Bunlar nee ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
[video=youtube;nYeSDqXkaGg]http://www.youtube.com/watch?v=nYeSDqXkaGg#t=28[/video]

kıvep

Banlı Kullanıcı
İzlemelimiyim? ne ile alakalı, gece gece kabus olmasın sonra :)

Faros

Kayıtlı Üye
Insan bu tur halisulasyonlar tabiki goruyor ama hepsi beynimizin içinde olur yani senden baskasi gormez onlari.

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Aynısını başka bir yerde daha görmüştüm fakat bunlar gerçek değil. Gerçekçi görünen bir Fake video daha :D

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Videoyu çeken kişi keşke o eller çıkınca biraz korksaydı,uzaklaşmaya çalışsaydı,bu kadar soğukkanlılıkla çekmeseydi..Belki montaj olduğundan daha az şüphelenirdik.

melankolik

Kayıtlı Üye
Sinema bölümü öğrencilerinin bitirme projesidir,daha önce Kartal bebeği kaçırıyordu gayette gerçekciydi. Sonra montaj olduğu ve kolejlilerin yüklediği ortaya çıktı. Buda öyle birşey.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
En sondaki yaratık mıdır nedir ödüm patladııı

russiand

Kayıtlı Üye
Zamanında bu alandada çalıştık arkadaşlar bunlar tamamen para kazanma amaçlı hazırlanmış vidolar burdaki amaç ne kadar cok izlenim o kadar çok para demektir. İçerik ing. oldugu için bgbm daha fazla olacaktır mesela

http://www.youtube.com/watch?v=jcCLiMAxE9o

45 milyon izlenmiş ortalama geliri 90 bin tl falan yapar nerdeyse tek bir videoda 100.000 tl kazanacak hakkında kısmı okuyun

İş ortağı oyu: Yetişkinlere yönelik içerik barındırmıyor <<<< yani kanal partnere bağlı arkadaşlar bu videoların çoğu professionelce hazırlanmış tabiri caizse para videolarıdır.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
O ne gerçekten de öyle :) küçüklüğümde gördüğüm bir kabusu hatırlattı bana ordada eller bana dokunuyordu korkup uyanıyordum hep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...