Bakır büyüsü yaptırdım.

Yardımedinlütfen

Kayıtlı Üye
birebir olarak bakır büyüsü denen bir yok kardeşim . bir çok işlemlerde ( büyücü olarak söylüyorum yapan kişi olarak ) bir elementi birden cok yerde ve birden çok şekilde kullanabilirsin. elementlere göre büyü adı verilmez. ikincisi soruna gelirsek , hemen mi tesir eder yarın mı bunun için elbette ustalık önemli olduğu kadar kişinin hangi burc olduğu anne ve baba isimleri vs vs vs vs şeyler de önemlidir. ama ben genelde hemen hemen ( bazı ayrıntılar olabiliyor) o gün bitmeden güneş kızıl oluncaya kadar etki ediyor. ( lütfen bana özelden bana büyü yap demeyin lütfen form kurallarını okuyun)
Özelden bana ulaşır mısınız

Luster

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bakır büyüsü yaptırdım. Kaç gümde etki ediyor deneyen yapan var mı ?
Ne durumda ve nasıl bir çaresizlik ile yaptırdığını bilmiyorum fakat umarım başka bir ruhun hayatına müdahale etmenin acısını hafif atlatırsın çünkü bu çok ciddi dönüşü olan bir eylemdir. Kaç günde etki edeceğine gelirsek; birçok değişkene bağlı sonuçlanmaktadır. Yapan kişinin büyü yeteneği ve deneyimi, çalıştığı varlıklar, yaptıran kişinin duygu durumu ile ortaya çıkan enerjinin kuvveti, yaptırılan kişinin irade gücü gibi birçok değişken sıralayabiliriz. Kesin olarak 'şu kadar günde etki eder' gibi bir cümle kurmak zor o yüzden.

ela34

Kayıtlı Üye
Ben de yaptırdım bakırlı bir büyü. 1 ay içinde hiç görmediğim insanla sürekli karşılaşmaya başladım ve olaylar gelişti. Gittim yazdırdım ve evde kendim ısıttım gece yarısı jüpiter saatlerinde. Sonra ise çok pişman oldum çünkü artık karşımdaki kişiyi ben istememeye başlamıştım. Hiçbir şekilde görüşmek istemiyordum. Isıttığım bakırı da giysi dolabıma saklamıştım. İnan bana kafayı yedirttiler bana. Sanırım görevlileri kızdırmıştım vazgeçerek. Her gece saldırmaya başladılar. Karanlıktan bile daha karanlıklar... Onun kılığında gelip cinsel ilişkiye giriyorlardı benimle ya da yakın geleceği bire bir gösteriyorlardı. Dayanamadım ve yaptırdığım kişinin yardımcısına gittim. Bu olayı anlatmamıştım ama. Fal bak bana bu adam gidecek mi başımdan dedim. Kadın dedi ki cinler seninle ilişkiye giriyorlar senin peşindeler, hemen sirkeye yatır levhayı ve denize at. Dediğini yaptım. Cinler gitti ama adam evlendiği halde görünce bi acayip selam veriyor. Korkuyorum karşılaşınca. Demem o ki böyle bir arka planı var işin. Hayırlısı olsun senin için.
hangi ildeydi gittiğin yer?

hellstn

Kayıtlı Üye
Her gün 5 saat olmak üzere 11 gün boyunca ısıttım.sen etkisini nezamndan sonra

Ben de yaptırdım bakırlı bir büyü. 1 ay içinde hiç görmediğim insanla sürekli karşılaşmaya başladım ve olaylar gelişti. Gittim yazdırdım ve evde kendim ısıttım gece yarısı jüpiter saatlerinde. Sonra ise çok pişman oldum çünkü artık karşımdaki kişiyi ben istememeye başlamıştım. Hiçbir şekilde görüşmek istemiyordum. Isıttığım bakırı da giysi dolabıma saklamıştım. İnan bana kafayı yedirttiler bana. Sanırım görevlileri kızdırmıştım vazgeçerek. Her gece saldırmaya başladılar. Karanlıktan bile daha karanlıklar... Onun kılığında gelip cinsel ilişkiye giriyorlardı benimle ya da yakın geleceği bire bir gösteriyorlardı. Dayanamadım ve yaptırdığım kişinin yardımcısına gittim. Bu olayı anlatmamıştım ama. Fal bak bana bu adam gidecek mi başımdan dedim. Kadın dedi ki cinler seninle ilişkiye giriyorlar senin peşindeler, hemen sirkeye yatır levhayı ve denize at. Dediğini yaptım. Cinler gitti ama adam evlendiği halde görünce bi acayip selam veriyor. Korkuyorum karşılaşınca. Demem o ki böyle bir arka planı var işin. Hayırlısı olsun senin için.
Yaptıgın işlemleri etkisini nezmn görmeye başladın bittikten hemn sonra mi 15 gün sonra mi yaparken mi . Sogan atlet dahil ne zman etkiaini karşı taraftan gördün