Büyü yapan kişi ölünce ne olur?

Sarahben

Kayıtlı Üye
Merhaba.Hafta başı teyzem kalp krizi sebebiyle vefat etti. Kendisi büyü vs yapamazdi ama hayatı boyunca hacı, hoca , büyücülerle sürekli temas halinde olup işlemler yaptırmış.Kendine, ailesine ve başkalarına tabii.
Daha önce konular açmıştım, kendi yaşadığım bazı olaylarla ilgili.Bakim yaptırdığım 3 farklı kişi teyzemin bana büyü yaptırdiğını söyledi.Direkt o demediler ama tarif ettikleri kişi o.
Eğer teyzem bana kötü/negatif bir büyü yaptırdiysa; onun ölmesi büyüyü iptal eder mi? Yada etkileri biter mi?

Fehu

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamazsınız tamamen meraktan bir soru sormak istiyorum. Teyzeniz size ne buyuleri yapmıştı? Aileden olan birinin ne tur büyüler yapabilecegine anlam veremiyorum çünkü. Bir de benim de kendi ailemde suphelendigim biri var

Sarahben

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamazsınız tamamen meraktan bir soru sormak istiyorum. Teyzeniz size ne buyuleri yapmıştı? Aileden olan birinin ne tur büyüler yapabilecegine anlam veremiyorum çünkü. Bir de benim de kendi ailemde suphelendigim biri var
Oğlu ile evlenmemi istemişti.Ben kabul etmemiştim.Hırs yapıp herkese konuşmuş.Onun hayatı mahvolacak vs diye. O yildan sonra tam oldu dediğim ne varsa yarim kaldi. En son mutlu evliliğim altüst oldu. İsim , evim, ailem, sağlığım vs hiçbirsey yolunda gitmiyor.Ve bazi açiklaymadigim rüya , fal vb şeyler yaşıyorum.

Fehu

Kayıtlı Üye
Oğlu ile evlenmemi istemişti.Ben kabul etmemiştim.Hırs yapıp herkese konuşmuş.Onun hayatı mahvolacak vs diye. O yildan sonra tam oldu dediğim ne varsa yarim kaldi. En son mutlu evliliğim altüst oldu. İsim , evim, ailem, sağlığım vs hiçbirsey yolunda gitmiyor.Ve bazi açiklaymadigim rüya , fal vb şeyler yaşıyorum.
Kalakaldım şu an inanamıyorum. Çok geçmiş olsun

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunlar devam edecek.

Retro

Kayıtlı Üye
Eğer teyzem bana kötü/negatif bir büyü yaptırdiysa; onun ölmesi büyüyü iptal eder mi? Yada etkileri biter mi?

Bu tamamen büyücü ve cinler arasındaki ilișkiye bağlı.

Hatta büyücünün cinleri ne şekilde elde ettiğine de bağlı.

Mesela cinleri genelde zorla kullanır büyücüler. Yakalama ve öldürme yöntemi bildikleri için 40 günlük bir meydan okuma sonrasında, anlașma gereği cinleri yakma hakkı kazanır (tabi cinler de bu süre içinde adamı delirtmeye çalışır)

40. Gün adamı delirtemeyeceğini anlayan cinler adamın emrine girerker. Çünkü adam onları yakma yetkisini kabilesinden almıştır. Yakarsa savaş açılmaz adama.

(bu anlașmaların yüzde 90'ı adamın yaptığına pişman olması ile sonuçlanır ve cinlerin oyuncağı olurlar) anlaşma yani sınama 40 gündür. Sonrasında da Sağ kalan ötekine emreder.

Şimdi bu durumların büyücüsü öldüğü zaman büyü tamamen düşer. Çünkü cinler dağılır. Geriye büyüye uğramış olan kişideki öğrenilmiş çaresizlik kalır sadece, işte psikolog tam da bu noktada ișe yarar. Büyü devam ederken değil.

Teyzeniz vefat ettiği için büyük ihtimalle bir dünyevi iddiası da kalmadı. E büyücü de teyzenizin hatırına büyü tazeleyecek te değil. Sonuçta para akmayacak. Cinlerini geri çeker büyü de düșer bir ihtimalle.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Cinlerini geri çeker büyü de düșer bir ihtimalle.
Niye çeksin? Piyasada iş verilecek Cin mı kalmadı? Büyücü verdiği sözü tutmazsa müşteri kaybı yaşar. Teyzesi ölmüş olabilir, ama büyüden haberdar olan başka insanlar da vardır. Büyü tabiki tazelenmeyecek te. 3-5 sene daha devam edebilir. Ve konu sahibi ölümsüz değil, hayatı sınırlı. Bir an önce kurtulsun derim.

Retro

Kayıtlı Üye
Niye çeksin? Piyasada iş verilecek Cin mı kalmadı? Büyücü verdiği sözü tutmazsa müşteri kaybı yaşar. Teyzesi ölmüş olabilir, ama büyüden haberdar olan başka insanlar da vardır. Büyü tabiki tazelenmeyecek te. 3-5 sene daha devam edebilir. Ve konu sahibi ölümsüz değil, hayatı sınırlı. Bir an önce kurtulsun derim.

İşte onu diyorum. Bunun bir standardı yok. Hersey mümkün.

Cinlerin özgür iradelerinin olması onları bir çok konuda öngörülmez de yapıyor. Özellikle gelişkin olanlarının ne isteyeceğini veya hangi manevyayı üzerinde uygulayacağını bilemezsin. Bir anda bedenini sıkıp kilitlediği gibi bir anda sağlığını yerine getirip seni her alanda çok iyi de hissettirebilir. Seni hangi aşamaya kadar destekleyeceğini bile anlamazsın. Kendinden emin tavırların tuzağın içindeki yeme seviniyor olman olabilir. İftir musallatı böyledir. Hayata yayar. Sıradan musallat bir anda çarpar. Onu daha rahat anlarsın.

Kedi köpek gibi kodlanmış varliklar değiller ki önlerine yumak veya kemik atınca neler yapacaklarını kolayca öngörmek mümkün olsun. Özgür iradeleri var. Bunu anlamak istemiyor insanlar. Özgür irade demek mental savaşta sürekli başka bir kuruntu ile gelecek demek.

Ayrıca her büyücü bizim anladığımız anlamda etkili de değil. Anca Büyücü ölürse büyü bozulur derler. Ama o da yanlış. Musallat cinler büyücüleri ölse bile bedeni sahiplenebilirler. Yani özgür iradenin ucu cok acık.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Merhaba.Hafta başı teyzem kalp krizi sebebiyle vefat etti. Kendisi büyü vs yapamazdi ama hayatı boyunca hacı, hoca , büyücülerle sürekli temas halinde olup işlemler yaptırmış.Kendine, ailesine ve başkalarına tabii.
Daha önce konular açmıştım, kendi yaşadığım bazı olaylarla ilgili.Bakim yaptırdığım 3 farklı kişi teyzemin bana büyü yaptırdiğını söyledi.Direkt o demediler ama tarif ettikleri kişi o.
Büyüyü yapan direkt olarak teyzeniz değil. Teyzeniz burada aracı. Büyüyü yapan kişiler ölürse ancak enerjiler çözülür ve serbest kalır. Varlıkla anlaşma şağlandıysa başka tür durumlar söz konusu tabi. Devamlılığı devam edebiliyor.

Retro

Kayıtlı Üye
Eğer teyzem bana kötü/negatif bir büyü yaptırdiysa; onun ölmesi büyüyü iptal eder mi?

Öküz ölürse ortaklık bozulur.
Ölümler aile diziliminde bir denklem değişikliği ; karma sürecinde küçük bir af çıkması ve bazı hesaplamaların küçük bir süre ertelenmesidir. Ailede ne kadar çok seri ölüm olursa karma da o kadar ileri atar ve zaman kazanılır. Ölümün kendisi zulmün bitmesi yani enerji beraati gibidir bazı durumlar özel durumlar için.

Belki de teyzenizin ölümü hayatı boyunca uğraştığı büyülerden gelen bedellere karşılık kalbi dayanamayacak hale gelmesi dolayısı ile olmuştur.

Büyü sahibine ve ondan gelen soyuna geri döner. Ama ölümden hemen sonra değil. Bir süre sonra başlar değișiklikler görülmeye.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Nasılsın kurtulurum?? Bakim yapanlar büyü var diyor, kimin yaptığına dair ipucu veriyor ama ben bunu bozamam diyor.Daha önce fal ve rüyalar hakkinda konular açmıştım sizde yanitlamistiniz hatta. Bunun üzerine bakim yaptirdim.Biri hem büyü hem de musallat göndermişler size dedi. Çok çaresizim.

sifrem

Kayıtlı Üye
Bu konu ile ilgili bet bilgisi olan yönetici veya diğer grup üyeleri cevap verebilir mi lütfen. Büyü yaptırdım 25 gün oldu diyelim o sırada büyüyü yapan kişi öldü. Büyü ne olur? Tutar mı iptal mi olur? Lütfen yanıtlarsanız seviniriz. Teşekkürler

sifrem

Kayıtlı Üye
Bu konu ile ilgili bet bilgisi olan yönetici veya diğer grup üyeleri cevap verebilir mi lütfen. Büyü yaptırdım 25 gün oldu diyelim o sırada büyüyü yapan kişi öldü. Büyü ne olur? Tutar mı iptal mi olur? Lütfen yanıtlarsanız seviniriz. Teşekkürler
Soruma cevap alabileceğim kimse yok mu

nurumm

Kayıtlı Üye
Soruma cevap alabileceğim kimse yok mu
@sifrem hayır bozulmaz.Ya büyü olduğunu anlarlar ise bozdurabilirlerse ya da zamanla işlevselliğini yitirdiğinden dolayı yenileme yapılmaz ise bozulur.Yapan öldü diye asla bozulmaz. Lakin evrende herşey enerjimize endeksli olduğu için sizin negatif enerjiniz evrene gönderme yapabilir bu da bozulma değilde hiç tutmayabilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sadece varlıklarlara bağlayarak işlem yapıldığını düşürseniz hata yaparsınız.

İşlemler kendini yenileyen doğal enerjiler işe yapılır. Varlık kullanılan büyüleri herkes yapmaz yapamaz ve zaten yeteneği olmayan biri varlıklara bulaşır. Zira çok gereksiz bir külfet.

Büyüler kendini yenileyen doğal enerjiler ile yapılır çoğunlukla. Büyüler büyü yapan ha da yaptırana pek bağlı değildir. Eğer kişi bir şeyi kendine bağlıyor ise kişinin yaşayıp yaşamadığı önemlidir. Onun dışında yapılan işlem, doğaya, gezegen ya da yıldızlara bağlanır. O yüzden kişi ölsede yaptığı işlemin etkisi devam eder.

Tabi çok az işlem ömür boyu etkilidir. Her şeyin bir var oluş süresidir vardır. Çoğu işlem de zaman içinde enerjisini kaybeder. Kişinin ölmesi işlemi devam ettirmeyeceği için tekrarlamamasına neden olur.

Kim ve ne önemli değil bir kişi de olumsuz işlem var ise bunu temizletmek zorunda. Bazen işlemin enerjisi bitiyor ama Küçük bir kalıntı bile pek çok soruna yok açabiliyor

sifrem

Kayıtlı Üye
Sadece varlıklarlara bağlayarak işlem yapıldığını düşürseniz hata yaparsınız.

İşlemler kendini yenileyen doğal enerjiler işe yapılır. Varlık kullanılan büyüleri herkes yapmaz yapamaz ve zaten yeteneği olmayan biri varlıklara bulaşır. Zira çok gereksiz bir külfet.

Büyüler kendini yenileyen doğal enerjiler ile yapılır çoğunlukla. Büyüler büyü yapan ha da yaptırana pek bağlı değildir. Eğer kişi bir şeyi kendine bağlıyor ise kişinin yaşayıp yaşamadığı önemlidir. Onun dışında yapılan işlem, doğaya, gezegen ya da yıldızlara bağlanır. O yüzden kişi ölsede yaptığı işlemin etkisi devam eder.

Tabi çok az işlem ömür boyu etkilidir. Her şeyin bir var oluş süresidir vardır. Çoğu işlem de zaman içinde enerjisini kaybeder. Kişinin ölmesi işlemi devam ettirmeyeceği için tekrarlamamasına neden olur.

Kim ve ne önemli değil bir kişi de olumsuz işlem var ise bunu temizletmek zorunda. Bazen işlemin enerjisi bitiyor ama Küçük bir kalıntı bile pek çok soruna yok açabiliyor
Öncelikle teşekkür ederim. Fakat daha işlem başlatılmalı 25 gün oldu ve herhangi bir etkisini gözlemlemedim. Yani tuttu mu tutmadı mı emin değilim. Bu nedenle bozulur mu diye düşünüyorum

Efgan

Kayıtlı Üye

Efgan

Kayıtlı Üye
Nasılsın kurtulurum?? Bakim yapanlar büyü var diyor, kimin yaptığına dair ipucu veriyor ama ben bunu bozamam diyor.Daha önce fal ve rüyalar hakkinda konular açmıştım sizde yanitlamistiniz hatta. Bunun üzerine bakim yaptirdim.Biri hem büyü hem de musallat göndermişler size dedi. Çok çaresizim.
Müslümansan Allah'a sığın.Unutma Cin'in de İnsanın'da Rabbi o'dur.Dua ile boz o büyü'yü...

(“Sağ elindekini at. Asân, onların sihirbaz hilesiyle yaptıklarını yutar. Onların oyunları bir sihir hilesidir. Sihirbazlar elde ettiği sonuç itibariyle iflâh olmazlar, başarıya ulaşamazlar.” dedik.) Tâ-Hâ Suresi 69. Ayet