Annem ve babamın arasina giren kadin icin yardimci olur musunuz

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba
Aileden bir kadın, babami nasıl ve ne şekilde etkisi altına aldı ise , babam annemi ve beni onun için sildi.
Bana çok düşkün olan babam benden nefret ediyor ve ben hiç bir şey yapmadim...
Bu kadının bizden uzak durmasi için ne yapabilirim?
Çok zor durumdayım
Annem inanılmaz üzgün
Babam normal bir insan gibi davranmıyor
Sanki onu bir şey tesir etmiş gibi .

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba, yaşadığınız duruma gerçekten çok üzüldüm. Babanızın böylesine ani ve tuhaf bir şekilde ailesini silmesi çok ilginç ve tuhaf bir durum. Atladığınız detaylar olabilir veya bu kadın babanıza karşı size iftira atmış olabilir. Ailesinden böylesine bir anda tiskinmesi normal değil çünkü. Eğer büyü olduğunu düşünüyorsanız Yule'ye bakım yaptırabilirsiniz. Çok geçmiş olsun.

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba, yaşadığınız duruma gerçekten çok üzüldüm. Babanızın böylesine ani ve tuhaf bir şekilde ailesini silmesi çok ilginç ve tuhaf bir durum. Atladığınız detaylar olabilir veya bu kadın babanıza karşı size iftira atmış olabilir. Ailesinden böylesine bir anda tiskinmesi normal değil çünkü. Eğer büyü olduğunu düşünüyorsanız Yule'ye bakım yaptırabilirsiniz. Çok geçmiş olsun.
Evet bizimle ilgili kötü konuştuğuna sahidim ama esas kötü olan babamın ona inanmış olması .
Büyü değil de daha önce de okuma yaptığını biliyorum .
Aynısını yengem e yapti

Merdut

Kayıtlı Üye
Eğer majikal yollara başvurulduysa Ori’nin dediği gibi bakım yaptırmanız en mantıklı seçenektir. Fakat böyle bir olay yoksa sadece babanızın aklını çeliyorsa fiziksel yollardan kadını tehdit edebilirsiniz. Korku her şeyin çözümüdür.

Efset

Kayıtlı Üye
Eğer majikal yollara başvurulduysa Ori’nin dediği gibi bakım yaptırmanız en mantıklı seçenektir. Fakat böyle bir olay yoksa sadece babanızın aklını çeliyorsa fiziksel yollardan kadını tehdit edebilirsiniz. Korku her şeyin çözümüdür.
Okuma yapiyor
Allahım yardım etsin. Çok dardayim

dhardhar

Kayıtlı Üye
Benzeri kayinpederimin basina geldi 2.5 sene once ablalari yapmis. Gercekten bur anda degisti ben bile inanilmaz derecede farkettim ancak 2 ayda normale dondurebildik buyu yapilmis. Normale donmesini de gorunce ben de buyu konusunda ikna oldum

Efset

Kayıtlı Üye
Benzeri kayinpederimin basina geldi 2.5 sene once ablalari yapmis. Gercekten bur anda degisti ben bile inanilmaz derecede farkettim ancak 2 ayda normale dondurebildik buyu yapilmis. Normale donmesini de gorunce ben de buyu konusunda ikna oldum
Insanlar neden böyle şeyler yapıyor anlayamıyorum.
Birilerini mutsuz ederek ne yapmaya çalışıyorlar

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Merhaba
Aileden bir kadın, babami nasıl ve ne şekilde etkisi altına aldı ise , babam annemi ve beni onun için sildi.
Bana çok düşkün olan babam benden nefret ediyor ve ben hiç bir şey yapmadim...
Bu kadının bizden uzak durmasi için ne yapabilirim?
Çok zor durumdayım
Annem inanılmaz üzgün
Babam normal bir insan gibi davranmıyor
Sanki onu bir şey tesir etmiş gibi .

Bazı noktalara değineceğim ama ciddi cevaplar gerekir. Aileden derken, bu kadın tam olarak kim? Babanızın üzerine olan ev, arsa tapusu veya bankada paranız var mı? Kadın evli mi? Ne sıklıkla görüşüyorlar? Babanız eve ne sıklıkta geliyor? Annenizin babanızla arası hangi olay veya zamandan sonra açıldı? Erkek kardeşiniz veya abiniz var mı ve babanız kaç yaşında?

Efset

Kayıtlı Üye
Bazı noktalara değineceğim ama ciddi cevaplar gerekir. Aileden derken, bu kadın tam olarak kim? Babanızın üzerine olan ev, arsa tapusu veya bankada paranız var mı? Kadın evli mi? Ne sıklıkla görüşüyorlar? Babanız eve ne sıklıkta geliyor? Annenizin babanızla arası hangi olay veya zamandan sonra açıldı? Erkek kardeşiniz veya abiniz var mı ve babanız kaç yaşında?
Cevaplarimi ozel den yazsam sorun olur mu

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Cevaplarimi ozel den yazsam sorun olur mu
Sende haklısın sorularımın cevapları senin için detaylı olup, özel bilgiler ve bunları cevapladığın zaman eğer bu platformda yakınlarından biri varsa seni rahatlıkla tespit edecektir. Riske girme boşa ama özel mesajım kapalıdır, açmam.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Annen yatak odasında ayna varsa kaldırsın yemek masası bir ayna önünde duruyor ve üstünde çiçek bulunuyorsa onuda kaldırsın bakım da yaptıra bilirsiniz ama bazen yollar ayrılır sistem bize değişik hayatlar hazırlıyor olabilir bu yüzden geride bırakılacak veya hayatımızdan çıkması gereken kişiler olabilir siz gerekeni yapın ama olana da çok direnmeyin kabul edin olması gereken olur çünkü biz ne hayırlı yaşadıktan sonra anlarız

derenimm

Kayıtlı Üye
Annen yatak odasında ayna varsa kaldırsın yemek masası bir ayna önünde duruyor ve üstünde çiçek bulunuyorsa onuda kaldırsın bakım da yaptıra bilirsiniz ama bazen yollar ayrılır sistem bize değişik hayatlar hazırlıyor olabilir bu yüzden geride bırakılacak veya hayatımızdan çıkması gereken kişiler olabilir siz gerekeni yapın ama olana da çok direnmeyin kabul edin olması gereken olur çünkü biz ne hayırlı yaşadıktan sonra anlarız
neden aynaları kaldırmayı önerdiniz açıklayabilirmisiniz?

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Feng Shui'yi araştırırken okumuştum, evli çiftlerin yatak odasında ayna bulundurmaları aralarını açıp düşmanlığa sebep olur yazıyordu. Aynı şekilde odanın içerisinde aslan, kaplan vs. gibi yırtıcı hayvan tablo ve heykelleri de bulundurmayınız diyordu.

derenimm

Kayıtlı Üye
Yani başka varlıklar için ruhani varlıklar. Ayna kırılması uğursuzluk getirir derler bundan dolayı o anda negatif enerjili bir varlık gelmişse kalır gitmez diye, Supernatural da işlenmişti bu konu. Bazı ritüellerde de ayna kullanılır.
evet haklısınız keşke bizde aynayla boyutlar arası yolculuk yapabilseydik