Aynı rüyayı görmek

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Ben belki on senedir aynı rüyayı görüp duruyorum gerçi tekrar tekrar gördüğüm bir sürü rüya varda bu en garibi.
Eski bir ev var her seferinde değişik yaşlı bir kadın kapıyı açıyor bu ev senin diyor içeri giriyorum ev virane yıkık dökük gezip çıkıyorum. Hep aynı sahne rüyada kendimi o evin kapısında buluyorum bir kadın açıyor.... Neyse dün gece gene aynı sahne ama bu sefer eve taşınmışım mutfakta bir sürü buzdolap ve değişik mutfak dolap kapakları var eski eşim ve eniştesi sen hangisini beğenirsen onu takarız dedi. @dennise.
Bu evin benle derdi nedir anlamadım. Ev bildiğim ve şuan başkalarının oturduğu bir ev

İbisu

Kayıtlı Üye
@yay gün uykusunda yapılır rüyayla uğraşacaksan gece uykusunda değil onda da zor biraz ama öyle rüyalar görmek için illa gün uykusu gerekmiyor devamını görmek için gün uykusunda bir şeyler denenebilir amaç bilinçaltına inmek uyumak sayesinde

berksurucu

Banlı Kullanıcı
ben aynı duygu temasını farklı senaryolarla görürüm. bu duruma çok sevinirim çünkü halletmem gereken mevzuları bu tür rüyalardan kolaylıkla çözebilirim.

bilinçli zihnimle çözemediğim mevzuları yoğun bir şekilde rüyamda senaryolaştırırım...

Darkon

Kayıtlı Üye
Neyse dün gece gene aynı sahne ama bu sefer eve taşınmışım mutfakta bir sürü buzdolap ve değişik mutfak dolap kapakları var eski eşim ve eniştesi sen hangisini beğenirsen onu takarız dedi. @dennise.

Yok bizim evdekiler dün buzdolabı bakıyordu. Uzun süre baktılar bir bosch beğendiler emin değilim alacağızmı:unsure:. He ondan öncesini soruyorsanız annem tutturmuştu babamla balkona normal bir dolap aldık onları yapmaya uğraştık kaç saat. Onu görmüşsünüz. Neyse zaten dolabı koyduğumuz balkondan birkaç ay önce aşağıya baktığımda 2 tane çocuk badminton oynuyordu. Pardon federball dı galiba :)(y)

Rüyanızın diğer kısımlarını bilemiyorum kusura bakmayın.