aşık etmek için afrika büyüsü

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,108
Tepkime puanı
5,020
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
baştan söyleyeyim mide bulandırıcı ;D

ateş yakılır ve tanrılara adak dansı yapılır

büyük bir sığır (inek) alnır ve canlı canlı gömülür

öldükten sonra çıkarlır ve kalbi yerinden alnır.

kadın bir erkeği aşlık edecekse adet kanını erkek kadını aşık edecekse spermini kalp ile birlikte kıyma yapar yaptığı kıymadan yemek yapar ve aşık etmek istediği kişiye yedirir

yapılan ayin ve dans adanan tanrı ve ya tanrıçalarını bilmiyorum
 

zalim

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Tem 2008
Mesajlar
47
Tepkime puanı
8
harbiden mide bulandiriciymis bir adet kani ile yapilan buyulerde kiside ruhsal bozukluklar meydana geliyor mus
 

fot

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Eyl 2008
Mesajlar
71
Tepkime puanı
2
Yaş
2023
bu adet kanıyla yapılanı bir arkadaşım denedi ama sonuç adam hepten gitti
 

peril

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Kas 2008
Mesajlar
432
Tepkime puanı
16
bu büyü cok zoR gik direk acıl sewdiqine olmadı tut kolundan getir en güsel ve en mide bulandırmayan büyü:p
 

mavilim

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Kas 2008
Mesajlar
79
Tepkime puanı
5
bu çok iğrenç ya.ineği canlı canlı gömmek falan.ben hayatımda birkaç kez büyü işiyle uğraştım gelcekleri yerde dahada kaçtılar ve benim ruh sağlığım çok bozuldu.ya bu çok riskli.ıyy yedirme falan.
sabah sabah..:(
 

JeMiLe

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Kas 2008
Mesajlar
40
Tepkime puanı
0
çok zor ve riskli yaa deniiyen varmı:D
 

maripoza

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ocak 2009
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
tamam diyelim yaptık büyü de tuttu ama sonra ben o adamı nasıl öpebilirim ki
 

SzofreNick

Kayıtlı Üye
Katılım
1 Ocak 2009
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Şeytan hiç bir zaman insanların huzur içinde, mutlu bir hayat geçirmelerini istemez. İstediği tek şey vardır; bütün insanları kendisiyle birlikte cehenneme sürüklemek. Bunun için de elindeki bütün imkânları seferber eder. İnsanları kandırmak için her türlü hileye başvurur.

Büyü de; şeytanın bu hilelerinden biridir. Şeytanın insanları bu dünya hayatında mutsuz etmek ve kendisiyle birlikte cehenneme götürmek için kullandığı korkunç bir tuzak. Şeytanın bir ilmi; büyü, sihir ve hüddam…

Allahû Tealâ Kur’ân-ı Kerim’de bizlere büyünün var olduğunu ifade ediyor ve Kur’ân-ı Kerim âyetleri gereğince büyünün Allahû Tealâ tarafından kesinlikle yasak edildiğini görüyoruz.

2/BAKARA-102: Vettebeû mâ tetluş şeyâtînu alâ mulki suleymân(suleymâne), ve mâ kefere suleymânu ve lâkinneş şeyâtîne keferû yuallimûnen nâses sihrâ, ve mâ unzile alel melekeyni bi bâbile hârûte ve mârût(mârute), ve mâ yuallimâni min ehadin hattâ yekûlâ innemâ nahnu fitnetun fe lâ tekfur, fe yeteallemûne minhumâ mâ yuferrikûne bihî beynel mer'i ve zevcih(zevcihî), ve mâ hum bi dârrîne bihî min ehadin illâ bi iznillâh(iznillâhi), ve yeteallemûne mâ yedurruhum ve lâ yenfeuhum, ve le kad alîmû lemeniş terâhu mâ lehu fil âhireti min halâ(halâkın), ve le bi'se mâ şerav bihî enfusehum, lev kânû ya'lemûn(ya’lemûne).

Süleyman'ın mülkü üzerine onlar, şeytanların okuduğu (anlattığı, tilâvet ettiği) şeylere uydular (tâbî oldular). Oysa Süleyman, (sihir yapmadı ve) kâfir olmadı. Fakat şeytanlar, insanlara sihri öğretmekle kâfir oldular. Babil (şehrin)deki iki melek (olan) Harut ve Marut'a indirilen şeyleri (öğretiyorlardı). Oysa onlar: "Biz (im bilgimiz, sizin için) sadece bir fitne, bir imtihandır. Sakın (sihir ilmini öğrenerek) kâfir olmayın." demedikçe hiç kimseye bunu öğretmezlerdi. O zamanlar (sihir meraklıları ve onu geçim vasıtası yapanlar) o ikisinden erkek (koca) ile karısının arasını açacak şeyler öğreniyorlardı. Halbuki onlar, Allah'ın izni olmadan onunla (sihirle) hiç kimseye zarar veremezlerdi. Zaten onlar kendilerine fayda verecek şeyleri değil, zarar verecek şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun ki; onlar onu (sihri ve ona ait bilgileri) satın alan (ve onunla çıkar sağlayan) kimse için ahirette bir nasip olmadığını bilirlerdi. Kendi nefslerini, onunla ne kötü bir şeye sattıklarını onlar keşke biliyor olsalardı

113/FELÂK-1: Kul eûzu bi rabbil felak(felakı).
De ki: "Sabahın Rabbine sığınırım."

113/FELÂK-2: Min şerri mâ halak(halaka).
Yarattığı şeylerin şerrinden.

113/FELÂK-3: Ve min şerri gâsikın izâ vekab(vekabe).
Karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden.

113/FELÂK-4: Ve min şerrin neffâsâti fîl ukad(ukadi).
Ve min şerrin neffâsâti fîl ukad(ukadi).

113/FELÂK-5: Ve min şerri hâsidin izâ hased(hasede).
Ve hased ettiği zaman hasetçinin şerrinden.

Şeytanın ilmini temsil eden büyü, hüddam ve fal okları Peygamber Efendimiz(S.A.V)’in dönemine kadar da insanlar tarafından en üst boyutta kullanılıyordu.

Şeytanın bu ilmi insanlara sadece zarar verir. Şeytanın tesiri altındaki insanlar, şeytandan yardım alarak bu ilmi, başkalarına zarar vermek için kullanırlar. Amaçları onları mutsuz etmektir. Çünkü şeytan onları bu istikamette kumanda eder. Onlar şeytanın da yardımıyla, birbirleriyle iyi anlaşan insanların arasını açmak, evli çiftleri birbirinden ayırmak, insanların hastalanmasını, sıkıntı çekmesini sağlamak gibi birçok kötülüğü yapabilirler. Bugün şeytanın bu ilmi sebebiyle, hayatını inanılmaz işkencelerle geçiren yüzlerce, binlerce insanın var olduğunu görüyoruz. Ne yazık ki insanlar bu korkunç ilmin onları cehenneme götüreceğinin farkında bile değiller. Şeytanın etkisiyle para karşılığında insanlara büyü yapıyorlar. Bu ilmi kullanarak kendilerine çıkar sağlıyorlar.

7/A’RAF-16: Kâle fe bimâ agveytenî le ak'udenne lehum sırâtekel mustekîm(mustekîme).
(İblis "Bundan sonra, beni azdırman sebebiyle, mutlaka Senin Sıratı Mustakîm’ine onlara karşı (mani olmak için) oturacağım." dedi.

7/A’RAF-17: Summe le âtiyennehum min beyni eydîhim ve min halfihim ve an eymânihim ve an şemâilihim, ve lâ tecidu ekserehum şâkirîn(şâkirîne).
Sonra, elbette onlara, önlerinden, arkalarından, sağlarından ve sollarından geleceğim ve onların çoğunu şükreden bulmayacaksın.

Şeytanın insanları bu dünyada mutsuzluğa, ahrette ise cehenneme götürecek olan bu ilminin yanı sıra bir de Allah’ın ilmi vardır. İnsanları yalnızca mutluluğa, huzura götüren bir ilim. İki yol vardır: Birincisi Allah’ın yolu, ikincisi şeytanın yolu. Ve iki kulluk söz konusudur; Allah’a kul olmak, şeytana kul olmak. İnsanlar ya şeytana kul oluyorlar ya da Allah’a kul oluyorlar.

2/BAKARA-256: Lâ ikrâhe fiddîni kad tebeyyener ruşdu minel gayy(gayyi), fe men yekfur bit tâgûti ve yu’min billâhi fe kadistemseke bil urvetil vuskâ, lenfisâme lehâ, vallâhu semîun alîm(alîmun)
Dînde zorlama yoktur. Andolsun ki; irşad (hidayet yolu; Allah’a ulaştıran yol), gayy (dalâlet yolu; şeytana, cehenneme ulaştıran yol)dan açıkça (ayrılıp) ortaya çıkmıştır. O zaman; kim tagutu (şeytanı ve şeytana ulaştıran yolu) inkâr edip de Allah’a îmân ederse (mü’min olursa) (Allah’a ulaştıran yolu tercih ederse), artık andolsun ki; o, (Allah’tan) kopması mümkün olmayan (sağlam bir kulba) urvetül vuskaya (mürşidin eline) (tutunup) yapışmıştır. Allah SEMÎ’un ALÎM’dir.

Büyü ile uğraşanlar; şeytanın adımlarına tâbî olarak ona kul olanlardır.

51/ZARİYAT-56: Ve mâ halaktul cinne vel inse illâ li ya'budûn(ya'budûni).
Biz, insanları ve cinleri başka bir şey için değil; Bize, kul olsunlar diye yarattık.

36/YASİN-60: E lem a'had ileykum yâ benî âdeme en lâ ta'buduş şeytân(şeytâne), innehu lekum aduvvun mubîn(mubînun).
Ey Âdemoğulları! Ben, sizlerden şeytana kul olmayacağınıza dair ahd almadım mı? Muhakkak ki; o (şeytan), size apaçık bir düşmandır.

36/YASİN-61: Ve eni'budûnî, hâzâ sırâtun mustekîm(mustekîmun).
Ve Ben, sizden Bana kul olmanıza (dair ahd almadım mı?) Bu da Sıratı Mustakîm (üzerinde bulunmak)tır.

Büyüyü yapmak da, yaptırmak da Allah katında çok büyük suçtur. Büyü yapanların, büyüye ait bilgileri satın alan ve onunla çıkar sağlayan kimselerin ahrette bir nasibi olmadığını belirtiyor Allahû Tealâ. Onlar cehennemin en aşağı katına gidecek olan onlardır.
 

goşa

Kayıtlı Üye
Katılım
19 Ocak 2009
Mesajlar
45
Tepkime puanı
8
Her bir ayrıntısı ayrı bir iğrençlikmiş ya. :) Afrikalıları anlamak çok zor.
 

samanyolu

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ocak 2009
Mesajlar
116
Tepkime puanı
6
Büyüler, genelde gizli yapılır. Hele bunu bir kadın ypacaksa, o koskoca ineği göm gömebilirsen. :p Etkili görünüyor.
 

repece

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ara 2008
Mesajlar
323
Tepkime puanı
14
gerçekten çok iğrennnçç.

Afrikalıları anlamak gerçekten zor.Geçen gün bir haberde okumuştum ne kadar Albino çocuk varsa hepsini öldürmüşler.Sebepte; büyü yapımında kullanılıyormuş ,onların en kıymetli malzemelerindenmiş.

Büyücüler albinoların saç, kol, ayak ve kan gibi vücutlarından alınan parçaları, insanları zengin yapacağı öne sürülen bir iksir yapımında kullanıyorlarmış.

Aramızda albino varsa Afrikaya uğramasın:hang:
 

Zeyna

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Ocak 2009
Mesajlar
330
Tepkime puanı
60
Konum
İstanbul
İş
yönetici
inanamıyorum bence bu çok igrençç. Bu kadar iğrençlik ve vahşetlikten sonra aşk mı kalır yahuuu. bir canlıyı diri diri gömmek de ne imiş resmen cinayet bu.
 

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Şub 2009
Mesajlar
245
Tepkime puanı
5
ınek cok pahalı bı kac mılyar buna wer.sonra gıt kepcecıye dern cukur kazır falan ooo onun yerıne baba bı buyucuye gıt temız ıs:D:D:D
 

nymphadora

Banlı Kullanıcı
Katılım
29 Ara 2008
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
öle bi şeyi denemem çünkü sevdiğim kişinin beni kendi isteğiyle sevmesini ve aşık olmasını isterimm gerçek büyü odur zatenn...
 

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Eki 2008
Mesajlar
73
Tepkime puanı
1
Yaş
33
Konum
Istanbul
Şükürler olsun ki albino değilim..Bir de dünyayı gezeceğim diyordum,, Afrika^ya uğramamak en iyisi. Bana da bir arkadaşım söylemişti,, Afrika^da görülen her beyaza büyü yapılıyormuş.. Ne kadar doğru bilemem ama..
 

AdıgePsase

Kayıtlı Üye
Katılım
1 Nis 2009
Mesajlar
36
Tepkime puanı
0
Ben her yaz gidiyom afrikaya şükür bişiy olmuyoo valla. gerçi güneyine inmedim ama.
 

ssolga

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Nis 2009
Mesajlar
6
Tepkime puanı
1
yahu madem mide bulandırıcı niye böyle abuk şeyler öneriyosunuz.tuhaf.merak ediyorum böyle bir şeyi kim yapmak ister
 
Üst