cadılık için enerji çalışması 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Ya birsey soracam ilik dus alinmasi sartmi ben hastayim ilik dus alirsam iyice ölürüm galiba. Hep üsüdügüm için dusumu kaynar suyla aliyorum.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Bu çalışmada ka ptah zikrini çalışma boyunca yapacaksınız

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Ya birkere niye bizden enerji alinsin ki :S ne mantiksiz birsey hissettigimiz enerji degilmi ki vucudumuza enerjinin girdigini hissediyoruz enerji çekildigini degil ya. Bence bilmedigi için konusmustur
size katılıyorum,enerji çekildiği yada enerji verildiği rahatlıkla hissedilebilecek durumlar zaten,ben şahsen urum dostumuzun yaptığı tüm enerji çalışmalarında beynimin gelen enerjiyle zonklayarak adeta patlayacağını hissediyorum.
WiccaN dostumuzuda anlıyorum,genel anlamda endişelerinde haklı,bedenli bir varlıkla enerji iletişimine girileceği zaman bu konuda dikkatli olmak gerek,ama bu sitenin yönetici ve moderatörleri konusunda hiç endişe etmeye gerek yok,çünkü onlar enerjilerini kaynaktan çekiyorlar,bizim enerjileri ne yapsınlar...
hepsine kendi adıma teşekkür ediyorum tekrardan,ve karşılıksız verdikleri hizmetlerinden doğan haklarınıda helal etsinler

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
çok geç kalmışım ya ooff kaçırmışım hep ben

Mu__

Kayıtlı Üye
Eminim, başka çalışmalar da olacaktır. Günümüzde aydınlanma yolunda çoğu insanın ortak sorunlarından birisi inisiye olmamak, alanlarında yalnız kalmaktır. Çok değerli çalışmalarınız ve uğraşlarınız için site yönetimine teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...