Ben de ne olduğunu artık bende bilmiyorum

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar konuyu elimden geldiğince kısa tutucam. Daha önce yüzlerce kez yardım konusu açtım ya üyeliklerim silindi yada konularım kaldırıldı veyahut bana inanılmadı. Umarım başımdan geçenleri yaşayan birileri vardır da daha yakın cevaplar bulabilirim. Ailemde yani anne ve babamda cinler vardı. Annemde cin padişahı adı şahmalan babamda yüzlerce cin vardı babama küçüklükten bağlanma anneminkini bilmiyorum sormamıştım. Hepsinin hikayesi var ama ben onları anlatarak zamanınızı almiyim. Neyse küçüklük yıllarımda babam her gün oturduğumuz odada alkol aldığında hepsini toplardı göremez duyamaz ama hissederdim. Yıllar geçti ilk olayı rüyamda gördüm cini sonraki zamanda bir kaç kere insan şeklinde görmüştüm çağırmayı denedim evde olaylar oldu. Zamanla hiç birini çağıramıyordum internette bulduğum bilgiler gerçekçi gibi gelmiyordu. Her gün çağırmayı dener konuşmaya çalışırdım ama çok nadir rüyama gelirlerdi tabi bunlar 5-6 yıl öncesi. Bir gün tam uyuyacağım vakit kapım yavaşça açıldı bir şeyin geldiğini hissettim korku seviyem en yüksekteydi annem de yan odada yatıyordu bana bu ses ne bu saatte diye bağırmıştı ama anne ben yapmıyorum diyemedim sesim çıkmamıştı nasıl oldu bilmiyorum ayağa kalkabildim koşa koşa gittim baktım annem uyuyordu. O günden sonra sürekli dalga geçtim küfürler ettim onlara bazen de dertleştim ne biliyim cevap vermeselerde olduklarını biliyordum. Annemin cinini bağlayan hocaya gitmiştik bi ara ben anlattım olayları nasıl kontrol edebilirim artık bunu istiyorum demiştim daha kamilleşmemişsin ama bir gün olucak dedi. O sırada suya daveti dene bende görebilecek miyim diye göremedim. Ama otururken dua gibi bir şey okumuştu oturduğu yere uzandı kaldı rengi değişti oğlum ne ben senden onları uzaklaştırabilirim nede sen onlardan uzaklaşırsın demişti. Babam da bendekileri alabileceğini düşünüyodu oda denemişti camı kırıp hastanelik olmuştu. Şuan olayları anlamanızı beklemiyorum çünkü sayfalarca yaşadığım şey var en kısa hali bunlar en önemli bulduklarım. Neyse zamanla onları hayatımdan çıkarttım 1-2 yıl boyunca hiç aklıma gelmemişlerdi. Arkadaşlarla çatıya çıktık fal bakalım dediler eğlencesine hayatımda hiç fal bakmadım ama hep anneme filan baktırırım. Ha hatırlamışken annemin de bir tanıdığı vardı uzun yıllardır arkadaşı bir gün bize ziyarete geliyor arkadaşı bende evde değilim o sırada annem benim adıma fincan kapatıp fal baktırıyor kadın eline alır almaz git yıka bunu ben buna bakamam demiş. Neyse o gün çatıdayız herkes baktı falları sıra bende arkadaşlar demiştim ya sadece birini tanıyorum 4 arkadaştık diğerleriyle aynı apartmandayız onlar beni tanıyo ama ben onların adını bile bilmiyorum. Fal baktığım çocuğun geçmişini harfiyen söyledim tüm yaşadıklarını şaşırdı kaldı o sırada hepsi baktırdı fallarına ne biliyim sanki her şeyi biliyormuş gibiydim o gün tekrardan girdim bu serüvene. Arkadaşın annesi fal baktırdı bana uzak bir yerden bir kadın gelicek kocasıyla kavga edip sizde kalıcak dedim. 2 tane mezar var burda dedim yan yana uzun zamandır gitmemişsiniz ve uzakta olan yaşlı bir adam ölecek sizin gitmenizi bekliyo gidin ama gitmiyceksiniz dedim ve daha çok şey. Hepside olmuş beni o uzaktan gelicek kadın geldiğinde tekrar çağırdılar ikisinede baktım ya aslında şöyle bir şey her fal baktığımda değişiyor yani geçmiş yada gelecekti ilk başlarda ama artık sadece cin oldu baktığım fallar binlerce şekil görüyorum hiç birinini anlamını bilmeden söylüyorum ve doğru oluyor. Geçen gün ben annem o fal baktığım arkadaşın annesine gittik gece 1.30 larda neyse oturduk annesi özellikle bana baktırcakmış ısrar etti bakmıycaktım neyse kırmadım. Tekrardan hatırladım yazarken o arkadaşın annesine de evinizde 2 tane muska bulucaksın bu açık bir alanda demiştim onu da bulmuştu. Neyse o gece ilk falına baktım bu evde hala muska var ama çok eski dedim o fincanda aradığım şey yoktu git dedim kendine bir tane daha kahve yap banada getir dedim gitti yaptı geldi içtik 2. falında aradığım şeyi buldum sanki aklımda binlerce şey var ve hepsini biliyor gibiydim. Fincanda bir şekile konsantre oldum bir kağıtla kalem getirin dedim getirdiler arkadaşa sen çık kimse girmesin bu odaya dedim ben annem annesi vardık ve sizde bu odadan çıkmıcaksınız ben diyene kadar dedim annem bir şeyleri biliyodu da kadın öyle benim dediklerimi yapıyo daha önceki olaylarda da haklıydım ya. Neyse kağıda büyük bir şekil çizdim ilk başta bir kadehe benziyodu sonra bir aksesuarın üstündeki desen gibi oldu arkadaşın adı emreydi emre gelsin dedim verdim kağıdı buna benzer bir şekilde bir şey var bu evde dedim her yere bak getir dedim ona benzer şeyleri getirdi aradığım bu değil tekrar bak dedim yarım saatten fazla her yere baktırdım en sonunda bir kavanoz getirdim şekille aynıydı onu bi boşalttı içinden muska çıktı tabi hepsi şaşırdı ben güldüm dokunmayın buna dedim aldım açtım muskayı tamamen kağıdın üstüne koydum. Muska ölüm muskasıydı önceki ölen çocuklarına sebebiyet veren bir muska. Arkadaşın ailesi daha öncesinde bir insana kötülük yapmışlar farkında olmadan ama sonuçları ağır olmuş ve bir kadın güçlü bir hocaya o muskayı yaptırmış muskada ki arapça yazılara ve şekillere bakarak fal bakıyordum ama bu sefer geçmişi söylüyodum ve ne dediysem evet oldu diyorlardı. Annem kağıda baktı cenk o adam bulduğunu hissediyo şuan seni arıyo dedi güldüm arasın bakalım dedim tekrar seni buldu şuan cinlerini gönderdi kağıdın üstündeler sana bakıyolar kızgın bir şekilde dedi seninkiler de geldi bi karmaşa var dedi ben tepkisizim olucakları bekliyordum. Sigaramın tütününü boşalttım kağıdın üstünde koydum muska da ki kağıtları aldım avucumun içide büzüp kağıda fırlattım bir ok gibi bir şey oldu minderi gösteriyordu. Bu minder 20 yıl öncesinden kalma dedim. Düşündü evet dedi kim verdi dedim teyzemin hediyesiydi dedi ona da bağlı bir büyü aslında bu onu atman gerek dedim minderi yırttım içinde yine şekiller vardı bunu giderken atıcam dedim annem attırmaz demişti dediği gibi de oldu attırmadı bu olanlara rağmen tamam dedim zorlamadım ben istediğimi almıştım. O kağıtta da ne yaptığımı biliyorum ölüm emrini vermiştim o muskayı yapanın kin doluydum ama sanki çok güçlü biriydim. Annem babama anlatmış babam hala bana bu konuda bir yardım etmiyo onları nasıl kontrol edicem istediğim zaman söylememekle kararlı annem de zaten nasıl çağıracağını bilmiyo sadece görebiliyo yani açıkcası bir karmaşa içindeyim bir şeyler yapıyorum ama nasıl yaptığımı bilmeden sadece geceleri fal bakabiliyordum açıkcası bakmakta istemiyorum ama bazen bir yanım ağır basıyo. Olayların en kısa hali bu tüm anlattıklarım yaşadıklarım bir uydurma da değil lütfen beni ciddiye alanlar yorum yapsın konuyu da tam anlamıyla nereye açıcağımı bilmediğim için buraya açtım herkese iyi günler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kontrol etmek mi, kurtulmak mı, nedir şimdi istediğiniz tam olarak?

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
açıkcası bende bilmiyorum ama kontrol etmek isteyen yanım daha ağır basıyor çünkü bir zarar görmedim onlardan her insanın başına gelebilecek şeyler de olduğunu düşünmüyorum ama nasıl kontrol edicem asıl soru da bu

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Önce tam olarak gönülden ne istiyorsunuz ona karar verin. Bu bir yoldur. Zaman da ister. Size tavsiyem bir süre sadece gözlemci olmanız.

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Gönülden istediğim şey bence bu bana verilen bir şey kimisine göre bir lanet kimisine göre bir şans ben bunu kullanmak istiyorum dün gece çok denedim yine çağıramadım bir yolu olmalı ama bulamıyorum

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
sana açıkça söylüyorum kötü yola çekileceksin onlar tarafından ne yapmak istemediğinden belli onlarda bunu fırsat bilip senin gücünü kullanıyorlar senin kadar da deil ama buna benzer kendimi kaybedersem karşımdakinin kafasını bile koparabilirim oda olmadı aklımdan veya canı yürekten istersem o olur er veya geç yüzden kendinin zincirlerini eline yoksa sonun kötü olur söylemedi deme

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Dün gece babama fal baktırdım ilk defa ben cin konusunu açtım alkollüydü cinleri geldi ne zaman alkol alsa o zaman gelir ben konuşurken bu konuları susmamı istedi tamam dedim anneme bir tane da bana kahve yap dedi baktırıcam aklımda senle ilgili düşüncelerim var dedi neyse annem yaptı içmedi vazgeçtim dedi bunu demeden önce de baya bi şekillere girdi konuyu kapattırdı. Neyse ben benimkine baktırcaktım amacım buydu bakmam ben anlamam dedi kendince beni kandırıcak neyse ben içtim kapattım falımın içine tütünleri koydum yani dağıttım bunu neden yaptım bilmiyorum ama artık böyle yaparak bakıyorum fallara al baba dedim bunu sana hazırladım bak dedim adam tüm her şeyi söylemeye başladı anlatmadığım. Sen bir evlilik yaptın mı rüyanda dedi hayır sadece bir kaç kere ilişkiye girdim dedim bunu dedikten sonra falı koydu daha fazla bakmıycam bakarsam sonu kötü olucak dedi. Üstelemedim ona vermem gereken mesajı o almıştı cinleri sayesinde. Neyse ben aldım bugün bir şey deniycem dedim daha önce anlattığım olayda muska bulmamda yardımcı olan şeyi yaptım. Bir kağıt ve kalem içine falda yazmamı hissettiğim ve aklımdan gözümün önünden geçenleri yazdım şuan kağıt çekmecem de duruyo ama bunu buraya atmak ne kadar doğru olur bilmiyorum o yüzden atmıycam neyse kağıda bir kafa ve vücut yanlarına da işaretler ve arapça bazı kelimeler yazdım bir gram anlamam bu arapçadan aslında neyse baba bu sana bir şey ifade ediyo mu dedim bi baktı şaşırdı baya bir kaç kere baktı sonra bunu bana göstermende ki amaç neydi? ne hissediyodun bunu yaparken gibisinden defalarca soru sordu aslında cevabı bildiğim bir şeydi ama bilmiyorum dedim ne diyceğini merak ettim ve bana komiğinize gidecek ama senin psikolojik sorunların var bu iyi bir şey değil kafayı yersin demeye başladı adamın o an cinlerle ilgili her şeyi bitti dini inkar eden bilim adamları gibi aklımdakileri ve yaptıklarımı görmezden geldi sizin de anlıycağınız üzere o gösterdiğim şey onun daha önce hayatında gördüğü bir şeydi ve cinleri de benim hakkımda iyi bir şey demedi o da kendince beni buna inandırıp vazgeçirtecekti ama ben bu yöntemle evde muskayı çıkartıp muskayı okuyarak tüm geçmişi söyleyebilendim. Kitap yazsam yazılacak halde bir hayatım var ama hala cevapları arıyorum. [SIZE=2,5]blodyghos[/SIZE]t teşekkür ederim cevap yazdığın için o an kendimi çok güçlü hissediyorum birde farklı bana annemin cinini bağlayan hoca senin sayısız cinin var şuan sadece 17 tanesi burda yanıma geldi demişti benim bildiğim yani hissettiğim bir cin ordusuna sahip olduğum cünkü babamın cinleri bir hocadan bağlanmaydı yüzlerce vardı annemin de cin padişahı bu olayları biraz araştırdım kan bağıyla insanlar arasında da geçiyormuş bağlı olan cinler bende baya bir farklı durum. Yani hepsini kontrol edebilsem belki iyi belki çok kötü şeyler yapıcam ama bu konuda iradem var. Açıkcası bir gün hepsini kontrol edebilsem neler yapar yada nasıl biri olurum bunu da merak etmiyor değilim

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Açıkça konunuzu okuduğumda bana samimi hisler uyandırmıyorsunuz. Anlattığınız herşeyin bir hikaye boyutunda olduğu hissim oldukça kuvvetli. Ne benim için inandırıcılığı var. Ne de benim bilgi filtremden anlattıklarınız süzülmüyor. Mesela bir kişinin cin padişahını emrine alabilmesi için tabiri caiz ise aşmış boyutuna ulaşmalı, dünyevi hiçbir hayatı bulunmamalı ve kendini soyutlandırmalı ki bu koşullar yerine gelmiş olduğunu da varsayarsak o zaman bile imkansız seviyesinde bir durum anlattığınız. Diğer bir yönden 100lerce cin hakimiyeti bulunan kişinin yaşayamaz hale gelmesi gerekir. Çünkü varlıklar sizin emrinize girdiği zaman sizin enerjinizle beslenir. Babanızın felaket bir durumda olması gerekir. Bu koşullar nedeniyle size yorum yapmamayı seçiyorum. Benimle aynı düşünceye sahip olmayan arkadaşlarımız var ise size cevap verecektir. Sabırlı olun lütfen.

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim cevabınız için sizinle gerçekten yüz yüze konuşmayı isterdim bildiğimizden çok daha farklı olduğunu düşünüyorum gerçeklerin benim bildiğim dediğiniz gibi cin kontrolü olan insanların çok çabuk çöktüğü babamın hala yaşıyor olması da sanırım sürekli kontrol etmemesinden kaylaklanıyor.Anneme gelince de zaten o kendisi isteyerek olmamış sadece adını biliyor ve o istediğinde görünüyormuş tabi bu bağlatmadan öncesinde. Dedemin vefatından hemen sonra başlamış bu iş ölücekleri biliyormuş o zamanlar yada insanların başına kötü bir şey geliceği zaman önceden haberdar. Dayımlar bir gün anneme yardım amaçlı bir hocaya gitmişler ve anlatmışlar annemin dediklerini hoca da ona inanın gerçekten güçlü bir cine sahip demiş tabi dayımlar ismini bilmediği için tek bildiğim bu olay belki de annemin bana anlatmadıkları var bilmiyorum bende tam. Her ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama gerçekten yaşadıklarım ve bildiklerim yazdıklarım. Yaklaşık iki yıldır tüm forumlarda konu açıyorum belki bu yaşadıklarımı yaşayan birisi olur diye buradan sayısız defa üyeliklerim silindi inanmadılar yada anlatımlarımı bazen dine hakaret bazen tamamen uydurmaca bir görüş oldu bu sefer en kısa haliyle anlattım ama sonuç yine cevapsız kalıcak gibi bilmiyorum ben sadece bekleyiş içerisindeyim artık. Her gece astrale çıkmayı deniyorum orada onları görebilme en azından sorularıma cevap bulma çabasındayım ama iradem 5-10 dakikadan fazla denemeye de yetmiyor açıkcası tekrardan teşekkür ederim cevabınız için

MOONROW

Banlı Kullanıcı
Yakaza kabilesi cinleri soyunuza musallat olmus. Ayni olay basimdan gecti. Derhal farkli bir hayat kurmalisiniz 10 seneden fazla suredir duran esyalari atin yada dokunmayin maddi gucunuz varsa tasinin. Muska fal buyuculuk metafizik butun bu konularla ilgili seyleri hayatinizdan silin. Ve sakin kontrol olayina bulasmayin. Annenizin gordugu cin padisahi degil veya kontrol ettigi cok guclu bir cin. Nazar boncugu tarzi seyleri de kirip atin. Ve Yule cok hakli enerjinizi tuketirler irtibata gecmeyin. Ruyaniza gelmesinler gerekirse uyku hapi alin derin uyumak icin. Ruyalarinizi kontrol etmeyi ogrenin yoksa bu is sizin ruhunuzu tuketir.(Mobilden yazdim)

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Sonunda yaşadıklarımı yaşayan birisi karşıma çıktı çok teşekkür ederim cevap yazdığınız için. Dediğinizde haklısınız çoğu zaman işe gidesim gelmiyor hiç bir işte çalışmak istemiyorum onun için gücüm yokmuş gibi sanki benim işim cinlerleymiş gibi hissediyorum ama yaşadığım dünyada ki yanımı ağır bastırdığımda bu düşünceyi erteleyebiliyorum. Belki de öyledir annemi yanıltmışlardır sonuçta ben göremedim ama adı şahmalan bunu biliyorum babamın cinlerinden birinin de adı gülbeyaz. İşin enteresan yanı ne olursa olsun onları istiyorum kontrol etmeyi hani dedim ya fal olayları vs.. ne biliyim beni daha da yapmamı isteyen duygularımı güçlendirmiş durumda.. Annemin cinini bağlayan hocanın da dediği gibi ne sen onlardan kurtulursun ne de onlar senden vazgeçer..

KaraHan9

Kayıtlı Üye
İş
Ilahiyat Öğrencisiyim..
Yazinizi ilgiyle okudum...
Bu size armagan edilmis bir lütuftur eger kullanmayi bilirseniz... Havas ilminde sizde olanlara hüddam denir... Bunlar size baglanmis canlilardir... Size hayatiniz boyunca kendilerini yardim etmek için adarlar... Ama önemli olan husus su ki ne yaparlarsa yapsinlar sizin naminiza yaparlar... Bi hayir yapildiginda onlarda bu hayrin ecrine ortaktir ama ortada bir ser varsa sorumlusu siz olursunuz... Sizi pek tanimadigim icin fazla yorum yapamam zira yaptigim yorumlar pek gerçeklik arzetmez... Ama yasadiginiz olayin bu oldugunu dûsünüyorum.. Çünkü daha önce bu olaylarin farkli tezahürleri ile defalarca karsilastim...

MOONROW

Banlı Kullanıcı
Lutuf olmasi imkansiz cunku onlarla ugrastikca ve bu tur seylerle falcilik muska vs vs onlara daha cok baglanir ve onlarda bagli kalmak icin yasam enerjinden beslenirler hayatina devam etmeye bak umursama onlari.

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim cevabınız için ama olaylar çok değişti hayatımda hani filmlerde olur ya iyi ve kötü taraf ikisine de gittim geldim ve şuan neredeyim bilmiyorum. Çocukken camiye gider namaz kılardım dua ederdim ilahi öğrenirdim 8-10 yaşlarda ve zamanla hepsinden soğudum yıllar sonra şeytanları çağırmayı denedim onlarla konuşmaya çalıştım allaha karşı öfkeliydim müslüman olmayan cinler için bir kaç saçma davet şekli buldum ve ne yazık ki onlarıda yaptım ve başarısız oldum yaklaşık 3-4 yıldır tüm dinlere karşı soğuktum tüm bu olaylar olduğu halde bir dinim yok gibi geliyordu şimdilerde allahı da seviyorum ve şunu da açıkça söylüyorum şeytanın da bence nefret edilecek bir yanı yok her insanın bir yaratılışı ve yapısı var onunki de o açıkçası şuan için tam ortadayım bazen uyumadan önce cinlere şeytanlara hatta allah ve meleklere konuşmayı denerim bir süre içimi hepsine döker ve uyurum bazen rüyamda enteresan şeyler görürüm bazen uyanır uyanmaz hatırlar gibi olur ve unuturum çok farklı bir hayatım var ama hala akıl sağlığımı yitirmedim belki de bu yüzden şanslıyım

KaraHan9

Kayıtlı Üye
İş
Ilahiyat Öğrencisiyim..
Sayin Moonrow bu karşılastığım ilk vaka degil . Ve bir insanin iyiye ve kötüye yönlenmesi kendi iradesine baglidir... Ve ayrica enerjisini tükettiklerini nerden biliyorsunuz? Hüddam adi üzerinde arapça bir kelimedir ha de me harflerinden meydana gelmistir.. Hadimde denilir... Yardimci demektir... Kisi iyiyi veya kötüyü seçer... Nitekim Isra suresnde 13. Ayette buyuruldugu üzere :Biz insanin kaderini kendi iradesine bagli kildik...

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Peki benim ne yapmam gerekiyor bunu da söyler misiniz?

KaraHan9

Kayıtlı Üye
İş
Ilahiyat Öğrencisiyim..
Ilk önce kontrolü ele almali ve kendinizin n6rmal birisi oldugunuzu unutmamalisinz...

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Benim de yapmak istediğim şey de tam anlamıyla o kontrolü ele almak bunun için bir şey mi yapmam gerekiyor bir dua göz perdesini aralamak vs.. yani tam anlamıyla ne yapmam gerekiyor

MOONROW

Banlı Kullanıcı
İyi yada kotu yolu secmek size kalmis ben bu olaylardan sonra uzaklastim onlarla ilgili her seyden ve suanda rahatim kotu yolu secmeyin cagirma tarzi seyler yapmayin, forumda cin cagiracaksin da ne olacak diye bir konu vardi onu okuyum guzel bilgiler var ve eger onlarla baglantiyi guclendirirseniz hayatiniz bozulur. Yapmayin.