BİR ERKEĞİ NASIL ETKİLERSİNİZ ?

ikbal1505

Guest
ülkemizde hiç bu yollara gerek yokki
bir erkeği bizim ülkemizde etkilemenin iki yolu var ilki kadın olmak ikincisi nefes almak

Nickinize bakılırsa erkeksiniz galiba. Siz öyle beğeniyorsanız herkezi kendiniz gibi sanmayın derim. İyi forumlar.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ülkemizde hiç bu yollara gerek yokki
bir erkeği bizim ülkemizde etkilemenin iki yolu var ilki kadın olmak ikincisi nefes almak

haha :D haklılık payın var ama maalesef işler pek öyle yürümüyo çok güzel kadınlar bile aldatılıyo ve terkedilebiliyo

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Genel konuştum birazda kara mizah yapayım dedim ama mevlana demiş ya ne bilirsen bil bildiklerin karşıdakinin anlayabildiği kadar dır. İyi forumlar dilerim.

elfie

Kayıtlı Üye
İkinci Büyü :portakal suyu, gül suyu ve baldan oluşan bir karışım yapın. Dokuz küp şeker alın ve bu şekerlerin her birine önce onunkini sonra da kendi isminizi yazıp bir önceki yaptığınız karışıma ekleyin (bu eklemeden sonra ortaya çıkan karışım sulu olmamalıdır.) Son olarak her gün pembe bir mumu bitene dek bu karışımın içinde yakın. Bu sonuncu işlemi dokuz gün boyunca yapmalısınız.

Bu küp şekerlere isimleri ne tür bir kalemle yazmamız gerekir? Bir de ay takvimini de dikkate almalı mıyız?

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Ben bunlarla etkilenmem boşuna uğraşmayın
s3.gif

Şaka bir yana deneyen var mı?