Aşk Büyüsü İçin Tılsım Hazırlama

PUNKY

Kayıtlı Üye
niyeti geri getirmek olan bir kişi arapça olarak geri getirmenin okunuşunu mu yazacak yoksa anlamsal ifadesini mi yazacak..

geri getirmek için arapça niyet yazabilen warsa ekleyebilirse sevinirim..

Forumda mevcut lütfen konuları biraz daha dikkatli inceleyelim...

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
örnek bi resim olsa cok iyi olurdu

pent.gif
tam olarak neyi nereye yazicaz onu anlayamadim

matthew

Kayıtlı Üye
hmm ilginç
paylaşım için teşkkrler denemeye deer

buket1993

Kayıtlı Üye
soru: pentagram büyüsünde (çıkan adetçe esma) nedemek?

ve yıldızın çevresinde isteğimi mi yazmam gerekiyor?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
buket sormak istediğini tam olarak anlamadım. Pentegram nedir diye mi soruyorsun. Pentegramın söylenilen yerlerine kendi adını sevdiğinizin adını ortasına da aşk vs... gibi kelimeleri arabca olarak yazmanız gerekmektedir. Sorunuzu daha ayrıntılı sorarsanız daha net cevap verebilirim.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Celb muhabbetin arapça yazılışı nerede var?Muhabbet için okunan duaların içinde yada sonunda yazıyor onu aynen kullansak olurmu?

buket1993

Kayıtlı Üye
bir pentagram çizin.İçine bişiyler yazabilecek büyüklükte olsun
üstüne kendi adınızı yazın
altına büyü yapılan kişinin adını yazın
ortaya isteğinizi yazın(celb,aşk,ölüm vs)
yıldızın çevresine isteğinle ilgili esmayı saatin tersi yönde harf harf yaz.(eğer mim harfi ile başlıyorsa esma yıldızın altından başlamalı yazmaya diğerlerinde istediğiniz yönden başlayabilirsiniz)
sonra tılsımdaki tüm harfleri topla çıkan adetçe esmayı oku.okurken tılsım elinde olsun şer işler için sol elinde tutacaksın iyi işler için sağ elinde.Okurken gözünü tılsımdan ASLA ayırma
NOT:bütün herşey hurufi mukatta şeklinde arap harfleriyle yazılmalı.Bu tılsım islam öncesi arap usulünde bir tılsımdır.

işte kırmızıyla gösterdiim yer :
adetçe esmayı okumam gerekiyorda adetçe esma nedemek?

ve

neyi satin tersi yönde yazmam gerekiyo???

yule

Yönetici
İş
Yıldızın çevresine de esmaları yazcaksın saatin ters yönünde. bunu sana nasıl anlatsam ki. İslami büyülerin temelini bilmeden be nsna bunu nasıl anlatıyım büyüyü yapmadan önce siteden büyü yapma ile ilgili terimleri şekilleri ve neyin ne olduğunu bilmen gerekmektedir. Öyle ben büyü yapıyoru mdiye büyü yapamazsın. Yanlış yaparsan ters etki görürsün.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Sanırım ''adetçe'' ne anlama geliyoru sormuş,bence ebcede göre harflerin sayı değerleri varya onları toplayıp o sayı kadar esma ları okuyacaksın denmiş.Yani ben öyle anladım

yule

Yönetici
İş
ewet öyle aynen öyle de bunu bilmeyene anlatamam ki :D ebcet ne diycek sayı değelerini nerden bulcaz diycek sonra önce bi araştırması lazım:biggrinjester::biggrinjester:

sayborg

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar lütfen dikkat ettin bence bunu yapmayın yaparsanızda tek bir harfi yanlış yazarsanız siz çarpılırsınız bende sizi uyarması...

buket1993

Kayıtlı Üye
Sanırım ''adetçe'' ne anlama geliyoru sormuş,bence ebcede göre harflerin sayı değerleri varya onları toplayıp o sayı kadar esma ları okuyacaksın denmiş.Yani ben öyle anladım

ewet öyle aynen öyle de bunu bilmeyene anlatamam ki :D ebcet ne diycek sayı değelerini nerden bulcaz diycek sonra önce bi araştırması lazım:biggrinjester::biggrinjester:

lütfen hakaret etme ben arapça yazıp okumayı yediyaşındayken okulda öğrendim çünkü ben iranlıyım zaten adımda buket diil
ebcedin ne olduunu ve sayı değerlerinide 3yıl bundan önce orta 1de arapça öğretmenimiz öğretti zaten yani sayı değerlerini ezbere biliyorum demekki:

amanita_a anlattığı gibi güzel anlatsaydın anlardım çünkü ben türk olmadıımdan türkçem braz bozuk sende kötü anlatıyosun anlamıyorum :boxing_smiley::boxing_smiley::boxing_smiley:
ama
amanita_a ya teşekkür ederim anladım :)

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ricaaa ederim ama sana hakaret etmemiş ki sinirlenme lütfen:)

buket1993

Kayıtlı Üye
ya ok sinirlendiim için özür dilerim
ama bildiim bişii sen bilmezsin dyenleri anlamıyorum.

yule

Yönetici
İş
İlk önce kullandığınız cümlelere dikkat ediniz. Biz sizi yargılar gibi konuşmadık. Sadece anlamadığımızı neyi tam olarak sorduğunuzu kavrayamadığımızı söyledik. Ebcet cıkartmayı herşeyi biliyorsunuz da. esma okunacak demesini neden anlamıyorsunuz. Esmalar bellidir. o esmalarını ebcette cıkan değer kadar okuyacaksın. Hangi esmayı okuyacağına kendin karar vereceksin. Bir konu hakkınca cevap aldığınızda insanlara saldırmaya değil konuyu açıklığa kavuşturmaya çalışırsanız sizin içinde bizim içinde diğer üyeler içinde daha faydalı olacaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir pentagram çizin.İçine bişiyler yazabilecek büyüklükte olsun

üstüne kendi adınızı yazın
altına büyü yapılan kişinin adını yazın
ortaya isteğinizi yazın(celb,aşk,ölüm vs)
yıldızın çevresine isteğinle ilgili esmayı saatin tersi yönde harf harf yaz.(eğer mim harfi ile başlıyorsa esma yıldızın altından başlamalı yazmaya diğerlerinde istediğiniz yönden başlayabilirsiniz)
sonra tılsımdaki tüm harfleri topla çıkan adetçe esmayı oku.okurken tılsım elinde olsun şer işler için sol elinde tutacaksın iyi işler için sağ elinde.Okurken gözünü tılsımdan ASLA ayırma
NOT:bütün herşey hurufi mukatta şeklinde arap harfleriyle yazılmalı.Bu tılsım islam öncesi arap usulünde bir tılsımdır.

işte kırmızıyla gösterdiim yer :
adetçe esmayı okumam gerekiyorda adetçe esma nedemek?

ve

neyi satin tersi yönde yazmam gerekiyo???

1. istediğiniz esmayı secin demişim. yani konu ne ise o konu ile ilgili esmayı seciyoruz diyelimki konu para esması kerim

isimleri toplayın demişim diyelimki isteyen kişin adı mustafa ebced sayısnına göre mustafa diyeliki 265

265 defa kerim okuyorsunuz demek

yani kullanılan isimlerinin ebced değeri kadar seçilen esma yada esmalar okunur.

saat eksi yönde yazılan yazıdada gördüğünüz gibi seçilen esmalardır.

yule

Yönetici
İş
Türkçe büyü yapılmaz. Ülkemizdede büyü yapan kişilerin hiç biri türkçe bişey yapmaz. Çünkü bütün büyülerin dili ya ibranice ya arapca ya da tisan dilindedir.

Oddie

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler (=

OpterCop

Kayıtlı Üye
Yaa Ben Kendime Ram Etmek istiyorum... Ama Esma sını Bilmiyorum... Birde Bu Esma 1 Tane ismi Olsa Yetermi??? Birde Bu Altına ve üstüne Yazacağımı isimlerimiz Tam Olara Neresinde Olsa Daha iyi Olur... Son Olarak Yine Esma daki Harfleri Yıldızın Her ucuna Bi Harf Gelcek Şekilde mi Yazcaz ve Dış Kısmamı Yazalım??? Bilmiorum Belki gereksiz Ayrıntılar Fakat Ben Hangi Hareketin veya Yapılan Şeyin Önem Değerini Bilmediğim için Sormak istedim... SAYGILARIMLA...