cinleri gördüm

Vanilia

Kayıtlı Üye
Peki istediğine inana bilirsin
Ve denemektede özgürsün
Bizler uyarıcıyız
Elbette dinlemek ve dinlememek senin elinde

banyoda çok kalmayın zira banyo ifritlerin yuvasıdır boş oyalandınmı aşık olabilir sinsice yaklaşabilir sonuçda hafaza melekleri yok yanında banyo kapısında bekler içeri girmez

cinlerde bunu fırsat bilir ve yakınlaşır

kızgın yağ lavabo ve giderlere dökülmez zira oradada bulunabilme ihtimali çok yüksektir
Kızgın yağ varlığın enerjisel bedenine zarar verir parçalar
Kaynar suda enerjisel bedenlerine zarar verir
Yani yanarlar yakanıda yakarlar

başka merak ettiğin bir şey olursa düzgün uslup kullanmaya devam ederek sorabilirsin..
Ben sorsam çok sıkıntılı bir dönemdeyim sorularım var da.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Sürekli banyoda vakit geçiriyor babam, bana çok mantıklı geldi bu.
Tek başına bir sürü insanın hayatına zarar veriyor.
Hani şaşırırız ya ufacık tefecik bir insan, etten yaratılmış, bir nefeslik canı var ama kuşaktan kuşağa nasıl bu kadar kötü bir etki yaratabilir diye.
Ben de bu aktarımı kırmak istiyorum ya.
Yapacak hiçbir şey yok mu?
Öncelikle babana dair biraz daha anlatım yapmalısın

başka ne tür durumları var babanın
Misal geceleri uyumayıp kimse çağırmadığı halde şu çağırıyor deyip evden ayrılması

ezan okununca kulak kapaması gibi

biraz daha anlatım yap inşallah yardımcı oluruz

Retro

Kayıtlı Üye
Hocam cinler hangi maddeden yaratıldı?

Elektro dalga fırından.
Semum ateşinden.
Ateşin dumansız kısmından.

"Semum" tabiri gözeneklerden geçebilen demek. Bu gözenekler mikronluk gözeneklerdir. Cinlerin bedene nasıl nüfuz edebildiklerini bir deney yaparak anlamak istersen ; soğuk toprak kabın içine biraz çorba koyup onu elektrodalga fırında ısıt.

Sonuçta toprak kabın soğuk kaldığını ama içindeki çorbanın, elektromanyetik etkiyle anında etkileşime geçerek ısındığını görürsün. Çünkü elektromanyetik frekanslar da semum özelliği gösterir ve dıștaki katı katmanın gözeneklinden geçerek iç maddeye nüfus ederler. Ta ki sıvı bir maddeye ulaşana kadar. Çünkü sıvı iletkendir. Onu aşamazlar çünkü sıvı iletken olduğu için kimyasal reaksiyon artık bașlar.

Şimdi de, 5 kat toprak kabı iç içe koy, en içteki kaba çorba koy, 3 dakika ısıt, tüm toprak kaplar soğuk kalır , sadece en içteki kap ısınır. Çünkü sıvıyı hazmeden katman orası. Sıvının ısınması dolayısı ile ısınır o da. Dolaylı yoldan yani. Peki tüm 5 kat korumayı așarak en içteki sıvıyı ısıtan frekansın gizemi ne? Onu çözemezsek, en içteki kabın bu frekans dolayısı ile dolaylı yoldan ısınmasını açıklayamaz, sorunu kasenin kendisinde ararız. Bu anlayış üzere bilim inșa eder ve yanılgıya düşeriz.

Iste cinler de beyin sıvıları içinde, hatta damarlarda böyle gezerler. Konsantre bir radyasyon bedene sahiptirler. Dıştan sana özel bir elektromanyetik alan oluştururlar ve gözeneklerinden içeriye son derece kolay bir şekilde girerler. Hormonların ile çok kolay oynayabilirler. Seni bjr anda öfkelendirebilirler. Tansiyonunla oynarlar. Yaşam enerjini bastırırlar. Bunlar hep hormon baskılama ile olur.

Şeytan, kendisinin semum ateşinden yaratıldığına güvenerek Ademi küçük görüyor. Çünkü içine sızarak onda yalancı benliller inșa edebileceğini çok iyi biliyor. Ademoğlunu şeytana karşı koruyan tek şey, ayet bilgisi olacaktır kıyamete kadar. Şeytan Ademoğlunun Kuran ile olan bağlantısını kestiği anda, bu türün kalemini de zamana yayarak kolayca kırar.

Son düzenleme:

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Elektro dalga fırından.
Semum ateşinden.

"Semum" tabiri gözeneklerden geçebilen demek. Bu gözenekler mikronluk gözeneklerdir. Cinlerin bedene nasıl nüfuz edebildiklerini bir deney yaparak anlamak istersen ; soğuk toprak kabın içine biraz çorba koyup onu elektrodalga fırında ısıt.

Sonuçta toprak kabın soğuk kaldığını ama içindeki çorbanın, elektromanyetik etkiyle anında etkileşime geçerek ısındığını görürsün. Çünkü elektromanyetik frekanslar da semum özelliği gösterir ve dıștaki katı katmanın gözeneklinden geçerek iç maddeye nüfus ederler. Ta ki sıvı bir maddeye ulaşana kadar. Çünkü sıvı iletkendir. Onu aşamazlar çünkü sıvı iletken olduğu için kimyasal reaksiyon artık bașlar.

Şimdi de, 5 kat toprak kabı iç içe koy, en içteki kaba çorba koy, 3 dakika ısıt, tüm toprak kaplar soğuk kalır , sadece en içteki kap ısınır. Çünkü sıvıyı hazmeden katman orası. Sıvının ısınması dolayısı ile ısınır o da. Dolaylı yoldan yani. Peki tüm 5 kat korumayı așarak en içteki sıvıyı ısıtan frekansın gizemi ne? Onu çözemezsek, en içteki kabın bu frekans dolayısı ile dolaylı yoldan ısınmasını açıklayamaz, sorunu kasenin kendisinde ararız. Bu anlayış üzere bilim inșa eder ve yanılgıya düşeriz.

Iste cinler de beyin sıvıları içinde, hatta damarlarda böyle gezerler. Konsantre bir radyasyon bedene sahiptirler. Dıştan sana özel bir elektromanyetik alan oluştururlar ve gözeneklerinden içeriye son derece kolay bir şekilde girerler. Hormonların ile çok kolay oynayabilirler. Seni bjr anda öfkelendirebilirler. Tansiyonunla oynarlar. Yaşam enerjini bastırırlar. Bunlar hep hormon baskılama ile olur.

Şeytan, kendisinin semum ateşinden yaratıldığına güvenerek Ademi küçük görüyor. Çünkü içine sızarak onda yalancı benliller inșa edebileceğini çok iyi biliyor. Ademoğlunu şeytana karşı koruyan tek şey, ayet bilgisi olacaktır kıyamete kadar. Şeytan Ademoğlunun Kuran ile olan bağlantısını kestiği anda, bu türün kalemini kırar.
Dumansız ateşin perdesinden tepede ateş yanarken perdeler olurya ondan yaratılmıştır

onların bedenleri şeffafdır vede enerjidir bu sebeple çok kolay bir vicuda girebilir

dışarıda enerji oluşturma gibi bir şey yok
Ki ne dediğinide anlamadım

onlar bedenin her hangi bir yerinden girmez

onların bedene girdiği bazı bölgeler vardır oradan direk sızarlar bedene

Retro

Kayıtlı Üye

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eskiden içinde olduğum bir tarikat vardı. Onlarda böyle beyin yıkardı.

beyninin için de konuşanlar var diye, kafasına matkap ile delen insanlar var. Günde kendini 40 kere yıkayan insan var. Babamın içine cin girdi diye babasını ya da eşini öldüren var. Çocuklarını boğan var.

çok rica ediyorum inançlara saygım var ama kulandığımız dile dikkat edelim. Çocuklar, sağlıklı psikolojisi olamayan insanlar var. Anlatım şekliniz ikna etmeye yani bir tür manipüle tekniği içeriyor. O yüzden bazı olurlarda sağlıksız sonuçlara yol açabilir.

lütfen biraz empati

Retro

Kayıtlı Üye
Cin fenomenini yakından anlamak için üstlerine büyüteç tutmayı, o konuya fokuslanmayı çok rahat anlayabilirim.

Ama onları manevi sorunlarımızın ana etken unsurları olarak pazarlamak Kuran'a karşı çok ağır bir itham ve saygısızlık olur.
Başınıza ne geliyorsa kendi ellerinizle işledikleriniz dolayısıyladır der, Allah size zulmetmez, ama kendi kendinize zulmediyorsunuz (kurban olmaktan artık zevke gelmeye bașladınız içinizdeki hakikati kilitlediniz ) der.

İkisini ayırmak lazım. Bir konu hakkında ihtisas yaparken tabi ki o konu senin vaktini doldurabilir; beceri alanın, görü alanın, geçim kaynağın, sosyalleşme ve iletişim koridorun haline gelebilir ilgi alanın sonuçta.

Ama manevi sorunlarımıza sebep veren ana faktör bu varlıklar değiller. Kendi Toxic girdilerimizi ihmal ettikçe, bu varlıkların zamanla üstümüzde daha etkili olmalarının sorumlusu olarak onları gösteremeyiz. Kendimizi tanımak, bu varlıkları tanımaktan önce gelir. Bu varlıkları kendimizden önce tanırsak, onlarla nasıl baședecegimizi bilemez ve iç dengemiz temelden bozarız.

Alakan

Kayıtlı Üye
Elektro dalga fırından.
Semum ateşinden.

Şeytan, kendisinin semum ateşinden yaratıldığına güvenerek Ademi küçük görüyor. Çünkü içine sızarak onda yalancı benliller inșa edebileceğini çok iyi biliyor. Ademoğlunu şeytana karşı koruyan tek şey, ayet bilgisi olacaktır kıyamete kadar. Şeytan Ademoğlunun Kuran ile olan bağlantısını kestiği anda, bu türün kalemini de zamana yayarak kolayca kırar.
Ben bedene nasıl nüfuz ettiklerinden ziyade hâlâ kaynar su ile nasıl zarar gördükleri kısmında takılı kalmış durumdayım. Soruyu da aslında onun için sormuştum. Yine de açıklamanız ve bilgileriniz için teşekkür ederim.

Retro

Kayıtlı Üye
Ben bedene nasıl nüfuz ettiklerinden ziyade hâlâ kaynar su ile nasıl zarar gördükleri kısmında takılı kalmış durumdayım.

Bunu anlamak için soğuk su ile sıcak suyu kıyaslamak gerek madem soğuk su dökünce problem etmiyorlar da kaynar suya maruz kalınca öldüresiye senle uğraşmaya bașlıyorlar..

rfkPNR.jpeg

Belki de kaynar suyun etrafa saçtığı elektronlardan kolayca geçemiyorlar. Üstlerine katı bir cisim düşse belki asla zarar görmüyorlar içinden gecebildikleri için. Ama iletken maddeler yoğun elektromanyetik benzeri bir alan oluştururlarsa bu yoğunluk onları çok kötü bir şekilde kistiriyor da olabilir.

Gülra

Kayıtlı Üye
Açıkçası kaynar su onları nasıl etkiliyor konusunu bilmiyorum.
Ama tuvalet banyo gibi yerlerde çok vakit geçirmemek, kaynar su dökerken besmele çekmek gibi şeyleri hocalardan duymuştum bende ve uygularım bunları.
Mesela cinlerin mekanları olduğu yerlerde bulunmak onlarla bir şekilde temasa da sebep olmuyor mu?
Çevremde kapı eşiğinde cinle temas ettiği için o günden sonra tuhaf davranmaya başlayan birilerini duydum. Kapı eşiğinde de çok durmayın derler mesela. Hatta besmele çekerek geçin gibi bir şeyi de hatırlıyorum.
Ya da çocukken karanlık bir ağaç altında aniden artık nolduysa dili tutulan ya da deliren tam o kısmı bilmiyorum böyle birini de ailemden duydum ben.
Bir şekilde temas kurmak gerçekten imkansız mi?
Ya da temas kurulabilen bir varlığın kaynar sudan rahatsız olması çok mu imkansız?

Alakan

Kayıtlı Üye
Bunu anlamak için soğuk su ile sıcak suyu kıyaslamak gerek madem soğuk su dökünce problem etmiyorlar da kaynar suya maruz kalınca öldüresiye senle uğraşmaya bașlıyorlar..

rfkPNR.jpeg

Belki de kaynar suyun etrafa saçtığı elektronlardan kolayca geçemiyorlar. Üstlerine katı bir cisim düşse belki asla zarar görmüyorlar içinden gecebildikleri için. Ama iletken maddeler yoğun elektromanyetik benzeri bir alan oluştururlarsa bu yoğunluk onları çok kötü bir şekilde kistiriyor da olabilir.
Hocam kıstırıyor olsa tüm ciddi musallat vakalarında kaynar su kullanılırdı çok düz mantık yaklaşıyorum. Ayrıca kızgın yağı yine açıklamıyor bu durum. Yağ yalıtkan bir madde. Elektromanyetik alan düşündürdü. Hangi varlık türü için konuşuyoruz bilmiyorum ama modern evlerimizde hiçbir varlık barınamaz adeta koruyucu bariyer oluşmuş olurdu.

@Gülra varlıkların özellikle sahiplendiği mekanlar olabilir bunun haricinde zaten bir çok varlıkla aynı mekanı paylaşıyoruz, evimiz dahil. Bazı ağaçların altında uyunmaz, oturulmaz çünkü zehirli gaz salgılar ve insana ciddi zarar verir.

Siz yine de yapmayın tabii bunların varlık etkisinden ziyade insana veya kolektif yaşama türlü türlü zararları var. Bilinmezlik bilinirden daha korkutucu ve caydırıcı geliyor anlıyorum. Konuya daha fazla bir şey yazmayacağım.

Retro

Kayıtlı Üye
Hocam kıstırıyor olsa tüm ciddi musallat vakalarında kaynar su kullanılırdı çok düz mantık yaklaşıyorum.

Șahsen hertürlü mantığı, hertürlü yaşanmışlık ve eskilerden aktarılan onaylanmıșlık ile kıyas ede ede götürmeye çalışıyorum.

Ayrıca kızgın yağı yine açıklamıyor bu durum. Yağ yalıtkan bir madde.

Kızgın yağ evet yalıtkan olabilir, ama onun da dezavantajı 100 derece kaynar suya kıyasla, 300 dereceleri bulan bir ısıyı taşıyabilmesi olabilir.

Sonuçta ısı arttıkça elektronların çok daha düzensiz ve hızlı titreștiklerini biliyoruz. Bu durum yakın temasta cinlerin Enerji bedenlerini bir şekilde detone ediyor olabilir.

Ayrıca kızgın yağ lavabodaki damlaları da kaynatır, kanala akıtsan su birikintilerini de bir anda kaynatarak buhar eder ki bu ani reaksiyon olur, urkebilirler, kızgın yağı toprağa atsan bitki örtüsünün 4/3' ü yine su.

Ben kaynar sudan çok üstlerine nasıl bastığımızı merak ederdim. Aklımda oturtamazdım. Yerçekimi fizik; onlarsa metafizik, nasıl bağdaştırabilirim üstlerine basmayı diye. Ama sonunda anladım ki iki enerji beden birbirini hemen tanıyor ve bir şekilde iletişim kurmayı da reddettileri için itișiyor olmalılar. Belki de karanlıktan, gece bir mekanda tek başımıza kalmaktan, hatta mezarlıklardan ve ormanlardan içgüdüsel olarak ürperiyor olmamızın sebebi bu bile olabilir. Hani Yırtıcı bir hayvan olmadığına emin olsak bile ıssız bir yerin kendi enerji bedenleri olan sakinesinin olduğunu düşünüyorum. Ki oyle de zaten.

Elektromanyetik alan düşündürdü. Hangi varlık türü için konuşuyoruz bilmiyorum ama modern evlerimizde hiçbir varlık barınamaz adeta koruyucu bariyer oluşmuş olurdu.

Genel anlamda bu tarz vakaların Anadolu'daki köylerde vuku bulması bana kalırsa bunu açıklıyor. Şehirde de yaşayanları illa vardır. Ama doğal ortamları bence elektromanyetik kirliliğin daha az olduğu yerler.

Son düzenleme:

Vanilia

Kayıtlı Üye
Öncelikle babana dair biraz daha anlatım yapmalısın

başka ne tür durumları var babanın
Misal geceleri uyumayıp kimse çağırmadığı halde şu çağırıyor deyip evden ayrılması

ezan okununca kulak kapaması gibi

biraz daha anlatım yap inşallah yardımcı oluruz
Tabi, teşekkür ederim.
Dünya gaz ve toz bulutu diye başlamak istemem ama biraz baştan almam gerek.

2015'te yeni evimize taşınıp, maddi durumumuz epey düzelince çok kişinin gözüne battık ve sonra yan gittik.
Babam eskiden de sadakatsiz ve ahlaki sınırları olmayan bir adammış ama bırakmıştı, parayı bulunca tekrar başladı.
Evlerimizi ve arabaları sattı pandemiden hemen önce, her şey değerlenmeden.
Yangından mal kaçırır gibi, bize bir şey bırakmayacağını söyleyerek ve sürekli üst komşu ses yapıyor, alt yapıyor diyerek içinde bulunduğumuz evi de geçen sene sattı. Abim aldı ve biz de daha ucuz olan onun evini alıp üstüne babam para alıpsokağa dökülmekten kurtulduk.
Bunları anlatmamın daha netleştirici olduğunu düşünüyorum kusura bakmayın.

Bana çok düşkündü ama onunla hayat görüşümüz tamamen zıt. Normalde asla arkadaşlık bile kurmayacağım bir yaşam felsefesi var. Dengesiz de bazen iyi ve çoğu zaman kötülük yapıyor. Zina yapıyor annemi aldatıyor hem de yüzüne karşı kabul edeceksin tavrıyla, yanında telefonla konuşuyor hatta tepki gösterdiği için vurmaya kalktı polis çağırdım. Para tutmuyor bilerek, çocuklarına fayda etmiyor o görüştüğü tiplerin evini ocağını yaptırıyor, seviyesiz bir yaşamı var bize de dayattığı. En sert tepkiyi ailede bir tek ben veriyorum polis geldi iki defa şikayetçi olmadım kötü bir karma yaratmak istemedim hayatımda. Karanlık tarafa hiç geçmek istemedim.

Ben masum ve temiz bir hayattan bahsedince bana hep öyle bir hayat yok der, eskiden diğer çocuklarına yaptığı gibi görüştüğü kadının ortamına sokmaya çalıştı. Ben bu konuda asla taviz vermedim ve aynı evde 2 sene konuşmadık. Onu görünce öfke duyuyorum içimdeki öfke ve vesveseye hakim olamıyorum varlığı beni rahatsız ediyor. Alkol kullandı kalp spazmı geçirdi sigaraya başladı. Yani inatlaşıyor başına gelen felaketlerle. Ben mezarda değişirim diyor, doğru yolu duymaktan bile nefret ediyor. Benden kopmak da istemiyor gibi davranıyor sanki benim dünyamdan besleniyor. Duşa her gün giriyor bazen günde 2 kere giriyor. Temizlikle alakası yok ama temizliği sadece kendine, gece uyumuyor tktokta takılıyor ki ben bile kullanmıyorum. Hep kötü ve çirkin şeyleri istiyor. Kendi ailesini yoksullaştırmaya çalışıyor.

Asıl mesele ben kendimi bunlardan kurtaramıyorum. Dedem bundan daha da berbat bir adammış, onu örnek veriyor. Babadan oluyor desek amcam mesela çok düzgün bir aile adamı, kalite. Ailemde maalesef vefk yapan ve geleceğimle ilgili kötü konuşan bir abim var o da mesela aileden kopmamı istemiyor. Ben eğitime, öğrenmeye, kendini geliştirmeye odaklı biriyim, ikinci üniversite okuyorum, dediğim gibi hayatın berrak tarafında kalmaya çalışıyorum ama bu evde ait olmadığım bir cehennemde gibiyim. Çekip gideceğimi söylüyorum, onlar açık açık engel olamayacaklarını bildikleri için gitmeme sanki başka enerjilerle etki ediyorlar gibi geliyor. Hissiyatım bir şeylerin yanlış gittiğini söylüyor ama ne olduğunu bulamıyorum.

Bir dönem bağışıklığım ve psikolojim dibi gördüğünde beni bir şeyler yokladı. Açık açık gördüğüm bir şey yok ama rüyalar çok çok kötüydü hep büyülerle ilgiliydi. Düzenli dua eden biriyim namaza devam edemedim ama. Bunların soyundan gelen bir şeyler olduğu hissiyatındayım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gerçekten kaynar su olayı uzun uzun açıklamanıza hayran kaldım.

Bir tür sıcaklık unsuru maddeden yapılmış bir varlık var. Bu varlık Banyo vb gibi yerlerdeki atıl su gidelerlerine yerleşiyor. (Dünya da yer kalmamış gibi.) Sonra oraya sıcak su döktüğümüz için. Bize kızıp saldırıyor.

Buna kim inanır, kadir inanır.

berbat bir espiri ama bence buna çok yakıştı.