BİR ERKEĞİ NASIL ETKİLERSİNİZ ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
BİR ERKEĞİ NASIL ETKİLERSİNİZ ?
Birinci Büyü : O kişinin bir tutam saçını ele geçirip küçük bir giysi parçasının içine sardıktan sonra ayakkabınızın dibine yerleştirin. Size kendi ayaklarıyla gelecek.

İkinci Büyü :portakal suyu, gül suyu ve baldan oluşan bir karışım yapın. Dokuz küp şeker alın ve bu şekerlerin her birine önce onunkini sonra da kendi isminizi yazıp bir önceki yaptığınız karışıma ekleyin (bu eklemeden sonra ortaya çıkan karışım sulu olmamalıdır.) Son olarak her gün pembe bir mumu bitene dek bu karışımın içinde yakın. Bu sonuncu işlemi dokuz gün boyunca yapmalısınız.

Üçüncü Büyü :Koltukaltı ve kasık bölgenizden biraz tüy elde edin ve bunu taze kahveyle karıştırın. Bu karışımı azar azar dökerek şekerli bir kahve hazırlayın ve ona bunu içirin. Size aşık olacak!

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
Üçüncü Büyü :Koltukaltı ve kasık bölgenizden biraz tüy elde edin ve bunu taze kahveyle karıştırın. Bu karışımı azar azar dökerek şekerli bir kahve hazırlayın ve ona bunu içirin. Size aşık olacak!

bööööö kusçam şimdiii

lunatic

Kayıtlı Üye
duydum bunları daha önce of o büyüyü birine yapsa zaten insan koltuk altı ve kasık tüylerini içen biriyle nasıl birlikte olacak saplantılı aşıklara bire birmiş ne diyim...

leyla

Kayıtlı Üye
tek bir tel saçını alsak olmas mı tutamının nasıl alcam ben onun saçından ya

yazboz

Kayıtlı Üye

bööööö kusçam şimdiii
ya var ya gulmekten kırıldım alemsın....

damlacık

Kayıtlı Üye
allah kimseyi caresizlige düşürmesin bencede cok igrenççç...

kermit

Kayıtlı Üye
açık söyliyeyim koltuk altı ve kasık tüylerini alacağından emin olan her kadın yapar bunu. İğrenmek miğrenmek de olmaz, saplantılı filanda değil, yada acaba ben mi çok açık fikirliyim.

Sevgilisiyle ayrıldı diye, bakın sadece ayrılmışlar çocuk terketmemiş, ayrılmışlar ve bir kere daha üstüne basayım terk yok ayrılık kız gelip burda yana yana erkekliğini bağlama formülü istedi, sebebi ne "artık benimle değil"

damlacık

Kayıtlı Üye
Kermit kendini o kılları yiyen kişinin yerine koyunca gerçektende mide bulandırıcı bişey ama dediğim gibi Allah kimse caresiz bırakmasın gercektende insanlar caresiz kalınca sevdiği insan sırf onun yanında olsun diye herşeyi yapar ben yapmadım diye yapmıyacağım da demiyorum ama umarım yüce Rabbim buna mecbur bırakmaz...

selene7777

Banlı Kullanıcı
açık söyliyeyim koltuk altı ve kasık tüylerini alacağından emin olan her kadın yapar bunu. İğrenmek miğrenmek de olmaz, saplantılı filanda değil, yada acaba ben mi çok açık fikirliyim.

Sevgilisiyle ayrıldı diye, bakın sadece ayrılmışlar çocuk terketmemiş, ayrılmışlar ve bir kere daha üstüne basayım terk yok ayrılık kız gelip burda yana yana erkekliğini bağlama formülü istedi, sebebi ne "artık benimle değil"

erkekler için korkulacak bir durum:biggrinjester:
ama kadınlar artık umrunda olmayan insanlar için o kadar enerji harcamaz bence:Angel_anim:

selene7777

Banlı Kullanıcı
Kermit kendini o kılları yiyen kişinin yerine koyunca gerçektende mide bulandırıcı bişey ama dediğim gibi Allah kimse caresiz bırakmasın gercektende insanlar caresiz kalınca sevdiği insan sırf onun yanında olsun diye herşeyi yapar ben yapmadım diye yapmıyacağım da demiyorum ama umarım yüce Rabbim buna mecbur bırakmaz...
amin:)gerçekten çaresiz kalınca insanın yapmicağı şey yok:(

DİLSTAN

Kayıtlı Üye
teşekkürler urum...1. uygulamadaki saçı küçük bir giysiye sarın demişsin onun mu benim giysim mi?bir de uygulama yaparken okunacak bişeyler var mı?sevgiler

kermit

Kayıtlı Üye
damlacık ve selene7777 o kılları yiyecek kişi zaten bilmeyeceği için hiç birşey anlamaz :) görse bile saç kaçmış sanıp ayıklama peşinden gider.
Yukarıda verdiğim örneklere bence dikkat edin, sevgilisinden ayrıldı diye erkekliğini bağlamaya çalışanı da gördüm, eğer tuttuğu halde inat ederse delirsin diye adet kanıyla formül deneyeni de gördüm :) Haa ben çok gördüğüm için aşk büyülerine karşı önlemlerimi aldım, korunmasız yatağımdan kalkmaz oldum :) tutup köle olmak istemem :)

selene7777

Banlı Kullanıcı
süpermişş bide anne ismi olayı varya artık bi erkeğe ilgi duyduğumda ilk iş anne ismini öğreniyorum:)sen kimseye annenin adınıda söylemiyorsundur:biggrinjester:

damlacık

Kayıtlı Üye
Kermit korunmak için ne gibi bir uygulama yapıyorsun ögrene bilirmiyim?

Selene7777 sana katılıyorum bende sevgilimden ayrıldığımda bi medyuma büyü yaptırmak istemiştim ama anne adını ögrene bilmek için bir arakadaşıma arattırmak zorunda kalmıştım ben biriyle tanıştıgınızda anne adı yerine dire tc nosunu almanızı öneririm:D:D:D

yaralı

Kayıtlı Üye
bir kadın olarak kadınlardan korkulur diyorum arkadaşlar eger asık olacagından eminse herseyi yapar bence:devil2:

asev

Kayıtlı Üye
tek bir tel olsa saç (1. uygulama için)