Bakır büyüsü yaptırdım.

quanttum

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim..
hocaya mesaj attık durumu cevap vermedi. Hep böyle yapıyor hiçbir zaman cevap vermiyor. İnternetten bulmadık bizzat arkadaşımız gidip buldu. O kadar soruşturduk. Ama
Şimdi cevap vermiyor ve benim tüm umudum bitti ya
Bu devirde güvenilir adam bulmak zor

Mitrane12

Kayıtlı Üye
Ben de yaptırdım bakırlı bir büyü. 1 ay içinde hiç görmediğim insanla sürekli karşılaşmaya başladım ve olaylar gelişti. Gittim yazdırdım ve evde kendim ısıttım gece yarısı jüpiter saatlerinde. Sonra ise çok pişman oldum çünkü artık karşımdaki kişiyi ben istememeye başlamıştım. Hiçbir şekilde görüşmek istemiyordum. Isıttığım bakırı da giysi dolabıma saklamıştım. İnan bana kafayı yedirttiler bana. Sanırım görevlileri kızdırmıştım vazgeçerek. Her gece saldırmaya başladılar. Karanlıktan bile daha karanlıklar... Onun kılığında gelip cinsel ilişkiye giriyorlardı benimle ya da yakın geleceği bire bir gösteriyorlardı. Dayanamadım ve yaptırdığım kişinin yardımcısına gittim. Bu olayı anlatmamıştım ama. Fal bak bana bu adam gidecek mi başımdan dedim. Kadın dedi ki cinler seninle ilişkiye giriyorlar senin peşindeler, hemen sirkeye yatır levhayı ve denize at. Dediğini yaptım. Cinler gitti ama adam evlendiği halde görünce bi acayip selam veriyor. Korkuyorum karşılaşınca. Demem o ki böyle bir arka planı var işin. Hayırlısı olsun senin için.
Nerde yaptırdınız bu işlemi acaba

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Merak etmeyin tavsiyelerinizi yerini getirdik getiriyoruzda. Allah herkesin içini kalbini bilir herseyde bir hayır vardır deyip yoluna devam etmek en iyisi. Sanmayınki eski sevgiliyi geri döndürme vs gibi seylerle uğrastığımızı. Bir yuva söz konusuydu olmadı hayırlısı

dhardhar

Kayıtlı Üye
Benim bir dini inancım yok zaten forumdakiler az çok benim mesajlarımı okuyanlar anlamıştır ancak ben dini yönden değil de hayatın akışı açısından büyü yaptırmanızı şöyle yanlış bulduğumu belirtmek istiyorum. Sonuçta büyü normal olan bir akışı büyü konusuna göre normal seyrinden çıkarıp suni bir duruma sokmak için yapılmıyor. Pekala yaşadıklarınızı bilemeyiz, sonuçta bir ayrılık var bir taraf haklıdır haksızdır vb. durumları bilemeyiz ama ortada seçimler var. Siz her ne kadar haklı olduğunuzu düşünseniz de karşı tarafın seçimini yanlış bulsanız da onu değiştirmeye uğraşıyorsunuz. Diyelim başardınız ben size şunu soracağım, eskisi gibi olacağını düşünüyor musunuz? Lütfen yazdıklarımı ağır eleştiri hakaret vs. olarak algılamayın. Sizin durumunuzda olsam ben de elbet üzüntüden belki karşı tarafın seçimi kaynaklı çaresizliği içerisinde herşeyi yapacak durumda olurdum ama büyü yaptırır mıydım bilemiyorum ama muhtemelen yaptırmazdım. Bırakın hayat aksın. Kimbilir şu an inanılmaz üzüldüğünüz giden sevgili karı koca vb. sonrasında çok daha huzur ve mutlu olacağınız başka biriyle birlikte olacaksınız.

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
Acikcasi ben hic buyuye maruz kalmis birine denk gelmedigim icin karsidaki kisinin şuursuzca bir baglilik yasayacagina da inanamiyorum.

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Bende inanmıyorum artık böyle seylere aylardır araştırıyorum araştırıyoruz da fakat sonuç alabilen kimse olmadı ya para gitti yok yere umutlardan bahsetmiyorum bile yada zaman olmayınca mı olmuyor bizmi doğru kişiyi bulamadık bilmiyorum artık akışına bırakmak lazım bazen

D

DAİMON

Bende inanmıyorum artık böyle seylere aylardır araştırıyorum araştırıyoruz da fakat sonuç alabilen kimse olmadı ya para gitti yok yere umutlardan bahsetmiyorum bile yada zaman olmayınca mı olmuyor bizmi doğru kişiyi bulamadık bilmiyorum artık akışına bırakmak lazım bazen

Bu işler tutsa da sorunun teşkil eder, tutmasa da. Değişen bir şey olmayacaktı yani. Bunu nedense kimse anlamak istemiyor. Çünkü şunu anlamak istemiyor. Hayat sevinciyle hüznüyle bir bütün. Her ikisinide yaşar insan. Çok mu mutsuzsun tam aksi duyguyuda yaşamadan ölmeyeceksin. Merak etmeyin sadece sabredin. Yaratıcı ya güvendiğinizi gösteren yegâne delil sabırdır. Onun işine karışınca işlerin düzelmeyecegini bilmelisiniz. Birde eksikleirnize yönelin, bende bir yere hata yapmış olmalıyım, diye sorun kendinize.

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
İnanın çok zor günler geçirdim sabır deseniz taş olsa çatlardı bir çok destek aldım dediğiniz gibi zamana bıraktım vardır herşeyde bir hayır

Seraphine

Kayıtlı Üye
Büyü bir acil durum planı olmaz. Siz hayatınız boyunca bu konu ile ilgilenmeyip, şimdi işinize geleceği için uğraşıyorsunuz, hiç bilgi sahibi olmadığınız bir alan. Büyü kişisel zaman, çaba, fedakarlıklar gerektiren bir 'sanattır.' Bu yüzden bir miktar para ve egosal hırslar ile istediğinizi elde edeceğinizi düşünmeniz yanlış. İşe yaramadığını kendiniz deneyimliyorsunuz zaten.

Kişisel iradelere, belli akışlara müdahale etmek sanıldığından daha fazla bedel ve enerji/kaynak gerektirir. Yaşadığınız sorun için üzgünüm, ancak bazı şeyleri zor yoldan öğrenmek gelecek için oldukça faydalı olabiliyor.

Ve konudan bağımsız olarak bir şey eklemek istiyorum. Burada bulunduğum sürece hiç evrensel anlamda iyilik yapmak isteyen birisini görmedim. Tabii ki arka planda bu konuda uğraşan insalnar var ama ben soru olarak kast ediyorum. Herkes sadece bir şeyleri kendi isteği şekle uygunlaştırmaya çalışıyor. Hani ne biliyim, dünya'nın şifalandırılması, geleceğin arındrılması gibi konularda hiç bir soru yok. Bu oldukça üzücü bir gidişat.

Slbye.

Kayıtlı Üye
Büyü bir acil durum planı olmaz. Siz hayatınız boyunca bu konu ile ilgilenmeyip, şimdi işinize geleceği için uğraşıyorsunuz, hiç bilgi sahibi olmadığınız bir alan. Büyü kişisel zaman, çaba, fedakarlıklar gerektiren bir 'sanattır.' Bu yüzden bir miktar para ve egosal hırslar ile istediğinizi elde edeceğinizi düşünmeniz yanlış. İşe yaramadığını kendiniz deneyimliyorsunuz zaten.

Kişisel iradelere, belli akışlara müdahale etmek sanıldığından daha fazla bedel ve enerji/kaynak gerektirir. Yaşadığınız sorun için üzgünüm, ancak bazı şeyleri zor yoldan öğrenmek gelecek için oldukça faydalı olabiliyor.

Ve konudan bağımsız olarak bir şey eklemek istiyorum. Burada bulunduğum sürece hiç evrensel anlamda iyilik yapmak isteyen birisini görmedim. Tabii ki arka planda bu konuda uğraşan insalnar var ama ben soru olarak kast ediyorum. Herkes sadece bir şeyleri kendi isteği şekle uygunlaştırmaya çalışıyor. Hani ne biliyim, dünya'nın şifalandırılması, geleceğin arındrılması gibi konularda hiç bir soru yok. Bu oldukça üzücü bir gidişat.

Slbye.

Kayıtlı Üye
...keske once kendimizi sifalandirabilecek bilgi ve deneyimde olsak ve sonrasinda da dunyanin gelecegi icin biseyler yapabilseydik..
Ama bir cogumuzun kendimize bile hayrimiz yok..ama iyi bir bakis acisi söylediginiz gibi..diger tum yorumlariniz da da bu yondeki egilim icin tsk ediyorum.once kendimizi iyilestirebilmeyi diliyorum.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Doğru kişiyi bulamadığınız kesin.

hasan06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bakır büyüsü yaptırdım. Kaç gümde etki ediyor deneyen yapan var mı ?
birebir olarak bakır büyüsü denen bir yok kardeşim . bir çok işlemlerde ( büyücü olarak söylüyorum yapan kişi olarak ) bir elementi birden cok yerde ve birden çok şekilde kullanabilirsin. elementlere göre büyü adı verilmez. ikincisi soruna gelirsek , hemen mi tesir eder yarın mı bunun için elbette ustalık önemli olduğu kadar kişinin hangi burc olduğu anne ve baba isimleri vs vs vs vs şeyler de önemlidir. ama ben genelde hemen hemen ( bazı ayrıntılar olabiliyor) o gün bitmeden güneş kızıl oluncaya kadar etki ediyor. ( lütfen bana özelden bana büyü yap demeyin lütfen form kurallarını okuyun)