birini lanetlemek için ne yapmam lazım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Yani sen de sana kötülük edene misli bedelle kötülük ettin öyle mi? Önemli olan zoru başarabilmektir zaten. Kötülüğe kalplerinizde yer vermeyin, nefret duygularınızı atın. Lanet okumak iyi değil, birine zarar vermek zarar verene fayda getirmez. Ayrıca bizim kızmamız önemli değil, önemli olan Rabbimizin kullarına mesajlarıdır.

Evet ben iyi bir şey yaptığımı savunmuyorum, fazlasıyla kötü ama ben insanım ve bazı duygulara engel olamıyorum. Kötülük yapana karşı iyi düşünmek büyük bir erdemdir. Ben bu erdemde bir insan değilim. Belki bunun cezasını çok ağır bir şekilde çekicem belkide haklı olduğum halde haksız durumuna düşücem ama ben bu dünyada onun o pişmanlığını görmek istitorum.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Evet ben iyi bir şey yaptığımı savunmuyorum, fazlasıyla kötü ama ben insanım ve bazı duygulara engel olamıyorum. Kötülük yapana karşı iyi düşünmek büyük bir erdemdir. Ben bu erdemde bir insan değilim. Belki bunun cezasını çok ağır bir şekilde çekicem belkide haklı olduğum halde haksız durumuna düşücem ama ben bu dünyada onun o pişmanlığını görmek istitorum.

Hangi pişmanlığı görmek istemediğini anlayamadım, Allah'a karşı inancın da önemli tabi ama bu dünya hayatında fazla hırs yapmayın.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
İntikam istiyorsan en güzeli entrika çevireceksin, zamanında bana çok çektiren bir adam vardı, üniversiteyi bitirdi gitti ve Allah'ın işi o adamın kız kardeşi de bizim üniversitemizde okuyor! O adama bir gün dedim ki ''seninde kız kardeşin var, senin bana yaptıklarını başka biri ona yapsın ister misin'' dedim, ''öldürürüm o kişiyi'' dedi. İnşallah hayatındaki her kadın onun gibi erkeklerle karşılaşır ve baktım ki beklemekle olmuyor, işe ben el attım. Gerisini anlatmayayım ama şu zamanda iyi bir insan olmak gerçekten zor. O yüzden bu tür uygulamalar isteyenlere kızmayın lütfen.

Beni en iyi sen anladın teşekkür ederim!

repece

Kayıtlı Üye
Gerçekten hakkınıza girdiyse , gücünüzde yetmiyor madem ;çoluğuna çocuguna beddua edin.Gördüm ki insanların canları en çok öyle yanıyor.Ben ettim tuttu.Hiçte acımıyorum .İçi yananın halinden o yangının tadına bakmış olan anlar.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Birine acı çektirmek istiyorsanız tam hatırlamıyorum mabedi araştırın şu dua vardı : "Ya Şedidel Batşi"
Havas bölümünden aratarak bulabilirsiniz. Kesin etkili bir uygulamadır. Haksızlıkta ters döner dikkatli olmak gerekir.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
yani bana ve sevdiğim insanlara acı çektirmiş olan birine lanet yada başka bir deyimle basına bir doğa üstü varlığı musallat nasıl ederim yardımcı olursanız sevinirim:eek:
umarım bu düşüncelerden kurtulursunuz çok acı yazık

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
umarım bu düşüncelerden kurtulursunuz çok acı yazık

Af etmek erdemdir derler . Ben bu erdemi o insana karşı kullanamıyorum içten ice acım beni kahr ediyor senelerimi yedi ailem ile ilişkilerimi mahvetti şerefim ve namusum ile oynadı canıma kast etti ve ben af etmeliyim unutmalıyım öylemi ? Tanrıya inanıyorum adaletinede inanıyorum kötü olan insanın kötülüğünün cezasını çekeceğinide biliyorum ama bunun için ölüp hesap gününde yaptıklarının kefaretini ödemesini izlemek umudu ile ölmek bana göre değil onun beni incittiği kadar incinmesini benim yandığım kadar yanmasını istiyorum siz olsanız yerimde farklı düşünemezdiniz emin olun ben bahsettiğim şahısı kardeşim gibi severdim , ama o beni başka gözle seviyor imiş cevap alamayınca benden istediği türlü hayatımı mahvetti arkadaş çevremi bile bozdu para ile satın alınacak kadar basit dostlarım olduğunu görmek beni nasıl bir bunalıma soktu tahmin edebilirmisiniz ben o şahsın en ağır acıları yaşamasını istiyorum ölmesin ölmek için dua etsin ama o canı çıkmasın isteğim bu benim.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Af etmek erdemdir derler . Ben bu erdemi o insana karşı kullanamıyorum içten ice acım beni kahr ediyor senelerimi yedi ailem ile ilişkilerimi mahvetti şerefim ve namusum ile oynadı canıma kast etti ve ben af etmeliyim unutmalıyım öylemi ? Tanrıya inanıyorum adaletinede inanıyorum kötü olan insanın kötülüğünün cezasını çekeceğinide biliyorum ama bunun için ölüp hesap gününde yaptıklarının kefaretini ödemesini izlemek umudu ile ölmek bana göre değil onun beni incittiği kadar incinmesini benim yandığım kadar yanmasını istiyorum siz olsanız yerimde farklı düşünemezdiniz emin olun ben bahsettiğim şahısı kardeşim gibi severdim , ama o beni başka gözle seviyor imiş cevap alamayınca benden istediği türlü hayatımı mahvetti arkadaş çevremi bile bozdu para ile satın alınacak kadar basit dostlarım olduğunu görmek beni nasıl bir bunalıma soktu tahmin edebilirmisiniz ben o şahsın en ağır acıları yaşamasını istiyorum ölmesin ölmek için dua etsin ama o canı çıkmasın isteğim bu benim.
siz farketmesenizde belkide o bedelini ödemiştir onun ödediği bedeller belki sizin için önemli degildir farketmemişsinizdir ama o cezasını çekmiş belkide dersini çoktan almıştır........geriye dönüp bakmak yerine anın güzelliğini yaşasanız size hala haksızlık yapmasına bu şekilde bile izin veriyorsunuz....unutmak kendinize ödül onada ceza olsun

demonic

Kayıtlı Üye
Bu istediginizin bir cok yolu var ama bu yollari siz yada siradan egitimsiz biri yapamaz daha dogrusu yapmamali , birine her hangi bir nedenle cin musallat etmek isterseniz bunun bir suru proseduru var ve her seyden onacak oemlisi onlara kan dokmeniz gerekecek bir buyuyu bozdurmak icin bile bir cin kullanmak isterseniz mutlaka hizmetlerinin karsiliginda sizden bir kurban isterler bir miktar kan dokmeniz gerekecekdir, ayrica cin ifrit v.b taifeleri yalancidirlar bu islere bulasirsaniz sizide etkileri altina alabilirler cildirmaniz isten bile degil.

cinler ve ifritler yalancıdır?!bla bla bla ezbere bilgiler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sitemiz Bu tür konuları zaten desteklemiyor. konun unda yeteri kadar uzadığını düşünüyorum. artık kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...