Çakraların getirdikleri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Illuminati

Kayıtlı Üye
Katılım
18 May 2009
Mesajlar
30
Tepkime puanı
2
Çakralarımızın açılmasının faydaları nedir? Örneğim göz çakramızın açılmasının bize getireceği avantaj nedir?
 

dmkol

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Kas 2008
Mesajlar
4,907
Tepkime puanı
529
İş
Web Master
Konu açmadan önce, sitemizde arama yapınız. Sorunuzun cevabı:
Var oluşun ve yok oluşun bilinçli olarak algılanmasını sağlar. Zihinsel yüksek güçlerin, entelektüel kapasitemizin, irade ve hafızamızın merkezidir. Fiziki düzlemde, merkezi sinir sistemimizin yönetim merkezidir. Lacivert ( berrak çivit mavisi) reel rengi olanın yanı sıra sarı ve menekşe rengi de bulunabilir. Tüm bunlar farklı boyuttaki bilinç seviyesine göre işlev yaparlar. Akılsal yada entel düşünce sarı ışığa, sezgi ve holistik düşünceyse berrak ve koyu mavi renge sahiptir. Duyu üstü algılamalar ise menekşe' dir.

Üçüncü göz bilince ulaşmak açısından ana mekandır, maddeyi belirleyerek ayrıştırabilirsiniz. Fiziksel anlamda yeni gerçeklikler yaratabilir, eskileri ise çözebilirsiniz. Kuralsal olarak bu zaman bizim açımızdan otomatik olarak bilinç dışı gelişir. Hayatınızdaki kararlı fikirlerin çoğunluğu çözümlenmemiş duygusal kalıplarla gelişir, kontrol edilir. Başkalarının fikir ve ön yargılarına göre programlanır.

Çoğu zaman zihnimiz duygu yüklü düşüncelerimizin efendisi değil uşağıdır.
Üçüncü gözümüzü açarak ve zihnimizi geliştirerek bu süreci daha iyi denetleyebiliriz. Açık bir Anahata chakrası iş birliğiyle hayal gücümüzde isteklerimize ulaşmak için gereken enerjiyi yaratabilir yakın ve uzak mesafelere şifa dağıtan enerjiler gönderebilirsiniz. Aynı zamanda fiziki gerçeğin ötesinde tüm yaratılış seviyelerine ulaşabiliriz. Bunun bilgisi bize duyarlı işitme, sezgi, his şeklinde ulaşır. Önceden belirsizce şüphe duyduğumuz her şey daha açık bir biçimde algılanır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst