cadılar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

durubilir

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar geçmişimi anımsama başladım ilk başta olanları cinlere bağlıyordum ama farkettimki çevremdekiler kukla oynatıcısıymış.etrafımdaki bi çok insanın senaryo yazdığını farkettim bu oyunu nasıl bitirebilirim ? kumaları insan olarak görüyom . bilgisi olan varmı ?

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Başlık ve içerik birbiriyle uyuşmuyor sorununuzun ne olduğunu tam olarak çözemedim konuyu biraz açar mısınız?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Sorduğunuz sorunun Cadılarla hiç bir alakası yok.
Ek olarak ne soruyorsunuz,neyin cevabını almak istiyorsunuz hiç anlaşılmıyor.

-Ne sorduğunuzu net bir şekilde yazarsanız,imla kurallarına uyarsanız daha iyi olur.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bende anlamadım?
Soruyu cadılara hitaben mi yazdınız, onlaramı soruyorsunuz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar geçmişimi anımsama başladım ilk başta olanları cinlere bağlıyordum ama farkettimki çevremdekiler kukla oynatıcısıymış.etrafımdaki bi çok insanın senaryo yazdığını farkettim bu oyunu nasıl bitirebilirim ? kumaları insan olarak görüyom . bilgisi olan varmı ?
Birilerinin size bir şeyler yaptırdığını, sizi kontrol etmeye çalıştığını, şimdiye kadar varlıksal olduğunu zannedip aslında yeteneği olan insanlar olduğunu anladığınızı mı anlatmaya çalıştınız?

durubilir

Banlı Kullanıcı
Birilerinin size bir şeyler yaptırdığını, sizi kontrol etmeye çalıştığını, şimdiye kadar varlıksal olduğunu zannedip aslında yeteneği olan insanlar olduğunu anladığınızı mı anlatmaya çalıştınız?
ewt yakın ama farklı bişi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ewt yakın ama farklı bişi
O farklı bir şey nedir? İnsanlar bunu soruyor size zaten. Derdinizi tam anlatmazsanız kimse yardımcı olamaz.

Not: Türkçe'de ''w'' olmadığı gibi ''bişi'' de yoktur. Lütfen imla kurallarına uygun yazı yazmaya özen gösterelim.

Keira

Moderator
Başlıkla içerik arasındaki alakayı çözebilmiş değiliz, daha açık yazarsanız, üyeler de fikirlerini belirtebilir size.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Cidden çok kapalı bir yazı olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...