astral seyehat için inisiye 10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pepilo

Kayıtlı Üye
evet ya nası bu gün oluyo ben anlayamadım

Başlangıç;

1-)09,04,2010 gece 1.00 yani 10,04,2010 ilk saati
2-)10,04,2010 gece 1.00
3-)11,04,2010 gece 1.00
4-)12,04,2010 gece 1.00
5-)13,04,2010 gece 1.00
6-)14,04,2010 gece 1.00
7-)15,04,2010 gece 00.00 ( son zikir urumunda dediği gibi 16,04,2010'un ilk saati)

böyle olunca tam 7 gün oluyo sizin dediğiniz gibi olursa 1 gün önce bitiyo nasıl oluyo aklım iyice karıştı benim

escada35

Kayıtlı Üye
diğer yazılarda son zikiride yapıp çalışmanın ardından başlayacagı gibi birşey duymuştum sanki. Ama diğer yazılanlara bakarsak önemlı olan zikirin sayısı değilmi ozaman problem yoktur. bu gece 09.04.2010 gece 01:00 ilk zikrimiz olacak kimse birşey kaçırmadı :)

yaa geç kalmışız organium'un dediğine göre ama öyle dememiştiniz bize:( bizim hesaplara göre bu gece ilk zikir olacagını sanıyorduk.

origanum

Yönetici
Yanlış anlayanlar, kafası karışanlar için tekrar açıklıyorum. Normalde astral çalışmasının öncesindeki 7 güne gidilip başlanır nefes tekniği ile herkesin kendi cinsiyetine uygun söyleyeceği sözü çekmeye. Ama istisnalar ve zorunlu haller olabilir. Önemli olan 7 kere 140 kelimenin söylenmesidir. 7 değil de 10 gün öncesinden de başlayabilirsiniz. Arada gün kaçırdıysanız onun yerine günün başka bir saatinde tercihan gece yarısı tamamlayabilirsiniz eksik günkü çalışmayı. Normalde dün başlanmalı idi 7 gün çalışma, 8. gün de astral çalışması. Ama dün kaçıranlar bugün ya da aradaki başka bir gün dünkü ile birlikte 2 kere yapabileceği gibi, çalışmanın olacağı gece de çalışmadan 1 saat kadar önce eksiğini tamamlayabilir. Zaten 20 dakika sürüyor usulüne göre 140 kere söylemek. Hepsini birlikte toptan yapabilir miyiz diye sormayın ama işin suyunu çıkararak. Çok fazla yapmak insanın doğasına aykırıdır çok yorar verimli sonuç almanızı engeller. O gece de zihniniz tamamen arınmış ve bedenen de bütün kaslarınız gevşemiş olarak hazır bulunmanız gerekmektedir.

origanum

Yönetici
azönceki zikir çalışmasında bile bi aralar acayip oldum titreem fialn geldi acaba pskolojikmi yoksa nefesleri fialn tam uyguladım 140 rehitean çünkü bayagıhiseetkim elim kolum hala seyiriyo fenayım.

böyle bi enerji var içimde bi koşsam fialn atlasam zıplasam gibisinden bi enerji doldu gibi hisediyorum Pskolojikmi yoksa ilk zikirden fazdasını gördümmü.

Tepkiler zikirden dolayı ve normal.

uNstAbLe

Kayıtlı Üye
Ben durmadan dedim dün başladım o zaman tekrar mı yapmam gerekiyor sadece nefes verirken diyerek :S

YasinLY

Kayıtlı Üye
ben astral seyahat yapmak istedim. daha öncedende psişik işler le uğraşıyordum zaten ve becerebiliyordum. duş aldım gusul abdestimle 2 rekat namaz kıldım sonra astral seyahat yapmak istedim odam bomboş üstümde çarşaf var meditasyon yaptım enerjimi hissettim kulağımda çınlamalar vucütta karıncalanmalar oldu üstümden be yaz bir perde uçuyormuş gibi imajasyon ettim beceremedim çarşafın ruh olduğunu bedenimden ayrıldığını aynı şekilde hissettim imaj ettim terledim hemde çok terledim başım döndü uyumak istedim uyuyamadım. yani astral seyahat yapmak istediğim zaman hemen yoruluyorum enerjim bitiyor. birde gözler kapalı iken mi astral seyahat yapıla bilir yoksa açıkmı olacak.

ShamanTurk

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bilmediğimiz kelimeleri tekrar etmemizde bi sakınca var mıdır?Mesela Rehitan ? anlamını vermeden burada insanlara bunu şu kadar şu kadar söyleyeceksin demek cahilce değil mi?Bilmediğimiz inanclara ait kelimeleri müslüman arkadaşlara vermek ne kadar doğru anlamıyorum.En azından parantez için de ne ile ilgisi olduğunu yazmanızı beklerdim neyse zaten bu sitede herkez bir şey söylüyor ritüeller paylaşıyor amaç ne bi taneniz yapıyor mu bunları?Biraz atarlı sallayın...

ahmet255

Kayıtlı Üye
ShamanTurk e hak veriyorum her ne kadar müslümanlık taraftarı olmasamda
Sayın Urum Bize bi Açıklarsa kelime anlamlarını çok mutlu oluruz.

pepilo

Kayıtlı Üye
Buyrun arkadaşlar bu sorunuza cevap olur umarım.Birde burda kadınlar için rehitean yazıyo nası oluyo bu iş ?

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Sayın ShamanTurk,
Bilmediğiniz o kelimeyi Google'a yazıp aratmış olsaydınız hangi ekolde bulunduğunu ve ne ile ilgili olduğunu görmüş olurdunuz. Sitemizde üyelerimizi araştırmaya teşvik etmek gibi bir huyumuz olduğunu size belirteyim. Bu nedenle;
1- Araştırma ve derinlemesine inceleme alışkanlığı kazanmak hayatınızın her alanında yararlı olur.
2- Kullandığınız kelimelere dikkat etmenizde yarar var. Atarlı sallamak pek de samimi kaçtı gibi. Burada kimse kimsenin askerlik arkadaşı olmadığı için sınırı ve seviyeyi belli bir limitte tutmakta yarar var.

Saygılar.

escada35

Kayıtlı Üye
Sitedeki görevli arkadaşlarımıza öncelikle Allah kolaylık versin diyorum. Şahsen zikredilen sözcüğün ne anlama geldiğini belki merak ettim ama hiçte irdeleyip müslümanlıkla vs. bağdaştırmadım bağdaştırılacak bi düşüncem olsaydıda burda olmazdım sanırım, saçma geldi bana.. Ama benim için daha önemli olan şey ise ben dün gecede zikredemedim saat'i kurmuştum kalktım bir kaç kere (15-20) kez zikrettikten sonra gerisini hatırlamıyorum uyuya kalmışım :( napıcam şimdi? birikti hepsi

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Sitedeki görevli arkadaşlarımıza öncelikle Allah kolaylık versin diyorum. Şahsen zikredilen sözcüğün ne anlama geldiğini belki merak ettim ama hiçte irdeleyip müslümanlıkla vs. bağdaştırmadım bağdaştırılacak bi düşüncem olsaydıda burda olmazdım sanırım, saçma geldi bana.. Ama benim için daha önemli olan şey ise ben dün gecede zikredemedim saat'i kurmuştum kalktım bir kaç kere (15-20) kez zikrettikten sonra gerisini hatırlamıyorum uyuya kalmışım :( napıcam şimdi? birikti hepsi

Sadece dün kaçırdıysanız bugün bir de dünün mantralarını tekrarlarsınız.

escada35

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Ailuros evet bu gece mutlaka telafi edeceğim.

origanum

Yönetici
ben astral seyahat yapmak istedim. daha öncedende psişik işler le uğraşıyordum zaten ve becerebiliyordum. duş aldım gusul abdestimle 2 rekat namaz kıldım sonra astral seyahat yapmak istedim odam bomboş üstümde çarşaf var meditasyon yaptım enerjimi hissettim kulağımda çınlamalar vucütta karıncalanmalar oldu üstümden be yaz bir perde uçuyormuş gibi imajasyon ettim beceremedim çarşafın ruh olduğunu bedenimden ayrıldığını aynı şekilde hissettim imaj ettim terledim hemde çok terledim başım döndü uyumak istedim uyuyamadım. yani astral seyahat yapmak istediğim zaman hemen yoruluyorum enerjim bitiyor. birde gözler kapalı iken mi astral seyahat yapıla bilir yoksa açıkmı olacak.

Çeşitli astral seyahat teknikleri vardır. Ama gözler illa kapalı olmalıdır. Konu başlığına uygun olmayan yere yazmışsınız, astral seyahatle ilgili genel soruların olduğu bölümümüz var. Oraya yazmalıydınız bunu. Burası bizim yaptığımız ayrı bir çalışmaya aittir. Bu çalışma ile ilgisi olmayan yazılar silinecektir.

origanum

Yönetici
Buyrun arkadaşlar bu sorunuza cevap olur umarım.Birde burda kadınlar için rehitean yazıyo nası oluyo bu iş ?

O mantralarda farklı cinsiyet var evet. Urumun yaptığı sistem biraz farklı olduğu için bu çalışmada belirtildiği şekilde uygulanması gerekiyor.

origanum

Yönetici
Bilmediğimiz kelimeleri tekrar etmemizde bi sakınca var mıdır?Mesela Rehitan ? anlamını vermeden burada insanlara bunu şu kadar şu kadar söyleyeceksin demek cahilce değil mi?Bilmediğimiz inanclara ait kelimeleri müslüman arkadaşlara vermek ne kadar doğru anlamıyorum.En azından parantez için de ne ile ilgisi olduğunu yazmanızı beklerdim neyse zaten bu sitede herkez bir şey söylüyor ritüeller paylaşıyor amaç ne bi taneniz yapıyor mu bunları?Biraz atarlı sallayın...

Konuşma tarzınız bizleri aşağılayıcı tarzda. Lütfen nezaket çerçevesinden çıkmayın. Beğenmiyorsanız uygulamaları yapmak ya da sitemizde kalmak zorunda değisiniz.
Bu çalışma herhangi bir dinle alakalı değildir, sitedeki herkes sizinle aynı dinden de değildir. Kimseyi çalışma yapmaya zorlamıyoruz isteyen katılır, anlamını bilmiyorsanız da araştırıp öğrenin. Kendinize uyarsa katılır uymazsa katılmazsınız bu kadar basit. Ritüelleri kimin uygulayıp uygulamadığını da sorgulamak size düşmez, başkalarının yaptıklarına saygı gösterin. İlgi alanınıza girmiyorsa bu siteye niye üye oldunuz?

YasinLY

Kayıtlı Üye
ben siteniz den gerçekten memnunum ne güzel paylaşıyoruz iletişim dayanışma artıyor öğreniyor ve öğretiyoruz kordinator organium kardeş haklı. isteyen yapar isteyen yapmaz.

origanum

Yönetici
ShamanTurk e hak veriyorum her ne kadar müslümanlık taraftarı olmasamda
Sayın Urum Bize bi Açıklarsa kelime anlamlarını çok mutlu oluruz.

Sitede yaptığımız uygulamalar sıradan halk için değil, konuyla ilgisi ve ön bilgisi olan üyelere destek ve yardım amaçlıdır. Katılmak zorunlu olmayıp konuyla ilgili çalışması olanlara hizmet olarak sunulmaktadır. Çeşitli konularda enerji çalışmaları yapılmaktadır, isteyen üyelerimiz de ilgi duydukları alanda kendilerini geliştirmek amacıyla bunlardan faydalanabilirler. Şüphesi olanlar ya da çalışmaları devam ettirmeyecek olanlara bir faydası yoktur boşuna zaman kaybetmesinler bizim de zamanımızı almasınlar.
Bu konulara ilgi duyanların zaten teorik bilgileri vardır, yeni başlayanlar da araştırıp öğrenirler. Sitede de konuyla ilgili pek çok paylaşımda bulunulmuştur ki amacımız size bilgi vermektir burada o yüzden o kadar paylaşımda bulunulmuştur. İsteyen sitemizden isteyen de internetten arama motorlarından her bilgiye ulaşarak kendi dağarcıklarını zenginleştirebilirler.
Enerji çalışmalarında herhangi bir dinin ritüellerini uygulamadığımız gibi kimsenin de din anlayışına göre günaha gireceği birşey yapılmamaktadır. Bir çalışma duyurulur, beğenen üye uygular beğenmeyen uygulamaz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

astralin yüzlerce şekli var hiç bir şey yapmadan oturduğunuz yerdede yapılabilir. her yönten işi birazdaha kolaylaştırmak adınadır. çalışma yapmaya devam edeceksiniz. çok kolay bişey değil. ama yapılabiliyor.

enerjiniz bitmiyor. alfa boyutuna geçiyorsunuz. bu boyutta beden tepki verir. hatta felçli gibi hiisedebilirisniz. korkmadan yılmadan kendinizi bırakarak devam edeceksiniz. gözler açık yapılabilir. zaten eninde sonunda gözler kapanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...