Astral Seyahat Deneyimleri

sabirkupu

Kayıtlı Üye
Nerdeyse her gece astrale çìkış belirtilerini yaşıyorum.kendimi başka birşeye verip uykuya dalamazsam astrale çıkìyorum.ve bunu istemeden çok kolay bir şekilde yapıyorum.korktugum için hiç odadan çıkamadan geri dönüyordum.herşeyi çok net görüyorum ve hatırlıyorum.Dün gece ilk defa herşeyi akışına bıraktım ve istediğim yerde,annemin yanındaydìm.küçük kardeşim yanında ve sağ tarafındaydı uzun süre onları ve odayı izledim.ben anneme tùm deneyimlerimi anlatıyorum.Başlarda pek ciddiye almazdì ama dün olanları anlattìğım da o da şok oldu.Bilmiyorum benim ki yetenek mi,kulak çınlaması ve uyuşukluğu çok şiddetli hissediyorum ve rahatsız oluyorum bu durumdan.bana fikir verin lùtfen lise son sınıf öğrencisiyim,derslerimi etkiler mi?Benimkisi bir yetenekse geliştirmeli miyim ?

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
kulak çınlaması, uyuşukluk vb sorunlarını düzenli meditasyon yaparak halledebilirsin ve derslerini etkileyip etkilememe durumu senin elinde tabiki yani bu duruma çok vakit ayırır, zihnini meşgul edersen etkilenir tabiki

bahamut78

Kayıtlı Üye
merhaba ben birgün yatarken tam uykuya dalacaktım gözüm kapalıyken gözümün önünde garip işaretler çıkmayan başladı ve birden kafamda bir ses duydum.sonra ellerim ve çevremdeki cisimler yamulmaya başladı.3-4 dk böyle her taraf yamuk kaldı.acaba bana ne olmuş olabilir?

gtepekaya

Kayıtlı Üye
ben astralseyehati denemeye çalıştım uyuşukluk kulak çınlaması sarsıntı flan oldu ama gerisi gelmiyor :(

BLackWhite

Kayıtlı Üye
Ben yaklaşık iki sene önce yaşadığım olayı anlatacağım, pek anlatıp teyit ettirme şansım olmadı bunu eminim sizler bana doğrusunu söyleyebilirsiniz. O zamanlar liseye gidiyorum. Bir gün gene Astral Seyahat'i denedim fakat başaramadım , uyudum . kuşluk vakti dediğimiz bir gün vakti vardır ya tam o sularda uyandım çok fazla uykum var hani gözlerimi zor açıyorum. Aklıma birden Astral Seyahat geldi , gözlerimi kapattım telkine ve imajine etmeye başladım 10 saniye geçti yada geçmedi düzenli nefes alışverişim birden bir saniye kadar kesildi. Kendimi binanın dışında buluverdim . Net olmasa da her yeri görebiliyordum . Sahili düşündüm ve kendimi oraya adeta ışınlanmış bir şekilde çok garip bir olaydı o onu ifade edemiyorum şuan ... sonra aklıma birden uçmak geldi ve denizin üzerinde uçmaya başladım ama hiç bir şekilde vücudumu göremedim. Kollarım bacaklarım yok gibiydi . Neyse birden denizin üzerinden uçarken denize dalmak istedim hani düşünmemle o olayı gerçekleştirmem neredeyse eş zamanlı oluyor. Suyun içine girdiğim de o serinliği hissettim ve boğuluyor hissine kapıldım . Denizden çıktım ve İzmir'e gitmek geldi aklımdan bu sefer de kendimi bir mahallede buldum . kaldırımda oturan bir kız gördüm ama çok net değildi görüntü , ağlıyordu . Konuşmaya çalıştım ama beni göremedi . Aniden uyandırıldım nefesim sanki içime kaçmıştı kalktığımda . Sizce bu Astral seyahat miydi ? yoksa bunca zaman kendimi mi kandırdım Astral seyahat diye.

cileklikadin

Kayıtlı Üye
astral seyahatte ruhumuz bedenden cikiyor mu yani? ve geri donmeme riski gibi bisey varmi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyahatte ruhumuz bedenden cikiyor mu yani? ve geri donmeme riski gibi bisey varmi

Hayır Ruh bedenden çıkmıyor. :)
İnsanın farklı farklı bedenleri vardır. Enerji bedenleri ve Astral bedeni vardır. Astral seyahatte ise Astral beden ile çıkış yapılır.
Geri dönmeme gibi bir risk yoktur. :) Eğer korkarsanız yapamazsınız. :)

AJA

Elit Üye
Ben yaklaşık iki sene önce yaşadığım olayı anlatacağım, pek anlatıp teyit ettirme şansım olmadı bunu eminim sizler bana doğrusunu söyleyebilirsiniz. O zamanlar liseye gidiyorum. Bir gün gene Astral Seyahat'i denedim fakat başaramadım , uyudum . kuşluk vakti dediğimiz bir gün vakti vardır ya tam o sularda uyandım çok fazla uykum var hani gözlerimi zor açıyorum. Aklıma birden Astral Seyahat geldi , gözlerimi kapattım telkine ve imajine etmeye başladım 10 saniye geçti yada geçmedi düzenli nefes alışverişim birden bir saniye kadar kesildi. Kendimi binanın dışında buluverdim . Net olmasa da her yeri görebiliyordum . Sahili düşündüm ve kendimi oraya adeta ışınlanmış bir şekilde çok garip bir olaydı o onu ifade edemiyorum şuan ... sonra aklıma birden uçmak geldi ve denizin üzerinde uçmaya başladım ama hiç bir şekilde vücudumu göremedim. Kollarım bacaklarım yok gibiydi . Neyse birden denizin üzerinden uçarken denize dalmak istedim hani düşünmemle o olayı gerçekleştirmem neredeyse eş zamanlı oluyor. Suyun içine girdiğim de o serinliği hissettim ve boğuluyor hissine kapıldım . Denizden çıktım ve İzmir'e gitmek geldi aklımdan bu sefer de kendimi bir mahallede buldum . kaldırımda oturan bir kız gördüm ama çok net değildi görüntü , ağlıyordu . Konuşmaya çalıştım ama beni göremedi . Aniden uyandırıldım nefesim sanki içime kaçmıştı kalktığımda . Sizce bu Astral seyahat miydi ? yoksa bunca zaman kendimi mi kandırdım Astral seyahat diye.
Sizin yaşadığınız daha cok lucid rüyaya benziyor..

guneş4

Kayıtlı Üye
Astrala çıkmadan önce hissedilenler arasında ayaklarının altından bir şey kayıyor hissi de var mı? Yatarken ayağın altında yer olmadığı halde bir kayma hissi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Astrala çıkmadan önce hissedilenler arasında ayaklarının altından bir şey kayıyor hissi de var mı? Yatarken ayağın altında yer olmadığı halde bir kayma hissi?

Evet o hissi de yaşayabilirsiniz. Hiç kimsenin yaşamadığı farklı bir hissi de yaşayabilirsiniz. :) Belirli hisler yoktur. :)

insallahbirgünastral

Kayıtlı Üye
Bişi Sormak İstiyorum :)

Ben Astarala 40 en fazla 50 dakika cıkmaya calısıyorum ama bir süre sonra sıkılıyorum yani hareketsizim ya teprenesim geliyo bırakasim geliyo Bunun Nedenini Acıklayabilirmsiniz Ve Çözümünü
Teşekkürler :)

cileklikadin

Kayıtlı Üye
Hayır Ruh bedenden çıkmıyor. :)
İnsanın farklı farklı bedenleri vardır. Enerji bedenleri ve Astral bedeni vardır. Astral seyahatte ise Astral beden ile çıkış yapılır.
Geri dönmeme gibi bir risk yoktur. :) Eğer korkarsanız yapamazsınız. :)

yapmaktan degilde becerememekten ve uyanamamaktan korkum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
yapmaktan degilde becerememekten ve uyanamamaktan korkum

Cevap net korkarsanız yapamazsınız,engel olur size. :) Korkulacak hiç bir şey yok. :) Tam tersine çıkışı yaptığınız zaman sevineceksiniz,mutlu olacaksınız çünkü çok farklı bir şey yaşayacaksınız. :)

simarik

Kayıtlı Üye
astral seyahat sırasında hisleriniz, gördükleriniz gerçek hayattaki gibi mi, yoksa rüya aleminde gibi mi oluyorsunuz? saçma bi soru oldu ama umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
astral seyahat sırasında hisleriniz, gördükleriniz gerçek hayattaki gibi mi, yoksa rüya aleminde gibi mi oluyorsunuz? saçma bi soru oldu ama umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Tabi ki gerçek. Rüya ya da hayal değil. :) Gerçek hayatta sadece beden değişikliği yapıyorsunuz. :)

simarik

Kayıtlı Üye
Sorumu doğru soramadım.Rüya olmadığını biliyorum,yalnız o an ki görüntüler hd, hisler Allah ben nerdeyim falan gibi yoksa beden değişikliğiyle daha ruhani bi hale mi bürünüyorsunuz?

AğLan

Kayıtlı Üye
hll olsun vala biseferde çıkan arkadaşlarda var baya bi süredir çalışıyorum yok olmuyor arkadaş geçenlerde yeğenim geldi onla beraber denedik çocuk çıktı atral seyahate I doser astral dos dinliyerek ben kaldım vala hll olsun dedim bi çalışmışlığıda yok elemanın bi seferde çıktı :D

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Ben hep ters dolasiyorum bunun nedeni nedir yani ayagim yukaridan biri tutuyo gibi oyle dolsiyorum yardimci olurmusunuz.....