Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

nurumm

Kayıtlı Üye
Haftadan haftaya koruma yapmak isteyen birisi için konuşuyoruz aslında adam mesela dhil ile arınma yaptı 1 hafta sonra io ile korunma yaptı bence yeterli sizce daha sonra haftalık io yu yeniledi
Haftada bir arakne yapmak 🙄 yapana, yapabilene helal olsun ne diyeyim. Aşırı enerjinizi tüketir tüm hayattan soyutlanırsın ve bunun farkına varamazsınız bile.Keyif alamazsınız hiçbirşeyden bunu yaptıkça fark edeceksiniz.Şu an biz size ne desek boş sanırım.Bütün arkadaslar izah etmeye çalışmış ama ısrarla arakneden başka alternatif yokmuş gibi takılmışınız. Ki alternatifleri sunmuşlar örnekleriyle de açıklamışlar.Herkesin düşüncesine saygımız sonsuz orası ayrı bi durum.🤷‍♀️

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Haftada bir arakne yapmak 🙄 yapana, yapabilene helal olsun ne diyeyim. Aşırı enerjinizi tüketir tüm hayattan soyutlanırsın ve bunun farkına varamazsınız bile.Keyif alamazsınız hiçbirşeyden bunu yaptıkça fark edeceksiniz.Şu an biz size ne desek boş sanırım.Bütün arkadaslar izah etmeye çalışmış ama ısrarla arakneden başka alternatif yokmuş gibi takılmışınız. Ki alternatifleri sunmuşlar örnekleriyle de açıklamışlar.Herkesin düşüncesine saygımız sonsuz orası ayrı bi durum.🤷‍♀️
Evet

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Yenilerden korur da önceden yapılmış olanları temizlemez. Bir de Arakne tek başına korunma için ne kadar uygun olur ki. Bana hep çok kısa sürüyormuş gibi geliyor etkisi. Göktürk ile birleştirmek daha uygun olmaz mı acaba?
Evet tabi daha uygun olur üye arakneden sorduğu için söyledim.

createtherules

Kayıtlı Üye
Önce herhangi bir arınma ritüeli yapılır. Temizlik başlatılır. Aynı gün veya ertesi gün bir Io ile temizlenmekte olan kanalların muhafaza edilmesi istenir ve zaman kazanılır. Bu arada beklenir. 10 gün sonra tehlikeli durum varsa uzun vadeli bir koruma işlemi temiz zeminde doğru düzgün başlatılır. Eğer bu tip bir durum yoksa rutin korunma ritüelleri yapılmaya devam edilerek standarta dönülür.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Şuan anlatacağım konuda bir bilgi akışı olmasını istiyor ve @Rhea @Absoluta Virtute @Alakan @createtherules vb ustadlardan fikirlerini merak ediyorum.

Arınmasını tamamlamış ve arakne veya Göktürk ile savunma yapmış birisinin savunması delinirmi? Delinmemesi için yapabileceği şeyler varmi? Delinirse ne yapmali? Boyle bir sey oldugunda bir savas senaryosu gibi bir durummu oluyor?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Delinirse ne yapmali? Boyle bir sey oldugunda bir savas senaryosu gibi bir durummu oluyor?
Evet bir çeşit savaş senaryosu ne kadar şiddetli olacağı ve ne kadar süreceği tarafların gücüne ve niyetine bağlı :devilish:
Hemen hemen bütün savunmalar kırılabilir usta bir majisyenin elinde.

createtherules

Kayıtlı Üye
Ekolün ekole üstünlüğü yoktur ama tekniğin tekniğe üstünlüğü ve büyücünün büyücüye üstünlüğü vardır.
Tüm koşullar aynı ve büyücüler aynı seviyede yetenekte olsa bile kullandığı teknikten daha üst, çalıştığı varlık daha kuvvetli ve tecrübeli olan diğerini bozar. Bu alttakinin işe yaramaz veya kalitesiz olduğunu göstermiyor. İlacı yerine göre gerekli dozda vermekle ilgili bir şey. Yan etkisi ve riski de ona göre artar. Başımız ağrıyınca basit bir ağrı kesici içmeliyiz. Penisilin iğneleri vurulmaz. O yüzden Göktürk başka bir şeyi kırabilir, onu da kıracak başka bir şey gelebilir veya tam tersi konuya göre yeterli olur.

Alakan

Elit Üye
Şuan anlatacağım konuda bir bilgi akışı olmasını istiyor ve @Rhea @Absoluta Virtute @Alakan @createtherules vb ustadlardan fikirlerini merak ediyorum.

Arınmasını tamamlamış ve arakne veya Göktürk ile savunma yapmış birisinin savunması delinirmi? Delinmemesi için yapabileceği şeyler varmi? Delinirse ne yapmali? Boyle bir sey oldugunda bir savas senaryosu gibi bir durummu oluyor?
Her yöntem bir şekilde aşılabilir. Size o yüzden başta kendi sisteminizi geliştirin dedim. Geliştirin ki karşı tarafın nasıl bir strateji izlediğinizi keşfetmesi zaman alsın. Labirent gibi savunmalar gibi bir süre sonra keşfediliyor kafaya takan tarafından. Ben o yüzden sürekli aynı savunmaları uygulamıyorum. Dönem dönem sistem değişikliğine gidiyorum. Ayrıca benim başıma geldi buraya da yazmıştım. Biri kafayı çok takarsa size kendi ellerinizle bile o savunmayı kaldırtır 😈

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Her yöntem bir şekilde aşılabilir. Size o yüzden başta kendi sisteminizi geliştirin dedim. Geliştirin ki karşı tarafın nasıl bir strateji izlediğinizi keşfetmesi zaman alsın. Labirent gibi savunmalar gibi bir süre sonra keşfediliyor kafaya takan tarafından. Ben o yüzden sürekli aynı savunmaları uygulamıyorum. Dönem dönem sistem değişikliğine gidiyorum. Ayrıca benim başıma geldi buraya da yazmıştım. Biri kafayı çok takarsa size kendi ellerinizle bile o savunmayı kaldırtır 😈
O zaman psklolejik savaşta var.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Birkaç farklı ekol den savunma amaçlı işlem yapsak?

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Devletlerin gizli metafizik görevlileri mi peşinizde 🤩 yoksa cingözler sizede mi sardılar :sick:
Ayy sürekli korunmalar filan hayat geçmez böyle :oops:
Evet birkaç farklı ekolden çalışma olur.
:ROFLMAO:Hayır ULU CADIM. Yapan yapana. Ortalık 56 olmuş. Burada yazan Göktür olsun, arakne olsun icabında hepsi geçilebiliyormuş. Bu olduğunda ne yapmak lazım onları anlamaya çalışıyorum.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Önce herhangi bir arınma ritüeli yapılır. Temizlik başlatılır. Aynı gün veya ertesi gün bir Io ile temizlenmekte olan kanalların muhafaza edilmesi istenir ve zaman kazanılır. Bu arada beklenir. 10 gün sonra tehlikeli durum varsa uzun vadeli bir koruma işlemi temiz zeminde doğru düzgün başlatılır. Eğer bu tip bir durum yoksa rutin korunma ritüelleri yapılmaya devam edilerek standarta dönülür.
Söylede olur aslında temizlik ile beraber samuray islemide yapılsa 1 hafta 10 gün sonra korunma gibi

createtherules

Kayıtlı Üye
:ROFLMAO:Hayır ULU CADIM. Yapan yapana. Ortalık 56 olmuş. Burada yazan Göktür olsun, arakne olsun icabında hepsi geçilebiliyormuş. Bu olduğunda ne yapmak lazım onları anlamaya çalışıyorum.
Ya iyi de zaten geçilmez diye bir şey yok. 😀 Gözünde en büyüttügün şey de geçilir. Demeye çalıştığımız, belki senin ihtiyacını eldekiler görüyor. Amacın nedir 😀

Absoluta Virtute

Elit Üye
Hocam
1- arakne ile savunma kırma yapıldıktan kaç gün sonra işlem yapılır.

2- 1. sorudan bağımsız olarak soruyorum arakne ile temizleme yapıldıktan kaç gün sonra savunma yapılır
Bakım bakılır. Belki birkaç saat sonra belki bir hafta sonra. Bakım ile belli olur.