aşık etmek için afrika büyüsü

origanum

Yönetici
yahu madem mide bulandırıcı niye böyle abuk şeyler öneriyosunuz.tuhaf.merak ediyorum böyle bir şeyi kim yapmak ister

Burada herhangi bir şey önerilmiyor. Büyü okulunda bilgi olsun diye tüm uygulamalara yer veriliyor sadece. Ayrıca dikkat ettiyseniz bunu okuyan kimse uygulayamaz çünkü kötü amaçlı büyülerin tarifleri eksik verilmektedir. Sadece kimlerin hangi tarz uygulamalar yaptığını öğrenin diye verilmektedir. Diğer sorunuza gelince bu büyüyü Afrikalılar yapar, karaborsası var hatta.

tgc

Kayıtlı Üye
ay düşünemiyorum çok kötü:) sperm içirildigini:(

yasemin

Kayıtlı Üye
Aslında bu paylaşım iyi oldu. Allah hiç kimseyi canlı canlı inek gömecek kadar çaresiz hale düşürmesin . :Angel_anim:

yaralı

Kayıtlı Üye
bu çok iğrenç ya.ineği canlı canlı gömmek falan.ben hayatımda birkaç kez büyü işiyle uğraştım gelcekleri yerde dahada kaçtılar ve benim ruh sağlığım çok bozuldu.ya bu çok riskli.ıyy yedirme falan.
evet haklısın böyle bişeyi yedirdigin bir insandan daha sonra iğrenmende söz konusu degilmi

Şaman

Kayıtlı Üye
çok ilginç.afrika büyüsü olduğuna emin misin çünkü onlarda genelde bir loaya adama falan vardır ve adağı kesimin özel bir yöntemi duası faln vardır

Hazael

Kayıtlı Üye
Bu kadar iğrenç şeyi yapabildin de onu mu yapamayacaksın? ilahi yaniii :D

esinder

Kayıtlı Üye
canlılara zarar veren buyulerı sevmıyorum.dırı dırı gommek falan cok uzucu.ustelık cok zor gunumuz sartlarında kım ınek alıcaz,gomucez,kalbını cıkarıcaz.cok zahmetlı onun yerıne daha kolay buyulerı tercıh ederım

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bilgi amaçlı paylaşılmıştır zaten. Yapımının günümüz şartlarında pek de mümkün olmadığı açık. :D Zira aşırı iğrenç. :D

heyoh

Kayıtlı Üye
hangi öküzü yapan öküzü mü yoksa bildiğimiz öküzü mü

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
sevdiğim adama böyle birşeyi asla yapmam :/

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Mide bulandırmasından çok kafama takılan maliyeti tamam 5000 tl inek ineği bulduk nereye gömeceğiz gömdük diyelim nasıl çıkartacağız.... daha ekonomik büyüleri bekliyoruz... :)

CelticFrost

Kayıtlı Üye
Bu büyü ile kişiyi kendimize aşık mı etmeye çalışıyoruz yoksa öldürmeye mi ? :D

mişa

Kayıtlı Üye
Yapılan uygulama başlı başına iğrenç, yazık ineğe kıyamam.. Sadece dans kısmı iyiymiş..

canmert196

Kayıtlı Üye
bu çok iğrenç ya.ineği canlı canlı gömmek falan.ben hayatımda birkaç kez büyü işiyle uğraştım gelcekleri yerde dahada kaçtılar ve benim ruh sağlığım çok bozuldu.ya bu çok riskli.ıyy yedirme falan.
sabah sabah..:(

ıneği canlı gomme kısmı yıne bısey dııl spermlı kıymadan bahsetıyoruz :S

urum diyetteydım saolun artık hıc yıyemıcem :))