Alttakini Tahmin Et

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Alttaki
Gun bitse de eve gidip rahat uyku ceksem derdin de
Evet aynen öyle ama bunun mümkün olmadığının farkında olarak eve en erken kaçta gidebileceğimi hesap etmeye çalışıyorum :)
Alttaki üye bir kitap çevirisiyle çok meşgul eski bir kitap osmanlıca olabilir.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Evet aynen öyle ama bunun mümkün olmadığının farkında olarak eve en erken kaçta gidebileceğimi hesap etmeye çalışıyorum :)
Alttaki üye bir kitap çevirisiyle çok meşgul eski bir kitap osmanlıca olabilir.
Tarih öğretmeniyim daha doğrusu olmaya çalışıyorum ve osmanlıca metin çeviriyorum doğru :D :D
Alttaki kişi sürekli telefona bakıyor birinden mesaj bekliyor başkasından bildirim gelince sinirleniyor

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Davetsiz misafirlerden hoşlanmam kesinlikle ama burcum başak değil.
Alttaki kişi şuan kahve içiyor.

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Kahve içiyorum bir yandan da korunma ayetleri okuyorum.
Alttaki kişi kahvaltı sofrasında.
Kahve içiyorum İşteyim öğlen ne sipariş etsem diye düşünüyordum 😁
Alttaki kişi sabah meditasyonunu yapmış ve sakin bir şekilde bu yazıyı okuyor

nurumm

Kayıtlı Üye
Kahve içiyorum İşteyim öğlen ne sipariş etsem diye düşünüyordum 😁
Yanlış 🙄 gece gece bişeyler canımı sıktı😞 ve nedeni ni anlayamadığım bi şekilde sebebsizce neler oluyor diyorum🤷‍♀️

Retro

Kayıtlı Üye

Kısmen doğru.
Sabah uyanır uyanmaz, gözlerim daha tam açılırmadan milisaniyeler önce gelen bilinç uyanışı ile, beyinde epifiz bezinden hipofiz bezine geçerken, mikronluk vakit bile kaybetmeden, bir ayağım hala öte dünyada diğer ayağımla bu dünyaya geçeyazarken, sanki o yürüyen kozmik merdivende 4D+'tan 3D'ye inişin bittiği son basamakta, meditasyondan bile daha etkili olan ideallerim ve karşı koyulmaz yüksek enerjimi ve yakışıklılığımı verdiği için, hazır evren hala beni 70.000 kat perde ile perdelememişken teşekkür ettim ve...

...ve kısmen de olsa benlik bir şey var mı diye mabede baktım.. evet kısmen herşey oturuyor.

Alttaki ya büyücü ya şıracı !

emre0654

Kayıtlı Üye
Kısmen doğru.
Sabah uyanır uyanmaz, gözlerim daha tam açılırmadan milisaniyeler önce gelen bilinç uyanışı ile, beyinde epifiz bezinden hipofiz bezine geçerken, mikronluk vakit bile kaybetmeden, bir ayağım hala öte dünyada diğer ayağımla bu dünyaya geçeyazarken, sanki o yürüyen kozmik merdivende 4D+'tan 3D'ye inişin bittiği son basamakta, meditasyondan bile daha etkili olan ideallerim ve karşı koyulmaz yüksek enerjimi ve yakışıklılığımı verdiği için, hazır evren hala beni 70.000 kat perde ile perdelememişken teşekkür ettim ve...

...ve kısmen de olsa benlik bir şey var mı diye mabede baktım.. evet kısmen herşey oturuyor.

Alttaki ya büyücü ya şıracı !
@Rhea alttaki büyücü dedi, yoksa farkında olmadan bende de bağlama yapma yeteneği mi var acaba 😯 alttaki üye bayram ziyaretine gidiyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Rhea alttaki büyücü dedi, yoksa farkında olmadan bende de bağlama yapma yeteneği mi var acaba 😯 alttaki üye bayram ziyaretine gidiyor.
Olmaz mı var tabi, bütün yeteneklerini n. de göstereceğine eminim nickini yazmıycam bu kez anlıyor :ROFLMAO:
Tütüncüye ve markete ziyaret planlıyorum evet.. bayram ziyareti sayılır mı :)
Alttaki üye kitapları arasında kaybolmuş hangi kitaba başlayacağına karar vermeye çalışıyor.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Bilemedin, yüzüne maske yapıyor :D

Alttaki üye kafayı cinler ile bozmuş ve fıstıklı lahmacun seviyor.
Cinlerle değil ama dünya dışı varlıklar çok ilgimi çekiyor, Fıstıklı değil sade kıymalı lahmacun seviyorum

Alttaki üye gelecekle ile ilgili kesin ve şeffaf bir beklenti içinde

[XTR] Similar Threads