Büyü yapan kişi ölünce ne olur?

devasena

Kayıtlı Üye
Sadece varlıklarlara bağlayarak işlem yapıldığını düşürseniz hata yaparsınız.

İşlemler kendini yenileyen doğal enerjiler işe yapılır. Varlık kullanılan büyüleri herkes yapmaz yapamaz ve zaten yeteneği olmayan biri varlıklara bulaşır. Zira çok gereksiz bir külfet.

Büyüler kendini yenileyen doğal enerjiler ile yapılır çoğunlukla. Büyüler büyü yapan ha da yaptırana pek bağlı değildir. Eğer kişi bir şeyi kendine bağlıyor ise kişinin yaşayıp yaşamadığı önemlidir. Onun dışında yapılan işlem, doğaya, gezegen ya da yıldızlara bağlanır. O yüzden kişi ölsede yaptığı işlemin etkisi devam eder.

Tabi çok az işlem ömür boyu etkilidir. Her şeyin bir var oluş süresidir vardır. Çoğu işlem de zaman içinde enerjisini kaybeder. Kişinin ölmesi işlemi devam ettirmeyeceği için tekrarlamamasına neden olur.

Kim ve ne önemli değil bir kişi de olumsuz işlem var ise bunu temizletmek zorunda. Bazen işlemin enerjisi bitiyor ama Küçük bir kalıntı bile pek çok soruna yok açabiliyor
Sayın Urum peki böyle birşeyi kime temizletebiliriz? Ortalık malum yalancı hacı hoca kaynıyor. Tabi ki karşılığını almalılar ama deli paralar isteniyor. Büyüye maruz kalmış kişinin zaten maddi manevi hayatıda altüst olmuş oluyor.

Diyelim birine büyü yapıldı yapan kişide itiraf edip helallik istedi ama büyü gömüldüğü yerde duruyor çünkü yapan kişi nereye gömdüğünü vs hatırlamıyor. Sadece helallik istedi yapılanda helal etmedi hakkını.

Bunu bozmak için nasıl bir yol izlenmeli? Yani büyüyi yapan değil maruz kalan kişi ne yapabilir? Konuya benzer bir durum olduğu için yeni konu açmadım bu yüzden.
Yapılan bu arada olabildiğince psikolojisini sağlam tutmaya çalışan Müslüman ve ibadetlerini düzenli yapmaya çalışan biri. Tıbbi hiç bir hastalığı yok dr.larda şaşkın ama hep bir şekilde halsiz ve hasta gibi. Ve hayatında hiç birşey yolunda gitmiyor.

devasena

Kayıtlı Üye
Niye çeksin? Piyasada iş verilecek Cin mı kalmadı? Büyücü verdiği sözü tutmazsa müşteri kaybı yaşar. Teyzesi ölmüş olabilir, ama büyüden haberdar olan başka insanlar da vardır. Büyü tabiki tazelenmeyecek te. 3-5 sene daha devam edebilir. Ve konu sahibi ölümsüz değil, hayatı sınırlı. Bir an önce kurtulsun derim.
Peki yapılan kişi nasıl kurtulabilir? Malum çok fazla ücretler isteniyor böyle işlemler için. Ve yapılan kişi maddi öanevi çökmüş durumda oluyor. Mesala bir yakını çözebilirmi dualar ve ritüellerle? Bir çok dua ve ritüel denenmesine tağmen. Ama çözmeye çalışan kişi herhangi bir ilim sahibi değil sadece o kişinin bu etkiden kurtulmasını yürekten istiyor bu nedenle araştırdığı okuduğı ne varsa hem ona söylüyor yapması için bozulması için hemde kendi yapıyor bu ters tepmeye sebep olabilirmi? Mesela büyü yapılan kişiden herhangi bir cin bozulması için dualar okuyan birine zarar verebilir mi?

nurumm

Kayıtlı Üye
Peki yapılan kişi nasıl kurtulabilir? Malum çok fazla ücretler isteniyor böyle işlemler için. Ve yapılan kişi maddi öanevi çökmüş durumda oluyor. Mesala bir yakını çözebilirmi dualar ve ritüellerle? Bir çok dua ve ritüel denenmesine tağmen. Ama çözmeye çalışan kişi herhangi bir ilim sahibi değil sadece o kişinin bu etkiden kurtulmasını yürekten istiyor bu nedenle araştırdığı okuduğı ne varsa hem ona söylüyor yapması için bozulması için hemde kendi yapıyor bu ters tepmeye sebep olabilirmi? Mesela büyü yapılan kişiden herhangi bir cin bozulması için dualar okuyan birine zarar verebilir mi?
Urumun sitesi formun başında var ordan rahatlıkla ulaşabilirsiniz Uruma başka arkadaslarda bozdurdu.
@emre0654 yakın zamanda bunun en iyi örneği 😉

emre0654

Kayıtlı Üye
Urumun sitesi formun başında var ordan rahatlıkla ulaşabilirsiniz Uruma başka arkadaslarda bozdurdu.
@emre0654 yakın zamanda bunun en iyi örneği 😉
Sanırım yakın zamanda yine bozduracağım çünkü daha önce bağlama yapan ruh hastası şimdilerde yine bir şeyler yaptı sapkınlığına devam ediyor..

devasena

Kayıtlı Üye
Sanırım yakın zamanda yine bozduracağım çünkü daha önce bağlama yapan ruh hastası şimdilerde yine bir şeyler yaptı sapkınlığına devam ediyor..
2 tür tanışmanlık yazıyor hangisini almalıyız ben kuzenim adına onun haberi olmadan baktırabilirmiyim?

emre0654

Kayıtlı Üye
Bir tek soru birde spritüel danışmanlık yazıyor hangisini seçmeliyim ve kuzenimin haberi olmadan onun adına baktırabilirmiyim? Kesinlikle hoca vs istemiyor artık
Eğer detaylı ve bakım sonrası soru sormak istersen spiritüel danışmanlık almalısınız (büyü yapanın amacı, niyeti vs ortaya çıkıyor) sadece büyü var mı yok mu kontrol etmek için tek soru danışmanlık alın. Ama tavsiyem spiritüel danışmanlık alıp detaylı bir baktırın sayın Uruma.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Koruma yok mu? Bozulduysa bir arınma bir korunma yenileme işlemi uzatmadan yapın. Yoksa haciya hocaya ömür boyu çalışacaksınız.

emre0654

Kayıtlı Üye
Koruma yok mu? Bozulduysa bir arınma bir korunma yenileme işlemi uzatmadan yapın. Yoksa haciya hocaya ömür boyu çalışacaksınız.
Var da işe yaramamış demek ki ya da korumayı bozmayı başardılar bilmiyorum. Zaten yakın zamanda düşünüyorum yaptırmayı. Psikolojik fazla etkileri yok yaptırana karşı aşırı bir cinsel istek var ve çok fazla göz ağrısı ve kalpte sıkışma oluyor, zaten Urum da demişti gözler, kalp ve malum bölgeler hedef alınmış ona bağlanmak için diye. Vakit kaybetmeden kurtulmam lazım..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Var da işe yaramamış demek ki ya da korumayı bozmayı başardılar bilmiyorum. Zaten yakın zamanda düşünüyorum yaptırmayı. Psikolojik fazla etkileri yok yaptırana karşı aşırı bir cinsel istek var ve çok fazla göz ağrısı ve kalpte sıkışma oluyor, zaten Urum da demişti gözler, kalp ve malum bölgeler hedef alınmış ona bağlanmak için diye. Vakit kaybetmeden kurtulmam lazım..
Korunma saldrgan birsey olmalı . Bozmaya çalışanın başına gelmeyen kalmasın şeklinde.

Son düzenleme:

emre0654

Kayıtlı Üye
Korunma saldrgn biursey olmalı . Bozmaya çalışanın başına gelmeyen kalmasın şeklinde.
O korumayı bir arkadaşımın tanıdığı yapmıştı karşılığında da pek bir şey istememişti yapmayı becerememiş olacak ki yine uğraşıyorum bu Allahın belası pislik kadınla. İyi ki eskiden yaptırdığı gibi psikolojik etkileri yok ona şükrediyorum sadece duygusal ve cinsel yönden bir bağlılık var. Bu arada arınma için kendimin yapabileceğim şeyler var mıdır ne önerirsiniz yoksa mutlaka başkasına mı bozdurmalıyım

Alchemista

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamazsınız tamamen meraktan bir soru sormak istiyorum. Teyzeniz size ne buyuleri yapmıştı? Aileden olan birinin ne tur büyüler yapabilecegine anlam veremiyorum çünkü. Bir de benim de kendi ailemde suphelendigim biri var
Benim arkadaşıma küçücükken cadı babaannesi yaptırmıştı.Çocuk basket oynuyordu,basketçi olmasın diye.Büyük takımlardan birine girmişti,a yakıma alacaklardı.Çocuk öyle bir sakatlandı ki sağ dizi hala paramparça.,yok.1 sene yürüyemedi.Alt üst kasları kuvvetlendirerek ayağa kalktı.Yani insana büyüyü en yakınları yapar aslında

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Onu göremedim veya ben bulamadım , nasıl yapılıyor ?

Bir de samuray skripti yapın. Ardından hemen korunma