Astral Seyahat Deneyimleri

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Etkili bir teknik derken yanlış bir ifade şekli oluyor. Zaten şu ana kadar kullanılan tekniklerin birçoğu sitemizde mevcut. Hepsindeki ana fikir aslında aynı, sadece ayrıntı kısımları değişiyor. Kendinize en uygun olanı seçerek, sabırla devam etmelisiniz. Kimisi 10 yıl süren bir çalışma sonucu astral seyahati deneyimlerken kimisinde ise başarıya ulaşma zamanı daha kısa olabilir veya hiç başaramayabilir. Bu süreç tamamen kişinin odaklanması ve astrale yatkınlığı gibi farklı özelliklerine bağlıdır.

magical11

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle ben başımdan geçen bir olayı anlatacağım bu yaşadığım deneyimin astral seyahat olduğunu üzerinden çok uzun yıllar geçtikten sonra anlamış bulunmaktayım. Çünkü astral seyahat hakkında hiç bir bilgim yoktu ve yorumlarınızı titizlikle okudum çocukken yüksek bir yerden düşme olayınıda çok sık yaşardım bunuda belirteyim.Hadi başlayalım.
bu olayı 7-8 sene önce yaşadım şuan 26 yaşındayım. Bir yaz günüydü aşırı derece sıcaktı oturma odasında sırtüstü uzanmış bir şekilde yatıyordum zaman öğleden sonra saatleriydi. birden vücudumu hissedememeye başladım aynı zamanda nefesimde bir problem vardı nefes alamıyordum. kulaklarımda ise hani şu tweety ve silvester çizgi filmini izlemişsinizdir silvester merdivenlerden yukarı çıkmaya çalışırken tweety piyanoyu aşağıya iter piyano aşağıya doğru düşerken sesler çıkarır aynı o ses çalıyordu nefes alamıyordum bu çok garip bir duyguydu daha sonra alıştım nefes alamamak nefes almaktan daha kolay ve huzurlu geliyordu sanki bir çift el vücuduma girdi beni bir öyle bir hızla çekti ki anlatamam bu arada en son kaybettiğiniz duyunuz görme ve işitme oluyor bunlar yaşanırken tavanda huzur verici ışık huzmeleri görüyordum belli bir ahenk içinde dönüyorlardı çok güzeldi huzur vericiydi sonra kafamın arka tarafından bir ışık huzmesi gibi hafif ve hızlı bir şekilde ayrıldığımı hatırlıyorum sanki tüm bedenim bir top haline gelmişti ve ve beynimin arka tarafından ayrılıyordu. garip ve huzur verici bir duyguydu sonra yukarı doğru çıktım kendimi koltukta yatarken izledim fakat ben bunun astral seyahat olduğunu bilmiyordum ben öldüm diyordum ruhum bedenimden ayrılmıştı ama o müthiş huzur anlatılamaz sanki bir müzik çalıyordu herşeyin derin bir anlamı vardı. Ben birden korkmaya başladım çünkü öldüğümü düşünüyordum hemen aklıma yaptığın günah eylemler geliyordu aslında çok ciddi günahlar değildi bunlar aklıma gelince korkmaya başladım nasıl hesap veririm diye düşünüyordum bir yandanda Allahın o müthiş merhameti geliyordu aklıma beni affeder diyordum bi yandan bunları düşünürkenodam da muazzam renkler oluşmaya başladı. evet o müthiş huzur hafiflik her tarafımı kapsadı. bi an annemi düşündüm ve diğer odada buluverdim kendimi annemde uzanmış yatıyordu sonra tekrar odama dönmek istedim bunu düşündüğüm an odaya geri döndüm yürüyerek falan değil düşündüğümde bu olay hemen gerçekleşiyordu bedenime dönmeliydim konsantre olmaya çalışıyordum çünkü dünyada yaptığım hatalarım vardı ve bunu düzeltmeliydim Allaha yalvarıyordum işte o an ruhum sanki bir okun ucuna takılmışçasına hızlı bir şeklide bedenime fırlatıldı bedenime çok hızlı bir şekilde fırlatıldım o hızı anlatamam sanki saatlerce nefessiz kalmış bir şekilde çok yüksek ve derinden nefes alarak gözlerimi açtım. arkadaşlar yorumlarını bekliyorum. sanırım ben bu astral seyahat denilen olayı yaşamaya müsait bir yapım var ve bu olayı artık bilinçli bir şekilde yaşamak istiyorum. fakat korkularım var karşılaşabileceğim yaratıklar konusunda özellikle hassasım ne yapmam gerekli değerli bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim sevgiler. yukarıda yazmış olduğum olay tamamen gerçektir Eğer yalanım varsa Allah bana cennet yüzü göstermesin bu derece büyük yemin ediyorum.

Dimply

Kayıtlı Üye
Ben 2 kere denedim.2 sinde de başaralı ama çok kısa sonuçlar elde ettim.Fakat korkuyorum yapınca.Cinler vs musallat olur mu ;?

buffy

Kayıtlı Üye
Beni kimse rahatsız etmedi şimdiye kadar, öyle şeyleri aklınıza getirmezseniz hiçbirşeyi olmaz

hiç astraldeyken saate bakan oldu mu? Ben denedim ve vaktin acayip hızlı ilerlediğini gördüm :)
hemen kendimi uyandırmış ve saate bakmıştım ama halbuki saatin kaç olduğunu zaten astraldeyken öğrenmiştim

magical11

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar dün gece astral seyahat deneyimi yaşadım fakat anlatmadan önce sunu bilmeniz gerekiyor ben çatı katında ailemle yasıyorum ve çatıda sureklı paranormal olaylar oluyor gece yarısı vurma çarpma koşturma sesleri geliyor çatıdan... dün gece astral seyahate çıkmadan önce karabasan geldi ve sıktı beni... sonra astral seyahte cıkarken bu düşünceler aklımdaydı ve tam cıkmısken sağımdan solumdan 3 kişi küfretti 2 si erkek biri bayan sesiydi. bana -----ve --------- dediler çok korktum ve hızlı bir şekilde bedenime geri döndüm. bu küfürleri bana kim ve neden etti şaşırdım kaldım gülünç geliyor ama gerçekten yaşadım bunu mantıklı bir acıklaması olan varmı yardımlarınızı esirgemeyin sevgiler ....

Moderatör notu: Site kurallarına göre küfür içerikli kelimeler kullanmak yasaktır.

AJA

Elit Üye
Lütfen önce forum kurallarını okuyunuz.Küfür içeren sözler yazmanız yasaktır ve ban sebebidir :)

pls65

Kayıtlı Üye
siteye yenı uye oldum...astral seyahate nasıl bı baslangıc yapabılırım bılgı verır mısınız? tsk ederım

prensess

Kayıtlı Üye
Selam arkadadlar astral seyehat oturarak ve gozler acikken de yapilabilirmi

Forumda arkadadlarin deneyimlerini okuyunca bende deneyim dedim yanliz gozumu kapatarak olmuyor ama soyle bir olay yasadim
Dun oturdum astral cikis icin bir parca dinledim bir yere odaklandim ve nefesime konsantre olmaya basladim 2dakika sonra soyle bir durum oldu sanki evin ici onumdeki dolab deniz dalgasi gibi sallanmaya basladi ve bir titresim hissetim kendimde ama sanki ruhum yukari dogru cekiliyor gibi oldu sonra cikis yapmak istiyorum deyince yani hissimle soledim ozaman bu ruhcekilmesi gibi yasadigim olay bir an daha kuvetli oldu ruhumun daha hissedilir gibi bir sekilde yukariya cekilir gibi oksugunu hissetim
Sizde bu asteal mi ve dogru mu

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Selam arkadadlar astral seyehat oturarak ve gozler acikken de yapilabilirmi

Forumda arkadadlarin deneyimlerini okuyunca bende deneyim dedim yanliz gozumu kapatarak olmuyor ama soyle bir olay yasadim
Dun oturdum astral cikis icin bir parca dinledim bir yere odaklandim ve nefesime konsantre olmaya basladim 2dakika sonra soyle bir durum oldu sanki evin ici onumdeki dolab deniz dalgasi gibi sallanmaya basladi ve bir titresim hissetim kendimde ama sanki ruhum yukari dogru cekiliyor gibi oldu sonra cikis yapmak istiyorum deyince yani hissimle soledim ozaman bu ruhcekilmesi gibi yasadigim olay bir an daha kuvetli oldu ruhumun daha hissedilir gibi bir sekilde yukariya cekilir gibi oksugunu hissetim
Sizde bu asteal mi ve dogru mu

Siz meditasyon yapmışsınız.Yaşadığınız şeyler meditasyon deneyimleridir. :)
Astral seyahate oturarak çıkmanız çok zor. :)
Rahat bir yere uzanarak yapmaya çalışın . :)

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...

hanzo348

Kayıtlı Üye
karabasan olayıyla astral seyahat olayı aynı şey ben senelerdir yaşıyorum arkadaşında dediği gibi farklı saatlerde uyursan mutlaka oluyor karabasan denilen olay insan ani heyacan duygusuyla uyanıyorsun ama beyin halen uykuda olduğundan o an rüyada ne görüyorsan ve o an ilk aklına gelen korkuysa korkulu veya ne düşünüyorsan onları sana yarı uyku hali olduğundan evin içinde bastırılıyormuş gibi görüyorsun o an farklı bişey düşünün karabasan olgusu değilde annenizi vb arkadaşınızı karabasan yerine onlar karşınızda beliriyor ben genelde müzik düşünüyorum evin içinde o an bangır bangır müzik çalıyor hatta iyice dikkat ediyorum şarkıyı nekadar ezbere biliyosam okadarı çalıyor taki beynim tamamen uyanana kadar tek farkı karabasanı uyku bozukluğundan korku ve heyacandan görüyorsun astrali ise kendi isteğinle yaptığın için yine tam uykuya daldığın anda beyninde şimşek çakması bir olayla yarı uyanık oluyorsun vücudunda gıdıklanmalar baskı şişme kalp çarpıntısı oluşuyor sen o sırada çıktığını yükseldiğini düşünerek kısa bir uyku halinde bilincin açık olduğundan istediğin şeyleri görüyorsun en iyi bildiğin ortamları daha net görüyorsun ama uzun sürmüyor uyanıyorsun ben peş peşe defalarca yapıyorum ama artık iyice gördüklerime konsantre olup bakıyorum ama gerçektekiyle aynı olmuyor örneğin eşyalar varklı oluyor üzerinde senelerdir çok uğraştım gerçekle alakası yok ama gerçek olmasada değişiklik oluyor her istediğimi yapıyorum kendim basit çıkma yötemlerinide buldum çok kolay kendini ani uyandırma etkisiyle

bertaraf177

Kayıtlı Üye
Hanzo348 benim yaşadığım deneyimlere çok yakın geldi senin anlattıkların. Ben genelde gece uykumu alamamışsam ve gündüz uykusuna yatarsam karabasan ve astral tarzı olaylar yaşıyorum. Yani gündüz uykuya dalarsam yüzde 90 dır bu ihtimal. Uyku düzeni ile alakası var bunun. Astrali istemsiz yaparak öğrendim ben, kendiliğinden oldu. İlk zamanlar bu şeyin astral olduğunu bilmiyordum sonradan araştırınca öğrendim. Karabasan ile astral bence de aynı şeyler. Fakat ikisinin farkı şu: Karabasanda bilinç daha az açık beyniniz kontrolünüz dışında çalışıyor bu da farklı sesler duymanıza vs neden oluyor, astralde ise daha rahatsınız ve bilinciniz daha açık. Çok kez karabasandan kurtulup astrale geçtiğim olmuştur. Hatta bunu yapmayı öğrendikten sonra karabasan artık rahatsızlık vermiyor bana. Mücadele etmeyi öğrendim çünkü.

hadess

Kayıtlı Üye
astral seyahata çıkmayı çok denedim lakin yatağın titremesinden başka bişi görmedim bir kaç gün önce yatağım yine tiredi ve havalandığımı hissettim astral olduğunu anlayamamıştım şimdide konuda okuduklarıma göre rüyada da çıkılabildiğini söylüyor lar bu ilginç sonuçta rüya değilmi bu gerçi bir kaç kez başıma geldi rüyada uçmuşluğum var benimde askerlik yaptığım bingölde pusuya yattığımız arazide defalarca uçtuğumu biliyorum hatta karakolumu düşündüğümde ise aniden karakolda oluyordum şimdi bu astral seyahatmi oluyor arkadaşlar yani bunun gibi bir çok rüya gördüm ben rüya diyorum tabi hala ilk gördüğüm rüyada bir yaylada idi ilk kez ucuyordum daha doğrusu ucmayı öğreniyordum bu yaylada benden hariç bir kaç kii daha vardı bir adam orta yaşlı biri bana kurbalama şeklinde yüz demişti :D sağa sola gitmeyi öğretiyordu bu uçtuğum ilk rüyaydı ve uyanmalar ise tamamen düşercesine oluyrdu nefes nefese uyanıyordum aşırı bir heyecan ve adrenalin vardı üzerimde bu astralmiydi yani arkadaşlar

hanzo348

Kayıtlı Üye
evet bertaraf177 kesinlikle aynen doğru sende farkına varmışsın uyku düzeni bozukluğundan oluyor gündüz uyuyup gecede yatarsan yüzde yüz oluyor birde bir gün uykusuz kalırda uyursan yine oluyor uykuyla alakalı durum ama eğlenceli rüyalarını sen yönetiyorsun

Mithra

Kayıtlı Üye
Bayadır deniyorum çınlamalar oluyor kalp sanki yerinden çıkacakmış gibi oluyor son nokta ise alnımın ortası üzerinden tanker geçer gibi oluyor sonra tam çıktım diyorum uyuya kalıyorum orda :D arkadaş bir uyanıyom saat olmuş gece 2.30 sonra bıraktım bu aralar yine deniyorum bu seferde bekliyorum bekliyorum bir ilerleme yok nasıl desem ne kalp atması ne vücutta karıncalanmalar yada hareketsizlik hiçbiri yok ya sonra sıkıntı basıyor bende bırakıyom anlamdım gitti hayırlısı :)

hanzo348

Kayıtlı Üye
hades arkadaşım senin yaşadığın olayda yakın astral denilen rüyada ise bilincin tamamen açık olduğundan rüyada olduğunun farkında oluyorsun ne isterse ne düşünürsen aynen gerçekmiş gibi görüyorsun ama yarı uyanık bir halde olduğundan kısa sürüyor uyandığığında gerçekten yapmışsın gibi oluyor eğerki o esnada uykun ağır basarsa rüyalara dalarsın hatırlayamassın tekniğime gelince yatağa yatıp tam uyuyacağım sırada hani tam rüyaya dalmadan önce bazı sesler bazı imajlar gelmeye başladığında tam uyyuyacamı anladım anda o sırada aniden bilerek peş peşe 2 defa gözlerimi hafif heyacalı bir hisle açıyorum ondan sonra uyuduğumda 3. seferde tam uyuduğumda beyin bu sefer otomatik olarak yarı uykulu halde heyacanla seni uyandırıyor yarı uyanık olduğun için haraket edemiyorsun kıpırdıyamıyorsun o sırada aklınıza korku getirmeyin yoksa ilk aklınıza gelen korkunç varlığın sizin üzerinizde sizi bastırdığını nefes aldırmadını görürsünüz onun için o esnada ne olursa olsun çıktınıza odaklanın gözünüzü kapatıp kendinizi odanızdaki bir eşyanıza baktınızı canlandırın bir kaç saniye sonra kendinizi dışarda o düşündüğünüz eşyanın yanında bulursunuz paniğe korkuya gerek yok artık uyanmadan ne yapmak istiyorsanız yapın ama kısa sürüyor tam uyanacamı hissedince kendimi yine çıkacamı düşünüp yine uyanıyorum ve tabi yine takılı yarı uyanık halinde az önce gördüğüm yarım kalan rüyama diyeyim kaldığım yerden tekrar tekrar devam ediyorum taki ya tamamen uyyana yada tamamen uyanana kadar sürdürüyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyahata çıkmayı çok denedim lakin yatağın titremesinden başka bişi görmedim bir kaç gün önce yatağım yine tiredi ve havalandığımı hissettim astral olduğunu anlayamamıştım şimdide konuda okuduklarıma göre rüyada da çıkılabildiğini söylüyor lar bu ilginç sonuçta rüya değilmi bu gerçi bir kaç kez başıma geldi rüyada uçmuşluğum var benimde askerlik yaptığım bingölde pusuya yattığımız arazide defalarca uçtuğumu biliyorum hatta karakolumu düşündüğümde ise aniden karakolda oluyordum şimdi bu astral seyahatmi oluyor arkadaşlar yani bunun gibi bir çok rüya gördüm ben rüya diyorum tabi hala ilk gördüğüm rüyada bir yaylada idi ilk kez ucuyordum daha doğrusu ucmayı öğreniyordum bu yaylada benden hariç bir kaç kii daha vardı bir adam orta yaşlı biri bana kurbalama şeklinde yüz demişti :D sağa sola gitmeyi öğretiyordu bu uçtuğum ilk rüyaydı ve uyanmalar ise tamamen düşercesine oluyrdu nefes nefese uyanıyordum aşırı bir heyecan ve adrenalin vardı üzerimde bu astralmiydi yani arkadaşlar

Sizin yaşadığınız olay Lucid Rüyadır. :) Astral seyahatte uyumak yok . :) Astral seyahatte bilinç tamamen açık. :)

Lucid rüya da her şeyi yapabilirsiniz sizin dünyanızdır çünkü . :)

Ama astral tamamen farklıdır. :)

hadess

Kayıtlı Üye
hanzo ve tai teşekkür ederim yorumlarınız için malumunuz herkes değişik şeyler yaşıyor bende bir çok şey yaşadım amacım öğrenmek bu forumu bulduğum çok iyi oldu gerçekten :) her ikinizede teşekkür ederim cevablar için astral seyahata çıkmak için yine gayret edecez anlaşılan sağolun :)

sparrow134

Banlı Kullanıcı
bu gece deniyeceğim umarım başarılı olurum deneyimlerimi buraya aktarırım bide anlamadığım bir konu var mesela ben birinin yanına gitmek istiyorum astraldayken onumu düşünücem :)