna çıkıp ben buna musallat olabilirmiyim demez senin onlara zarar vermen,ilgi duyman,bilerek veya bilmeyerek isteyerek veya istemeyerek yaptığın hatalar ,davetler,kasemler,yalnış tertiplenmiş süryanice -aramice esmalar
Gibi bir çok şeyi yapmak onları yetki sahibi yapacaktır yani izin sahibi olurlar

Alakan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yapmayın etmeyin geceleri kaynar suyu sokağa dökmek, geceleri tırnak kesmek, banyoda fazla durmak, kızgın yağı lavaboya dökmek vs bunlar hurafe. Siz yine de kaynar su dökmeyin birinin kafasına gelir! Lavaboya da yağlarınızı dökmeyin bir zahmet sular kirleniyor.

Ben anlamıyorum bilen biri varsa cevaplasın lütfen bedensiz bir varlığa su nasıl zarar verebilir? Öyleyse varlık musallatı olan herkesi şöyle kaynar bir suyla yıkayalım etrafına serpelim.

Ü

Üye silindi 45859

Arkadaşlar yapmayın etmeyin geceleri kaynar suyu sokağa dökmek, geceleri tırnak kesmek, banyoda fazla durmak, kızgın yağı lavaboya dökmek vs bunlar hurafe. Siz yine de kaynar su dökmeyin birinin kafasına gelir! Lavaboya da yağlarınızı dökmeyin bir zahmet sular kirleniyor.

Ben anlamıyorum bilen biri varsa cevaplasın lütfen bedensiz bir varlığa su nasıl zarar verebilir? Öyleyse varlık musallatı olan herkesi şöyle kaynar bir suyla yıkayalım etrafına serpelim.
Ekol farklılıkları :) Batı majisinde bunu göremezsiniz. Doğu majisinde de pek yer aldığını söyleyemem. Diğer bir yandan doğa temelli ekollerde ağaca, bitkiye zarar vermenin benzer sonuçları olduğunu görebiliriz. "Bedensiz" konusunda çok emin olamıyorum varlığın belli bir formu var ancak insanlar tarafından kolay algılanamıyor. Ama birçoğunun hurafe olduğunda hemfikiriz. Tasavvuftan ve inancın temel taşlarından oldukça uzaklaşmış bazı dindar kesimin yobazlaşması gibi maji içinde de havasta veya diğer ekollerde benzer yobazlaşmalara rastlayabiliyoruz. O nedenle -fikrimce- polemiğe dahi girmeyin. Katı düşünceler kırılgan insanlar yaratır, kırılgan insanlar ise kötü tartışmalar...
Konuya gelecek olursam -buradan itibaren konu sahibi için yazıyorum- varlık alanına saygıyla yaklaştığınız, kasten zarara yol açmadığınız veya birinin tarafınızın aleyhine kara büyü yapmaması gibi durumlarda iletişime geçebiliyorsanız kendinizi de koruyabilirsiniz. Koruma kalkanınız olmadığı durumlarda bile kendinizi koruyacak gücünüz elbette vardır. Biraz bilgi, güçlü inanç pek çok şeyi şaşırtıcı şekilde çözebilir. Yalnız cinlerden veya göremediğimiz alemlerdeki varlıklardan söz ediyorsak korku dili kullanmamayı öneririm. Korkularınız, çekinceleriniz veya aşırı hürmetiniz karşı tarafta farklı bir etki yaratabilir. İnsanlar olarak cinleri kızdırmaktan bu kadar korkmamamız düşüncesindeyim, onlar da birer yaratık. Ayrıca cinler de bizi kızdırabiliyor. Ve şunu net olarak söyleyebilirim ki "onları kızdırmayın, öfkelendirmeyin" tarzındaki şeyleri yazmamız için bizi manipüle bile ediyorlardır. Kızmak, korkutmak tüm varlık alemi için geçerli bu kadar büyük korku öğesi haline getirmeyin. Evet onlar yüzünden korkunç görüler alabilir, korkunç şeyler yaşayabilirsiniz. Onların tek avantajı korkularınızı anlayabiliyor ve buna göre davranabiliyor olmaları. Nasıl başa çıkacağınızı biliyorsanız avantaj size geçer. Eğer islam inancına mensupsanız yaratıcının dediği gibi "bir şeyden korkacaksanız, korku öğesi arıyorsanız, Tanrıdan korkun". İnancın temelinde koşulsuz sevgi ve saygı vardır ve benim dinime göre insanın gerçekleştirmesi gereken en büyük ideali budur, Rabbi koşulsuz sevmek, tüm yaratımlarında sevgiyi görmek ve tüm varlığa saygı duyabilmek. Bunları yaptığınızda kasten bir işlem yapılmamışsa zaten bir sorun kalmıyor diyebilirim. Ama rica ediyorum, forumda yabancılar belki reşit olmayan bireyler bile dolaşıyor, bunu korku öğesi haline getirmeyelim.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci

Peki istediğine inana bilirsin
Ve denemektede özgürsün
Bizler uyarıcıyız
Elbette dinlemek ve dinlememek senin elinde

banyoda çok kalmayın zira banyo ifritlerin yuvasıdır boş oyalandınmı aşık olabilir sinsice yaklaşabilir sonuçda hafaza melekleri yok yanında banyo kapısında bekler içeri girmez

cinlerde bunu fırsat bilir ve yakınlaşır

kızgın yağ lavabo ve giderlere dökülmez zira oradada bulunabilme ihtimali çok yüksektir
Kızgın yağ varlığın enerjisel bedenine zarar verir parçalar
Kaynar suda enerjisel bedenlerine zarar verir
Yani yanarlar yakanıda yakarlar

başka merak ettiğin bir şey olursa düzgün uslup kullanmaya devam ederek sorabilirsin..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Peki istediğine inana bilirsin
Ve denemektede özgürsün
Bizler uyarıcıyız
Elbette dinlemek ve dinlememek senin elinde

banyoda çok kalmayın zira banyo ifritlerin yuvasıdır boş oyalandınmı aşık olabilir sinsice yaklaşabilir sonuçda hafaza melekleri yok yanında banyo kapısında bekler içeri girmez

cinlerde bunu fırsat bilir ve yakınlaşır

kızgın yağ lavabo ve giderlere dökülmez zira oradada bulunabilme ihtimali çok yüksektir
Kızgın yağ varlığın enerjisel bedenine zarar verir parçalar
Kaynar suda enerjisel bedenlerine zarar verir
Yani yanarlar yakanıda yakarlar

başka merak ettiğin bir şey olursa düzgün uslup kullanmaya devam ederek sorabilirsin..
Bu mantığa göre dünya nüfusunun yüzde 90’ı varlıklara zarar verecek ya da kendilerine aşık edecek bir şey yapıyor.

Gidere yap dökmeyin tabi içilebilir suları kirletiyoruz.
Banyo da çok kalın lütfen bol bol temizlenin. Gençler maşallah ışık hızında duş alıyor.

eğer bir bilgi avama düşmüşse çok inanmaya gerek yok zaten ya da o bilgi artık avam bilgisi olmuştur.

Havvas yani üstün bilgi öyle avam tabakasına ait bilgileri içermez.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Ben daha gördüğüm insanlarla baş edemiyorum, siz bunlarla niye mücadele içine giriyorsunuz ki?
Allah korusun tövbee.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bu mantığa göre dünya nüfusunun yüzde 90’ı varlıklara zarar verecek ya da kendilerine aşık edecek bir şey yapıyor.

Gidere yap dökmeyin tabi içilebilir suları kirletiyoruz.
Banyo da çok kalın lütfen bol bol temizlenin. Gençler maşallah ışık hızında duş alıyor.

eğer bir bilgi avama düşmüşse çok inanmaya gerek yok zaten ya da o bilgi artık avam bilgisi olmuştur.

Havvas yani üstün bilgi öyle avam tabakasına ait bilgileri içermez.
Dünyanın %90 ı zaten musallatlıdır/kesin/

bu yalnızca havas konusu değildir
O halde nazara karşı nas okumak cine karşı nas belaya karşı ayetelkürsi
Okumak da havas konusudur

havas bir konunun özü demektir saf ve temizlikdir

ayetin esma sure ve kasemin özüne inerek neyin neye iyi geldiğini bizlere bildirir

şu konuda yanılıyorsun havasın her konusu gizli değildir havasda insanlara bildirilmesi şart konular vardır

tıpkı bir surenin havası gibi
Veya bir esma veya bir ayet yada kasem

insanlar bilsin ve sakınsın diye bazı anlatımlar vardır…

Retro

Kayıtlı Üye
Dünyanın %90 ı zaten musallatlıdır/kesin/

Buna ben de katılıyorum. Ama bu musallat ilk akla gelen klasik anlamda bir musallat değil. İnsanların yüzde 75'i de bu musallatlarından gayet te memnunlar.

Doğarken sana bir koruyucu melek ve bir de șeytanın zurriyetinden bir inkarcı vazifeli zaten bırakılıyor. Bu ademin ilk günüden bu yana bir pakt olarak zaten beyan edilmiş, yani gizli bir durum değil. Kaldı ki aileden geçen ve aileye çökmüș varlıkları hiç hesaba katmadan söylüyorum bunu.

Arinmak için, arı kalmak için kasti bir çaban yoksa malesef yüzünün nurunu zamanla emerek senin enerjini ve umutlarını sondurmekle görevli varlıklarla etkileșimli bir şekilde yaşıyorsun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bağırsak paraziti gibi bahsediyoruz. İnsanların doğal seçimlerini, yaşam şekillerini, özgür iradelerini vb herseyi başka bir yaşam formuna bağlamak gerçekten ne kadar doğru. Paranoid bir durum. İnançlara bir şey diyemem elbet, inanç sonuç da bir mantığı olmak zorunda değil.
bu insan iradesi düpedüz hiçe saymak demek.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Buna ben de katılıyorum. Ama bu musallat ilk akla gelen klasik anlamda bir musallat değil. İnsanların yüzde 75'i de bu musallatlarından gayet te memnunlar.

Doğarken sana bir koruyucu melek ve bir de șeytanın zurriyetinden bir inkarcı vazifeli zaten bırakılıyor. Bu ademin ilk günüden bu yana bir pakt olarak zaten beyan edilmiş, yani gizli bir durum değil. Kaldı ki aileden geçen ve aileye çökmüș varlıkları hiç hesaba katmadan söylüyorum bunu.

Arinmak için, arı kalmak için kasti bir çaban yoksa malesef yüzünün nurunu zamanla emerek senin enerjini ve umutlarını sondurmekle görevli varlıklarla etkileșimli bir şekilde yaşıyorsun.
Evet lakin kas ettiğim şeytanlardan bizlere verilen dost değil zira o dost insanların %90 lık kısmına değil %100 lük kısmına verildi

varlıklar , kişiler bilerek yada bilmeyerek işlediği hatalar sonucu musallat olur

önemli olan musallatlı gibi davranıp dışarıya kendini belli etmesi değildir
Önemli olan musallatın kendini gizleyip gizlememesidir

Cin musallatlarının %80 i kendini gizler

dışarıdan bakınca normal biri gibidir hatta sende musallat var desen seni döver ne diyon lan diye
Lakin musallatlıdır

havascılar gizlenen musallatları bulmakta çok zorlanır zira kişi kendinde musallat olduğuna inanmadığı için hocaların yanına gitmez

ki gitse bile hocalar ileri düzeyde ki gizlenmiş musallatları fark edebilir

gizlenenleri bakımlarda bile göremiyoruz

bakımın aslı nedir bilirmisin?¿

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bağırsak paraziti gibi bahsediyoruz. İnsanların doğal seçimlerini, yaşam şekillerini, özgür iradelerini vb herseyi başka bir yaşam formuna bağlamak gerçekten ne kadar doğru. Paranoid bir durum. İnançlara bir şey diyemem elbet, inanç sonuç da bir mantığı olmak zorunda değil.
bu insan iradesi düpedüz hiçe saymak demek.
Elbet değil ben benim yada başka birinin bunu kast ettiğini düşünmüyorum
Haklısın her şey musallata bağlanmamalı
Lakin bazı durumlar haricidir

Ve insanların hemen hemen hepsinde musallat vardır alimlerde bile

bu musallat senin rızkınla oynar
Yuvanla oynar
Canınla oynar

çoğu zaman melekler hep engeller

Misal bir kamyon geçerken birden kapak açıldı ve o kapak hemen yanındaki bir ağaca çarparak sana gelmedi
Yada aman Allahım verilmiş sadakam varmış dediğimiz olaylar

bunların çoğu musallat olan cinler nedeni ile olur

ve senin yaşadığın olay senin kaderinde değil yani allah o olayı sana yazmamış şeytan sebebi ile olmuş ise melekler kati suretle engeller şeytana izin vermez

Şeytan kader haricinde insan hayatına bir şey katarmı dersen evet katar misal bir kişinin sana yaptığı bir fenalık yada iyilik gibi düşün

misal yolda giderken birinin çelme çakması sonucu yere düşmen
Bir başkasınında seni yerden kaldırması gibi

birinin sana çelme çakması kader değildir
Tıpkı şeytanın sana bana yaptıkları gibi

işte olayın aslı budur

insan iradeside tabiki vardır vede iareye aykırı bir şey söylemiyorum
Lakin yalnış yönlendirilen ve başına bela açan irade

vede doğru kontrol edilip beledan kaçan iradeli insanlar vardır

misal şeytanın kendi iradesi ile allaha karşı gelmesi gibi

şeytanlar en çok şu sebeplerden insana gelir ve gizli musallata başlar

günah işlemek,beddua almak,ah işitmek,
Haram yemek ve haramala meşgul olmak,
Tuvallette uzun kalmak ,
kaynar su-kızgın yağ-sirke gibi materyalleri kontrolsüzce ve bilinçsizce etrafa saçmak , geceleri tenha yerlerde dolaşmak ,harabe ve terk edilmiş mekanlara eğlence amaçlı girmek ve o mekanlarda uzun süre bulunmak ,
büyü-nazar-tılsım-davet ve azimetler,
Soydan birinin üstenden gelenler yani sirayet ve zuhur halinde olanlar,
Af edersin sıcak dışkının yakınlarından dolaşmak veya üzerine basmak
(en çok görülüyor bu ,banyo ve kaynar sudan sonra gelir çok sık raslanır)

buradada insan iradesi var lakin
kontrolsüzce yönlendirilen irade

unutmayın şeytanları biz göremiyoruz lakin onlar heryerde

Alakan

Kayıtlı Üye

Yuvanla oynar
Canınla oynar

Misal bir kamyon geçerken birden kapak açıldı ve o kapak hemen yanındaki bir ağaca çarparak sana gelmedi

ve senin yaşadığın olay senin kaderinde değil yani allah o olayı sana yazmamış şeytan sebebi ile olmuş ise melekler kati suretle engeller şeytana izin vermez

Şeytan kader haricinde insan hayatına bir şey katarmı dersen evet katar misal bir kişinin sana yaptığı bir fenalık yada iyilik gibi düşün

işte olayın aslı budur

Tuvallette uzun kalmak ,
kaynar su-kızgın yağ-sirke gibi materyalleri kontrolsüzce ve bilinçsizce etrafa saçmak , geceleri tenha yerlerde dolaşmak ,harabe ve terk edilmiş mekanlara eğlence amaçlı girmek ve o mekanlarda uzun süre bulunmak ,

Hocam cinler hangi maddeden yaratıldı?

Vanilia

Kayıtlı Üye

Yuvanla oynar
Canınla oynar

işte olayın aslı budur

Tuvallette uzun kalmak ,

Sürekli banyoda vakit geçiriyor babam, bana çok mantıklı geldi bu.
Tek başına bir sürü insanın hayatına zarar veriyor.
Hani şaşırırız ya ufacık tefecik bir insan, etten yaratılmış, bir nefeslik canı var ama kuşaktan kuşağa nasıl bu kadar kötü bir etki yaratabilir diye.
Ben de bu aktarımı kırmak istiyorum ya.
Yapacak hiçbir şey yok mu?