Çaresiz kaldım

celestialworld1111

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. 10 yıllık beraberliğimizden sonra 1,5 yıl önce nişanlandık. Aynı evde yaşıyorduk zaten. Ama şimdi bana evlenmek istemediğini, zaten bir kere evlenip boşandığından evlilik kurumuna saygısı kalmadığını söyledi. Ben çok kırıldım ve üzüldüm tabi ama o kadar sene, emek, sevgi olunca da ayrılamadım, sineye çektim oturdum. Ailem, arkadaşlarım falan çok kızdılar bana ama onun bir yandan da bana ne kadar iyi davrandığını, sevdiğini gördüklerinden birşey diyemediler. Bu büyük tartışmadan sonra ise 4 aylığına yazlıklarına gitti, işine ordan devam ediyor. Bende artık canıma tak etti ve onunla ayrılmak istediğimi söyledim ama o ne yaptı etti yine beni ikna etti. Ve şimdide yine hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Evet şimdi sizleri duyar gibiyim salak mısın git ayrıl falan diyorsunuzdur muhtemelen ama noolur beni anlayın. Boşanma gibi birşey... Ve ben artık sürekli cesaretimi toplayıp onun karşısına çıkmaktan sonra da ezik gibi o beni ikna etti diye fikrimden vazgeçmekten yoruldum. Artık o da vicdan mı yapıyor nedir ama yapmasın! O da beni ve ilişkiyi istemiyor çok belli ama erkeklik gururu işte bir türlü kendine kabul ettiremiyor! O nedenle lütfen bana bu konuyla ilgili bir ritüel, dua ya da benzeri birşey önerebilir misiniz? Bağ kesme meditasyonları bizde işe yaramıyor maalesef. Artık kendine birşeyleri ifade etsin, o da ayrılmak istesin, gurur yapmasın ve hatta kendi gitsin istiyorum.. Çok yoruldum artık bu git gellerden.. Teşekkür ederim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bağ kesme ritüelleri bu tür durumlarda ters etki yapar. Cinsel birlektilik olduğunda erkek kadından sürekli enerji alıyor ve enerji akımı kesilince. O bağı tekrar oluşturmak için elinden geleni yapar erkek. 3 sene aramayip sormayan erkekler bile bağ kesme rituelinden sonra, arayıp buluşmaya çalışıyor.

Size soğuma veya ayırma büyüsü lazım.

celestialworld1111

Kayıtlı Üye
Bağ kesme ritüelleri bu tür durumlarda ters etki yapar. Cinsel birlektilik olduğunda erkek kadından sürekli enerji alıyor ve enerji akımı kesilince. O bağı tekrar oluşturmak için elinden geleni yapar erkek. 3 sene aramayip sormayan erkekler bile bağ kesme rituelinden sonra, arayıp buluşmaya çalışıyor.

Size soğuma veya ayırma büyüsü lazım.
Gerçekten çok doğru söylediğiniz... Hatta, bir ara iletişimimiz neredeyse sıfırlandı, artık birbirimizi hiç arayıp sormaz olduk bende hazır durum böyleyken bağ kesme meditasyonu yapayım da hepten kopsun ipler dedim. Hay demez olaydım! 2-3 meditasyondan sonra o aramayan erkek gitti yerine gece&gündüz saçma sapan bahanelerle arayan, yoklayan, abuk subuk kıskançlıklar yapan ve tam da cinselliğe yönelik imalarda bulunan tutkulu bir aşık geldi! "Bu yaptığım meditasyonlar herhalde aşık etme büyüsü falan bağ kesmeyle alakası yok" dedim bende kendi kendime... O yüzden çok haklısınız!

Soğuma ve ayırma büyüsünü de düşündüm.. Ama kendim yapamam ve internette yaptığını iddia eden tiplerin hepsi şaklaban dolandırıcı kılıklı tipler, güven vermiyor. Birde açıkcası ne ona ne de bana herhangi bir zarar verecek bir ritüele girişmek istemem çünkü onu hala insan olarak seviyorum. Benden nefret falanda etmesin... Sadece kalbi soğusun ve "ayrılmak istiyorum" dediğimde "evet tamam zaten anlaşamıyorduk" desin.. Yani kalbi acıyıpta, egosu incinipte zaten kendisinin de içinde olmak istemediği bir ilişkiyi sürdürmesin... Bu anlamda uygulayabileceğim ya da bana böyle bir çalışma hazırlayabilecek güvenilir, sözüne sadık birilerini nerden bulabilirim acaba?

celestialworld1111

Kayıtlı Üye
Erkek mi yok, soyları mı tükendi?
Hahaa.. Valla 10 yıl önce biz ilk tanıştığımızda ve ben ona sırılsıklam aşık olduğumda herhalde tükenmişti ama artık türleri geri geldi :))) Onca yılın emeği, sevgisi, saygısı olmasa inanın 1 dakika daha durup düşünmem, çantamı alır giderim evden ama işte.... Aşk bu, başlarken de biterken de acıtıyor...

Rsquare

Banlı Kullanıcı
Beraber yaşamanız için evlenmenize gerek yok, birbirinizi sevmeniz için evlenmenize gerek yok, bir hayat paylaşmak için evlenmenize gerek yok, bir çocuk yapmak için evlenmenize gerek yok... Evlilik toplum dayatması samimiyetsiz zorlayıcı bir anlaşmadir.

celestialworld1111

Kayıtlı Üye
Beraber yaşamanız için evlenmenize gerek yok, birbirinizi sevmeniz için evlenmenize gerek yok, bir hayat paylaşmak için evlenmenize gerek yok, bir çocuk yapmak için evlenmenize gerek yok... Evlilik toplum dayatması samimiyetsiz zorlayıcı bir anlaşmadir.
Doğru diyorsunuz ama biz zaten yıllardır beraberiz ve aynı evde yaşıyoruz.. Konu onun bana ve aileme bir söz verip sonra hepimizi özellikle de beni yarı yolda anlamsız bir sebeple bırakması ve hala yaptığının doğru olduğunu düşünmesi.. Yoksa tabiki evlilik kurumunun artık son derece demode ve saçmalıklarla dolu olduğunu bende biliyorum...

Yalnız kalmayacağınız şekilde yer ve çevre değiştirin. İlaç alın ve sizi mutlu eden uğraşlar bulun.
Haklısınız... İlaç kullanıyorum zaten çünkü dengem bozuldu, sinirlerim bozuldu... Hobilerimi geri dönüyorum yavaş yavaş.. Teşekkürler...

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. 10 yıllık beraberliğimizden sonra 1,5 yıl önce nişanlandık. Aynı evde yaşıyorduk zaten. Ama şimdi bana evlenmek istemediğini, zaten bir kere evlenip boşandığından evlilik kurumuna saygısı kalmadığını söyledi. Ben çok kırıldım ve üzüldüm tabi ama o kadar sene, emek, sevgi olunca da ayrılamadım, sineye çektim oturdum. Ailem, arkadaşlarım falan çok kızdılar bana ama onun bir yandan da bana ne kadar iyi davrandığını, sevdiğini gördüklerinden birşey diyemediler. Bu büyük tartışmadan sonra ise 4 aylığına yazlıklarına gitti, işine ordan devam ediyor. Bende artık canıma tak etti ve onunla ayrılmak istediğimi söyledim ama o ne yaptı etti yine beni ikna etti. Ve şimdide yine hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Evet şimdi sizleri duyar gibiyim salak mısın git ayrıl falan diyorsunuzdur muhtemelen ama noolur beni anlayın. Boşanma gibi birşey... Ve ben artık sürekli cesaretimi toplayıp onun karşısına çıkmaktan sonra da ezik gibi o beni ikna etti diye fikrimden vazgeçmekten yoruldum. Artık o da vicdan mı yapıyor nedir ama yapmasın! O da beni ve ilişkiyi istemiyor çok belli ama erkeklik gururu işte bir türlü kendine kabul ettiremiyor! O nedenle lütfen bana bu konuyla ilgili bir ritüel, dua ya da benzeri birşey önerebilir misiniz? Bağ kesme meditasyonları bizde işe yaramıyor maalesef. Artık kendine birşeyleri ifade etsin, o da ayrılmak istesin, gurur yapmasın ve hatta kendi gitsin istiyorum.. Çok yoruldum artık bu git gellerden.. Teşekkür ederim
Ayrılmak için neden izin istiyorsunuz ki? Erkeklik gururu ne ayrıca ya? Her insanın gururu vardır ve gurur kararında olunca iyi bir şeydir, fazlası benim gözüme yalnızca egoistlik olarak geliyor.

Direkt söyleyin, olmazsa mesaj atarak içinizden geçenlerden bahsedin. Bu durumda ya bir çözüm yolu bulursunuz, ya da sizin istediğiniz gibi ayrılma kararı alırsınız ve eğer o kişi bunu istemiyorsa da her yerden engelleyin, eğer size zarar verecek olursa da şunu sakın ama sakın unutmayın; asayiş şubelerinden daha güçlü değil o adam, bu yüzden mutlaka ya karakola başvurun ya da kadın sığınma evlerine.

Ve size zarar verirse lütfen ben ona kıyamam, karakola şikayet edersem hayatı biter falan demeyin çünkü o size zarar vermeyi umursamıyorsa siz de umursayarak aptallık yapmayın.

Ayrıca evlenmek sadece kağıt üzerinde olan bir şeydir, bir önemi yoktur yani toplumun dayattığı şeyi kafanızda bu derece büyütmeyin.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Konu onun bana ve aileme bir söz verip sonra hepimizi özellikle de beni yarı yolda anlamsız bir sebeple bırakması ve hala yaptığının doğru olduğunu düşünmesi..
Bu yeterli bir neden zaten, ayrılmak istiyorsanız ayrılın süreci uzatmak size zarar, anlamsız bir sebep değildir o.. belki de sizin bilmediğiniz bir neden, bir hesap vardır kafasında bilemeyiz, insanlar bize bizim onlara olduğumuz kadar samimi davranmayabiliyor. Nedeni niçini için kafanızı yormayın, kendi hayatınıza bakın.. bundan sonraki hayatınızda önceliğiniz sadece kendiniz olsun.