batı majisinde görünmez olmak için bir yolvarmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdbr

Banlı Kullanıcı
batı majisinde görünmez olmak için bir yolvarmı sorum bu ama tılsım ve ya havasla ilgi bir çalışamada olabilir var mı böyle çalışmalar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
görünmez olmayı tanımlayabilirmisniz

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Nasıl bir görünmezlikten bahsettiğinizi öğrenmek istiyoruz ona göre bir yol göstermeye calışacağız.

sdbr

Banlı Kullanıcı
tam görünmezlik yani insanlar seni görmiyecek

yule

Yönetici
İş
Böyle bir şeyin olduğunu ne duydum ne gördüm. Sadece astral seyahatin içerisinde görünmezsiniz. İstediğiniz yere gidebilirsiniz. Ama maddi olarak hiç bir şeye etki edemezsiniz. İlm-i ledun ilmi ile yapılabildiğine dair bazı hikayeler anlatılmaktadır. Ama sadece hikayeden ibarettir. Yöntemi konusunda ve gerçekliği konusunda elimizde bir kaynak bulunmamaktadır.

sdbr

Banlı Kullanıcı
ooo ledün ilmi sahipleri instemesi yeret onlar artık aşmış kişiler

sdbr

Banlı Kullanıcı
bir sitede gusul abdesti alıcağın su 100 kez ayeti okuyunca olduğu okumustum

yule

Yönetici
İş
Ben doğruluk payı bulmadım bu yazdığında ama olabilirde ben bilmiyorum şahsen.

peril

Kayıtlı Üye
ben dogruluk payı vermiyorum gusul abdesti herkes gibi suyla alınır 100 kez okunmasına gerek yok bence

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şuanda Amerika ve Rusya oldukça ilerledi optik görünmezlik konusunda.Askeri teknoloji olsa da yaklaşık 10-15 sene içinde kısmen kullanılabilir olacak siviller için.Diğer şekilde ise ben de hiç duymadım.Yani var anlatılanlar ama bilemiyorum,kanıtı yok.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
İslamiyette bunun için dua var. Görünmezlik demek fiziksel olarak görünmemek demek değil ille de. Şöyle ki bazı arkadaşlarım var bunu gerçekleştirdiklerini söylüyorlar. İstedikleri takdirde insanların kendilerini görmediklerini söylüyorlar. Sanırım bu şöyle oluyor: Siz o sırada diğer insanlar tarafından fark edilmiyorsunuz. Enerjitik olarak herhalde bir örtüyle çevreleniyorsunuz insanlar sizi fark etmiyor bu da bir çeşit görünmezlik oluyor.
Amerikalıların bununla ilgili askeri bir deneyi de var. ortaokul yıllarımda kitabını okumuştum. Fiziksel olarak molekülleriniz o kadar hızlı hareket ediyor ki görünmüyorsunuz. Bu deney sırasında askerlere birbirlerini hissetmeleri için elele tutuşmaları söyleniyor zaten. Yanınızda arkadaşınızın varlığını bu şekilde hissedebiliyorsunuz. Şöyle düşünün bir araçtasınız araç yavaş yavaş hızını arttırırken zemine bakın belli bir süre sonra zemini görmemeye başlarsınız o da bir nevi görünmezlik. Diğer bir taraftan şu şekilde de bir görünmezlik olabilir: Karşınızdakilerin zihinlerini etkileyerek onların gözüne bir nevi perde indrimek de olabilir. Evrende olmayacak şey yok. Görünmezlik de başarılabilecek bir şey.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
görünmezlik sanırım en çok istenilen şeylerden biridir. bilimsel bilgi içerisinde bazı ilaçlar yada teknolojik alatlerle bunu yapmak mümkün olacaktır.

ama buna ihtiyaç duyulacakmı acaba.

beden terkedilebilen bir madde bedenin işe yaramasını sağlayan şey ise ruh bedenden çıkarak istediği haraketi yapabilir ve görünmez olabilir

bir kalkan oluşturarak o kalkanın arakasındaki nesne görünmez yapılabilir

kişi diğer kişinin beynini etkileyerek kendini görünmez yapabilir

vs vs svs örnekler artırılabilir. görünmezlik ile ilgili bir çok hikaye rivayet var

kuranı kerimde tevratta incildede var

ezoterik tarih içindede çok fazla kayıt var.

ilizyon sanatıyla zaten bu kamu oyu önünde yıllardır yapılıyor.

meselenin hangi görünmezlikten bahsettiğimiz. fiziki bedenin görünmezliği ise bu durum ilizyon , bilinç altı yada bilinç üstü ve teknoloji ile yapılıyor ve yapılabilir

ruhani olarak yapılanı ise zaten biliyoruz ..

özetle görünmezlik var. görünür olmak ne kadar mümkünse görünmez olmakta aynı derecede mümkün

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Ego devreye girince insan ne çok şey istiyor.
Şu an için sevdiğini sandığı birisi tarafından sevilmek, kızdığı birisine ceza vermek, haksızlığa uğradığını düşündüğünde kin duyarak karşılık vermek, servet edinmek, haksız rekabet, görünmez olmak, uçmak neler neler neler değil mi? Ego dışarı lütfen. Gerçek olarak değişmediğimiz sürece büyü ile, enerjiler ile geçici olarak desteklenebiliriz. Gerçekten kafanın ve kalbinin içi değişmesi lazım. Tekamüle ermediğin sürece ruhun her seferinde aynı şeyleri yaşayacak. İlerleme ancak kendinin farkına varmakla oluyor, farkına varıp değişerek kendini bir adım öteye götürebilirsin.

Azizler, ermişler bir çok vasfa sahipler, insanlar tarafından olağanüstü denilen, mucize denilen olaylar yaşatıyorlar, yaşıyorlar aslında hepsi olası şeyler biliyoruz ki. Onların bir şeyi düşünmeleri bile evren tarafından anında karşılanıyor. Madde alemine hükmediyorlar, şifacılar, zaman ve hız onlar için farklı işliyor ve daha neler neler. Neden? Neden: Egoları yok. Kimseye birşey ispat etmek için yapmıyorlar. Çıkarları yok. İnanmak ötesi biliyorlar gerçeği, Tanrı'yı. Oldukları gibiler. Bir kuru ekmek yiyip, dağlarda, ıssızlığın ortasında manastırlarda yaşıyorlar. Para derdinde değiller. Kıyafet, moda derdine düşmemişler. Çünkü onlar evrenle uyum içindeler. Ve arınmışlar. Bizim anladığımız manadaki dünya yaşantısından feragat ediyorlar. İşte bu nedenle de onlara evren tarafından çok şey bahşedilmiş durumda. Bizlere de açık bu kapılar. Ama ego var ya o ego herşeyi bozuyor işte.

Karanlık işlerle uğraşanlar bedelini ödemek zorunda bir şekilde.

Gizli Mabet arkadaşlarımın yazılarını okuyorum herkes iyi niyetli bunu anladım. Ancak yine de bazan zaaflara yenildiğimiz aşikar. Birbirimizden öğreneceğimiz şeyler var ki burada bir araya geldik.
Egodan kurtulunca çok şey yapabiliriz bunu anlamamız gerekli.
Saygılarımla,

benim

Kayıtlı Üye
Sevgili gizlimabet perisi, okadar net ve açık saptama yapmışsınki; çok beğendim.
Saygılarımla.

demonic

Kayıtlı Üye
4 yıla kim ölee kim kala.2008-2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...