Burada neden Büyü tariflerine izin verilmiyor ve siliniyor

Ü

Üye silindi 67799

Size bir tarif vereyim o halde, ama büyü tarifi değil, etki gücü yüksek bir tarif :

Bir bardak suya 3 Ayetel kursi 3 felak 3 nas okuyun ve yatmadan önce için.

Neden suya?

Çünkü daha etkili oluyor.

Nasıl yani?

Çünkü atmosfere giden kelimeleriniz çoğu zaman sizi o anda tatmin etmeyebilir. Su ise size rağmen sizin kelimelerinizi kodlar, kaydeder ve onu bir nebze daha boşlukta dağılmaktan kurtarır.

"seni seviyorum" dersiniz birini sevindirmek için. O sözü bazen tam anlamı ile hissetmeden söylersiniz ama duyan kişi size rağmen çok güzel yükle yüklenir.

Su da böyledir. Evliya nefesiniz olmasa bile ağzınızdan çıkanı anında kaydeder. Kodlanır. Duanız atmosfere karıştıgı oranda suya da karışır. Suyu ise atmosferden geri gelecek olan icabetten çok daha erken tuketeceginiz için şifa damarlarınıza, kalbinize, uzavlariniza sirayet ederek sizi içten onarır. Nazar, blokaj, karabasan, eklenti ne varsa zamanla sökülür gider.

Gömlek nasıl ki ütülenmeden giyilmiyorsa, su da kodlanmadan içilmemelidir. Çünkü kim bilir yolda kaç tane küfür ile kodlandı markete gelene kadar? Kaç tane negatif yerden ve radyasyon alanından geçti? Araba sesleri vs karışık gürültülü ve istikrarsız frekanslara maruz kaldı?

Bilemeyiz.
Suya okuyup içsek eski sevgili döner mi bi arkadaş için sormuştum

Ü

Üye silindi 58480

Suya okuyup içsek eski sevgili döner mi bi arkadaş için sormuştum

Tabi tabi ?

Oku iç, dönerse aynı tas aynı hamam olur, ama dileğin kabul olmuş olur.

Ya da dönmez, ama öyle bir atlatırsın ki ben bu kişiyle nasıl beraber olmuşum diye şaşar kalırsın. Keyfine kabakarsın. Süreci içten yönetebildigini farkedersin.

Her halükarda faydasını görürsün. Çünkü dua seni dış güdümlü olmaktan kurtarır. O da içten başlar işte

Rsquare

Banlı Kullanıcı
Bu ve birçok yerli/yabancı web sitelerinde paylaşılan tarifller, seremoniler ve uygulamalar tamamen zırvalık. Kendine büyücü diyen kişiler de şarlatan. Ya gerçekten böyle bilgilere sıradan bir web sitesi üzerinden ulaşabileceğinizi mi sanıyorsunuz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu ve birçok yerli/yabancı web sitelerinde paylaşılan tarifller, seremoniler ve uygulamalar tamamen zırvalık. Kendine büyücü diyen kişiler de şarlatan. Ya gerçekten böyle bilgilere sıradan bir web sitesi üzerinden ulaşabileceğinizi mi sanıyorsunuz?

Zırvalık
Şarlatan
Sıradan

Şarlatan: kendi bilgisini ya da mallarını överek karşıdaki kişiyi kandıran kimse

Zırvalık: saçma boş söz

Sıradan: hiç bir niteliği olmayan sığ.

Salt anlamları ile bakarsak sizde de dahil olmak üzere herkes burada ve pek çok yerde bu üçünü de yapmış oluyor.

Düşüncelerimizi paylaşırken sizce bu kelimeleri seçmek çok sıradan olmuyor mu. Anlatılmak istenen düşünceler uygunsuz üslup ile zırvalığa dönüşmüyor mu.

Siz yazdıklarınız, mesleğiniz, emeğiniz karşında harcadığınız zaman içiresinde, düşünce duygu ya da mesleğinize ait bileğileri paylaştıktan sonra.

Örnek mühendislik olsun.

Kendisine Mühendis diyenler şarlatan, yaptıkları saçmalık ve her yerde zırvalıyorlar dese ne kadar hoşunuza gider.

Hiç Bilgi mutlak değildir. Bugün bildiğimiz herşey yarın yanlışnabir. Her meslek gurubu içinde mesleğini hakkı ile yerine getiremeyen kişiler olabilir. Kendi bildiklerinizi doğru olduğunu kabul etmeniz, Geneleme yaparak hakaret anlamları içeren kelimeleri bir araya getirip bir kaç cümle yazmak. Sizi emek veren, zaman harcayan, kendi bilgisini yaşamaya çalışan kişilere ve onları paylaşmak isteyen kişilere bu şekilde bir üslup kullanma hakkı vermez

taroh

Kayıtlı Üye
Size bir tarif vereyim o halde, ama büyü tarifi değil, etki gücü yüksek bir tarif :

Bir bardak suya 3 Ayetel kursi 3 felak 3 nas okuyun ve yatmadan önce için.

Neden suya?

Çünkü daha etkili oluyor.

Nasıl yani?

Çünkü atmosfere giden kelimeleriniz çoğu zaman sizi o anda tatmin etmeyebilir. Su ise size rağmen sizin kelimelerinizi kodlar, kaydeder ve onu bir nebze daha boşlukta dağılmaktan kurtarır.

"seni seviyorum" dersiniz birini sevindirmek için. O sözü bazen tam anlamı ile hissetmeden söylersiniz ama duyan kişi size rağmen çok güzel yükle yüklenir.

Su da böyledir. Evliya nefesiniz olmasa bile ağzınızdan çıkanı anında kaydeder. Kodlanır. Duanız atmosfere karıştıgı oranda suya da karışır. Suyu ise atmosferden geri gelecek olan icabetten çok daha erken tuketeceginiz için şifa damarlarınıza, kalbinize, uzavlariniza sirayet ederek sizi içten onarır. Nazar, blokaj, karabasan, eklenti ne varsa zamanla sökülür gider.

Gömlek nasıl ki ütülenmeden giyilmiyorsa, su da kodlanmadan içilmemelidir. Çünkü kim bilir yolda kaç tane küfür ile kodlandı markete gelene kadar? Kaç tane negatif yerden ve radyasyon alanından geçti? Araba sesleri vs karışık gürültülü ve istikrarsız frekanslara maruz kaldı?

Bilemeyiz.
Dennise aşk hissini unutturan bir maji istiyorum senden.ciddiyim lazım artık.

Ü

Üye silindi 58480

Dennise aşk hissini unutturan bir maji istiyorum senden.ciddiyim lazım artık.

Kime aşık oldunuz bilmiyorum ama günümüzdeki aşkların yarısından çoğu ne yazık ki OKB.

Obsesif Korku Bozukluğu aslında herşeyde biraz var. Gerçek aşklarda bile var. Ama gerçek aşkın tabiatında evrenin yüksek enerjisi ve tamir edip besleyen kuvvetleri de saklı olduğu için biz onu kolay așıyoruz. Korku ile gelen yüksek umut onu zamanla siliyor.

O halde işin sırrı majide değil işleyişi bilmekte.
İnşirah suresini okuyun.

Zorlukla beraber kolaylık vardır der o surede. Yani herseyin tamir edilmiş versiyonu o şeyin hemen içinde saklıdır. Zorluk ve kolaylık sarmal gibi paralel uzanirlar. Bir anda tüm takıntı veya korku hislerinizi normale döndürebileceğiniz kuvvetlerin de zaten sizde olduğunu hatırlatmak için inmiştir.

İnşirah suresini okuyun. Kısa süre içinde bulanık hislerin bir anda arındığını görürsünüz.

Kuranın her ayeti şifadır. Tüm şerler dış güdümlü hale geldikçe başlar aslında. Korkular, takıntılar, vesveseler, hastalıklar, psikolojik bunalımlar ve hatta dürtüsel sapmalar. Kuran ise seni dış güdümlü olduğun o karadelik kanalını keser. Böylece şifa olabilecek heryerden bedenine ve ruhuna inmeye başlar.

Herşey aslında çok basit. Kişi bir an durup düşünürse ve kendine karşı samimi olursa, vallahi, billahi, yeminle söylüyorum bir anda şifa ile dolup taşar ve sevinçten havalara uçar. Çünkü dış güdümünü kırmıştır.

Tek yapması gereken buna alışmak ve dikkatini dış güdümün telkinine yeniden kaptirmamakyor. İşte emir ve yasaklar, helal ve harama olan itina uzun vadede sana bunu sağlar.