Buyu neden tutmaz?

utay24

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar bu durumumu paylaşmak istedim belki birileride benim gibi aynı şeyleri görüyor ve yaşıyor ümidiyle hemde yardımcı olması ümidiyle yazıyorum...belki büyüyle ortaya cikan mevzu
uzun dönem çok Sıkıntılı dönemlerden geçtim..gece korkardım uyuyamazdım çok rahatsız olurdum ...birbirinden korkunç ve iğrenç yaratıklarla sürekli savaşırdım rüyalarımda...sabah kalkamazdım kalksamda o kadar yorgun kalkardımki sanki hiç uyumamışım gibi..ara ara gece üç gibi rüyalardan uyanırdım çok etkisinde kalırdım ve korkudan uyuyamazdım...artık bu hal gün be gün kötüleşmeye başlamıştı...işe gidemez oldum gitsem de tüm aksilikler olurdu..işi bırakmak zorunda kaldım...işi bırakmama rağmen halim dahada kötüleşti oturdum evde korkar oldum...sanki biri var yanımda gibiydi..sürekli arkama bakardım...arada büyük uzun siyah gölgeler görmeye başladım...eşim çok tedirgindi yalnız evde bırakamıyordu mutlaka biri yanımda oluyordu..artık affedersiniz lavobaya bile korkumdan gidemiyordum..her gün ağlıyordum kafayı yemek üzereydim..sürekli rabbime yalvariordum bni kurtar diye...sonsuz rabbime hamd olsun o günlerden rüyada ismi geçen şahısın ismiyle araştırıp buldum ve kurtuldum..Allah kimseye yaşatmasın...ben ibadetlerimi aralıksız düzenli şekilde devam ettim...artık ne korku ne başka bir şey kaldı sadece tek şey arada hm seccadede hm de otururken durup dururken arada küçük ufak yıldız gibi parıltı beyaz veya mavi oluyor genelikle her zaman değil arada...birde duvarda kafa resmi gibi gölge beyaz oluyor genelikle ..belki inanmayacaksınız ama yaşayan bilir...belki birisi yaşamıştır ve bu konu hakkında konuşmak ister

Yasadiklarinin aynisini ben yasadim. Sen musallatlisin. Buyuk ihtimal buyu yapilmis size. Birebir aynilarini yasadim.eski mesajlarima bakabilirsin. Benim hayatimda bu yasananlardan sonra tipta sizofreni teshisi aldim. Bu sikayetlerin cok artmasi uzerine hocaya gorundum. Annem uzerinden 3 buyu yapilmis. Hoca bunlari bozdu ama hala ben yari etkisindeyim. Senin gordugun o ma i ve beyaz isigi hala goruyorum duvarlarda ve bazen beyaz olani gozumun onunden gecip gidiyor. Dun bekci kulubesinde nobetteydim. Buyuk bir sinek kadar bir karanlik uzerime geldi kafamin uzerinden gitti. O dakkadan once ve sonra vucudumda sanki bir bocek geziyordu. Kisaca anlayacagin yapilan buyuler bozuldugu halde hala ruyalar goruyorum, mavi ve beyaz isik goruyorum, ve yatakta yatarken sanki yatagimda bir bocek geziyormus hissi olusuyor.

Kader33

Banlı Kullanıcı
@Kader33
Cok cok gecmis olsun.okurken bile urperdim. Ben yasamadim ama ne kadar zor oldugunu tahmin ediyorum. Serefsiz dolu ortalik. Deneyimli yada ilgilenen arkadaslar yazacaktir.
allah razi olsun tsk ederim...normal bi hayat sürdürmek imkansiz artik galiba..rabbim kimseye yasatmasin

Kader33

Banlı Kullanıcı
@Kader33
Cok cok gecmis olsun.okurken bile urperdim. Ben yasamadim ama ne kadar zor oldugunu tahmin ediyorum. Serefsiz dolu ortalik. Deneyimli yada ilgilenen arkadaslar yazacaktir.

allah razi olsun tsk ederim...normal bi hayat sürdürmek imkansiz artik galiba..rabbim kimseye yasatmasin

Kader33

Banlı Kullanıcı
@Kader33

Kader33

Banlı Kullanıcı
@Kader33

Kader33

Banlı Kullanıcı
Yasadiklarinin aynisini ben yasadim. Sen musallatlisin. Buyuk ihtimal buyu yapilmis size. Birebir aynilarini yasadim.eski mesajlarima bakabilirsin. Benim hayatimda bu yasananlardan sonra tipta sizofreni teshisi aldim. Bu sikayetlerin cok artmasi uzerine hocaya gorundum. Annem uzerinden 3 buyu yapilmis. Hoca bunlari bozdu ama hala ben yari etkisindeyim. Senin gordugun o ma i ve beyaz isigi hala goruyorum duvarlarda ve bazen beyaz olani gozumun onunden gecip gidiyor. Dun bekci kulubesinde nobetteydim. Buyuk bir sinek kadar bir karanlik uzerime geldi kafamin uzerinden gitti. O dakkadan once ve sonra vucudumda sanki bir bocek geziyordu. Kisaca anlayacagin yapilan buyuler bozuldugu halde hala ruyalar goruyorum, mavi ve beyaz isik goruyorum, ve yatakta yatarken sanki yatagimda bir bocek geziyormus hissi olusuyor.

peki öyle bisey hala üzerimde varmi nerden bilebilirim? normal bi hayat bu tarz seyler görmeden normal bi yasam eskisi gibi sürdürmek mümkün degil sanirsam..( siyah ve beyaz gölgeler duvarda ve parilti mavi veya beyaz )