Bu mümkün müdür ?

mwwo89

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çalıştığım iş yerinde yeni bir arkadaş ise başladı . Cinlerle irtibat kurabildigini söyledi bir ara ki muhabbetimiz de . Bana da senin enerjin çok yüksek diyor .
Her neyse ben gece iş yerindeyken beni aradı ve o an olduğum yeri , Kaç dakika önce dışarı çıktığımi ve bu gece dışarı da pek dolaşmamami söyledi ?
Sizce böyle birşey mümkün mü ? Yani bizimle ilgili varlıklardan bilgi alması , mümkün mü ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mümkündür. Örneği huddamlar bakım yaparken bilgileri cinlerden alıyorlar.

Öbür tarafta telefonu izleme programı varmış. Numarasını biliyorsanız o telefonun nerede olduğunu ve nereye gidiyor olduğunu görebiliyor izleyebiliyorsunuz dur.

Bence sizin olayiniz ikincisi.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çalıştığım iş yerinde yeni bir arkadaş ise başladı . Cinlerle irtibat kurabildigini söyledi bir ara ki muhabbetimiz de . Bana da senin enerjin çok yüksek diyor .
Her neyse ben gece iş yerindeyken beni aradı ve o an olduğum yeri , Kaç dakika önce dışarı çıktığımi ve bu gece dışarı da pek dolaşmamami söyledi ?
Sizce böyle birşey mümkün mü ? Yani bizimle ilgili varlıklardan bilgi alması , mümkün mü ?
Ben buradan sizi takip ettigini cikariyorum veya evden disari ciktiginizda o an karsilasmis olup siz onu gormemis de olabilirsiniz. Ya da telefonunuza bilgisayariniza bi takip uygulamasi yuklemis olabilir, ya da uzerinize bir takip cihazi koymus olabilir.

Insanlara belli olmaz. Gereksiz, sacma ve anlamsiz gelen davranislara pek ihtimal vermeyiz ama dunyada empati kurup da hayal edemeyecegimiz kadar degisik cins insanlar var.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Keşke bende böyle insanlarla tanışabilsem. Öğrenmek istediğim çok şey var.

Dolunays

Moderator
Mümkündür evet.Kişi çok fazla o işde ilerledi ise ruhanilerden bilgi ve destek alabilir.Ama ginede ne olur ne olmaz o tip kişilerden korunmanız yok ise uzak kalmanız sizin için iyi olur.Kötü Ruhani ise konuştuğu ilerki zamanlarda enejisi sizede seker ise sizde tabi bunu zaman bilir musallat kapabilirsiniz o sebeb uzak kalmak daha iyidir.

createtherules

Kayıtlı Üye
Birisi varlık ile konuşarak birinin nerede olduğunu bilebilir evet. Ama bu kişi gidip "Varlığa sordum yerini ögrendim, boş zamanlarımda yeni tanıştığım insanların nereye gittiklerini ögreniyorum ben" diyecek kişi değildir. Haaa demeyi bırak, bununla uğraşacak kişi hiç değildir. Olmasın da umarım, her işin bir adabı olsun bir zahmet 😀

mwwo89

Kayıtlı Üye
Ben buradan sizi takip ettigini cikariyorum veya evden disari ciktiginizda o an karsilasmis olup siz onu gormemis de olabilirsiniz. Ya da telefonunuza bilgisayariniza bi takip uygulamasi yuklemis olabilir, ya da uzerinize bir takip cihazi koymus olabilir.

Insanlara belli olmaz. Gereksiz, sacma ve anlamsiz gelen davranislara pek ihtimal vermeyiz ama dunyada empati kurup da hayal edemeyecegimiz kadar degisik cins insanlar var.
Buradayım arkadaşlar. Arkadaşın başka meziyetleri de var mesela çok uzak olduğu bir yerden gitmesi gereken bir yerdeki bir priz anahtarı gibi birşeyi iş soylenir söylenmez halletmesi gibi yani oraya o kadar kısa sürede gitmesi imkansiz enteresan.

mwwo89

Kayıtlı Üye
Hiç şaşmıyor. Hikayeye yeni bir kahraman katılır. Kısa sürede ortamı ölçer ve yanaşır. Önce kendini över daha sonra seni över. Sonrası gidişata kalmış. Kadınsanız tacize kadar yolu var.
Hayır kardeşim erkeğim ve çalıştığımız ortamda bayan yok .

mwwo89

Kayıtlı Üye
Mümkündür. Örneği huddamlar bakım yaparken bilgileri cinlerden alıyorlar.

Öbür tarafta telefonu izleme programı varmış. Numarasını biliyorsanız o telefonun nerede olduğunu ve nereye gidiyor olduğunu görebiliyor izleyebiliyorsunuz dur.

Bence sizin olayiniz ikincisi.
Öyle bir durum söz konusu değil hocam yani telefondan takip vs şeyler.

mwwo89

Kayıtlı Üye
Yeni işe başlamak ve hemen cinleri olduğunu söylemesi???
iki seçenek doğuruyor.
Ya siz parapsikoloji nin içinde olduğu bir yerde çalışıyorsunuz.
Ya da o kişi kötü biri.
Kötü bir kişi olduğunu sanmıyorum esprili iyi bir arkadaş fakat bu durumlar da enteresan.

mwwo89

Kayıtlı Üye
Birisi varlık ile konuşarak birinin nerede olduğunu bilebilir evet. Ama bu kişi gidip "Varlığa sordum yerini ögrendim, boş zamanlarımda yeni tanıştığım insanların nereye gittiklerini ögreniyorum ben" diyecek kişi değildir. Haaa demeyi bırak, bununla uğraşacak kişi hiç değildir. Olmasın da umarım, her işin bir adabı olsun bir zahmet 😀
O şekilde demedi hocam ,sadece seninde hissettiğini düşündüğüm için söyledim dedi sana .

Ori

Kayıtlı Üye
Hayır kardeşim erkeğim ve çalıştığımız ortamda bayan yok .
Bir çıkarı olması için illa kadın olmanız gerekmiyor. O yüzden kadınsanız eğer diye belirttim. Bu tip insanlara prim vermeyin. Kolay gelsin.

mwwo89

Kayıtlı Üye
Bir çıkarı olması için illa kadın olmanız gerekmiyor. O yüzden kadınsanız eğer diye belirttim. Bu tip insanlara prim vermeyin. Kolay gelsin.
Prim peşinde bir çocuk değil gibi ama bakalım izleyip göreceğiz :)

• Beğendim
Tepkiler: Ori