Aşk Büyüsü İçin Tılsım Hazırlama

ADHA

Banlı Kullanıcı
İbareler basit.Ama Saat yönündeyi tam anlıyamadım.Bir tılsım verilmişiti.Normalde Yüzleri Sola bakan Arap harfleri ters çevrilmiş sola bakıyorlardı.Bunun gibi mi olucak.Birde Sol yönden mi çizicek harfler çemberi, sağ yönden mi?

Şey birde sadece muhabbet uygulaması yapılacak kişinin isiminin harflerinin ebcedinimi topluyoruz yoksa talibin matlubun ve esmanın 3ününde harflerinin ebcedini mi?

ADHA

Banlı Kullanıcı
Daha kuvvetli olması için Celb-i Muhabbe yerine Celbi Muhabbeti vel Aşkı ves Sevda yazabilir miyiz?Veya Celbi Muhabbeti Şedide?

rosemimosa

Kayıtlı Üye
birde zaman olarak ay takvimine bakicaz sanirim uygun gunu ve saati bulucaz

BattleFury

Kayıtlı Üye
Ya bakın buradaki herkes için açıkalyıcı bişey isteyecegim ...

Konuyu veya bunu yapmıs olan bilgili insan*a seslenmekteyim ::

şimdi ilk olrk esmanın ne demek oldugunu; sayı degerlerini ; pentagramı ve kullanılıs seklini ve yapılacak işlemleri *sırası ile* yazabilirseniz bu konuyla ilgilenen ve (muhtemel) deniyecek kişiler için acıklayıcı olmus olrusunuz :)

=bu bir oneridir bilmeyen arkadaslara yapımda ayrdımcı olmak için=
:) :) :) :

bahtsızz

Kayıtlı Üye
bende yapmak isterim bunu ama arapçam çok ileri değil sadece kuranı okuyabilecek kadar biiyorum. tercüme edemiyorum. ne yapmam gerekiyor.

demonic

Kayıtlı Üye
Güncelleme ihtiyacı duydum gerçekten güzel bir uygulama

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
"yıldızın çevresine isteğinle ilgili esmayı saatin tersi yönde harf harf yaz.(eğer mim harfi ile başlıyorsa esma yıldızın altından başlamalı yazmaya diğerlerinde istediğiniz yönden başlayabilirsiniz) " anlamadım :/ ?

Undinee

Kayıtlı Üye
Ya aşık etmek için bilen birisi harfleri tam yazabilir mi ? :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
ya dinime göre büyü yapmak çok büyük bir günah ve karşılığı çok kötü olur ya bu dünyada yada ahirette