astral seyehat için inisiye 10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metafizik

Kayıtlı Üye
ben inisiyeyi bugün haber aldım dilber halaya pm atıp bu gece başlasam olur mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
olur tabiki. zikir sayısını tamamlayın

alize

Kayıtlı Üye
Nefes tekniklerine uygun olarak nefes verirken zikiri tekrarlıyoruz. Hem inisiye öncesi zikir çalışmasında hem de inisiye sırasında arada bir iki defa normal nefes alıp vermek sorun yaratır mı acaba ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hayır sorun olmaz. bununla birlikte önemli olan o nefes teknikleri sizi alfa boyuna taşıyor. bir çeşit hafif trans. oluşmasını sağlıyor. nefes tekniklerii uygularken sadece nefesinize odaklanın. bir çaba sarfetmeyin kendinizi zorlamayın. nefesinize odaklanın zaten çok uzun olmadığı için sizi zorlayacak bir nefes değil. yok ben yinede zorlanıyorum diyorsanız sayı verin. 50 bir bir kaç nefes normal nefesinize geçin

AphraeL

Kayıtlı Üye
Dün oturdum zikir için ama ne mümkün burnumdan bir gram nefes alamıorum. Alerjim var ve çok ağır bir dönemindeyim şuan bile zarzor alabiliyorum. İlaçlar bile kar etmio bu durumda. Öle böle az burundan az ağızdan tamamladım ama ne doru duzgun konsantre oldum ne bişe.. Alfa boyutu falan hak getire yani :) Peki baştan mı yapmalıyım bu durumda? Hatta çalışmaların olduğu günler ne yapacağım böyle olursam onu düşünüyorum..

Saygılar,
AphraeL

cibabu

Kayıtlı Üye
Dün oturdum zikir için ama ne mümkün burnumdan bir gram nefes alamıorum. Alerjim var ve çok ağır bir dönemindeyim şuan bile zarzor alabiliyorum. İlaçlar bile kar etmio bu durumda. Öle böle az burundan az ağızdan tamamladım ama ne doru duzgun konsantre oldum ne bişe.. Alfa boyutu falan hak getire yani :) Peki baştan mı yapmalıyım bu durumda? Hatta çalışmaların olduğu günler ne yapacağım böyle olursam onu düşünüyorum..

Saygılar,
AphraeL

Aynı şey benim içinde geçerli gribim ve ağzım burnum tıkalı.Bende 2 gündür zikiri tekrarlıyorum ama çok iyi nefes alamadan ve konsantre olamadan.Bu durumum birkaç güne kadar da düzelmeyecek görünen o ki.Bu şekilde yapıldığında olmaz mı bende merak ettim şimdi.

origanum

Yönetici
Bütün çalışmalarda nefes ve konsantrasyon çok önemlidir. Siz gene de elinizden geldiğince yapmaya çalışın. İdeal sonuca ulaşamayabilseniz bile deneyim yaşarsınız.

cibabu

Kayıtlı Üye
Aynı ev içersin de çalışmaya katılacak iki kişinin olması sorun olur mu?Arkadaşımla o gece aynı evde olacağız fakat farklı odalarda ve ikimizde astral seyahat inisiyasyonuna katılacağız da.

origanum

Yönetici
Aynı ev içersin de çalışmaya katılacak iki kişinin olması sorun olur mu?Arkadaşımla o gece aynı evde olacağız fakat farklı odalarda ve ikimizde astral seyahat inisiyasyonuna katılacağız da.

Tabi ki katılabilirsiniz.

xmahmutx

Kayıtlı Üye
Zikire başlayamadım bir problem çıkar mı ? bugün telafi edemez miyim ?

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
fikir vermek üstüme vazife olmasada bir önerim var :) :

bence birdahaki enerji çalışmalarına toplu astral çalışmasıda eklensin ve kimin sorumlu kimin sorumsuz olduğu kabak gibi parlasın :D

yani urum bunları akılda tutsun veya imkanı varsa not etsin birdahaki çalışmaları bu sorumlu kişilerle yapsın

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
KİTENEER kadınlar bunu söyleyecek
REHİTEAN erkekler bunu söyleyecek neden bunları söylüyoruzki ?

Amethyst

Banlı Kullanıcı

Bu çalışma bitmiştir...Konuları okyacağınız zaman daha dikkatli incelemenize rica ediyorum.Çalışma tarihi yazılıdır , tekrar gündeme getirmenize bir anlamı yok...

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bütün çalışmalarda bü sözler söyleniyor galiba ben amacı ne die sordum sadece :) tmm

Mermaid

Kayıtlı Üye

Çalışma esnasında gerekli uyum ve titreşimi yakalayabilmek için, çalışmaları yürüten Urumhamatahayil tarafından yapılacak çalışmanın özelliklerine göre belirlenen mantralardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...