Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

BatihanG

Kayıtlı Üye
Hocam eski sevgilisi ile barışmak isteyen birisi için hangilerini seçmesini önerirsiniz? Ayrıca ilk örnekte yazdığınızı söylemek yeterli olur mu?

BatihanG

Kayıtlı Üye
Evet o formuldeki sözler yeterli.
Bir formül var orada sizin için.

Örneğin: "Gliflerin gücüyle, glif Arett, iki kişinin Ahmet ve Ayse'nın yeniden birleşmesini sağla."
Sadece buradaki isimleri değiştirip söylüyorum hocam o zaman, bir de bir formül var derken onu tam anlayamadım kusura bakmayın.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Örneğin: "Gliflerin gücüyle, glif Arett, iki kişinin Ahmet ve Ayse'nın yeniden birleşmesini sağla."
Sadece buradaki isimleri değiştirip söylüyorum hocam o zaman, bir de bir formül var derken onu tam anlayamadım kusura bakmayın.
Pardon, formül değil de tek glif. Unuttuydum.

Gliflerin gücüyle, glif Arett, iki kişinin Ahmet ve Ayse'nın yeniden birleşmesini sağla. İşlem bans ve sevdiklerime zarar vermeden gerçekleşecektir.

Sözler bunlar. Birlikte cekildinix fotoyu printer den bastırın ve glifi üzerine çizin. Niyeti okuyup foto yakın. Küller rüzgara.

BatihanG

Kayıtlı Üye
Pardon, formül değil de tek glif. Unuttuydum.

Gliflerin gücüyle, glif Arett, iki kişinin Ahmet ve Ayse'nın yeniden birleşmesini sağla. İşlem bans ve sevdiklerime zarar vermeden gerçekleşecektir.

Sözler bunlar. Birlikte cekildinix fotoyu printer den bastırın ve glifi üzerine çizin. Niyeti okuyup foto yakın. Küller rüzgara.

Hocam size ne kadar teşekkür etsem az en kısa zamanda yapacağım

Lilyan8

Kayıtlı Üye
bakım bizim sigortamız”
Nasıl bakım yapıyorsunuz?

Örneği ağır bir hastalığı bir insandan bir ölüye aktarabilirsiniz. Böylece insanın yaşam kalitesini hatta belki ömrünü bile uzatabiliriz.
Güzel düşünce 👍🏻
Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Emeğimin boşa olmadığını bilmek , beni mutlu ediyor.🤗
Buradan da kendi adıma özelde ki paylaşım için ben de tekrar teşekkür ediyorum ☺️

Darkon

Kayıtlı Üye
Genelde Tarot ile. Herhdngi fal araçlarıyla bakilabiliyor. Bakım aslında bir fal. Ama fal ciddi bir kelime olmadığı için ( genelde eğlenmek için bakılıyor çünkü ) biz bakım diyoruz.
Tarot kesin bir sonuç veremezken nasıl emin olabiliyorsunuz peki?. Ben de zamanında meraktan baktırmıştım hiç verim alamadım. Durum böyleyken atıyorum "şu glif ne işe yarar?" gibi sorunca veya işlem yaparken nasıl bilgi alınıyor?. Ben böyle bir şey yapsam hiç emin olamazdım. :unsure:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Tarot kesin bir sonuç veremezken nasıl emin olabiliyorsunuz peki?. Ben de zamanında meraktan baktırmıştım hiç verim alamadım. Durum böyleyken atıyorum "şu glif ne işe yarar?" gibi sorunca veya işlem yaparken nasıl bilgi alınıyor?. Ben böyle bir şey yapsam hiç emin olamazdım. :unsure:
Ben iskambil ile bakıyorum. Ama bir fark yok. Deste ile uyumlanmamis olabilirsiniz. Tarot aslında mukkemel her soruya net cevap verebilen bir sistem . Kartları nasıl yorumlamak gerektiğini bilmediğiniz galiba. Siz hislere değil de bilgilere önem veriyorsunuz. Bilgi yetmemiş olabilir. Tarot hakkında o kadar çok kitap yazıldı ki say say bitmez. Hala yeni birşeyler keşfediliyor tarotta.

Darkon

Kayıtlı Üye
Ben iskambil ile bakıyorum. Ama bir fark yok. Deste ile uyumlanmamis olabilirsiniz. Tarot aslında mukkemel her soruya net cevap verebilen bir sistem . Kartları nasıl yorumlamak gerektiğini bilmediğiniz galiba. Siz hislere değil de bilgilere önem veriyorsunuz. Bilgi yetmemiş olabilir. Tarot hakkında o kadar çok kitap yazıldı ki say say bitmez. Hala yeni birşeyler keşfediliyor tarotta.
Benim kendi destem yok sadece başkalarına baktırmıştım. Pek bilgim yok yani. Her soruya cevap verebilir mi emin değilim.:unsure: Öğrenmediğimden bilemiyorum. Sadece bilgiye önem veriyor gibi görünebilirim de zaten öğrenmek için soruyorum.

Klasik tarot bir yana iskambille de bakıldığını biliyorum ancak onda kartlarda semboller, resimler vs. de yok nasıl bakılır hiç düşünemedim :D

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Benim kendi destem yok sadece başkalarına baktırmıştım. Pek bilgim yok yani. Her soruya cevap verebilir mi emin değilim.:unsure: Öğrenmediğimden bilemiyorum. Sadece bilgiye önem veriyor gibi görünebilirim de zaten öğrenmek için soruyorum.

Klasik tarot bir yana iskambille de bakıldığını biliyorum ancak onda kartlarda semboller, resimler vs. de yok nasıl bakılır hiç düşünemedim :D
Hissederek

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Sadece hissetmek biraz yetersiz cevap olmuş bence biraz öğrenmek(sembol vs.) lazım sanki.
Yardım kullananlar muhakkak ne kullanıyorlarsa oradan da sezinlenerek veya yorumlayarak bakıyorlardır. Bir zamanlar ben de öyle yapardım, taa ki baktıklarıma bakmama gerek kalmadan cevaplarımı alana kadar. Kimisi duru görü der, kimisi 6. His, kimisi varlıkların yardımı vs vs. Sonuç itibarı ile ben tamamen hissederek yorumluyordum.

Bunsadece sayısız örneklerden bir tanesi.

Darkon

Kayıtlı Üye
Yardım kullananlar muhakkak ne kullanıyorlarsa oradan da sezinlenerek veya yorumlayarak bakıyorlardır. Bir zamanlar ben de öyle yapardım, taa ki baktıklarıma bakmama gerek kalmadan cevaplarımı alana kadar. Kimisi duru görü der, kimisi 6. His, kimisi varlıkların yardımı vs vs. Sonuç itibarı ile ben tamamen hissederek yorumluyordum.

Bunsadece sayısız örneklerden bir tanesi.
Katılıyorum sadece hadi kartları açayım bakayım diye bir şey değildir tabi. İyi yorumlayanlar bir yerlerden yardım alarak veya bir yöntem geliştirerek yorumda gelişiliyordur. Direkt sembollere bakarak da olmaz. Bakım konusunda aslında onun için "nasıl emin olabiliyorsunuz?" diye sordum. Ben zaten 2-3 kere baktırmıştım o da sırf merak tabi. Birkaç bir şey dışında pek sonuç görmedim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Her bir kartin tabi bir "anlamı" var. Onların birlesimlerine bakarak yorumluyorsunuz. Kitap okumaya öğrenmek gibi. Öncelikle zorlanıyorsunuz, zaman geçtikçe nefes alır gibi okuyorsunuz. Bir yerden yardım derken, destenin zamanla bir varlığı oluşur. Ve onu nekadar beslerseniz bakımlar okadar iyi olacak.

Darkon

Kayıtlı Üye
Her bir kartin tabi bir "anlamı" var. Onların birlesimlerine bakarak yorumluyorsunuz. Kitap okumaya öğrenmek gibi. Öncelikle zorlanıyorsunuz, zaman geçtikçe nefes alır gibi okuyorsunuz. Bir yerden yardım derken, destenin zamanla bir varlığı oluşur. Ve onu nekadar beslerseniz bakımlar okadar iyi olacak.
Bu konuda da egregore'a geldik kısaca :D. Bir de ters anlamları oluyor ki ona hiç girmeyeyim.

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Başka bir deyişle nekroglifler. Athena onu örümceğe dönüştürdükten sonra ölülerin dünyasından Arachne tarafından getirildiler. Bu glifler hakkında çok az bilgi var ama hepsi hızlı sihirle ilgili. Arachne glifleri, görünüşe göre nekrodunya ile olan bağlantıları nedeniyle son derece güçlüdür. Aktifleştirme den hemen sonra çalışırlar, hızlanma için zamana ihtiyaç duymazlar. Dahası, ayrıntılı ve kapsamlı talimatlara bile ihtiyaç duymazlar. Her glifin zaten gerçekleştirdiği kendi görevi vardır. Bu nedenle talimat, belirlenmiş bir hedefle ve çok net olmalıdır. ... Çok net ve katı bir şekilde çalışıyorlar, bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve gliflerin bize nereden geldiğini unutmamalısınız. Gliflere hediye veya kurban gerekmez. Hem birer birer hem de birkaçı birlikte çalışabilirler. Aynı zamanda, runiklerle de çelişmezler, bu da gliflerle kombinasyon halinde runik formülleri oluşturmayı mümkün kılar. Arachne gliflerini uygulama kuralları runelerinki ile aynıdır. Ancak, küçük bir uyarı var - glifler görevi kısa sürede tamamlayarak, anında çalışır. Rünler en iyi seçeneği ararken, glifler hedefe giden en kısa yolu arıyorlar. Bu nedenle sürprizlere karşı daha dikkatli ve hazır olmanız gerekiyor. Yine de, glifler insanların hayatlarını değiştirebilir ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilir. Arachne'nin glifleri ve diğer runelerle çalışırken, onlara ve güçlerine inanmak gerekir. Ayrıca, glifleri çizerken tüm noktaların ve çizgilerin doğru çizmeniz gerekir. Toplamda, şu anda 16 Arachne glifi var.
Kıdemli futharkın runeleri ile aynı şekilde uygulanırlar. Genellikle operatörün kişisel gücüyle(enerji) çalışırlar. Bu nedenle, başka bir kişi için bir glif uygularken, işin yapıldığı kişinin kişisel gücü ile çalışacağını şart koşmaya unutmayın. Bir glif uygularken, adını telaffuz etmek ve büyüyü etkinleştirmek için şunu söylemek gerekir: "Gliflerin gücüyle, glifi (adı), (glifin yapacağını belirtin) bahşedilsin."

Belirli bir hedef belirleyin. Birden çok varsa hepsini listeleyin. Gliflerin zarar vermeden çalışmasını şart koşun.
Bu güzel ve bilgilendirici paylaşım için teşekkür ederim, elinize sağlık.

YEDİ7

Kayıtlı Üye
Arachne Gliflerinin Pratikte Uygulaması

Bir glif kombinasyonu kullanırken çok fazla glif almamalısınız. 2, 3, 4, 5 glif alabilirsiniz.

Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."

Örnek 2 - iki kişi arasındaki bir ilişkiyi yok etmeniz gerekiyor. Laa - Reko uyguluyoruz. " Laa ve Reko gliflerinin gücüyle, (isimler) arasındaki ilişki çok çabuk bozuluyor."

Örnek 3 - Herhangi bir alanda yetenek gelişimi için gerekli kaynakları ve bilgiyi elde etmek için Nudo - Hato'yu uyguluyoruz. " Nudo ve Hato gliflerinin gücüyle, gelişimine yardımcı olan ihtiyacım olan bilgiyi alıyorum (tam olarak greken)".

Örnek 4 - Ortak hedeflere ulaşmak ve bu birliği korumak için bir grup insanı tek bir ekipte hızla birleştirmek gerekir. Laa - Arett - Mis uygularız. Laa, Arett, Mies gliflerinin gücüyle, bu insanlar (isim listesi) yakında ortak bir hedefe ulaşmak için bir grupta birleşecekler."

Örnek 5 - Düşmanı panik haline getirmek, arabasını veya evini veya diğer değerli bir nesneyi yok etmek ve onu panik durumuna daha da sokmak için Bel - Reko - Bel'i uyguluyoruz. "Bel ve Reko gliflerinin gücü adına (düşmanın adı) panik halindeyken korku ve yıkım kaynağı olur, arabasını vurur ve böylece daha da büyük bir korkuya dalar ve panik ataklara maruz kalır. "

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

Örnek 8 - Satışta alıcıları - müşterileri çekmek için Arett - Laa - Maşet'i uygularız. " Arett, Laa ve Maşet gliflerinin gücü adına, ürünümle çok aktif ilgilenen alıcıları çekiyorum ve ürünümü satıyorum."

Örnek 9 - Bir kişinin komplekslerin üstesinden gelmesi ve istenen hedefe ulaşmasını engelleyen şeylerden kurtulabilmesi için, Maşet glifini merkeze, Kha - yukarıda ve aşağıda, Laa - solda ve sağda uygularız. "Maşet, Kha ve Laa gliflerinin gücüyle, (kişinin adı) , psikolojik engellerden kurtuluyor, irade gösteriyor ve savaşçı ruhu ile mücadele ederek bir an önce (nesini başaracağını söylüyoruz) başararıp amacına ulaşır. "

Örnek 10 - birinin açılıp, sizin hakkınızda düşündüğü her şeyi, veya ilginizi çekecek başka bir soruyu anlatması için, Nudo glifini ortaya, Vebru - yukarı ve aşağı, Laa - sola ve sağa koyarız. “Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...
Gliflerin operatörün enerjisiyle çalıştığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle, kendisi için değil de başkası için glifleri uygularken, bu gliflerin uygulandığı kişinin gücü ve enerjisiyle çalışacaklarını belirtmeye unutmayınız.

Bu gliflerin çoğunlukla agresif amaçlar için kullanıldığını hatırlamakta fayda var. Hızlı çalışırlar, ancak aynı hızla işleri bitiyor. Kısa süreli uygulamalar için tasarlanmışlar.
Örnek 7 yi tam olarak nasıl yapmalıyız