Astral Seyahate Çıkarken Yaptığım Komik Hata

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Az önce gene günlük astral denemelerimden birini yapiyordum, her aşamayı geçtim, tam Astral bedene geçerken bu sefer yukarı değilde kafamdan geriye doğru başladı çekilme, o an komik bir şekilde büyük bir hata yaptım ve yatağımın başlığının bana engel olacağını ve çıkamayacağımı düşündüm :) Ne dersiniz sizce yaklaştıkmı :) Profesyonel Astralciler birkaç öneri verirse sevinirim çıkış aşamasıyla ilgili... Herkese iyi günler, Sevgi ile kalın....

Ü

Üye silindi 58480

Bedenin yatışmış, sinir uçların uyuşmuş.

Astrale epifiz bezi ile çıkılır. Sen büyük ihtimalle hipofiz bezini çalıştırıp bütün bedenini sakinleştirmişsin. Hayal kurmuşsun. Gerçi kötü değil. Öğrenme zaten taklidi başlar.

Astral totemi bul kendine. Bir kitabı açık bırak sayfa numarasına bakma. Beden dışına çıkabiliyorsan oturma odana git kitabını bul ve oku. Şimdi astral böyle bişey. Totemi geçemezsen zihnin seni kapalı bir haritada beta sürümü gibi oyalar. Astral için kötü ama Lucid rüya için iyi bir başlangıç. Uyurken en doğalından rüya farkındaligi oluşmuyorsa Astralın A`sını bile unutun yani. Astrale ruyalar fakultesinden mezun olunca çıkılır.

Beden dışına çıkmak epifizle olur. Ruh melekülü ile olur. Tek bir atomu labaratuarda inceler gibi, beyincik te içindeki bir atomu seçer ve tinselleşerek o atomun içine girer.

Tek bir atomda da zaten tüm sırlar, sıçrama kapıları, sonsuz frekans aralığı gizli olduğu için sen bedenden çıktığını zannedersin. Halbuki evren senin üstünde döner. Google mapı çevirir gibi kainatı eğip bükerşin. Kordon falan yok yani bu işte. Kopuyor dedikleri şey kordon değil.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bedenin yatışmış, sinir uçların uyuşmuş.

Astrale epifiz bezi ile çıkılır. Sen büyük ihtimalle hipofiz bezini çalıştırıp bütün bedenini sakinleştirmişsin. Hayal kurmuşsun. Gerçi kötü değil. Öğrenme zaten taklidi başlar.

Astral totemi bul kendine. Bir kitabı açık bırak sayfa numarasına bakma. Beden dışına çıkabiliyorsan oturma odana git kitabını bul ve oku. Şimdi astral böyle bişey. Totemi geçemezsen zihnin seni kapalı bir haritada beta sürümü gibi oyalar. Astral için kötü ama Lucid rüya için iyi bir başlangıç. Uyurken en doğalından rüya farkındaligi oluşmuyorsa Astralın A`sını bile unutun yani. Astrale ruyalar fakultesinden mezun olunca çıkılır.

Beden dışına çıkmak epifizle olur. Ruh melekülü ile olur. Tek bir atomu labaratuarda inceler gibi, beyincik te içindeki bir atomu seçer ve tinselleşerek o atomun içine girer.

Tek bir atomda da zaten tüm sırlar, sıçrama kapıları, sonsuz frekans aralığı gizli olduğu için sen bedenden çıktığını zannedersin. Halbuki evren senin üstünde döner. Google mapı çevirir gibi kainatı eğip bükerşin. Kordon falan yok yani bu işte. Kopuyor dedikleri şey kordon değil.
Aha simdi yakalandin dennise :) anladin sen beni cok iyi. Yazacagimi okumana gerek yok zaten ne yazacagimi iyi biliyorsun :)

Psichi

Kayıtlı Üye
Çıkış aşamasında öncelikle içinde bulunduğun durumu yadırayarak veya hata yapacağına ilişkin panikler içerisinde olursan içinde bulunduğun durumun bozulmasına neden olursun. Tamamen sakin ve kendinden emin olman gerekir. Özellikle bedensel hislerin kaybolup görüntüler gelmeye başlayınca , direk o an zaten bedenden çıktığın düşüncesini kabul ederek ayrılma işiyle uğraşmadan düşünceni hareket ettirmeye çalış. Düşüncende 2. Bşr bedene girerek bedeni kontrol etmeye çalışarak 2. Bir beden yükü getirme kendine. Zaten düşünceden ibaretsin vakti geldiğinde o bedenide bırakacaksın. O yüzden düşünceni özgüe bırakıp beden takıntından vazgeçersen eğer düşüncene ne yatak başlığı engel olur nede dağlar. Bunu yaparken durumunun bozulmaması için yapabildiğin onca absürt şeyleri fazla şaşırtıcı veya büyük bulup o yaptığın şeyleri bir daha yapabilmek için nasıl yaptığını sorgulama. Çünkü bu düşünce ancak sorgulamadan yapabilir. Düşüncene sınır koyan nasıl yaptım düşüncesi yerine ben o anda ne istersem zaten onu yapıyorum düşüncesi ile çık yola. Böyle olunca her seferinde hoşuna giden şeyleri bir daha yaşamak için o şeylerin aynısını yapmaya çalışarak onu yaptığın andaki düşünceyi tam olarak yeniden canlandıramazsan o şeyi yaşayamayacaksın. Bu yüzden o durum seni astral seyehata çıkamadın algısı yaratıp kontrol edemiyorum endişesine sokar. Oysa o düşünce çıkarken özel bir tarifi olmadan sadece onu istersin ve o çıkar şeklindr çok basit bir şekilde gerçekleşir. Kontrolü her zaman elinde tutacaksan düşüncende ne yapmak istiyorsan o zaman sadece ne yapmak istediysen o şey yapmaktan başka bir şey istemeye gerek bırakmadan yaparsın.
Ve bu şaşırtıcı durumun güzelliğini farkettikçe zamanla inanılmaz ya da şaşırtıcı denilen durumlar bir süre sonra alışagelmiş sıradan bir vaziyete dönüşecektir. Ben kendi açımdan söylüyorum bu aşamadan sonra artık astral düşüncedeyken kitaplıktaki kitapların içini açıp okumaya çalışarak orada okurkende kendime farklı bir zaman algısı yaratarak uyandığımda 220 sayfaya denk gelecek şeyi 2 saat içerisinde okuduğumu farkederek hem zamandan yol aldım normale göre hem de uyku için ayrılan zamanı hem bu işe harcayıp değerlendirirken aynı zamanda bedenini ve 2. Bilincini uyumuş olarak zinde dinlendirebiliyorsun. Kitapta yazılanlarla benim okuduğum realitede ne kadarı aynı dersen cevabım 220 sayfayı komple kontrol edemedim. Veya sayfa numaralarına birbir dikkat etmedim. Ama okumadığım bir kitapta bütün konu başlıklarını okumuş gibi hatırladığımı gördüm uyanınca. Anlatılanlar ile gördüklerim neredeyse tam uyumlu diyebilirim. Bunu okulda sınav zamanlarında yapıyordum. Hatta bu şekildr astral boyutta çalıştıklarımla hukuk sınavından 95 alarak geçmiştim. ;)

dhardhar

Kayıtlı Üye
Ozetle beyinsiz olacaksin. Hemen sasirma yazdigima beyin kontrolunu devre disi birakacaksin. Ozetle dusunce formunu mevcut bedenden eterik bedene tasiyorsun aslinda mekanizma basit yaptiktan sonra yapanlar icin kapi kolunu acarak iceri girmekten daha kolay der ustad Lobsang Rampa. Benim gibi septik kisiler icin zordur cunku cokr sorgularsan beyin devamli isin icindedir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kilitsiz halleri çift sarmalsa bu arada ben de çift sarmal çıkıyormuşum :D