Bilinçalti temizleme ve enerjinizi yükseltme meditasyonu

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Çok iyi geldi bende kara kara düşünüyodum nasıl yapıcam diye..:

Charmed

Kayıtlı Üye
Olağanüstü güzel bir meditasyon bu.. Çok farklı ve güzel :) Artık sık sık tekrarlayacağım çok güzel bir meditasyon öğrendim ve denedim... Teşekkürler..

ufulij

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok güzel olmuş :) emeği geçen herkese teşekkürler.

canmert196

Kayıtlı Üye
Sitemizde bilinç altı temızleme medıtasyonları zaten mevcut fakat ben bunlara alternatif olsun dıye ekliyorum.Ben faydasını gordum sizde görürsünüz umarım :)[video=youtube;E2oGI1jtSgs]http://www.youtube.com/watch?v=E2oGI1jtSgs[/video]

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Meditasyonu yaparken çok rahatladım ama gözlerimi açınca yine eski halime döndüm bu nedendir sizce?

canmert196

Kayıtlı Üye
bulundugunuz ortamın enerjısı yuzunden olabılır once ortamı temızleyıp sonra kendınızı temızleyın :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tamamen kişinin kendisine ve çözümlemek istediği problemlerine bağlıdır. Daha büyük problemler ve durumları çözmek için birden fazla sefer gerekebilir.

Sayın KillerHarpooN ''Meditasyonu yaparken çok rahatladım ama gözlerimi açınca yine eski halime döndüm. Bu nedendir sizce?'' demişsiniz.
Meditasyon içe yolculuktur, kendi içinizde yarattığınız cennet bahçesinde huzuru bulmuşken bitiminde madde dünyasına geri dönmüş oluyorsunuz.
Öfkeli, sinirli, üzüntülü olduğunuzda da sessizce oturup zihninizin sesine kulak vermeden sadece nefesinizi veya bulunduğunuz ortama göre kuş seslerini, su sesini,vs. dinleyerek anda kalmayı başarabilir ve doğanın bir parçası olduğunuzu hatırlarsanız huzur bulursunuz.
Maddesel,fiziki dünyaya arada birde olsa gözünüzü kapatıp, içeriye doğru bakışlarınızı yöneltmeyi, günde bir kere bile olsa yapmayı alışkanlık haline getirseniz huzuru daha sık yaşarsınız. Her seferinde bir şey yapmanıza, dinlemenize gerek yok, sadece nefes alın ve sessizce oturun.
Ruh ait olduğu yerde huzur bulur!!!

bayanenerji

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sonuna kadar yazıyı hissettim ve tüm bedenim ışıkla doldu. Kendimi harika hissediyorum. Çok teşekkürler.