Bir kişinin rüyasına girmek için(Ya Habir)

sdbr

Banlı Kullanıcı
ya habir ismi 812 ke zikredilir bu esma etkilidir ama diğer esmalarla birleştirildiğinde daha etkili olur ben tavsiyem yazarak zikredin ne çok fazla nede az 812 kez bu ismin günü pazar sati güneş satidir. yani cumartesi gece saat 00:00 dan sonra.

havassın derinlikleri adlı kitapdan alıntıdır....

fot

Kayıtlı Üye
hangi esmalarla ve nasıl açıklayabilirmisin lütfen.ayrıca bir soru daha,rüyasına girdiğiizi nasıl anlayacağız.hani sormak mümkün değilse:p

sdbr

Banlı Kullanıcı
ya habir ismi rüya için yeter sert etkili esmalarla birleştirilirse istenen kimsenin evinde poltegeis olaylara ve kabuslara ve uykuda korkmaya neden olur esma birleştirmedede atıyorum raman ve rahim 2sinin ebcedini taplayıp o sayıya göre zikir yapacaksın

Tevhid

Banlı Kullanıcı
peki o sayi nedir kardes, yeni yeni anliyor gibiyim ama yanlis yapmamak lazim.

mesela kisinin ruyasina girebilmek ve onun ruyasin guzel gorunebilmek icin ne yapmali ?

hangi esmayi kac kere zikretmeli ? kisinin adi gerekmi yoksa hayalini canlandirmak yeterlimi ?

zalim

Kayıtlı Üye
dilediği bir kimseye rüyasında görünmek dilegini kabul ettirmek için EL-MUSAVVİR ismi okunur.okuma zamanı gecedir .bin defa ''kaf,ha,ya,ayn,sad''okunur.3360 kerede ya musavvir ismi şerifi okunur.okurken matlup ve muradını düşünerek diledigi kimseye havale edilir.üç yada yedi gece zikir ve kıraat edilirse diledigi muradını istediği kimseye rüyasında gösterir ve istegini kabul ettirir.

alintidir baska bi yontem bu da

samir_22

Kayıtlı Üye
Ben 812 kere YÂ HABÎR(Her şeyden haberdar olan), 305 kere de YÂ KÂDİR(Her şeye gücü yeten,muktedir olan) zikirlerini düşünüyorum.Bu iki esma tesirli olur mu acaba?

sdbr

Banlı Kullanıcı
ola bilir ama ya habir ve ya alim isminide birleştire bilirsin:Dyani ya habirül ya alim gibi

tabi okuma sayısıda değişir 2 isminde ebcedini topla çıkan sayıyı kadar oku

sdbr

Banlı Kullanıcı
evet el alim isminin adeti 150 +812=962 kez oku

samir_22

Kayıtlı Üye
Sadece El-Alim ismini mi 962 kere okuyacağız.Yoksa 150 Alim, 812 Habir mi okuyacağız?.Kafam karıştı şimdi. :)

sdbr

Banlı Kullanıcı
2 side değil birleştirilmiş hali 962kez okuncak yani ya habir ül ya alim 962 kez okunacak

sdbr

Banlı Kullanıcı
evet farklı yöntemler var urum un dediğini ben yapamadım galiba yaptım ama olamdı enokyan ile adı yazıp yastuğun altına koydum ama bu ya habiri dene medim

kyhran

Kayıtlı Üye
kağıda bir pentegram cizin g köşeli olan etrafında cember olmayan venüsün simgesi olan ,
ortasına onun adını maji yazıları ile yazın
yıldızın kenarındaki 5 boş kalan üçgene kırmızı renkli bi mürekkeple bu ekteki şekli çizin
pentegramın dışına kendi isminizi yazın majı yazışlarıyla
sonra ikiye katlayın ve üçgen olcak şekilde katlamayı bitirin naylona sarın
ve yastığınızın altında saklayın.(naylon yerine kırmızı bir kumaş öneririm.)
Bu g köşeli olan etrafında cember olmayan venüsün simgesi olan pentegramı daha once
''Maji Okulu İle İlgili İstek Ve Sorular'' bolumde sdbr arkadasımızda sormustu fakat orada da bu simgeye rastlayamadım yani yazılanlara gore kimse duymamıs bu simgeyi bilen varsa bu sayfaya yada baska bir yere ekleyebilir mi?

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
sevgili kyhrancim, arkadasimiz bence bu sekil anlatmak istedi:

zalim?isimli uyeden Alıntı

kağıda bir pentegram cizin g köşeli olan etrafında cember olmayan venüsün simgesi olan ,

(daire icinde degil, cembersiz!)

images

ortasına onun adını maji yazıları ile yazın

yıldızın kenarındaki 5 boş kalan üçgene kırmızı renkli bi mürekkeple bu ekteki şekli çizin:

sssne6.png

pentegramın dışına kendi isminizi yazın majı yazışlarıyla

sonra ikiye katlayın ve üçgen olcak şekilde katlamayı bitirin naylona sarın
ve yastığınızın altında saklayın.(naylon yerine kırmızı bir kumaş öneririm.)

ama "maji yazislariyla" demis arkadasimiz. bu maji yazisi nasil oluyor ne demek, onu aciklar misiniz?

sdbr

Banlı Kullanıcı
sevgili ecringül maji alfabesi dediğimiz sadece bir değil birden fazla ben kendi kullandığımı vereyim

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
sevgili Modum sdbr:)
hizli yanit icin cok tsk ediyorum:)

sdbr

Banlı Kullanıcı
önemli değil şie yararsa bizede söyle bende denemedim işe yararsa bunuda birzat deneyeceğim:D

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Beyefendi,anliyamadim biraz da ayrinitili bir sekilde aciklayiniz.812 Zikir sonrasi nasil bir kisinin rüyasina girebiliyoruz bu konuda bizlere bilgi verirseniz sevinirim.Tesekürler

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
sevgili ecringül maji alfabesi dediğimiz sadece bir değil birden fazla ben kendi kullandığımı vereyim

benim merak ettiğim birşey var maji alfabeleri kullanılırken dümdüz o latince harfe karşılık gelen maji harflerini mi yazıyoruz.

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
benim merak ettiğim birşey var maji alfabeleri kullanılırken dümdüz o latince harfe karşılık gelen maji harflerini mi yazıyoruz.

ben tek tek isimde bulunan harflerin karsiligi olarak maji harfleri ile yazdim:)
bakalim nolcek:p insallah ise yaramistir ve rüyasinda benimle ugrasmistir:rolleyes:
"Fredy Krüger" misali, kabus olmasina kabus ama ne kabus:eek: düsünsenize bir güzel tirmalanmis, karizma dahil, her yeri cizim cizim cizilmis, alnina bizzat imzam atilmis:D:p iste o zaman derim vay beeee:eek: ise yaradi diye:cool: