Bunlarda kim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Dün yaşadığım bir olayı anlatmak İstiyorum.Dün Tatil Olduğu İçin Bilgisayar Başında Oturuyordum Bir Arkadaşımla Konuşuyordum Bir İnternet Sitesinde Bir Sekmede de Gizlimabet Açık. Neyse Daha Sonra İçeri Bir Nur Kapladı Görseniz İnanmazsınız Dolaştı Dolaştı Geldi İçime Girdi Sonra Öyle Birşeydi Ki Bağırarak Bildiğim Kuran Ayetleri İlahileri Felan Okudum Ama yanımda Siyah Ve Şeffaf Şeylerin Döndüğünü Gördüm Ama Ne yapsam Gitmiyorlardı.Dua Ayet Gitmiyorlardı Sizce Bunlar nedir ? ne olabilir Saygılar Sevgiler...

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence acil bir psikolojik yardım almalısınız.

mezardansesler

Kayıtlı Üye
Kardeş gelmişler sana. Bundan sonra hayatın hep böyle geçecek. Hayatın zindan olacak, sevdiklerin senden uzaklaşacak, kimi sevsen başına bir şey gelecek. Yani bittin sen...

çilekeş

Kayıtlı Üye
bence cin musallatı seni etki altına alıp eğleniyorlar aynı şeyleri bende yaşadım vede insan gibi görünen erkek bir cim hep karşımda duruyordu bence soğuk kanlı olmayı başarmalısın bu şart korktuğun zaman seni dahada etki altına alırlar bence onlara yenilmemelisin onlar şu anki zamanda artık zapdelilmiyorlar çok şımardılar

çilekeş

Kayıtlı Üye
lütfen ya biraz daha nazik olsanız zaten moreli bozuk arkadaşın tamam açıklamanız çok doğru malesef gerçek bu ama alıştıra alıştıra söğleseniz

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Üstte gelmişler sana demiş birisi siz ilk önce bi psikiyatrist'e gidin ve bendede mabet sürekli açık oluyor yan sekmede birileriyle konuşursam konuşuyorum, Uzun bi süre önce sosyal ağdan birileriyle konuşurken siyah varlıklar görüyordum hızlıca geçiyordu bir çok şey gördüm ama kafaya takmıyorum artık beden alıştığı için normal geliyor yani ve cinler ise onlar korkudan beslenir onları aç bırakın olmadı bakım yaptırın. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Kardeş gelmişler sana. Bundan sonra hayatın hep böyle geçecek. Hayatın zindan olacak, sevdiklerin senden uzaklaşacak, kimi sevsen başına bir şey gelecek. Yani bittin sen...

En iyi yorum secme butonu olsaydı oyumu kesinlikle bu yoruma verirdim :D

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Korkma en önemli etken bu. Ayrıca güçlü olmayı dene. Canını sıkma inançlarına güven. Umarım en kısa zamanda atlatırsın.

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Cin Musallatı Değil SiZ Yanlış Anladiniz Kafir Cinler Musallat Olur Eğer Öyle Cinler Olsaydı Bırakmazları Beni Bunlar Cin Değildi Anlicaniz Lütfen Biraz Kafanızı Yorun Oyle Cevaplar Vermeyin :) Tövbe Tövbe Dalgamı geçiyorsunuz yav ? Ne Cini İlahi Nur Diyorum Size Allahın Nuru Yarabbi Tövbe Bu Yorumlara 40 yıl düşünsem aklıma gelmicek cevaplar yemin ediyorum :)))

gümüş

Kayıtlı Üye
Nur doldu tamam da yani bağırarak Kur'an okudunuz o kısmı anlayamadım ben
Korktunuz mu? Nursa neden? Sevinçten mutluluktan mı? O zaman niye gitsinler diye uğraşdınız ? Anlamadım valla mevzuyu
Ama siyah gölgeler şeffaf dönen şeyler zaman zaman olur göz yanılsaması yorgunluğu vb diyenler olsa da batıda bazı kişiler onların ruh bazı kişiler herhangi bir varlık olabileceğine inanır orb olduklarına inanan var cin olduklarını iddia eden var ya bir de tabii ayrıca canlı cansız herşeyin bir enerjisi var bir sebepten coşmuş olabilirler olasılık çok ancak normal oldukları gerçeğini değiştirmez fakat sizde nasıl bir enerji yayılması var hangi anınızda belirdiler bence ölçmeniz ölçü yapmanız gereken web sitesi değil hemen öncesindeki kendimizde olan dalgalanmalar
Orblar ve siyah varlıklar gölge varlıklar gölge kuşlar vb üzerine geçmiş paylaşımlar fazlaca yapıldı arşiv taraması yapabilirsiniz

67890

Banlı Kullanıcı
neden her olay cinlere yorumlanıyor.belki başka varlıklardır.gına geldi artık cinlerden.

gümüş

Kayıtlı Üye
neden her olay cinlere yorumlanıyor.belki başka varlıklardır.gına geldi artık cinlerden.
Kedi olsun o zaman ;)
Eski konularda bu aslında konuşuldu çok çeşit varlık biz de bir çeşidiz beğenmesek de bitkiler kediler böcekler de varlık çeşidi fakat yani nasıl o kaç yüz belki binçeşit makarna ve hatta yemek tarifi arasında kurufasulye köfte Yada yoğurtlu makarnaya dönüyorsak varlık denince de cin yani başka bir adlandırılamıyor adlandırılanilecek kadar tanımlanamıyor cin kelime olarak bir anlamda hepsini kapsıyor fakat tabi özelliklerini farklılıklarını da örtüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...