Bilinçsiz formül yapmak rastgele tesbih çekmek

aris

Kayıtlı Üye
Bir kişinin yönlendiricisi olmaksızın ve formülü bilmeden rastgele tesbih çekmesi, ister istemez bir şifreyi meydana getirir ki, bu durumda, o anda şifreyle bağlantılı olan Cin otomatik olarak harekete geçip, o kişiyi hükmü altına alır..Ve o Cini kontrol altına alabilecek güce de sahip değildir...Artık ister istemez o Cinle iletişimleri başlamış olur...

Bu ilişkinin başlaması da bazan kulağına, bazan da içine gelen seslerle olur...Keza bundan önce de burun yoluyla kokular tesbit eder bazan!... Ve sonunda Cinleri çeşitli şekil ve kıyafetlerde görmeye başlar bu yolunda devam ederse...

Bu gibi kişiler, duydukları sesleri veya aldıkları kokuları ya da gördükleri şeyleri bu konuyu bilmeyen kişiler içinde açarlarsa, derhal ''aklını kaçırdı'', ''oynattı''diye nitelendirirler ve hastaneye kaldırılırlar...Oysa tıp henüz bu konuda acizdir.
Bu kişiler, artık halk arasında ''meczup'', ''zararsız deli'' tabirlerine muhatap olarak hayatlarına devam ederler...

Kaynak: R.İ.C

serap

Kayıtlı Üye
iyi güzelde bu sifreler niyetle alakali degilmi herkes Allah icin dua edip tesbih cekiyor bence Allahin istemedigi hicbirsey gerceklesmez biraz daha bu konuyu acarmisiniz lütfen

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Ya şöyle düşünün mesela.. Suyun formülü H2O'dur değil mi? Ama siz bunu H-02 yaparsanız çok farklı bir element ortaya çıkar.

Bu da öyledir, 10 kere çekilmesi gereken zikiri 11 defa çekerseniz başka bir sonuç ortaya çıkar. Her zikir bir frekans seviyesine denk gelir ki bu zikri tekrar ettikçe kendi ruhani frekansınızı o seviyeye yükseltirsiniz. Bu da o seviyedeki bir varlığın ((cin kelimesi çok sınırlı kalıyor)) size bağlanması durumunu ortaya çıkartır.

Evet hepimiz Allah'a dua ediyoruz, ama şöyle birşey de varki Allah bizi yaptıklarımızdan sorumlu kıldı bu nedenle ona dua ederken ya da onun adını zikrederken kendi bilincimizle ve farkında olarak birşeyler yapıyoruz. Yaptığımızdan bir zikirden dolayı bize varlık musallat olabilir ve sırf bu yüzden "Ben Allah'a hep şükrederim ama o beni korumuyor." gibi bir tavır takınmanın alemi yok. Allah izin vermezse olmaz cümlesi bana çok saçma geliyor bu konularda. Biliyorsunuz şeytan ve Allah bir anlaşma yaptı ve birçok şeye izin verildi. Bu durumda şeytanın ((negatif enerji)) hükmünde ve bilincinde olan varlıklar size istediği gibi musallat olabilir. O nedenle ne yaparsanız yapın dikkatle ve sonucunun bilincinde olarak yapın. Zarar görebilirsiniz ya da başkalarının zarar görmesine neden olabilirsiniz.

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Sonuçta ben bu söylediğim şey konusunda garanti veremem. Sadece mantıki olarak böyle gözüküyor diyeyim..:rolleyes:

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
Ben bu konuda bi calisma yaptim bircok kez hatali vefkler ve zikirler uyguladim uygulamadan sonra sonuc sifir

zaten kendimi bildim bileli gorunmezle icli disliyim

eger sonuc kotu olsa bile bunu anlamiyorum galiba sureklilik yuzunden :d

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
diyelim ki ; namazından sonra ya vedud zikrini içinden geldiği kadar söyleyen bir insansa bahsettiğimiz bir şifre meydana getirme bir varlık çekme vs durumu olabilir mi yani?

Pantea

Kayıtlı Üye
diyelim ki ; namazından sonra ya vedud zikrini içinden geldiği kadar söyleyen bir insansa bahsettiğimiz bir şifre meydana getirme bir varlık çekme vs durumu olabilir mi yani?
Direk Allah'dan yardim isteyen yada ona yonelten seylerden biridir zikir bu yuzden sayilara bagli olmadanda icinizden geldigince zikredebilirsiniz hic bir sakincasi yada tehlikesi yokdur , belli bir niyet icin okuyacaksaniz belli sayilarda okumanizin daha cok faydasi olur ama bunlari bilmiyorsaniz diledighiniz gibi okuyunuz Allah yapilan isin nefsine niyetine bakar sayisina degil.Okuma sirasinda sadece bu zikre ait enerjiyi kendinize cekersiniz , okumalar sirasinda uyku gelmesi , esneme , goz yasarmasi , segirme gibi durumlar bu enerji yogunlugunun gostergesidir ve biraz yorgunluk yapabilir .Kisacasi bir tehlike yokdur.

sdbr

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bu konu daha önce çok tartışıldı istediğiniz kadar zikrinizi yapın bir şey olmaz bizim dinimizde sayıların adetlerin önemi yoktur önemli olan niyettir

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
sağolun sdbr,pantea. içimi rahatlattınız ..dedim yoksa ben napıyorum :))

hotep

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu konu daha önce çok tartışıldı istediğiniz kadar zikrinizi yapın bir şey olmaz bizim dinimizde sayıların adetlerin önemi yoktur önemli olan niyettir

ben dinimizin hatta bütün dinlerin ne yazıkki bu yolla özünden uzaklaştırıldığına inanıyorum.kutsal kitapların zahiri ve batıni yüzleri vardır.mevlana,yunus emre batını ekolün ülkemizdeki temsilcileridir.zahirle uğraşırken işin özütününü kaybediyoruz.dinden anladığımız örtünme,oruçla sınırlı kalıyor.
not;keşke ömer iskenderiye kitaplığını yaktırmasaydı

lotus

Kayıtlı Üye
bu konu çok önemli diye düşünüyorum. iyiki açılmış, bende bir kaç kitapta, yanlış yapılan zikrin zararlı olabileceğini okumuştum ve kafamda soru işaretleri oluştu, umarım yanlış bişey yapmıyoruzdur. sizi bilmiyorum ama benim etrafımda beni yönlendirebilecek bu konuda bilgili güvenebileceğim bir insan yok. bu durumda napmalıyız hiç bir çalışma yapmamalımıyız.......:confused:
bende bir şey olmayacağına inanıyorum umarım öyledir. yoksa işimiz çok zor diye düşünüyorum..

sdbr

Banlı Kullanıcı
evet benim dediğim yanlış bile olsa burada adı geçen tesbih allah ın isimleri değil cin davetinde kullanılan esmalar

loeb

Kayıtlı Üye
cıddı sevıyede bır hoca gelmıstı eve ve dedıkı artık bır besmele bıle nıyetım ıcın yeterlı.bazen en normal ınsanın sıfreyı acması ıcın okadar zıkır yapıldıgını dusunuyorum.sacma belkı ama matrıxı dusunun ordakı gıbı gormeye calısma yaşa.kaşık yok

KenzulKuDDus

Kayıtlı Üye
Merak ettiğim bir konu var,öyle ki; berhetiyye,mektub-u muhammedi gibi cinleri korkutan yazı ve zikirler,cinler-şeytanlar-ifritler konusunda herhangi bir sıkıntımız olmasada üstümüzde taşımamız doğru mudur?Yani hiç benimle derdi yokken gelip bir cinin(taşıdığımdan dolayı)azap çekmesi ve sonradan musallat olması mümkün müdür? Yada bu uygulmalar sadece bize sıkıntı veren cinnileri mi hedef alır?Sadece paranormal konularda cesaretimi arttırması için,kendime koruyucu bir mühür yapmak istiyorum,aklımdan geçense daha önce kullanılmış uygulamalardan karma bir metin çıkarıp,davut yıldızı,süleymanın yıldızı gibi simgelerle zenginleştimek sizce yapmalı mıyım?Yani aslında cinleri kontrol altına almak yada onlara korkunç görünmek gibi bir niyetimde yok niyetim sadece yapacağım hatalara karşı güvende olmak,insanlar ve doğaüstü varlıklar tarafından bana kötü niyet beslenilmesini engellemek...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Merak ettiğim bir konu var,öyle ki; berhetiyye,mektub-u muhammedi gibi cinleri korkutan yazı ve zikirler,cinler-şeytanlar-ifritler konusunda herhangi bir sıkıntımız olmasada üstümüzde taşımamız doğru mudur?Yani hiç benimle derdi yokken gelip bir cinin(taşıdığımdan dolayı)azap çekmesi ve sonradan musallat olması mümkün müdür? Yada bu uygulmalar sadece bize sıkıntı veren cinnileri mi hedef alır?Sadece paranormal konularda cesaretimi arttırması için,kendime koruyucu bir mühür yapmak istiyorum,aklımdan geçense daha önce kullanılmış uygulamalardan karma bir metin çıkarıp,davut yıldızı,süleymanın yıldızı gibi simgelerle zenginleştimek sizce yapmalı mıyım?Yani aslında cinleri kontrol altına almak yada onlara korkunç görünmek gibi bir niyetimde yok niyetim sadece yapacağım hatalara karşı güvende olmak,insanlar ve doğaüstü varlıklar tarafından bana kötü niyet beslenilmesini engellemek...
Nacizane fikrim bu dogru degildir zira üzerinizde taşıdıgınız tılsım mühür mektup ayet her ne olursa olsun, bu onlar tarafından görülecek ve durup dururken adresinizi beyan etmiş olacaksınız.. Bence gerek duymayın buna... Sadece okuma yapmanız yeterli olacaktır... Sabah evden çıkarken akşam yatmadan önce okuyacagınız 3 felak nas ve ayetel kürsi kafidir...

La-edri

Kayıtlı Üye
benim bir arkadasim var bundan 10 yil evvel bir oglan cocugu oldu, cocuk 3 aylik iken uyku sorunlari basladi ciglik cigliga bagiran uyuyamayan bir cocuk,sonra bu cocuk iki yaslarina geldiginde uyku ve korku sorununa birde konusamama sorunu eklendi ,cocuk konusamiyordu annesi ilk etapda tembellik ediyor dedi sonrada doktora götürdü doktor görünürde bir sorunun olmadigini bildirdi tembellik dedi, cocuk 4 yasina geldi hala konusmuyor ve geceleri cigliklari ile annesini uyutmuyordu, neyse bir tavsiye uzere bir hocaya götürüldü hoca cinlerle irtibat halinde bir kisi, kadina:cocugun yatagi altinda bir
cevsen var demis, cevseni kadinmi götürdü hoca kendisimi getirti onu hatirlayamiyorum, ama cevsende kulanilan kalemin ilginc bir kokusu varmis o kokuyada cinler gelirmis, cinler cevsenin basina biriktikce cocuk bunlari gördügü icin korkudan dili tutukluk etmisti..bugun 10 yaslarinda ve konusmayi söktü...

ama bu ne kadar dogrudur böyle bir koku varmidir bilmiyorum, cocugun annesine o cevseni bir pazardan alip kendi elleri ile dösegin altina koydugunu söylemisti,

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
benim bir arkadasim var bundan 10 yil evvel bir oglan cocugu oldu, cocuk 3 aylik iken uyku sorunlari basladi ciglik cigliga bagiran uyuyamayan bir cocuk,sonra bu cocuk iki yaslarina geldiginde uyku ve korku sorununa birde konusamama sorunu eklendi ,cocuk konusamiyordu annesi ilk etapda tembellik ediyor dedi sonrada doktora götürdü doktor görünürde bir sorunun olmadigini bildirdi tembellik dedi, cocuk 4 yasina geldi hala konusmuyor ve geceleri cigliklari ile annesini uyutmuyordu, neyse bir tavsiye uzere bir hocaya götürüldü hoca cinlerle irtibat halinde bir kisi, kadina:cocugun yatagi altinda bir
cevsen var demis, cevseni kadinmi götürdü hoca kendisimi getirti onu hatirlayamiyorum, ama cevsende kulanilan kalemin ilginc bir kokusu varmis o kokuyada cinler gelirmis, cinler cevsenin basina biriktikce cocuk bunlari gördügü icin korkudan dili tutukluk etmisti..bugun 10 yaslarinda ve konusmayi söktü...

ama bu ne kadar dogrudur böyle bir koku varmidir bilmiyorum, cocugun annesine o cevseni bir pazardan alip kendi elleri ile dösegin altina koydugunu söylemisti,
Pazarda satılan cevşen yada benzeri yazmalar mürekkep ile degil matbaada yazılmakta.. Kokudan kaynaklandıgına katılmıyorum.. Cevşen konusuna gelince birçok defa konu açtım yazdım ve bilgi verdim, cevşen dediginiz şey Sahih kaynakta olmayan, Peygamber as. ne Uhud'da ne Bedir'de nede başka bir gazvede sunulmayan, birtakım ismini vermeyecegim çevreler tarafından ortaya atılmış evet içinde ki harflerin ayetlerin esmaların güzel oldugu ama biz burada güzeli görürken amaçlanan kötü niyeti fark edemedigimiz bir oyunun eseridir... Okuyacaksanız korunacaksanız, ekleme yapılmayan insan eli deymemiş müdahalenin bulunmadıgı Kuran ayetlerini okuyunuz...

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Bu cok cok mantıklı geldi bana ...

Ya şöyle düşünün mesela.. Suyun formülü H2O'dur değil mi? Ama siz bunu H2O1 yaparsanız çok farklı bir element ortaya çıkar.

Bu da öyledir, 10 kere çekilmesi gereken zikiri 11 defa çekerseniz başka bir sonuç ortaya çıkar. Her zikir bir frekans seviyesine denk gelir ki bu zikri tekrar ettikçe kendi ruhani frekansınızı o seviyeye yükseltirsiniz. Bu da o seviyedeki bir varlığın ((cin kelimesi çok sınırlı kalıyor)) size bağlanması durumunu ortaya çıkartır.

Evet hepimiz Allah'a dua ediyoruz, ama şöyle birşey de varki Allah bizi yaptıklarımızdan sorumlu kıldı bu nedenle ona dua ederken ya da onun adını zikrederken kendi bilincimizle ve farkında olarak birşeyler yapıyoruz. Yaptığımızdan bir zikirden dolayı bize varlık musallat olabilir ve sırf bu yüzden "Ben Allah'a hep şükrederim ama o beni korumuyor." gibi bir tavır takınmanın alemi yok. Allah izin vermezse olmaz cümlesi bana çok saçma geliyor bu konularda. Biliyorsunuz şeytan ve Allah bir anlaşma yaptı ve birçok şeye izin verildi. Bu durumda şeytanın ((negatif enerji)) hükmünde ve bilincinde olan varlıklar size istediği gibi musallat olabilir. O nedenle ne yaparsanız yapın dikkatle ve sonucunun bilincinde olarak yapın. Zarar görebilirsiniz ya da başkalarının zarar görmesine neden olabilirsiniz.