Bilinçsiz formül yapmak rastgele tesbih çekmek

BattleFury

Kayıtlı Üye
Allah.tan ayrdım istenirse zaten bu Allah.a olan teslimiyettir..yani demeye calıstıgım sey en kotuleri bile affeden bi kişilik kendisine baglılıgını gostermiş birisini kollamasın mı? :)

RadreS

Kayıtlı Üye
Şimdi arkadaslar o kadar basit birşey soyleyecegim ki şak diye olayı anlayacaksınız...
"Elinde İlaç var... Bu ilaç seni %100 iyi yapacak... Ancak Nasıl? günde 2 defa tok karnına icerek.. Hepsini bi anda atsanız iyileşemezsiniz"
Bir de Tesbih - Zikir knusundan bakalım
Mürid, Manevi hasta olarak mürşidine gider... Mürşidi İse ona terbiye ve Zikir almasında vesile olan tabibi olur. Mürşidi ona günde 1000 defa Zikret dese, Mürid günde 999 veya 1001 kere Zikretse Hasta olan mürid daha da hasta olur .. Bir ilacı cok alırsanız hasta, az alırsanız da iyileşmez olursunuz değil mi? İşte olay bu... Doktorun verdigi usulde kullanmalı... yoksa tepetaklak oluruz

casper

Kayıtlı Üye
Şimdi arkadaslar o kadar basit birşey soyleyecegim ki şak diye olayı anlayacaksınız...
"Elinde İlaç var... Bu ilaç seni %100 iyi yapacak... Ancak Nasıl? günde 2 defa tok karnına icerek.. Hepsini bi anda atsanız iyileşemezsiniz"
Bir de Tesbih - Zikir knusundan bakalım
Mürid, Manevi hasta olarak mürşidine gider... Mürşidi İse ona terbiye ve Zikir almasında vesile olan tabibi olur. Mürşidi ona günde 1000 defa Zikret dese, Mürid günde 999 veya 1001 kere Zikretse Hasta olan mürid daha da hasta olur .. Bir ilacı cok alırsanız hasta, az alırsanız da iyileşmez olursunuz değil mi? İşte olay bu... Doktorun verdigi usulde kullanmalı... yoksa tepetaklak oluruz

Kendimize bile söyleyemediklerimizi bilen, bize şah damarımızdan bile yakın olan Allah'a dua ediyoruz arkadaşlar. Bu durumu nasıl bir nesneyle(ilaçla) karşılaştırırsınız? Dua etmek kişi ve Allah arasında kabul etmek ya da etmek Allah'ın biliceği iş bize düşen sadece gerçekten inanarak dua etmek sayılara dikkat edilebilir ama esik ya da fazla olsa bizlere zarar geliceğine inanmıyorum ben. Her şerden sığındığımız Allah bize zikri 1 eksik okuduk diye zarar gelmesine razı olucağına da inanmıyorum. Çünkü şunu çok iyi biliyorum Allah el açan kimseyi geri çevirmez...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
serap arkadaşımıza katılıyorum böyle birşey olamaz mümkün degil ben günde .....çekiyorum ALLAH ın izniyle bir problem şuana kadar yaşamadım...

orenkayali

Kayıtlı Üye
Konu tamamen mantikla izah edilmeye calisilmis.Islamda bilincsiz zikir ve tesbih cekme yoktur.
Kuranda Allah Azze ve Celle Ahzap suresi 41.Ayette "Ey iman edenler Allahi cokca anin(zikredin)" buyuruyor.
Simdi cokca Allahi tesbih cekerek zikreden bir müslümanin yanina hangi süfli Seytan gelebilirki?
Hasa allah hem beni cokca anin diyecek hemde anan kullarini seytanin elinde oyuncakmi birakacak?

yukarida anlatilmaya calisilan yazi ilmi ve dini icerikden yoksun yazilmistir.

slipknot

Kayıtlı Üye
zulumat ve nur kalbe aynı anda girmemelidir. ZİKİR çok faydalıdır, çok fazlası daha da çok faydalı olacaktır. ne kadar çok zikir çekiyorsanız, o kadar ilimle destekleyeniz. ve zikrettiğiniz esmanın özelliğine uygun hareket ediniz, Allah ahlakıyla Ahlaklanınız ! Buyuruyor Muhammed mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem efendimiz. Mutlaka Mutekebbirdir O, mutlak Cebbardır, herşeyin Özünden bir şekilde mutlak tasarruf sahibinin rızasını gözeterek ihlaslı bir kalp ile yapılan zikirden kimseye zarar gelmez, ancak cinlere zarar gelir ! böylece zikir çekene YAKLAŞMAZlar bir müddet sonra. Korunma dualarını da mutlaka okuyunuz. bu aciz ve cahil kulun tavsiyeleri hem size, hem kendinedir. Selametle..

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
bilinçsiz zikir cine davet çıkarır teşk .konu güzel anlatılmışş..?

emel3291

Kayıtlı Üye
Merhaba
Konuya dair yorumları az çok okusam da oldukça çelişkili...Havas ile uzaktan yakından alakam olmamakla beraber daha bilinçli dua etmek istiyorum.Özellikle belli dileklerim için... Ya vedud gibi ya kadir gibi esmaların belli isimlerle zikrine gerek yoktur gibi belli bir sonuç çıkmış çoğunlukta.Bununla beraber bir kesim de yanlış şifre oluşturmaktan bahsetmiş.Havası bilmeyenlerin yapmaması gerektiği anlatılmış.Ben hadim hüddam üc harfli davetlerinden ödü kopan biri olarak tek isteğim belli amaçlara yonelik özel dualardan faydalanmak.Örneğin birinin rüyasına girmek adına dua paylasılmış,yada borc odeme duası,güzelleşme duası gibi gibi nice paylaşımlar bu tarz varlıkları cekmek acısından tehlikeli midir yani ? Davet amacı gütmeksizin sadece kolay ve kendimizce yapabildiğimiz dualarda aslında bir davet midir? Belki diğer sorulardan hiç farkı yok...Ancak kötü varlıkları ibadet etmek amacında iken cekmekten cok korkan biri olarak bilir kişilere ihtiyacım var.tesk ederım

codzombi

Kayıtlı Üye
Merhaba
Konuya dair yorumları az çok okusam da oldukça çelişkili...Havas ile uzaktan yakından alakam olmamakla beraber daha bilinçli dua etmek istiyorum.Özellikle belli dileklerim için... Ya vedud gibi ya kadir gibi esmaların belli isimlerle zikrine gerek yoktur gibi belli bir sonuç çıkmış çoğunlukta.Bununla beraber bir kesim de yanlış şifre oluşturmaktan bahsetmiş.Havası bilmeyenlerin yapmaması gerektiği anlatılmış.Ben hadim hüddam üc harfli davetlerinden ödü kopan biri olarak tek isteğim belli amaçlara yonelik özel dualardan faydalanmak.Örneğin birinin rüyasına girmek adına dua paylasılmış,yada borc odeme duası,güzelleşme duası gibi gibi nice paylaşımlar bu tarz varlıkları cekmek acısından tehlikeli midir yani ? Davet amacı gütmeksizin sadece kolay ve kendimizce yapabildiğimiz dualarda aslında bir davet midir? Belki diğer sorulardan hiç farkı yok...Ancak kötü varlıkları ibadet etmek amacında iken cekmekten cok korkan biri olarak bilir kişilere ihtiyacım var.tesk ederım

Ebced değerinden fazla okumayın yeter , birde 1 hafta ,21 gün veya 40 gün sürelerde yapabilirsiniz.
Bu esmalarla üst boyutlarda var olan varlıkların enerjilerinden faydalanırız ve enerjiyi niyetimize göre yönlendiririz.

Davet kısmı , sadece çok yüksek sayıda günlük zikir çekilince olur . O enerjiyi kaldıramazsınız , boğulursunuz . Ve tabiki de bazı başka duaları da bilmeniz şart,korunma şart . Sonuçta yüksek bir enerji yarattığınızdan dolayı parazit varlıkların, cinlerin dikkatini çekebilir. Bu durumda istemeden de olsa sizinle kontak kurmanıza neden olur rahatsız ederler ,korkuturlar.
Şahsen bazı denemelerim oldu . Geceleri uyuyamadım ve çok rahatsız oldum . O yüzden miktarında ve amaç yolunda zikir çekilmesi daha uygundur.

aykaran

Banlı Kullanıcı
Allah ı zikretmenin herhangibir tehlikesi yoktor yok kapı açarmış yok şifreymiş neymiş sen şu kadar zikredersen cin gelirmiş enerjin yoksa sana musallat olurmuş Allah ın zikredildiği yerde o mel'unun ne işi olur bir tanrı dusununki onu andıkca basınıza bela acılıyor :) yapmayın Allah aşkına...

uzatma dilini aşl ile Allah deyenlere zinhar
fezkuruni emr-u ferman duyan gelsin bu meydane

codzombi

Kayıtlı Üye
Allah ı zikretmenin herhangibir tehlikesi yoktor yok kapı açarmış yok şifreymiş neymiş sen şu kadar zikredersen cin gelirmiş enerjin yoksa sana musallat olurmuş Allah ın zikredildiği yerde o mel'unun ne işi olur bir tanrı dusununki onu andıkca basınıza bela acılıyor :) yapmayın Allah aşkına...

uzatma dilini aşl ile Allah deyenlere zinhar
fezkuruni emr-u ferman duyan gelsin bu meydane

Geçen de bu tartışma yapıldı .
Majinin işleyiş şeklini lütfen araştırın . Burada bir majikal ekol söz konusu .
Esmalarla sürekli zikredildiği zaman kapı açılır,bir enerji kanalına bağlanırsınız.Oradan enerji akışı başlar . Ve bu parazit varlıkların dikkatini çektiği için size musallat olurlar.

Hadis-i şerifte buyuruldu ki ;

"Din kolaylıktır. Dinde aşırı gideni, din mağlup eder.( Nesai )"

Her şeyin fazlası zarar ,Bari bilgi sahibi yani deneyim sahibi olun daha sonra fikir sahibi olun .

MasterMind

Kayıtlı Üye
"Din kolaylıktır. Dinde aşırı gideni, din mağlup eder.( Nesai )"

Bu cümle tüm cevapların özeti olmuş. Su yüz derecede kaynar ondan sonrası buhar. Herşeyin kaynama noktası var aştın mı şaştın demektir.

ruhname

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşlar burada ben zikir çekiyorum bana böyle bi olay olmadı yada hiç karşılaşmadım diyorlar evet haklıdırlarda Lakin eminim çektikleri zikrin adedi düşüktür yoksa 1000 ve 2000 üzeri adetli çekilen zikirlerde böyle bir durum yapan kişi karşılaşabilir maneviyatı ilimi güçlü ise bişey olmaz zaten eğer maneviyat yoksa zararı olur elbette ancak arkadaşın açtığı konu daha çok hüddam hadim lede etmek için bilinçsiz insanların çektiği zikirlerin sonucunu gözler önüne seriyor.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Kimse zikir çekti diye sıkıntıya düşmez inanmayın böyle şeylere.Milleti allah demekten korkutuyolar hayret ya..70,000 adeti geçmediğiniz sürece bir şey olmaz meraklanmayın.Allah demeye devam..

codzombi

Kayıtlı Üye
Kimse zikir çekti diye sıkıntıya düşmez inanmayın böyle şeylere.Milleti allah demekten korkutuyolar hayret ya..70,000 adeti geçmediğiniz sürece bir şey olmaz meraklanmayın.Allah demeye devam..

Zikir çeken sıkıntıya düşmeyecekse siz niye 70.000 sınır koydunuz ?

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
sen bir 70,000 e gelde neden sınırın o olduğunu anlarsın...

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Meselede o ztn..Asıl tehlike ondan sonra başlıyo..oraya kadar sıkıntı yok :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
1. Vefk/maji vb. yaparken çekilen zikirler belirli hesaplar yapılarak kullanılır(ebced'i batıni, ebced'i sağır, ebced'i kebir vs.). Kullanılan esmalar ile birlikte enerjinizi o esmanın ruhsal yönüne uygun hale getirmeyi, frekansınızı artırmayı ve amacınıza yoğunlaşmayı, eğer var ise görevli varlığın enerjisini amacınız için kullanmayı hedeflersiniz. Niyetinizi belirlemiş ve ona göre çalışmanızı yönlendirmişsinizdir. Burada kesin ve net belirlenmiş parametreler mevcuttur.

2. Gün içinde herhangi bir hesaplama yapmadan çektiğiniz esmalar ise tamamen sizin iç huzurunuz ve yaratıcıyla aranızdaki bağı kuvvetlendirmek, ona yakınlaşmak amacı taşır. Bakın burada herhangi bir hesaplama, sayı vb. yönlendirmeler yoktur. Bu yüzden de herhangi bir varlığın enerjisini kullanma, onların size musallat olması gibi bir durumda söz konusu değildir.

Bu iki maddenin arasında ki farkı anlamanız pek zor olmayacaktır. İyi forumlar...