Bir kişinin rüyasına girmek için(Ya Habir)

sdbr

Banlı Kullanıcı
birde şunu biliyorum star67 vermişti denenmiş ve sonuş alınmışdı öncelikle riyazat şart.sonra rüyasına gireceğin kişinin yüzüne senin kabusun olucam rüyana giricen lenn diyoruz.yada ev telefonundan yoksa cep olmaz sen ev telefonu oda ev telefonu bunu denedim işe yaradı:D

azrael

Kayıtlı Üye
ben okudum üstüne bir de kevser duası okuyup yattım. çok değişik bir rüya gördüm. dizi çekimi vardı. iki dizi birleştiriliyordu alakasız bir yerde. ve o çekimde bebek vardı bir tane kız bebek. oranın inanısına göre kızı olmasını isteyen tepsi üzerinde kucağına alıyormus. ben de aldım kızım olsun die çok güzeldi. bebek öptü beni bir de. nedemek bu şimdi? açıklayabilecek var mı?

sdbr

Banlı Kullanıcı
doğru gün ve saat demi okudunuz

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben okudum üstüne bir de kevser duası okuyup yattım. çok değişik bir rüya gördüm. dizi çekimi vardı. iki dizi birleştiriliyordu alakasız bir yerde. ve o çekimde bebek vardı bir tane kız bebek. oranın inanısına göre kızı olmasını isteyen tepsi üzerinde kucağına alıyormus. ben de aldım kızım olsun die çok güzeldi. bebek öptü beni bir de. nedemek bu şimdi? açıklayabilecek var mı?

eskilerde seksist yaklaşım nedeni ile kız bebek hastalık habercisi dense de ben beklediğiniz güzel iyi bir haberi alacağınız yorumunu yapıyorum. Size bu haberle birlikte güzel şeyler sunuluyor olacak. Hayırlı olsun. Yanlız tepsinin hangi metalden olduğuda önemli metalin cinsini hatırlıyor musunuz?

azrael

Kayıtlı Üye
evet hatırlıom metal değildi sarı plasik tepsiler olur ya onlardandı. yorum için tesekkür ederim :)

redrose

Kayıtlı Üye
Selam zalim. Bu tılsımı anladım da pentegramın dışına kendi ismimmizi ne şekilde yazıcaz?? Yani pentegramı çevreleyecek şekilde mi yok sa daha farklı bir şekilde mi? Aydınlatırsan sevinirim. Teşekkürler..

forgetfull

Kayıtlı Üye
bu aksam denıcem bunu ya habir şeklınde okumam yeterlı herhalde baska bıs eyle bırlestırmeme gerek yoktur sanırım rüyasında ınsallah görür benı ve barısırız

sdbr

Banlı Kullanıcı
evet sadece habir zikri yeterli pentagramın dışına istediğiniz gibi yaza bilirsiniz

kar tanesi

Kayıtlı Üye
sadeczikri çekiyouz isim felan söylemiyoruz değilmi,

dilem

Kayıtlı Üye
giagramma yazdiklarin cok ilginc gercekten ve antikli bisey gibi geldi bende deneyecegimbakalim enerjim yeterli olacakmi ....tskler

ATLIHAN34

Kayıtlı Üye
dilediği bir kimseye rüyasında görünmek dilegini kabul ettirmek için EL-MUSAVVİR ismi okunur.okuma zamanı gecedir .bin defa ''kaf,ha,ya,ayn,sad''okunur.3360 kerede ya musavvir ismi şerifi okunur.okurken matlup ve muradını düşünerek diledigi kimseye havale edilir.üç yada yedi gece zikir ve kıraat edilirse diledigi muradını istediği kimseye rüyasında gösterir ve istegini kabul ettirir.

alintidir baska bi yontem bu da
zalim kardeşim harflarin her biri ayrı ayrı mı 1000 defa okunacak,yoksda hepsi birlikta mi okunacak?

thebabelone

Kayıtlı Üye
Saat üç bucuk gibi bu zikri çektim 962 kere ya habir ül alim zikrini ve az önce çok tuhaf bi şekilde uyandım yarı uyanık bi haldeydim birileri kulağıma bişeyler fısıldıyodu ben yurtta kalıyorum rüyamda kızlara kim konuşuyor diye bağırıyordum gözlerimi açtım uyanıktım dilim uyuşmustu hareket edemedim içimden salavat cektim ama geçmedi özel günümde olmama rağmen fatiha ve ayetel kürsi okudum o şekilde kendime geldim bu ne anlama geliyor