Annem ve babamın arasina giren kadin icin yardimci olur musunuz

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Çok yazık iki sarmallı hümanoid seni , sen karşında kim olduğunu bile idrak edemeyen orion kuklası fesatçı bir oğulsun , ben zaten sana kaç gömlek büyük gelirim. Sen kendi çapında avlar ile ilgilen, hümanoyalar birde altın bilinçler kim sen kimsin ki avlayabilirsin bundan sonra herkesin kimliğini ifşa edeceğim aa pardon önce sana sormalı, hiç kim olduğunu düşündün mü ? Böyle pat diye söyledim ama gücenmedin değil mi zavallı fesatçı oğul hadi yavrum oriona kadar yolun var abilerin bekler

dhardhar

Kayıtlı Üye
Durduk yere yaptığın çıkışın sebebini anlamadım?
Vahim olan da bu. Dusuncelerinin coguna katildigimi begendigimi soyledim uslubun berbat otesi. Daha once birkac kez benzer aciklamalar yaptim belli ki ben anlatamamisim yoksa zeki birisin. O nedenle ugrasmayacagim. Yazdigini oku.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Çok yazık iki sarmallı hümanoid seni , sen karşında kim olduğunu bile idrak edemeyen orion kuklası fesatçı bir oğulsun , ben zaten sana kaç gömlek büyük gelirim. Sen kendi çapında avlar ile ilgilen, hümanoyalar birde altın bilinçler kim sen kimsin ki avlayabilirsin bundan sonra herkesin kimliğini ifşa edeceğim aa pardon önce sana sormalı, hiç kim olduğunu düşündün mü ? Böyle pat diye söyledim ama gücenmedin değil mi zavallı fesatçı oğul hadi yavrum oriona kadar yolun var abilerin bekler
Az önce kahkalar eşliğinde çaresizce bir laf sokma çabasına girene bak. Sakin ol, sadece seninde kabul ettiğin bir gerçeği söyledim. Ne bu saldırganlık, komik insan.

Vahim olan da bu. Dusuncelerinin coguna katildigimi begendigimi soyledim uslubun berbat otesi. Daha once birkac kez benzer aciklamalar yaptim belli ki ben anlatamamisim yoksa zeki birisin. O nedenle ugrasmayacagim. Yazdigini oku.
Noluyor sana gerçekten anlayamadım. Ne var yazdığımda hasta biri olduğunu kendine kabul ediyor. Benim demem mi sorun oluyor?

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Gülüşlerimin en büyüğü oldu :D. Farklı arkadaşlarında dediğimi yanlış yorduğunu düşünüyorum.
İtiraf etmek isterim ki Kartal, forumda en çok güldüğüm kişi oldun. Hastalığına ani duygu geçişlerini ekleyip seni uğurluyorum. Yoksa senin ıq laflarına tepki gösteren yok :D, arkadaşların kurtardı bu seferlik, neyse.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Gülüşlerimin en büyüğü oldu :D. Farklı arkadaşlarında dediğimi yanlış yorduğunu düşünüyorum.
İtiraf etmek isterim ki Kartal, forumda en çok güldüğüm kişi oldun. Hastalığına ani duygu geçişlerini ekleyip seni uğurluyorum. Yoksa senin ıq laflarına tepki gösteren yok :D, arkadaşların kurtardı bu seferlik, neyse.

@Jroad Sen psikiyatristmisin de insanlar hakkında teşhiste bulunuyorsun, bazı şeylere inanmaman onların gerçek olmadığı anlamına gelmez, burası bir parapsikoloji platformu ve bu tarz şeylere inanan kabul eden insanlar var, herkesin düşüncesine katılmak zorunda değilsin saygı da duymayabilirsin ama bu şekilde eleştiremezsin üslupla ilgili sıkıntın var.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
@Jroad Sen psikiyatristmisin de insanlar hakkında teşhiste bulunuyorsun, bazı şeylere inanmaman onların gerçek olmadığı anlamına gelmez, burası bir parapsikoloji platformu ve bu tarz şeylere inanan kabul eden insanlar var, herkesin düşüncesine katılmak zorunda değilsin saygı da duymayabilirsin ama bu şekilde eleştiremezsin üslupla ilgili sıkıntın var.
Bu konuyu uzatmayacağım ama senin bu yorumunu gevezelikte veya farklı konularda sözde kişilik analizi yapıp teşhis koyanlar içinde bekliyorum. Tek analiz kötü olan değildir. Karşı tarafında ağzı ağız değil okumadın herhalde, her ne kadar beceremesede ukalalık ve olgunluk yapmaya çalışıyor. Kendide ben hastayım diyor, sadece ben demiyorum. Onun hakaretleri nolacaktı, bir kenaramı duracaktı? Konunun buraya gelmesinde onunda payı var, sadece suçlu ben değilim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sen aynana çalmadan girmesinler diye zil felanda taktırmışsındır. Kesin odana koyduğun fotoğraflarda duvara bakıyordur. Paronakyaklık seviyen Chomolungma.

@Jroad bu mesajına kim olsa sinirlendirdi, @Düşmüş Kartal herkese yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşımız, kendi inandığı tarzda önerilerde bulundu sadece yardım amaçlı. Benim amacım burda tartışmayı uzatmak değil, ama iyi niyetli olduğunu bildiğim bir dost böyle bir şeye maruz kalınca sessiz kalamıyorum. İyi forumlar :)

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
@Jroad bu mesajına kim olsa sinirlendirdi, @Düşmüş Kartal herkese yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşımız, kendi inandığı tarzda önerilerde bulundu sadece yardım amaçlı. Benim amacım burda tartışmayı uzatmak değil, ama iyi niyetli olduğunu bildiğim bir dost böyle bir şeye maruz kalınca sessiz kalamıyorum. İyi forumlar :)
İyi niyetini bildiğiniz mi? Kendimi sıkıyorum cevap vermemek için bence hepimiz sessiz kalalım. Çünkü insanların yine üzerime çullanmasına gerek yok. Hepimiz için vakit kaybı olur.

bella_swan

Kayıtlı Üye
İyi niyetini bildiğiniz mi? Kendimi sıkıyorum cevap vermemek için bence hepimiz sessiz kalalım. Çünkü insanların yine üzerime çullanmasına gerek yok. Hepimiz için vakit kaybı olur.
Herkese çemkirerek yorum yapıp sonra üzerime geliyorlar nedir?Burada ki herkes sizin tavrınızda sorun olduğunun farkında, sanırım bir şekil de buranın duruşunu bozmak için çaba gösteriyorsunuz.Böyle yerleri tercih edip yazılan her yoruma saçma diyene kadar, bu eforu bilim-teknoloji sitelerinde neden harcamıyorsunuz? Neden sürekli ben inanmıyorum, saçma gibi cümleler kurmak için buraya geliyorsunuz? Her açılan konuyu özenle karıştırmanın konuyu dağıtmanın amacı nedir? İlgi alanın da değil yada bi şekil de saçma geliyor ise okuma yorum yapma... Bu kadar basit.Veya çıkış yapıp bir daha gelmemeniz de çok mantıklı bence??✌?