Aynı rüyayı görmek

KronoM

Kayıtlı Üye
Evet, rüyan saçma gerçek üstü bile olsa görürsün ben gördüm.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
geçen gece sarı saçlı, mavi gözlü yakışıklı bir adam gördüm. birlikte çay içecektik lavaboya gidip geliyorum dedi, gelemedi bir türlü.

ne konuşacaktık çok merak ettim :(

Bir daha öyle rüya görürsen orda dur sakın ardından gitme lavaboya :D Şeytani varlıklar pek sever banyolu lavabolu rüyaları.

Ü

Üye silindi 56746

Bir daha öyle rüya görürsen orda dur sakın ardından gitme lavaboya :D Şeytani varlıklar pek sever banyolu lavabolu rüyaları.
adam şeytan mıydı cin miydi yoksaaa:eek: belki de onu merak edip peşinden gitmemi umdu, ama ben rüyadan uyanmayı seçtim.

Darkon

Kayıtlı Üye

Yok yahu @yay bana kızacak ama adam resmen ekip kaçmış. Bildiğimiz izdivacını beğenmeyince kaçmış :LOL:. Para ödemek istememiş de olabilir.:p

Ü

Üye silindi 56746

Yok yahu @yay bana kızacak ama adam resmen ekip kaçmış. Bildiğimiz izdivacını beğenmeyince kaçmış :LOL:. Para ödemek istememiş de olabilir.:p
aslında tam olarak öyle olmadı; ben kız arkadaşımı gördüm ve onunla lafa daldım, adamı beklettim. o da "niye gelmiyorsun seni bekliyorum" dedi ama kızar gibi söylemedi, umursamıyor da değildi.

kız arkadaşım dediğim kızı tanımıyorum; sarışın ve mavi gözlüydü, adama çok benziyordu.

şöyle bir düşündüm de epey garip bir rüyaymış.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
aslında tam olarak öyle olmadı; ben kız arkadaşımı gördüm ve onunla lafa daldım, adamı beklettim. o da "niye gelmiyorsun seni bekliyorum" dedi ama kızar gibi söylemedi, umursamıyor da değildi.

kız arkadaşım dediğim kızı tanımıyorum; sarışın ve mavi gözlüydü, adama çok benziyordu.

şöyle bir düşündüm de epey garip bir rüyaymış.

Onlar kardeşti belki de :) Bir daha onları görürsen uzak dur :)