Annem ve babamın arasina giren kadin icin yardimci olur musunuz

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Yatak odasında , yatağı gören ayna 3. kişidir. Evli çiftlerin arasına girer ayrıca yatağı gören ayna huzurlu bir uykuya da engel olur bunun dışında yemek masasını gören ayna da eğer masada çiçek bulunuyorsa gene aynı işi görür eninde sonunda çiftlerin arasına biri girer eşler ayrılır

xax2

Kayıtlı Üye
Oh oh severim cinli konuları . Kadın bi güzel babanı kendine bağlamış arkadaşım . Güvenilir bi alime gitmeni tavsiye ederim

xax2

Kayıtlı Üye
Valla nasıl yapcaz bilmiyorum :(

Önceden bu forumda bir çok arkadaşa yardımcı oluyordum olduğu şehirde bilidğim alim varsa gönderiyordum artık yapmıyorum. Ama öyle medyum papaz cart curt yüksek mevla isteyen sahtekarlar çok onlara gitme böyle 3-5 lira ağırlık parası alan artık bu işi sadece yardım için yapan alimlere git benden sana tavsiye.

Eria

Kayıtlı Üye
Yatak odasında , yatağı gören ayna 3. kişidir. Evli çiftlerin arasına girer ayrıca yatağı gören ayna huzurlu bir uykuya da engel olur bunun dışında yemek masasını gören ayna da eğer masada çiçek bulunuyorsa gene aynı işi görür eninde sonunda çiftlerin arasına biri girer eşler ayrılır
Bu kadar basit olmamalı. Çocuk oyuncağı gibi yazmışsın

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bu kadar basit olmamalı. Çocuk oyuncağı gibi yazmışsın
Doğru, besin zehirlenmesi geçiren birine gıda hazırlarken hijyene dikkat et der gibi yazmışım oysa sebze hangi tarladan geldi hangi suyla sulandı et hangi mezbaaya hangi meradan geldi onları sormam gerekirdi .....
Trafik kazasında ölseydi başında da trafik kurallarını okurdum herhalde .Mazur gör ters Arnavutum işte? yoksa baban spatyomda sözleşmesine eşimi aldatacağım çocuğumu dışlayacağım maddelerini ekletmiş sorgulamak sana mı kaldı bırak sistem ne istiyorsa o olsun sen kimsin de kadere muhalefet edip bu suça bizi de ortak ediyorsun demeliydim sanırım ama ne yaparsın hümanoyitlere , hümanoyalar neyi nasıl izah edebilir ki ve niye etsin ki! En fazla bir hayat sonra ödeşirsiniz belki de ne yaptın ki bedel ödüyorsun?
Konuyu açan kusura bakmasın

teddy

Kayıtlı Üye
Aynalari anladim da peki masa üstündeki cicek ne alaka lütfen aciklarmisiniz ?

Eria

Kayıtlı Üye
Doğru, besin zehirlenmesi geçiren birine gıda hazırlarken hijyene dikkat et der gibi yazmışım oysa sebze hangi tarladan geldi hangi suyla sulandı et hangi mezbaaya hangi meradan geldi onları sormam gerekirdi .....
Trafik kazasında ölseydi başında da trafik kurallarını okurdum herhalde .Mazur gör ters Arnavutum işte? yoksa baban spatyomda sözleşmesine eşimi aldatacağım çocuğumu dışlayacağım maddelerini ekletmiş sorgulamak sana mı kaldı bırak sistem ne istiyorsa o olsun sen kimsin de kadere muhalefet edip bu suça bizi de ortak ediyorsun demeliydim sanırım ama ne yaparsın hümanoyitlere , hümanoyalar neyi nasıl izah edebilir ki ve niye etsin ki! En fazla bir hayat sonra ödeşirsiniz belki de ne yaptın ki bedel ödüyorsun?
Konuyu açan kusura bakmasın
Kusura bakmayın ama kara kediyi uğursuz gören hurafelerden farkı yok benim için bunun. Annemlerde yemek masasının karşısında ayna var ve o masanın üzerinde hep çiçek vardır. Annemle babam 30 yıllık evliler, Allah ayırmasın. Eminim yazdığınızı okuduktan sonra benim gibi bi durup sorgulayanlar vardır. Bu arada ilk alıntıladığım mesajda "yazmışsınız" yazacaktım ama cevap yaz butonuna fazla hızlı davrandım. Sonradan mesaj değiştirme özelliği de göremediğim için o şekilde kaldı. Engin bilgilerinizi açtığınız için teşekkür ediyorum ama fikrim değişmedi.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Sen aynana çalmadan girmesinler diye zil felanda taktırmışsındır. Kesin odana koyduğun fotoğraflarda duvara bakıyordur. Paronakyaklık seviyen Chomolungma.

Seuta

Kayıtlı Üye
Bence yardim almaniz şart, insan durup dururken degismez bu kadar ya değişmiştir siz farketmemissinizdir yada başka bir mudahele olmuştur, herşeye kader deyip geçemiyoruz malesef

dhardhar

Kayıtlı Üye
Ozelden size yardimci olurum yonlendireyim bir hocaya maliyetinde size yardimci olur eger musallat buyu vs varsa. Zaten binlerce tl isteyen kisi dolandiricidir.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Sen aynana çalmadan girmesinler diye zil felanda taktırmışsındır. Kesin odana koyduğun fotoğraflarda duvara bakıyordur. Paronakyaklık seviyen Chomolungma.
Galiba canın sıkılıyor saracak yer arıyorsun doğru adrestesin .İnsanlar kaşınınca kendini kaşıyacakları hemen buluyorlar.Burada kendinin kim olduğunu bilen arkadaşım @ ... görüyor musun kendi ayağınla geldi hadi iyisin @... onun kim olduğunu öğrenme fırsatı doğdu???

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Galiba canın sıkılıyor saracak yer arıyorsun doğru adrestesin .İnsanlar kaşınınca kendini kaşıyacakları hemen buluyorlar.Burada kendinin kim olduğunu bilen arkadaşım @ ... görüyor musun kendi ayağınla geldi hadi iyisin @... onun kim olduğunu öğrenme fırsatı doğdu???
Psikolojik rahatsızlıkların düşündüğümden daha fazlaymış.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Psikolojik rahatsızlıkların düşündüğümden daha fazlaymış.
Sana ayna olduğuma sevindim ayrıca başkası olsa neden bahsettiğimi az da olsa merak ederdi ? neyse Aresin kardeşi bir hatun var onun ismini öğrenmeni tavsiye ederim gerçi meraksız biri olarak bunu yapar mısın bilmiyorum ama işine yarayabilir böyle kaşındığın vakit sadece o hatunun ismini yazarsın hep ortalık karışır iyice eğlenirsin hemde kaşımakla kalmazlar bir senelik fırça ihtiyacını da karşılarlar neyse IQ böyle birşey işte yokluğu da varlığı da eğlendiriyor, eğer parasızlık çeken bir psikologsan sandığın gibi burdan sana müşteri çıkmaz bir gün biri seni bir çarpar estetisyen arar durursun sonra, hadi iyi günüme denk geldin biraz eğlendim bende .Bir de bende çoklu kişilik bozukluğu da var ? seni diğer bilincim hakimken de beklerim inan orda olduğuna bin pişman olursun ??? iyi avlar

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Sana ayna olduğuma sevindim ayrıca başkası olsa neden bahsettiğimi az da olsa merak ederdi ? neyse Aresin kardeşi bir hatun var onun ismini öğrenmeni tavsiye ederim gerçi meraksız biri olarak bunu yapar mısın bilmiyorum ama işine yarayabilir böyle kaşındığın vakit sadece o hatunun ismini yazarsın hep ortalık karışır iyice eğlenirsin hemde kaşımakla kalmazlar bir senelik fırça ihtiyacını da karşılarlar neyse IQ böyle birşey işte yokluğu da varlığı da eğlendiriyor, eğer parasızlık çeken bir psikologsan sandığın gibi burdan sana müşteri çıkmaz bir gün biri seni bir çarpar estetisyen arar durursun sonra, hadi iyi günüme denk geldin biraz eğlendim bende .Bir de bende çoklu kişilik bozukluğu da var ? seni diğer bilincim hakimken de beklerim inan orda olduğuna bin pişman olursun ??? iyi avlar
Bak bu foruma geldiğimden beri dördüncü kriz tutuşu. :D :D :D :D :D :D Senin gibi bir hastanın bu forumda olması güzel. Hasta olduğunu kabul etmende ayrı güzel. İşi biliyorsun ama bilmen lazım ben psikolog değilim. Herkesi doktor sanma ki başın belaya girmesin. Senin bilincinin yerinde olduğunu düşünmüyorum, sende biliyorsun. Keşke av arayışında olsaydım dediğin gibi ama değilim. Olsam bile senin gibi bir avcıkla ilgilenmezdim.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bak bu foruma geldiğimden beri dördüncü kriz tutuşu. :D:D:D:D:D:D Senin gibi bir hastanın bu forumda olması güzel. Hasta olduğunu kabul etmende ayrı güzel. İşi biliyorsun ama bilmen lazım ben psikolog değilim. Herkesi doktor sanma ki başın belaya girmesin. Senin bilincinin yerinde olduğunu düşünmüyorum, sende biliyorsun. Keşke av arayışında olsaydım dediğin gibi ama değilim. Olsam bile senin gibi bir avcıkla ilgilenmezdim.
Höst