birini lanetlemek için ne yapmam lazım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yazı yazaken alt kısımda bulunan ''Başlık Sembolleri'' yazan yeşil fontlu bölümdeki ''
icon4.gif
'' işaretin yanındaki butona yanlışlıkla tıklayıp, sonra da altındaki '' Cevapla '' butonuna tıklamanız suretiyle ''
icon1.gif
'' orijinal '' post '' işaretini deaktif etmişsiniz. Sonuç olarak ''
icon1.gif
post '' yerine ''
icon4.gif
ünlem '' çıkmış.

mecra

Kayıtlı Üye
Selam ben de aynı duygular içindeyim banda sevdiğim kız bana acı cektirdi bana aşıkmış güyasonrada bana dedi ki sen senle dalga gectim yani herşey bir tarafa senle dalga gectim kelimesi bana cok acı verdi bende o kişiye bir doga üstü varlığı musallat etmek istiyorum ta ki benden özür dileyene kadar lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

Arkadaşım bence en iyisi Allah'a havale et,şimdi çok acı çekiyorsun tahmin edebiliyorum.Eğer sen bu olayda suçsuzsan,yani onun böyle davranmasına sebep olacak bir şey yapmadıysan gerçekten de acısı bir zaman sonra çıkıyor.Böyle şeylere başvurmaktansa bence Allah'a sığın emin ol ki o da bulur bir gün belasını...

la pucelle

Kayıtlı Üye
Birini lanetlemek iyi bir cadının yapmaması gereken bir şeydir, acemiyseniz o lanet gelir sizi bulur. Cadılığın özünde iyilik yatar, doğadan aldığını doğaya vermek söz konusudur. Doğaya kötü bir şey verirseniz doğa da size o kötülüğü iade eder. Birini "lanetlemek" istiyorsanız onu kötülüğüyle başbaşa bırakın. Eğer gerçekten kötü ve karanlıksa o karanlık onu boğacaktır; yok eğer problem sizdeyse doğa döngüsü bunu size gösterecektir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Birini lanetlemek iyi bir cadının yapmaması gereken bir şeydir, acemiyseniz o lanet gelir sizi bulur. Cadılığın özünde iyilik yatar, doğadan aldığını doğaya vermek söz konusudur. Doğaya kötü bir şey verirseniz doğa da size o kötülüğü iade eder. Birini "lanetlemek" istiyorsanız onu kötülüğüyle başbaşa bırakın. Eğer gerçekten kötü ve karanlıksa o karanlık onu boğacaktır; yok eğer problem sizdeyse doğa döngüsü bunu size gösterecektir.
Açıklayıcı ve sade cümlelerle ifade etmişsiniz.Bir ekleme yaparak, bu durumun sadece cadılar için değil, bütün insanlar için geçerliliği olduğunu söylemekte fayda var.

la pucelle

Kayıtlı Üye
Açıklayıcı ve sade cümlelerle ifade etmişsiniz.Bir ekleme yaparak, bu durumun sadece cadılar için değil, bütün insanlar için geçerliliği olduğunu söylemekte fayda var.

Elbette, bunu söylemeye gerek duymamıştım aslında, ama sizin eklemeniz bütünlük açısından iyi olmuş. Teşekkür ederim. :)

orhan24

Kayıtlı Üye
Arkadaşım yapma etme o kişi insanlara çok çektirmiş olsada senin bunu yapman günahtır... Döner dolaşır seni bulur sonunda

kanınrengı

Kayıtlı Üye
başlık mükemmel hayatım boyunca kimseden nefret etmedim. kimse bukadarını haketmez dedim ama bazı insanlar hak ediyor birsey musaat degilde böyle vicdan azabı cektirecek geceleri uyuyamayacak ve o olayı hergün yasayacak birsey lazım varmı böyle birsey

suzansuziş

Kayıtlı Üye
Boş ver arkadaşım.Sana geri gelecek zararlara değecek biri olsa canını yakmazdı.Benim de acı çekmesini,sürünmesini istediğim biri var ama kendime zarar verdirtmeye değmez.Senin acı çekme ihtimalin bile onu mutlu eder emin ol,peki neden mutlu edesin onu?Hiç bir şey cezasız kalmaz emin.Sabret bence.

so0kie

Kayıtlı Üye
Bazılarınız yapma etme tarzı şeyler yazmış ama lanetleme büyüsü isteyen bunu zaten aşmıştır sizin bu sözleriniz konuyu uzatmaktan başka bir şey değil.

Yilmaz77

Kayıtlı Üye
Senin icini kimler esir almis öyle. Birisi sana ve sevdigine zarar vermis sende zarar ver hemde kendini riske etmayi düsünecek kadar ileri git! Derin derin nefes al ve sadece o kisi gercekten kötü birisi ise kötülügü kendisini bulsun de. Senden korkulur valla.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Arkadaşlar lanetlemek istediğim insan en sonunda beni öldürtmek maksatlı bana pusu kurdu ve bundan kıl payı kurtuldum polis bile olay gerçekleşmeden mudahale etmior elim kolum bağlı ille bunun tutuklanması için ölmem yaralanmam mı lazım bu kişiyi lanetlemeyelim diosunuz öyle olur böyle olur ya beni öldürmeyi başarsaydı dahamı iyi olacaktı !

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Senin icini kimler esir almis öyle. Birisi sana ve sevdigine zarar vermis sende zarar ver hemde kendini riske etmayi düsünecek kadar ileri git! Derin derin nefes al ve sadece o kisi gercekten kötü birisi ise kötülügü kendisini bulsun de. Senden korkulur valla.

Korkulurmu bilemem ben kimseyi incitmeye hevesli şeytani biri deilim ama af etme hissiyatımı kaybettim canıma namusuma aileme kast eden birini af edemiyorum beni iftira atıp sokağa düşüren bir insanı af edemiorum eğer bu halde isem şuan bunun sebebi olan insanı af edemiorum lanet olsun soyuna onu karnında taşıyan annenin tüm oğul ve kızlarına kan ları hüküm sürmesin dünyada ocaklarından en sevdiklerinin bir bir ölüleri çıksın yürekleri yansın kor kor ama hep sıranın kendilerine gelmesi korkusu ile kalsınlar kendi kanları ile boğulsunlar inşallah !

Daryana

Kayıtlı Üye
yani bana ve sevdiğim insanlara acı çektirmiş olan birine lanet yada başka bir deyimle basına bir doğa üstü varlığı musallat nasıl ederim yardımcı olursanız sevinirim:eek:

cadılar kolyesini uygula. denedim kesin sonuç veriyor.

canmert196

Kayıtlı Üye
arkadasım ben bırıne lanet buyusu yaptım lanet ıcın cadılar kolyesı yaptım ve pısman oldum allah tan af dılendım affedıldıım mı bılemem ama baya dua ettım ve karsımdakı zarar gormedım ıstedıgım oldu :) ne ıstıceksen sadece allahtan ıste baska varlıkları karıstırma allah yerı geldımı tum ısteklerıne cevap verır sen yeterkı ıste :)

Daryana

Kayıtlı Üye
ben hayatımda yapacağım şeyleri dine bağlı kalmadan yaparım. önerin için sağol. bende müslümanım. allahtan isteyincede oluyor ve sonuçta islam dinine göre büyüde allahın izniyle kabul oluyor. tekrar sağol

ryuuzaki

Kayıtlı Üye
ilahi adalete inanıp güvenin bence rüzgar eken fırtına biçer

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Allah katında büyük günah işlersiniz, ne gerek var bunlara? Allah'a dua edin.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
İntikam istiyorsan en güzeli entrika çevireceksin, zamanında bana çok çektiren bir adam vardı, üniversiteyi bitirdi gitti ve Allah'ın işi o adamın kız kardeşi de bizim üniversitemizde okuyor! O adama bir gün dedim ki ''seninde kız kardeşin var, senin bana yaptıklarını başka biri ona yapsın ister misin'' dedim, ''öldürürüm o kişiyi'' dedi. İnşallah hayatındaki her kadın onun gibi erkeklerle karşılaşır ve baktım ki beklemekle olmuyor, işe ben el attım. Gerisini anlatmayayım ama şu zamanda iyi bir insan olmak gerçekten zor. O yüzden bu tür uygulamalar isteyenlere kızmayın lütfen.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
İntikam istiyorsan en güzeli entrika çevireceksin, zamanında bana çok çektiren bir adam vardı, üniversiteyi bitirdi gitti ve Allah'ın işi o adamın kız kardeşi de bizim üniversitemizde okuyor! O adama bir gün dedim ki ''seninde kız kardeşin var, senin bana yaptıklarını başka biri ona yapsın ister misin'' dedim, ''öldürürüm o kişiyi'' dedi. İnşallah hayatındaki her kadın onun gibi erkeklerle karşılaşır ve baktım ki beklemekle olmuyor, işe ben el attım. Gerisini anlatmayayım ama şu zamanda iyi bir insan olmak gerçekten zor. O yüzden bu tür uygulamalar isteyenlere kızmayın lütfen.

Yani sen de sana kötülük edene misli bedelle kötülük ettin öyle mi? Önemli olan zoru başarabilmektir zaten. Kötülüğe kalplerinizde yer vermeyin, nefret duygularınızı atın. Lanet okumak iyi değil, birine zarar vermek zarar verene fayda getirmez. Ayrıca bizim kızmamız önemli değil, önemli olan Rabbimizin kullarına mesajlarıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...